Pilne!!! Trzaskowski zdymisjonował Rabieja. Powodem wyjazd za granicę  - zdjęcie
03.11.20, 20:07Fot. screenshot - Polsat News

Pilne!!! Trzaskowski zdymisjonował Rabieja. Powodem wyjazd za granicę

59

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej został dziś zwolniony ze swojej funkcji przez Rafała Trzaskowskiego. Powodem jest wyjazd za granicę wiceprezydenta, mimo odmowy ws. urlopu.  

Jak już dziś informowaliśmy, Paweł Rabiej wyjechał za granicę, mimo wcześniejszej odmowy na wniosek o urlop. O wyjeździe miał nie wiedzieć prezydent stolicy, a sam Rabiej tłumaczył się tym, że nie wiedział o odmowie ze strony ratusza.

Teraz prezydent Warszawy postanowił zwolnić swojego zastępcę:

- „W związku z tym, że wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej odpowiedzialny za obszar zdrowia w Urzędzie m.st. Warszawy, w trudnej dla wszystkich sytuacji epidemicznej udał się na urlop bez moje wiedzy i zgody, podjąłem decyzję o jego dymisji” – napisał prezydent Warszawy w specjalnym komunikacie.

Dodał, że odpowiedzialność za warszawską służbę zdrowia przejmie wiceprezydent Renata Kaznowska.

kak/PAP, polsatnews.pl

Komentarze (59):

kkk2020.11.4 13:09
To było porzucenie pracy. Powinien bezwzględnie w trybie dyscyplinarnym mieć rozwiązaną umowę o pracę. Nie ma zmiłuj się. Panie Trzaskowski równe traktowanie pracowników zgodnie z Kodeksem Pracy.
gay2020.11.4 11:44
Nie wiedział Warszawa umiera a minister od zdrowia Warszawy prysną rząd uratuje
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2020.11.4 11:39
Dymisja to oczywiście pretekst i zemsta Rafałka za stratę poparcia i ruganie go przez Strajk Kobiet oraz społeczność LGBT. Rafałek nie zrobił nic, bądź niewiele w kwestii ochrony Kobiet, a w sprawie LGBT nie dotrzymał wyborczych obietnic. Kiedy wybuchła epidemia sam na urlopy uciekał i się z tej okazji do dymisji nie podał. Natomiast jak zwykle śmieszy radość katoprawactwa, które cieszy się ze zdymisjonowania Geja. Nawet jakby miał odejść też Rafałek katoprawactwo nadal sobie może tylko pomarzyć o swoim prezydencie. Warszawa nie jest wasza, Warszawiacy się wami brzydzą prędzej Kartofel zrobi dziecko z kotem niż dostaniecie prawackiego prezydenta stolicy.
tadeusz2020.11.4 9:25
to jest decyzja czysto polityczna, lotna brygada PO Szczerba i Joński powinni niezwłocznie przeprowadzić kontrolę w urzędzie
Michał Jan2020.11.4 9:21
Lewicowi działacze nie są od poświęceń - od tego mają ogłupioną frajernię. Bolimienoga i ex współpracownik PC nie są wyjątkiem.
Glaudiusman2020.11.4 9:08
Cały zarząd stolicy nadaje się do paki. Oczywiście ten homoś był szczególnie niesympatyczny i już dawno powinien znaleźć się na bruku, łącznie z Czaskiem.
B522020.11.4 8:37
nigdy mi nie przeszkadzała inna orientacja seksualna problem zaczyna się dopiero wtedy jak inna orientacja urośnie na komuniście bo dopiero wtedy w takim połączeniu dochodzi do narzucaniu innym ideologij osobiście znam dwóch sympatycznych gejów i w żarcie kiedyś pytam czy się wybierają na paradę równości a oni mówią że byli i krzyczeli raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Roman2020.11.4 8:33
Rabiej,. masz macicę ? Jak nie to w...j !
Roman2020.11.4 8:57
Przepraszam za ten wpis. Chciałem, aby było śmiesznie, lecz wyszło wulgarnie. Przepraszam.
Olo2020.11.4 8:28
Rabiejka czymś podpadła, chyba się nie podzielił jakimś suwenirem, wiadomo o co chodzi.
ala2020.11.4 7:37
OOO!!!jakaś nowość. Czyżby już mu Rabiej zbrzydł? Totalna opozycja daje najlepszy przykład, że żadnej zarazy nie ma. Cała opozycja na protestach. Najlepszy jest Trzaskowski ...w piątek na demonstracji, dzisiaj udał się na samoizolację, bo miał kontakt z osobą zarażoną. Ten to się nie lubi przemęczać: ciągle wolne, a to L-4, delegacja itd. byle dalej od prawdziwych problemów.
kargul2020.11.4 7:26
Trzaska zmienił orientację sexualną?
fedcb2020.11.4 7:20
Wygląda na to, że prezydent Warszawy to homofob! Co na to Biedroń?
Klara2020.11.4 6:56
To "dziennkarze" z tvn wyśliedzili wyjazd bez pozwolenia i co? i Rabieja posunęli, bo musieli. Ile takich "afer" wyśledzili inni dziennikarze i co? i nic.
opty2020.11.4 6:31
POjechał do wód.........na bliskie sPOtkania V stopnia.
adida's?2020.11.4 7:55
V stopnia? o joj! toż to ostatnie stadium .
tiażoło za Czaczkowskiego2020.11.4 2:26
być pedrylem
czekista2020.11.4 0:42
Ludzie!? Co z Wami? Wyjechal za granice dokonac aborcji tasiemca i owsikow. Przywrocic do pracy !!!
Precz z 🌈 zarazą!2020.11.3 22:57
No, to jest jawna, karygodna homofobia. Gazeta Wybiórcza to napiętnuje! Biedroń poruszy w Brukseli.
Lennon2020.11.3 22:38
Trzaskowski wywala Rabieja. Duda ułaskawia Kamińskiego. I to prezydent i to prezydent.
Anonim2020.11.3 22:19
No to sobie Czajkowski narobił, sodomici z lgbt będą zawiedzeni i każą mu wypi.....ć!!!!
Bóg przygotowuje uderzenie cd2020.11.3 22:14
Z westchnieniem ulgi Melania chce zawrócić z powrotem do niecki, ale w połowie drogi staje jak wryta, ogarnięta ponownie strachem. Najpierw nie może wydobyć z siebie żadnego słowa. Później woła słabym głosem: Memin, spójrz na tę wielką jasność tam w dole! Gdzie, gdzie? – odpowiada chłopiec i doskakuje do dziewczynki. Nad kamieniem, na którym spali niedawno, unosi się tajemnicza, wielka ognista kula To wyglądało jak słońce, które spadło na ziemię – powiedzą dzieci później – ale o wiele piękniejsze i jaśniejsze niż słońce. Światło staje się coraz większe i im bardziej się powiększa, tym intensywniej świeci. Co to może być? – jak błyskawica przez głowę dziewczynki przelatuje myśl: to może być Zły, którym grozili jej niekiedy ludzie majstra, gdy była niegrzeczna. Ach, Boże kochany – wzdycha i wypuszcza z ręki pasterski kij. Maksymin jest również wystraszony. Podobnie jak Melania wypuszcza kij, ale natychmiast go podnosi i mówi: Trzymaj swój kij, ja trzymam swój, a jeżeli to coś nam zrobi, już ja je zdzielę. W tym momencie jasność zaczyna robić się nagle przeźroczysta. W roziskrzonym świetle ukazują się dwie ręce, w rękach zaś ukryta twarz. Coraz wyraźniej zarysowuje się kształt postaci. Zdaje się siedzieć, pochylona z głową do przodu, jak kobieta, którą przygniata ciężkie brzemię lub wielkie cierpienie. Następnie świetlista kula zaczyna się rozjaśniać ku górze, a dziwna osoba wstaje, odejmuje ręce od twarzy, chowa je w szerokich rękawach sukni, zbliża się do pastuszków i uspokaja ich słowami pełnymi dobroci. Zwraca się do dzieci, które wciąż jeszcze stoją nieruchomo, nie spuszczając z Niej oczu. I teraz słyszą głos:"Zbliżcie się moje dzieci, nie bójcie się! Jestem tutaj, aby przekazać wam ważne Orędzie".
Bóg przygotowuje uderzenie,2020.11.3 22:13
jakiego jeszcze nie było. Orędzie Matki Bożej z La Salette Oto orędzie z La Salette zaakceptowane przez Watykan, za: http://saletyni.pl/la-salette/objawienie Było to dnia 19 września 1846 roku, w sobotę, w dzień poprzedzający Święto Siedmiu Boleści Maryi. Słoneczny ranek zagościł w kotlinie La Salette. Dwoje pastuszków, Maksymin i Melania, wypędzają swoje stado zygzakowatą drogą po zboczu Planeau pod górę, na pastwisko w granicach gminy La Salette. Nie domyślają się, że prowadzi ich tajemnicza dłoń. Piotr Selme, gospodarz, u którego w tym tygodniu Maksymin jest na służbie, przez całe przedpołudnie kosi trawę w pobliżu dzieci pasących stada. Około południa słychać z wioski La Salette głos dzwonu na Anioł Pański. Dzieci spędzają zwierzęta razem i prowadzą je w inne miejsce płaskowyżu. Najpierw poją krowy w potoku Sezia, w tzw. zbiorniku dla bydła i pędzą je na łagodne zbocze góry Gargas. Same zaś siadają w dole, na lewym zboczu Sezii, obok źródła dla zwierząt i spożywają przyniesiony ze sobą czarny chleb z serem. Piją do tego świeżą źródlaną wodę, a wierny towarzysz Maksymina – pies Lulu, również dostaje swoją porcję jedzenia. Inni pasterze, pasący niedaleko Maksymina i Melanii, też przyprowadzili swoje bydło do źródła, aby je napoić i aby również się posilić. Maksymin i Melania zostają w końcu sami. Siadają wygodnie po prawej stronie strumienia, obok małej studni, która w lecie zawsze wysychała. Ponieważ bawiły się przez całe przedpołudnie i już od samego świtu były na nogach, są zmęczone. Słońce praży na odsłoniętych stokach – i dzieci, wbrew swoim zwyczajom, zasypiają. Po półtorej godzinie Melania nagle się budzi. Pierwsza jej myśl dotyczy krów. Zrywa się na równe nogi i rozgląda się wokoło, wypatrując zwierząt. Nie może ich jednak zobaczyć z niecki, w której się znajduje. Wówczas przestraszona woła: Maksyminie, chodź, nie ma naszych krów! Na wpół śpiący jeszcze chłopiec mówi do swej towarzyszki: Co się stało? Co tak krzyczysz? Melania znów powtarza: Krowy zniknęły! Dzieci zrywają się szybko z miejsca i pędzone strachem biegną pod górę, na małe wzniesienie. Spostrzegają, że krowy pasą się na przeciwległym zboczu góry Gargas.
rebeliant2020.11.3 22:28
To On jeszcze nie przygotował ? A ponoć w wieczności widział już wszystko na wylot... a on jeszcze nie gotowy.
Salome2020.11.4 9:06
Tobie daje czas na nawrócenie, bo od wieków przygotował ci miejsce w niebie :)
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2020.11.3 22:08
Biedny Rabiej! Wszystkie rodzime pedały płaczą. A on pojechał wygrzać w słońcu Grecji mocno sfatygowana doopę.
Precz z neomarksistowskim lewactwem!2020.11.3 22:06
To jest krok w dobrą stronę. Kolejny: Gronkiewicz-Bufetowa do ciupy, a na koniec Trzaskowski wywala sam siebie. Warszawa wolna!!!
JacekK2020.11.3 21:59
Rabiej twierdzi, że to nie urlop ale rekonwalescencja po covidzie (sic!). Nie przewidział, że niekompetentny szef nie lubi mieć niekompetentnych zastępców. Jak się tylko dowiedział, że go wywalają z eldorado, od razu zadeklarował, że wraca. Natomiast skoro jeden nieudacznik wywala drugiego i to z kręgu nietykalnych, to znaczy, że nacisnął mu na odcisk nie raz. Tylko nie było pretekstu. Jak tylko pojawił się pretekst było szkoda żeby się zmarnował. Czy darmozjad R. będzie stratny? Obawiam się, że tylko prestiżowo i to niezbyt długo.
rebeliant2020.11.3 21:38
Flamingo padł.
Now is your2020.11.3 21:44
turn!
ks. emeryt2020.11.3 21:35
Po raz pierwszy muszę pochwalić Trzaskowskiego. Oby tak dalej.
Jahu🐟2020.11.3 21:25
nie może być, pseudoprezydent i leń ruszył d...e z kanapy i wywalił drugiego lenia.. toż to szok
Anonim2020.11.3 21:20
Troche za pozno. Gdyby Tzaskowski nie chcial mnozyc elektoratu u teczowych jak PIS u Kai Godek dzis bylby prezydentem Polski. Trzaskowski jednak treche zmadrzal a pisdzielce coraz glupsze. Rabiej powinien wrocic do macierzystego srodowskiska politycznego czyli Jaroslawa Kaczynskiego. Urban w latach 90tych sugerowal ze jest jego kochankiem.
Tamara2020.11.3 21:23
"Popalily mnie pokrzywy,jaki jestem nieszczeslwy"...Skad to wziete?
sasanka2020.11.3 21:34
dla ciebie autorytetem jest Urban -kochanek?
andrzej2020.11.3 21:02
Burmistrz to On a nie ono niewiadomo co za homo juz czas wracac do normalnosci
andrzej2020.11.3 20:59
i to samo sie stanie z kazdym dzialaczem zboczencem jak zrobia swoja robote i nie bede lewactwu potrzebni! zostana zutylizowani od rewolucji francuskiej poprzez bolszewizm Unie Europejska marksistowska poki potrzebny to granty nie potrzeny zrobi robote utylizacja
Anonim2020.11.3 21:21
Ziemkiewicz mowil ze bedzie na odwrot jak z sojuszem Hitlera z konserwatystami i to zboki zutylizuja lewice
gay2020.11.3 20:55
Nie wiedział
andrzej2020.11.3 20:55
to trzaskowski jest homofobem kto by pomyslal rabiej pojechal z malzonka dzidziusia robic bo tak bardzo pragna a klimat warszawki=czajki nie sprzyja a tu ani dzidziusia ani pracy Biedron lec natychmiast do Uni warszawa strefa wolna od LBGT przez trzaskowskiego!
gumowa kaczka2020.11.3 20:51
Sasin ma szczęście ,że ma takiego dobrego szefa
B522020.11.4 7:35
my mamy również takiego dobrego szefa ostatnio z naszych podatków wyłączył nam jeden pas drogi wcześniej czekałem na skrzyżowaniu na przejazd jedną zmianę na światłach teraz czekam teraz czekam cztery między czacie tym pustym pasem przejeżdża jeden autobus wypchany ludźmi czyli kierowca i trzech amatorów mocnych wrażeń ale teraz szykują się szykuje podwyżkę podatku śmieciowego o kilka dziesiąta procent i bardzo się martwi że z roku na rok ubywa mieszkańców
Czytar2020.11.3 20:50
Ratusz strefą wolną od LGBT !!!!!!!!!!!!!!!!
KOSTEK2020.11.3 20:46
Pan prezydent Trzaskowski nie jest homofobem, a nawet homofobią się brzydzi. Więc na razie w...i dalej, ale bez obaw, może już wkrótce pan Rabiej zostanie po cichu mianowany na prezesa lub członka rady nadzorczej jakiejś warszawskiej spółki, z pensją pewnie jeszcze wyższą niż przed dymisją.
AAAtomek2020.11.3 20:40
A Sasin dalej pracuje......
czekam na szybką reakcję2020.11.3 20:33
UE; Bąka z Zoppot; Płatek z Środą; TSUE; Roth i innych, nie mówiąc o Rzeczniku Bond
checheche...2020.11.3 20:31
nawet rabiej narobił w rurę tęczowemu Rafałukowi ignorując jego odmowę ws urlopu.
Olej2020.11.3 20:22
Nie ! Nie ! To się tak nie skończy, jeszcze nie. Będą protesty, odwołania, sąd pracy z łagodną panią sędziną, zamiana na upomnienie z wpisaniem do akt, a na końcu odszkodowanie za doznane krzywdy moralne. Idę o zakład że się wybroni. Środowisko mu pomoże, chłopaki zrobią manifestację i Rafałowi pęknie rura. Ni mylić z Czajką.
co z Diduszko2020.11.3 20:22
When
ale jaja!2020.11.3 20:34
Diduszko padł i wstał, a za ten "heroiczny" czyn, "wdowa" po Diduszce tylko patrzeć jak zostanie awansowana na vce prez. warsiawki!
do Rady Konsultacyjnej2020.11.3 20:21
z Rabiejem
heteryk2020.11.4 7:33
chyba do kopulacyjnej
manifa2020.11.3 20:20
jutro pod Ratuszem - W########daj
Homokamando2020.11.3 20:19
Rafaella - ty paskudny homofobie
łoł2020.11.3 20:17
Baba z wozu, koniom lżej.Nawet, jeśli baba jest chłopem.
Olej2020.11.3 20:31
Jaka baba i jakim koniom ???
Ewa2020.11.3 22:30
To takie, myślę, poetyckie sformułowanie, że jednego zboka mniej u steru, to dla wszystkich lżej na duszy.
polonista2020.11.4 7:36
na lekcji tłumaczyłem znaczenie tego przysłowia, ale ty byłeś na wagarach, pewnie z jakimś pedałem
pedał2020.11.4 10:29
... nie pamietasz? byłem z tobą ...