Odmów dziś Akt Poświęcenia się dla Niepokalanej! - zdjęcie
17.07.21, 12:09

Odmów dziś Akt Poświęcenia się dla Niepokalanej!

10

Każdej soboty Kościół szczególnie oddaje cześć Najświętszej Maryi Pannie. Zawierzajmy dziś Niepokalanej nasze osobiste sprawy, nasze rodziny, parafie, Ojczyznę, Kościół i cały świat.

O Niepokalana, nieba i ziemi Królowo,
Ucieczko grzesznych i Matko nasza najmiłościwsza,
Ty, której Bóg cały porządek miłosierdzia powierzyć raczył,
ja, niegodny grzesznik, rzucam się do stóp Twoich kornie błagając, abyś mnie całego
i zupełnie za rzecz i własność swoją przyjąć raczyła
i uczyniła ze mną wraz ze wszystkimi władzami mej duszy i ciała 
i z całym mym życiem, śmiercią i wiecznością, cokolwiek Ci się podoba.

Użyj także, jeżeli zechcesz, mnie całego, bez żadnego zastrzeżenia,
do dokonania tego, co o Tobie powiedziano:
"Ona zetrze głowę twoją", jako też:
"Wszystkie herezje samaś zniszczyła na całym świecie",
abym w Twoich niepokalanych i najmiłościwszych rękach
stał się użytecznym narzędziem do zaszczepienia
i jak najsilniejszego wzrostu Twej chwały
w tylu zbłąkanych i obojętnych duszach,
a w ten sposób do jak największego rozszerzenia
błogiego królestwa Najświętszego Serca Jezusowego.
Albowiem gdzie Ty wejdziesz, tam łaskę nawrócenia i uświęcenia wypraszasz,
przez Twoje bowiem ręce wszelkie łaski z Najsłodszego Serca Jezusowego
na nas spływają.
- Dozwól mi chwalić Cię, Panno Przenajświętsza.
- Daj mi moc przeciwko nieprzyjaciołom Twoim.

dam/adonai.pl


Komentarze (10):

A2021.07.18 9:20
Odmawiam odmówienia Aktu Poświęcenia się dla Niepokalanej.
Anonim2021.07.19 19:04
sądze że kosciół powinien zostać chrytusowy,i tylko jego ,elekotoratowi pis z rydzykiem najwyraźniej odpier..la
rebeliant2021.07.18 7:08
Kolejne mantry zaciemniające prawdę, ale biorące świadomość ludzi za nic. To się właśnie nazywa robienie czegoś z niczego - tu mamy włam do świadomości, aby być w worku niewoli jakiejś tam istoty. Wszechmoc wszechmoc i jeszcze raz wszechmoc i nieograniczone możliwości. Mamy bowiem doskonale zapisane w zdarzeniach, że to właśnie niemożliwości/niemoc są podstawa do rozprzestrzeniania się tzw. "grzechów" (choć to jest pojecie g...o zaciemniające opis czynów zadających krzywdę). "Wychowankowie" katolickiego sierocińca w Zabrzu będąc bezradnymi wobec gwałtów sami stali się gwałcicielami i zbrodniarzami. A zaklęcia i wydziwiania ze strony Jahwe mają na celu doszczętne wypranie świadomości z doznanych faktów, które przede wszystkim świadczą o skutkach braku wszechmocy oraz tego co się działo pod pieczą Jahwe, który wciska na wszystkich swoją władzę (podstępnie zwaną ojcostwem). Wszelkie te "wybaczam" i inne spalanie chwastów w ogniach nieugaszonych jest niczym innym jak wypraniem świadomości oraz paleniem teczek UB. Pod jego pieczą zostało postawione zakazane drzewo oraz pod jego pieczą "wszyscy okrojeni tylko jak wszechmogący", a wszystko inne jest skutkiem jego działania. Żadnymi uświęcaniami, ani wyjmowaniem ludzi z podtopienia Jahwe mnie nie przekona.... wszechmoc dla wszystkich, a wcześniej rozliczenie krzywd, które z biegu zdarzeń skupią się na jedynym władcy.
Każdej soboty Kościół.2021.07.17 16:40
Każdej soboty Kościół szczególnie oddaje cześć Najświętszej Maryi Pannie. Zawierzajmy dziś Niepokalanej nasze osobiste sprawy, nasze rodziny, parafie, Ojczyznę, Kościół i cały świat. O Niepokalana, nieba i ziemi Królowo, Ucieczko grzesznych i Matko nasza najmiłościwsza, Ty, której Bóg cały porządek miłosierdzia powierzyć raczył, ja, niegodny grzesznik, rzucam się do stóp Twoich kornie błagając, abyś mnie całego i zupełnie za rzecz i własność swoją przyjąć raczyła i uczyniła ze mną wraz ze wszystkimi władzami mej duszy i ciała i z całym mym życiem, śmiercią i wiecznością, cokolwiek Ci się podoba. Użyj także, jeżeli zechcesz, mnie całego, bez żadnego zastrzeżenia, do dokonania tego, co o Tobie powiedziano: "Ona zetrze głowę twoją", jako też: "Wszystkie herezje samaś zniszczyła na całym świecie", abym w Twoich niepokalanych i najmiłościwszych rękach stał się użytecznym narzędziem do zaszczepienia i jak najsilniejszego wzrostu Twej chwały w tylu zbłąkanych i obojętnych duszach, a w ten sposób do jak największego rozszerzenia błogiego królestwa Najświętszego Serca Jezusowego. Albowiem gdzie Ty wejdziesz, tam łaskę nawrócenia i uświęcenia wypraszasz, przez Twoje bowiem ręce wszelkie łaski z Najsłodszego Serca Jezusowego na nas spływają. - Dozwól mi chwalić Cię, Panno Przenajświętsza. - Daj mi moc przeciwko nieprzyjaciołom Twoim. dam/adonai.pl
Jest Fronda? Jest weekendzik? Jest LOLcontent!2021.07.17 13:43
jw.
Anonim2021.07.17 13:29
ostatnio jakiś akt tej koorwy pislamska milicja z prywatnej pizzerii zajumała
Lechu Keller-/nie anonimie"/2021.07.17 21:46
TEGO JUŻ ZA WIELE!. NIE TYLKO NAS , ALE OBRAZIŁEŚ MARYJĘ NASZĄ KRÓLOWĄ POLSKI!.... DLACZEGO, ----- SODOMITO--- OBRAŻASZ NIEPOKALANĄ MATKĘ BOŻĄ! ---- NIE ROZUMIESZ CO ZNACZY SŁOWO "NIEPOKALANA" ! NARUSZYŁEŚ ART. 196 KODEKSU KARNEGO! --- NIE DARUJĘ CI! ODPOWIESZ ZA TO!
JPIII2021.07.18 3:00
Jak ta qooorwa rozkraczy się, zrobi mi blow job a potem da dooopy to zawierzę. Obecnie to rozkraczała się przed starym pedophilem bogiem.
Bydlak, który pisze te bzdury powyżej2021.07.18 16:01
Na każdym normalnym portalu dostałby dożywotniego bana. No ale frendzel nie jest portalem normalnym, tylko "katolickim", admina nie ma, więc zbiera i utrzymuje najgorsze katolskie mendy. Ale to coś, co chwila onanizujące się do zdjęcia Kellera, nawet jak na frondę jest czymś tak parszywym, że brak w słowniku słów, którymi można ten wyciek z szamba nazwać.
Masz rację "bydlaku"!2021.07.18 20:54
Piszesz sam o sobie w tym wpisie. Sądzisz że twojego specyficznego słownictwa nie znamy??? Pewne wyrażenia, słowa... piszesz tylko ty, ... nikt inny! Odpowiesz za każde słowo i czyn.., przekonasz się!