ORLEN OIL Sponsorem Strategicznym Wisły Kraków  - zdjęcie
17.06.21, 18:32fot. orlen.pl/materiały prasowe

ORLEN OIL Sponsorem Strategicznym Wisły Kraków

14

Wisła Kraków to klub z bogatą historią i tradycją, który w środowisku biznesowym zatacza coraz szersze kręgi. Spółka ORLEN OIL, która od początku istnienia związana jest z Krakowem, będzie od początku sezonu 2021/2022  Sponsorem Strategicznym 13-krotnego mistrza Polski – czytamy na stronie PKN Orlen.

- Logotyp ORLEN OIL wraz z marką olejów motoryzacyjnych PLATINUM zostanie wyeksponowany w centralnej części trykotów meczowych, a także na bandach reklamowych Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie oraz na materiałach marketingowych Klubu. Nawiązana współpraca oznacza dla Wisły Kraków nowe możliwości rozwojowe i pozyskanie Partnera rozumiejącego potrzeby lokalnej społeczności. Z kolei dla ORLEN OIL to  wzmocnienie rozpoznawalności marki, realne wsparcie działań biznesowych, a także zaangażowanie w rozwój najmłodszych sportowców – informuje dalej koncern.

W swojej 115-letniej historii Wisła wywalczyła dotychczas 13 tytułów mistrza Polski, 13 tytułów wicemistrza Polski, 4 Puchary Polski, 1 Puchar Ligi Polskiej oraz 1 Superpuchar Polski. Nie bez znaczenia są występy Białej Gwiazdy w Europie, które przyciągały na stadion i przed telewizory kibiców nie tylko spod Wawelu. Warto wspomnieć takie pojedynki, jak chociażby z Parmą, z Schalke 04, z Realem Saragossa, z FC Barceloną czy z Realem Madryt, które elektryzowały miłośników futbolu w całym kraju.

- Zawarta umowa - oprócz standardowych elementów widocznych także przy okazji współpracy z innymi podmiotami, jak ekspozycja logo na frontach trykotów meczowych zawodników Białej Gwiazdy czy materiałach marketingowych - niesie ze sobą misję. Nie bez powodu użyłem słowa misja, gdyż misją zarówno Wisły, jak i PKN ORLEN jest wyniesienie rodzimego futbolu na wyższy poziom i ponowne zaistnienie 13-krotnego mistrza Polski na najwyższym szczeblu Ekstraklasy oraz na arenie międzynarodowej - mówi Dawid Błaszczykowski, Prezes TS Wisła Kraków.  

- Każdy projekt sponsoringowy, w który się angażujemy, musi przekładać się realnie na wzrost wartości marki i wspierać nasz biznes. Jednocześnie w całej Grupie ORLEN przykładamy dużą wagę do inicjatyw, które odpowiadają na potrzeby lokalnej społeczności. ORLEN OIL to spółka zakorzeniona w Krakowie i wsparcie klubu piłkarskiego w tym mieście uzupełnia prowadzone działania sponsoringowe. Wypracowane warunki gwarantują znaczący zwrot z zaangażowanego kapitału, co korzystnie przełoży się na sprzedaż, a co za tym idzie wyniki finansowe spółki. W ramach współpracy mocny akcent położono też na rozwój procesu szkoleniowego uzdolnionej młodzieży i zaplecza treningowego. W ten sposób umożliwimy najmłodszym zawodnikom dalszy rozwój pod kątem ewentualnego wejścia do profesjonalnego sportu, a może nawet reprezentacji narodowej - mówi Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN.   

Należąca do Grupy ORLEN, Spółka ORLEN OIL to czołowy producent i dystrybutor środków smarnych dla motoryzacji, rolnictwa i przemysłu, a także płynów eksploatacyjnych oraz płynów do dezynfekcji. Marka postanowiła rozszerzyć swoje działania związane ze wsparciem lokalnej społeczności i zaangażować się we wsparcie futbolu pod Wawelem. Ważnym elementem umowy jest pomoc w rozwoju młodych talentów Białej Gwiazdy poprzez sponsoring drużyn młodzieżowych funkcjonujących w ramach Akademii Piłkarskiej Wisły, a to oznacza wsparcie dla około 250 zawodniczek i zawodników trenujących 11 drużynach w kategoriach wiekowych od U-7 do U-18. Zaangażowanie wielu osób, w tym Jakuba Błaszczykowskiego, w połączeniu z bogatą tradycją szkolenia w Wiśle Kraków sprawiło, że od tego czasu wychowanie młodych piłkarzy weszło w nowy etap. Głównym założeniem Akademii jest usystematyzowanie treningu piłkarskiego oraz zapewnienie jakościowego szkolenia na każdym szczeblu.     

Pełna informacja - CZYTAJ

 

mp/orlen.pl/materiały prasowe

Komentarze (14):

kasia2021.06.23 1:09
Orlen jest już na dobrą sprawę sponsorem kilku polskich klubów, także cieszy mnie to, że inwestuje w nasz rodzimy sport
Michał Jan2021.06.18 8:18
Ci z drugiej strony linii w Krakowie już na CPN nie pojadą.
Elektor2021.06.17 21:17
"Don Orleone głaszcząc kota dłuższą chwilę patrzył przez okno jednej ze swoich willi na krzątającego się wśród drzew ogrodnika. Wreszcie westchnął, spojrzał na dwóch mężczyzn przez całą rozmowę stojących pod obrazem Naczelnika, który to obraz otrzymał na urodziny od kapelana familii Don Tadeo, i lekko, niechętnie pokiwał głową. Wiecie, że nie lubię wydawać swoich, a to jednak moje. Ale dobrze, trzeba się trochę podzielić z hienami. Długi Pino i The Pen jednocześnie nieznacznie się uśmiechnęli. Dzięki boss. Po czym wyszli z gabinetu, a Don Orleone wrócił do obserwacji ogrodnika".
katolik2021.06.17 21:12
Choroby i śmierc po pseudoszczepionkach, czyli chemii genetycznej już zbiera żniwo-- jak pisza w Indonezji, będzie armagedon. Naziści morduja ludzi, a świat się zgadza być wymordowanym przez psychopatów, w Polsce krematorium otwarło SSPIS, pseudoznachorzy i pośłowie!!
Anonim2021.06.17 21:08
Komuna po całości:) Pisowskie skoorvensony.
Filip2021.06.17 20:55
Przyznaje sie , ze jestem osoba o niskiej inteligencji , chora psychicznie , ze sklonnosciami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjecie dziecka sasiadki) , bez podstawowej wiedzy o swiecie , jestem skrajnie oglupiona nienawiscia , zwykla kürwa , prostaczka , prymitywną zydowa .
Filip2021.06.18 7:44
To nie mój wpis. Ktoś używa mojego nicku. Wpis jest wyjątkowo głupi!!!
Filip2021.06.18 9:01
Coś w tym wpisie jest!?
Filip2021.06.17 20:12
Daniel Obajtek jest właścicielem lub współwłaścicielem 38 nieruchomości i nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Daniel Obajtej jako prezes Orlenu wykupił Polska.Press, żeby wyborcy PiS-u nie dowiedzieli się o jego przekrętach. Informacja o sponsorowaniu przez Orlen Oil Wisły Kraków ma przykryć afery z jego udziałem. Daniel Obajtek tak jak wielu niekompetentnych pisowców w spółkach skarbu państwa ma tworzyć nową oligarchię.
czy Tusk obejmie patronatem2021.06.17 19:43
Wyścigi w Sopocie - kunia już ma
Józef2021.06.17 19:36
No to teraz MON powinien zostać sponsorem Legii.
stefek2021.06.17 18:51
Coraz więcej powód, by hejtować wisełkę. A to bileteiro błaszczykowski klęczy przed tzw. prezydentem, a to człowiek-nieruchomość za naszą kasę będzie bawić się w Krakowie. To jest skandal!
No,2021.06.17 18:39
ja bym się nie chwalił sponsorowaniem polskich piłkarzy. Lepiej te pieniądze przepić. Dobrze grają tylko w Wehrmachcie, za euro.
Wicio Krakus smok wawelski2021.06.17 18:37
liczę, że szlachetny Obajtek oczyści ścieki wiślane z Czajki Rafałka przed dopłynięciem do Krakowa - Wisła, Wisełka; dopóki bije Zygmunta Dzwon Poplatfusa goń