Pakiet dla rodziny Prymasa Wyszyńskiego [Nagranie] - zdjęcie
25.04.21, 08:01

Pakiet dla rodziny Prymasa Wyszyńskiego [Nagranie]

6

- Rodzina to nie nuda dla tych, którzy się kochają miłością sprawiedliwą. Tak uważał kard. Stefan Wyszyński. Ci, którzy zdecydują się poznać jego nauczanie, szybko odkryją, jak bardzo Prymas kochał polskie rodziny, jak dobrze znał ich bolączki i jak często podkreślał, że szczęśliwa rodzina to wspólnota miłująca i sprawiedliwa.

Rodzina to nie nuda dla tych, którzy się kochają miłością sprawiedliwą.

Tak uważał kard. Stefan Wyszyński. Ci, którzy zdecydują się poznać jego nauczanie, szybko odkryją, jak bardzo Prymas kochał polskie rodziny, jak dobrze znał ich bolączki i jak często podkreślał, że szczęśliwa rodzina to wspólnota miłująca i sprawiedliwa.

Prymas wielokrotnie mówił o tym podczas przygotowań do obchodów 1000-lecia Chrztu Polski. Warto przypomnieć, że to on był ich pomysłodawcą i architektem. W kontekście zbliżających się obchodów 1050. rocznicy Chrztu Polski oraz dnia wyniesienia na ołtarze kard. Wyszyńskiego warto sięgnąć po jego nauczanie, by odkryć, że rodzina to nie nuda dla tych, którzy się kochają miłością sprawiedliwą.

Wydanie ukazuje się z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski.

mp/wydawnictwowam.pl

Komentarze (6):

Jakub2021.04.25 20:49
Szczególnie konkretne i korzystne były jego działania wobec polskiej emigracji niepodległościowej na Zachodzie. Patrz Józef Mackiewicz "Watykan w cieniu czerwonej gwiazdy" , wyd. Kontra Londyn 1986r., Cz. II, Rozdział V, str. 286 - 305.
HELENA2021.04.25 9:48
Prymas Tysiąclecia. Wielki Patriota i obrońca naszej Ojczyzny. Dziękujemy Ci kardynale Wyszyński
Suweren2021.04.25 9:12
Zrobili z wikarego bożka i teraz każą wszystkim się do niego modlić. Co za idiotyczny kraj.
Pagnus traditionis2021.04.25 8:30
Autor częstych prymitywnych i chamskich komentarzy (jak wyżej) powinien zastanowić się nad stanem swego zdrowia. Kretynizm bowiem - to nie tylko w kolokwialnym ujęciu obelga, lecz również jednostka chorobowa charakteryzująca się zaburzeniami intelektualnymi oraz somatycznymi. W celu - być może - złagodzenia objawów sugeruję przeprowadzenie systematycznych badań tarczycy oraz uzupełnianie w organizmie niedoboru jodu.
PakietBzdurBzdetówPierdówPasożytaIgnoranta2021.04.25 8:17
Samotny pasożyt społeczny klero-pierdzioch Wyszynskyj i sprawy normalnej rodziny... W katolictwie wszystko jest fikcją i pozoranctwem kleszych ignorantów, nadętym i pozłacanym.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.25 8:12
cioto-pedofil wyszyński kochał polskie rodziny a najbardziej dzieci które dotykał swoim konsekrowanym prąciem!