Odwiedził Warszawę, Szczecin i… uciekł do Toskanii - zdjęcie
10.07.21, 14:30Fot. screenshot - YouTube (Platforma Obywatelska)

Odwiedził Warszawę, Szczecin i… uciekł do Toskanii

83

1. Donaldowi Tuskowi sił starczyło zaledwie na tydzień, wziął udział w posiedzeniu Rady Krajowej Platformy, gdzie wybrano go do zarządu, a po rezygnacji najstarszej wiceprzewodniczącej czyli Ewy Kopacz, został pełniącym obowiązki przewodniczącego.

Następnie wybrał się do województwa zachodniopomorskiego ale gdy spotkał się z pytaniami przechodniów o efekty swoich rządów, a także pytaniami dziennikarzy mediów publicznych o jego relacje z podejrzanym o korupcję szefem jego gabinetu politycznego, a później ministrem w jego rządzie, Sławomirem Nowakiem, jego gotowość do następnych publicznych spotkań gwałtownie zmalała.

Zresztą podczas pobytu w Szczecinie, na otwartym spotkaniu z słuchaczami uniwersytetu III wieku na Zamku Książąt Pomorskich, dał nieprawdopodobny pokaz hipokryzji tłumacząc zdumionym słuchaczom, że premier Ewa Kopacz, miała zamiar wprowadzić program podobny do 500 plus, tylko nie zdążyła, bo Platforma przegrała wybory.

2. Po spotkaniach w województwie zachodniopomorskim, Tusk przeniósł się do Warszawy, gdzie znowu dał popis arogancji w spotkaniach z dziennikarzami mediów publicznych, nie odpowiadał na pytania, atakował ich i straszył odpowiedzialnością prawną za treść zadawanych pytań.

Spotkał się z klubem parlamentarnym Koalicji Obywatelskiej a także z liderami partii wchodzącymi w jego skład i zapowiedział zmiany w jego kierownictwie, najprawdopodobniej nastąpi zmiana przewodniczącego, wszak poseł Cezary Tomczyk jest człowiekiem Trzaskowskiego.

Jakież było zdziwienie kilkunastu parlamentarzystów Platformy uczestniczących razem z Tuskiem w konferencji prasowej, kiedy ten niespodziewanie zapowiedział, że pod koniec tygodnia, będzie musiał udać się na urlop, bo obiecał go wnukom.

Przy okazji bez mrugnięcia okiem stwierdził, że musi mieć czas i dla rodziny, bo dawno jej nie widział, choć dziennikarze z Pomorza twierdzą, że Tusk od 2 miesięcy z małymi przerwami, przebywa w Sopocie, wszak funkcja szefa Europejskiej Partii Ludowej jest zajęciem intratnym ale jednak niezbyt obciążającym.

3. Teraz jak się okazuje wyjechał do Toskanii na urlop, gdzie będzie nabierał sił do walki z Prawem i Sprawiedliwością, którą to partię na Radzie Krajowej nazwał „czystym złem”, które trzeba odsunąć od władzy.

Właśnie walka ze złem ma być motywem przewodnim objazdu po kraju Donalda Tuska ale po pierwszym tygodniu jego działań w terenie, wszystko wskazuje na to, że bez propozycji programowych, rozmawiać z Polakami o przyszłości, się jednak nie da.

A Platforma tego programu nie ma, nie przygotowała go przez ostatnie 6 lat, w czasie każdej kampanii wyborczej przez ten okres taki program zapowiadała, ale nic z tego nie wyszło.

Tłumaczono to bardzo różnie, a to że Platforma nie będzie ogłaszać propozycji programowych, bo zaraz Prawo i Sprawiedliwość je przejmie, a to że nie trzeba programu, bo tak zróżnicowana koalicja, się nie porozumie w tej sprawie, wystarczy, że cała opozycja się zjednoczy i odsunie PiS od władzy i to na razie z zamierzeń programowych, powinno wystarczyć.

Do świadomości wyborców przedostały się tylko propozycje likwidacyjne Platformy: likwidacja CBA, IPN i urzędów wojewódzkich, ogłosił to jeszcze Grzegorz Schetyna w 2016 roku, później pojawiła się jeszcze jedna taka propozycja, już za przewodniczącego Borysa Budki- likwidacja TVP Info i pod takim projektem ustawy obywatelskiej, Platforma teraz zbiera podpisy.

4. Platforma znalazła się w szczególnie trudnym położeniu w sytuacji kiedy rząd premiera Morawieckiego ogłosił „Polski Ład”, zawierający wiele korzystnych propozycji adresowanych do wszystkich grup społecznych, zmiany podatkowe korzystne dla 90% podatników, dodatkowe wsparcie dla rodzin wychowujących dzieci, w tym propozycje mieszkaniowe, propozycje dla przedsiębiorców, dla rolników i samorządów.

Mimo upływu już ponad 6 lat od końca rządów PO-PSL, wyborcy jednak pamiętają tym dwóm partiom, podniesienie wieku emerytalnego, zabranie z OFE 150 mld zł, podwyżkę podatku VAT, wysokie bezrobocie, niski poziom wynagrodzeń, masową emigrację młodych ludzi za granicę i liczne afery, niektóre z nich dopiero teraz będą miały swój finał w sądzie, tak jak ta łapówkowa -Sławomira Nowaka.

Z tego wszystkiego, objeżdżając kraj, Donald Tusk będzie musiał się tłumaczyć, a w sytuacji kiedy nie ma niczego sensownego do zaproponowania Polakom, te rozmowy mogą być niezwykle ciężkie, więc i „ładowanie akumulatorów” w Toskanii, niewiele pomoże.

Komentarze (83):

Babka klozetowa2021.07.22 19:49
Anonim - największe lewackie bydlę w tej części wszechświata. Przypadek oszalały z nienawiści do wszystkiego, co dobre. Sadomasochista. Bluźnierca i ateista. Kundel i sługa szatana. Jeśli chodzi o nienawiść do Kościoła, to jest duchowym spadkobiercą zarówno faryzeuszy, jak i Lenina oraz Stalina. W nienawiści do Polski przebija samego Hitlera. Po swej śmierci powinien zostać zakonserwowany w formalinie i wystawiony na widok publiczny jako kuriozum, i jako ostrzeżenie, do czego prowadzi patologiczna nienawiść.
robin2021.07.11 13:28
Anonim twoje wulgarne wypociny o czyich matkach nie licuja z twoimi czasami inteligentnymi tresciami., bardzo to zle swiadczy o twojej sprawnosci intelektualnej.
Filip2021.07.11 12:57
Dokonania Jarosława Kaczyńskiego. Politycy z PiS-u doprowadzili do wydania 1,5 mld zł na budowę bloku C elektrowni w Ostrołęce, po wybudowaniu obiekt jest rozbierany. Politycy z PO nie chcieli wybudować bloku C za co byli krytykowani m. in. przez Andrzeja Dudę. Politycy z PiS-u doprowadzili do ruiny stadniny w Janowie. Mateusz Morawiecki w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim zmarnował 134 mln zł na w wybory kopertowe, bez podstawy prawnej. Podkomisja smoleńska Antoniego Macierewicza zmarnowała miliony i nie dokonała żadnych nowych ustaleń. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Ochrona Jarosława Kaczyńskiego rocznie kosztuje polskiego podatnika około 1,5 mln zł. Przemysł stoczniowy przez sześć lat rządów PiS-u nie został odbudowany. W wyniku łamania praworządności przez rządzących Polska może stracić pieniądze z Funduszu Odbudowy. Nasz kraj ma otrzymać pieniądze z tego Funduszu pomimo PiS-wi, a nie dzięki PiS-wi. Rządzący wielokrotnie złamali Konstytucję i prawo europejskie. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Mamy największą inflację w Unii Europejskiej, a zadłużenie finansów publicznych rośnie jak nigdy do tej pory. Propaganda pisowska do perfekcji doprowadziła umiejętność podawania zmanipulowanych i przekłamanych informacji. Mam nadzieję, że Donald Tusk uratuje nas przed dalszymi szaleństwami Jarosława Kaczyńskiego. Mateusz Morawiecki był wieloletnim doradcą Donalda Tuska i nie jest krytykowany za działania, za które pisowcy krytykują Donalda Tuska. Pod względem korupcji, nepotyzmu i kolesiostwa PiS przebił wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące. W spółkach skarbu państwa nie zasiadają fachowcy, tylko pisowcy. Naród we wszystkich kolejnych wyborach, musi PiS-wi pokazać czerwoną kartkę i wrócić do normalności.
Donek wroc2021.07.11 9:27
Niech wraca jak najpredzej bo tym szybciej sie ostatecznie pograzy
PRAWDA2021.07.11 8:16
Namiestnik Niemiecki na Polske --Donald Tusk ---PO pojechał znowu do Berlina na NARADE ---jak wciskać KIT i Kłamstwa dla Polakow i przejąć władze i niszczyć znowu Polski Przemysł a Polacy maja być Niewolnikami Niemiec ---kto bedzie zbierał szpragi ale jajaj
Porofino2021.07.11 6:51
Heil Hitler, Donald! Powiedz nam, czy w Toskanii też masz taki ołtarzyk z portretem Hitlera, do którego się modlisz. W swym niemieckim domu podobno miałeś.
Skuteczny wróżbita2021.07.10 22:22
Tusk będzie wisiał.
Faustyna2021.07.10 22:44
Katolikiem to ty nie jesteś, bo katolik nigdy by tak nie życzył drugiej osobie. To sprzeczne z Nauką Kościoła Katolickiego. Idź precz Szatanie i nie prowokuj.
taka prawda2021.07.11 7:39
Bandyta kolaborant i zdrajca zawsze był skazywany na smierc niezaleznie od religi i systemu .Zaprzestanie tej kary spowodowało ze zaczynaja sie rozpadac panstwa i systemy
odp2021.07.11 6:29
– Konsekwencją utraty władzy przez PiS będzie w wielu przypadkach odpowiedzialność karna – powiedział Donald Tusk w najnowszym wywiadzie dla “Gazety Wyborczej”.
rychu2021.07.11 7:42
Pewnie bedzie to robił razem z niemieckim homokomandem i kastą nadzwyczajną
J*bac niemieckie scierwo2021.07.10 21:15
piękna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala, bez donaldka vermahcika niemieckiego szmalcownika, ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow..
><2021.07.10 21:13
Jest zbyt leniwy aby cokolwiek robić. Pomachał szabelką i bardzo się zmęczył. I tak już będzie wyglądało jego kierowanie PO.
Hhehheheh2021.07.10 20:41
A gdzie jeżdzi JarosłazbawPolskę Kaczyński :))) https://www.fronda.pl/a/jaroslaw-kaczynski-rusza-w-polske-by-promowac-polski-lad,164028.html
Anonim2021.07.10 21:14
gdzie teraz twoja matka sprzedaje swa PiSde???
Hhehheheh2021.07.10 22:02
Katolikiem ani POLAKIEM to ty nie jesteś. Słownictwo Strajku Kobiet i Lempart cię zdradziło.
Lechu "hehehe", "anonimie" itd...!2021.07.10 23:58
Jeszcze ci się nie znudziły te wielkie bzdury?... Lejesz i lejesz swój jad!... Skończ ... bo nie da się już na to patrzeć! ... To nawet nie nudne... to żałosne! ... Niestety nie udało ci się! ... Nie umiałeś zaistnieć, chociaż bardzo tego chcesz!... Nie tędy droga!
Anonim2021.07.10 20:24
Starszy już jest, miesiące przygotowań i tydzień występów i od nowa.
Prawda2021.07.10 19:39
Słuzby Specjalne Niemiec ---Uczą PO--Tuska jak ma Niszczyć Polski Przmysł i Naród Polski --w Toksani i gdzie indziej ===
----wunderwaffe, czyli-donald t. na-wakacjach2021.07.10 18:48
https://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/wunderwaffe-czyli-donald-t-na-wakacjach
Böno2021.07.10 18:08
Z PiCem jest jak z psem moich sąsiadów. Na podwórku ujada jak opętany, drze mordę jakby ze smokiem walczył. Ale wystarczy, że wyjdzie na zewnątrz, ogon podkulony i cichutko wzdłuż płotów pomyka.
odp2021.07.10 18:31
Twa niezwykle krótka autobiografia jest nie do przecenienia.
tahna broń na Tuska2021.07.10 17:40
w PIS beda wydawane specjalne broszurki chroniace przed pobytem w wiezieniu. Jak zrobic konfederacie loda by byl w pelni usatysfakcjonowany, jak dobrze konfederacie podcierac tylek, jakie sa ulubione zarty konfederatow, co lubia konfederaci najbardziej i tak dalej.
A jednak tusk to matoł2021.07.10 18:14
w PO będa wydawane specjalne broszurki jak zrobic niemcom loda by byl w pelni usatysfakcjonowany, jak dobrze niemcom podcierac tylek, jakie sa ulubione zarty nieców,co lubia niemcy najbardziej i tak dalej.
tajna cron PISu2021.07.10 18:50
PIS znowu zrobi pare lockdownow , szpitale tradycjnie wyzeruja z pacjentow i usmierca kolejne 100 tys swoich wyborcow. Merkel i PO sie uciesza.
Anonim2021.07.10 21:19
wydawane beda specjalne broszurki chroniace przed roznymi venerami z PiSdy twojej matki ...pomatole
siekiera,motyka dwa banany,rudy fuhrer POyebany!2021.07.10 17:17
W latach 2007-2014 niejaki Donald Tusk(PO,) który sprawował rządy z PSLem i OTO JEGO "SUKCESY" ----- 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera Amber-Gold 8) Afera Elewaru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową Gazo-Portu w Świnoujściu/dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (wiele lat trwało bezskuteczne do dziś  "wybieranie" lokalizacji, a zarząd "budowy elektrowni"  brał milionowe wynagrodzenia. 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE  - 153 mld zł. 14) wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn. 15) Przerost biurokracji - sto tysięcy nowych etatów. 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju z 530 mld zł do blisko 1 bln zł  17) Podniesienie VAT-u na wszystkie artykuły 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie  kwoty wolnej od podatku i kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych - budowlana, internetowa.  22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu, a nie dochodu! 25) Próba  wprowadzenia ACTA i podatku smartfonowego,tabletowego i  audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy"  - tzw. ustawa 1066. 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013  34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (oczekiwanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej  - najdroższy gaz w Europie) 37.  Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł - w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów.  40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak profesjonalnej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo - tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla kolesi z Platformy "Obywatelskiej" i PSL. 43. Przemysł pogardy wobec Polaków  i tzw. "śmieciowe " umowy o pracę oraz niewolnicze wynagrodzenie pracowników. ------- Długo by jeszcze wymieniać......
Anonim2021.07.10 18:20
Tylko 43? PiS tyle afer to w rok robi, albo i szybciej. Nie mówiąc o tym, że duża część wymiennych przez Ciebie afer to aktualne afery PIS, przy których afery PO-PSL wyglądają jak dziecina zabawa
Słabo2021.07.10 22:07
http://100aferpis.pl/
Donaldosceptyk2021.07.10 17:05
"Gang Olsena daje dyla" (Olsen-bandens flugt over plankeværket)
Tomek2021.07.10 17:04
No pacz pan pierwszy alfons platformy spie pardon dał noge do Toskani .
Szukam Hueja do dupy!2021.07.10 17:00
Byle duży!
walka trwa2021.07.10 17:00
Dziaders Tusk przed wyborami zrobi to samo co dziaders Kaczynski - obieca ze nie bedzie premierem. Nawet nie wiem czy Tusk bedzie chcial zostac poslem. PO mogla na covidzie zdobyc poparcie 40% a ze popierala jote w jote wszystkie glupoty PISu to teraz walczą o przezycie. Tusk to tylko tymczasowy respirator. Na dodatek stary i na rudo zardzewialy. Juz lepszy byl poprzedni respirator gdy Kichawa siadła - byly Trzaski ale zdawalo egzamin..
rychu2021.07.10 17:06
Tys chyba konfederasta majtkowy od dziadersa Mikkego
alert2021.07.10 17:13
Podcieraj tyłki konfedratom, podcieraj i dokladnie! Inaczej bez koalicjanta PISowcy skoncza na Rakowieckiej.
Anonim2021.07.10 16:39
Codzienne wycie PiSdzielców wypełnia me serce radością !!!!!!!!!!!
sołtys2021.07.10 16:45
To wam zostało wycie bo pierwszy folksdojcz was olał ciepłym sikiem
Hue2021.07.10 16:52
Mówisz o żonie prezydenta? Pięknie mówi po niemiecku, co ?
Tomek2021.07.10 16:34
Angela poszczuła nas burkiem a burek podwinął ogon.Pewnie kałolicja zapewniała ze będzie przyjmowany jak zbawiciel i noszony na rękach a Kaczor oddali sie dyskretnie a tu qupa
Hue2021.07.10 16:54
Ta wasza śmieszna narracja z TVP. Prawda jest taka, że Tusk miał najwyższe stanowisko UE jak dotąd. Waszego Kaczorka nikt nie chce. Poza tym Kaczyński to tchórz. Przespał 89 rok, a teraz boi się być premierem. Kiepski tez z niego minister bezpieczeństwa, skoro 60 tyś Polaków nadmiarowo zmarło, a Rosjanie czytają maile ministerstwa.
Pluto2021.07.10 18:00
Szatniarz w Brukseli i podręczny Makreli ja pierdziu
Wicio alpaga z anna pochewką2021.07.10 16:33
a śmieliśmy się z P{etru
Donaldosceptyk2021.07.10 16:25
Jego pani zesłała go na front wschodni - ciekawe czym podpadł?
realista2021.07.10 16:34
znudzil sie angeli ma teraz macrona lubi starsze
Hue2021.07.10 17:12
Skoro Tusk słuzy dla Merkel, to może powiedz co dla niej załatwił?
realista2021.07.10 17:21
nic nie zalatwil bo jak to tusk wszystko spier--lil przez niego nawet angole z unii sie zwineli
realista2021.07.10 16:24
volksdojcz chcial zagrac kmicica ale nie siegnol armaty zeby lufe zatkac,ryzy zdrajco pamietamy twoje rzady i to jak sie lasiles do nogi angeli rzeby ci koske do obgryzienia rzucila
Hue2021.07.10 17:16
Kaczyńskiemu nikt nic nie chciał rzucić, bo wciąz nie potrafi założyć konta w banku. Za to głupi polacy dali mu rządzić i widać tego słabe efekty.
kiego grzyba PISki2021.07.10 16:23
właśnie jest zjazd partyjnych mafioso - przybył min MIRO i miło mi było jak Pocałował moją rękę drżąca i te słowa Ojcze Chrzestny
Donald Madera2021.07.10 16:21
pierdyknęłem kilkanaście wpisów trolla i resztę zostawiłem tzw dziennikarzom zaprzyjaźnionym
Nina2021.07.10 16:10
Tusk to zdrajca niemiecki kundel, w Polsce to tylko trup POlityczny.
Pet2021.07.10 16:05
Towarzyszu Kuźmiuk, chociażbyście nie kłamali. No ale jaki premier Moteusz tak i cała brać pisowata.
Huej mi dupe!2021.07.10 15:35
Jest chętny?
Ksiądz2021.07.10 15:41
Ja, dawaj.
A masz czym?2021.07.10 15:52
W tym wieku?!
Ksiądz2021.07.10 16:05
Pan pomoże.
Nikt ci nie pomoże!2021.07.10 16:14
Nawet biblijny Abraham! Za dużo ci rabin sierpem uciął!
🚳2021.07.10 16:30
ruskie onuce!!!....tfu
Hue2021.07.10 15:32
Ale te Kozmium opowiada androny. PO ma za uszami. Ale to za PIS zmarło 60 tyś polaków i rodzi się najmniej ludzi. Ale tego już powie?
alusia2021.07.10 15:57
A w innych krajach w czasie pandemii nikt na ,,kowid'' nie zmarł i nie ma obostrzeń?Co ty za brednie wypisujesz.
Hue2021.07.10 16:06
No to spójrz na statystyki. W Polsce najwięcej ludzi umierało.
to sie wynos2021.07.10 21:49
przeciez ty zyjesz i ryja drzesz ale jedz do anglii tam jest lepiej nikt cie w polsce nie trzyma
Hue2021.07.10 15:23
Boli was Tusk, który bawi się z wnukami? Ale już was nie boli Kaczyński bez żony, i jego Martusia, która miała już tyle mężow, że nie idzie zliczyć?
Foster2021.07.10 15:43
No nie przesadzaj - ilu ich miała ? (czterech ? - z tego trzech lewaków)
Hue2021.07.10 15:45
Wg katolikow powinien byc jeden.
durny srolll Hue2021.07.10 18:16
Boli was Kaczyński, który bawi się z kotem? Ale już was nie boli Tusk bez władzy, i jego durczok, który wyznał że kocha się w tusku i lubi od tyłu?
kat2021.07.10 15:19
Przyjechał wóc. Igrzyska kłamstwa i obłudy rozpoczęte. Hipokryzja przeciwko pragmatyzmowi. Ilu da się oszukać? Na jaki procent naiwniaków może liczyć? ... Ludzie są już o 6 lat mądrzejsi. ..."Lepszy dzięcioł w ręku niż orzeł na sęku" ... - Wkrótce weryfikacja.
Hue2021.07.10 15:24
Patrz na siebie. TVP was obraca jak szmaty w pralce.
Nie boimy się Tuska!2021.07.10 15:17
Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska! Nie boimy się Tuska!
Hue2021.07.10 15:26
Właśnie potwierdziłeś jak bardzo sie go boisz :).
alusia2021.07.10 16:03
Jako człowieka nie boję się tylko boję się o to co będzie w przyszłości.Nie mam ochoty na wysłuchanie ,że mój kraj ojczysty -Polska to ch.d.kamieni kupa.Nie chcę podwyżki emerytury 3zł,pracy za np.2.80godz ,podwyżki wieku emerytalnego i tam innych historii co wszyscy znają.Nie chcę słuchać ,że piniędzy nie ma i nie będzie,a jakoś się znalazły i polskie dzieci dostały wsparcie i nie już kupowania jedzenia na tzw,,zeszyt''.
Hue2021.07.10 16:08
Powtarzasz bzdury z TVP. Wiem, że wam je tłoczą każdego dnia, jak ćwiek w głowę. Jak chcesz dobre zycie to wez sie do roboty, a nie czekaj az polityk ci nasypie do kieszni. Bo on nie daje ze swojej kieszeni. Musi komuś zabrać aby tobie dać. Ładnie to żyć na czyiś koszt?
Hue2021.07.10 16:10
Nie boisz się przyszłości? Skoro PIS taki świetny, to jakim cudem wyparowało 60 tyś polaków. To jakby zniknęło całkiem duże miasto. Jakim cudem pomimo 500+ za PIS urodziło się najmniej dzieci. W sklepach drożyzna, inflacja co raz wyższa. Polska zadłużona jak nigdy. Niszczy się wolność mediów, niezalezność sędziów. A do Trybunału Konstytucyjnego wsadzili komucha Piotrowicza.
polityk2021.07.10 15:06
TUSK ZLECIL MORDERSTWO L. KACZYŃSKIEGO?------wpisz w google
katolicka deratyzacja Polski2021.07.10 15:00
Tusk sie zle wywiazuje,odwolany przez Adolfine do dyspozycji.
Czlonek POj3ebanych masonów2021.07.10 15:00
chyba rogi odrosły ryżemu a w Toskanii spiłowują.Moze przy okazji łeb mu obetną
harry2021.07.10 14:49
Wszędzie Tusk,Tusk...no bo...my się Tuska nie boimy...my się Tuska nie boimy...my się Tuska nie boimy...pamiętajcie...my się Tuska nie boimy...!!!
bogdanus2021.07.10 14:46
Źle znosi porażki zadane mu przez media i obywateli, musi przemyśleć strategię jak atakować i samemu się obronić. Pamiętacie jak po przegranych wyborach 2005 na prezydenta zniknął na tydzień czasu. Zniknął bo nadmiar ambicji , złości wywaliła mu psychikę, nie potrafi przegrywać.
TW Oscar2021.07.10 14:46
Osobiście sprawdziłem ,że zlikwidowana za rządu PO stocznia w Szczecinie jest martwa :D
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.07.10 14:42
kuźmiuk! wytrzyj nochal bo masz ubabrany w kaczym gwnie od ciągłego trzymania go w PiSiej dpie...
товарищ Ярослав Качиньский2021.07.10 14:41
Dzień bez Tuska na Frondzie jest dniem straconym. Słabo na razie 5 artykułów na pierwszej stronie, wierzę, że stać was na więcej.
trucker Texas2021.07.10 15:14
Zmiataj szmaciarzu
товарищ Ярослав Качиньский2021.07.10 18:06
Licz się ze słowami prymitywie o mentalności wsiowego głupka, co to ani pisaty ani czytaty. Nie mówiąc już o wyciąganiu słusznych wniosków z tego co oczy widzą, uszy słyszą, a du*pa odczuwa. Przerażające, jak nisko w swojej ignorancji można upaść.