,,Ojcowskie Serce''. Zapraszamy na 3. odcinek rekolekcji pod patronatem Frondy - zdjęcie
01.03.21, 13:30Screenshot Youtube

,,Ojcowskie Serce''. Zapraszamy na 3. odcinek rekolekcji pod patronatem Frondy

10

Bp Artur Ważny: Kiedy modlimy się "święć się imię Twoje", Bóg zaprasza nas do tego, żebyśmy nie koncentrowali się na sobie, nie zniewalali sobą innych, ale byśmy czynili ich zdolnymi do wyboru, do walki, do wyzwań.

Miłość, która chce posiadać staje się niebezpieczna. Logika miłości, to logika wolności. Dlatego nie stawiam siebie w centrum – Bóg jest w centrum i do Niego mam odsyłać ludzi. Taki był św. Józef – potrafił usunąć się w cień. Bo nie chodzi o logikę ofiary, ale logikę daru – nie zatrzymywać dla siebie, ale darować drugiemu.

Komentarze (10):

man.of.Stagira2021.03.1 15:17
DAWAJ, DAWAJ Hołoto z forum! Zostaw Ślad! ZOSTAW Ślad! // TERAZ!...Wszyscy! (cytując Tomasza Liza)
A ty?2021.03.1 16:03
https://www.youtube.com/watch?v=eGOOxc_WW9U
Halo jestem Alojzy Cedzidło,2021.03.1 14:32
ale niezupełnie , bo jezdem tyż: KAKA SRAKA , Ficko Fucko a tak naprawdę to męska tylko z nazwy , pisda . Wycieram doopy Polskim Panom , ale mam ambicje . Ogólnie mówiąc to jestem głupia pisda zza Buga , dosłownie i w przenośni i nienawidzę Polskich Panów . Wprowadzają mnie w kompleksy . Tutaj się podpisuje różnie , bo jak wspomniałam , jestem głupia pisda zza Buga , ale lubię "politykować , "filozofować " a jaki ze mnie "teolog" , "psycholog" ? Nie mówiąc o mojej znajomości "problemow Śląska" . A najbardziej lubię te spacje pomiędzy półdoopkami Polskich Panów.
Alojzy Cedzidło/ .-/.-.- /2021.03.1 15:46
Pozdrawiam . Alojzy . Cieszę się ,że uważasz mnie za ważniejszego niż temat strony . Nooo Chyba ., że Szef kazał Ci pilnować Alojzego . Tylko nie pisz na bani , bo nie zapłacą.
da da jestem KAKA SRAKA , Ficko Fucko2021.03.1 16:02
da da
Alojzy Cedzidło2021.03.1 14:26
A to bery . Rekolekcję pod patronatem Frondy . Równie dobre wyszły by rekolekcję pod patronatem Wiosny. lub Razem . Nauka bp. A..Ważnego stanowić będzie pożywkę dla tych ujadających na kościół diabełków i diabłów .Zaraz zaraz ... Pod [patronatem Wiosny i Razem wyszły by , te rekolekcje , bardziej kulturalnie . Kto by tu na Biedronia n nadawał tak jak na kościół nadają. Jeśli to maja być rekolekcje pod patronem Frondy , trzeba by zrobić takie rekolekcje zamknięte . Tylko dla pracowników Frondy. i uświadomić im co to jest wolność słowa . Nie od rzeczy było by poinformowanie ich co to jest kultura polemiki . A i poczytać im ich własny Regulamin Frondy . A dopiero wtedy niech zorganizują rekolekcje prowadzone przez jakiegoś znanego duchownego. Bo dziś najwięcej zadoeolenia bylo by gdyby takie rekolekcje praowadził ks, Sowa albo ks Lemański .O ks. Bonieckim nawet nie marzę.
NieWierzŻadnemuKleruchowiNawetNaPółSłowa2021.03.1 13:56
Jakiż przemiły wieprzuch kleropata. Słodzi, recytuje, wzdycha. Potem łapie ministranta za pupę w zakrystii i zmusza do orala z połykiem.
a kogo obchodzą twoje zboku pragnienia?2021.03.1 14:30
tak precyzyjny opis świadczy, że znasz TO z autopsji, a może z chorych pragnień??
Anonim2021.03.1 13:42
JBĆ KLR!
"KLR"?? za wysokie progi na twoje karle nogi2021.03.1 14:37
ty degeneracie jedynie co możesz, to JBĆ Margot,a i wylizać patelnię Krwawej Luny spod znaku czerwonego pioruna!