Odlot! Seweryn: Kłamałam dla dobra kampanii. Internauci: A wystarczyło przeprosić… - zdjęcie
03.01.21, 12:05Fot. screenshot - Twitter (Maria Seweryn)

Odlot! Seweryn: Kłamałam dla dobra kampanii. Internauci: A wystarczyło przeprosić…

82

Ogromne kontrowersje w Polsce wzbudziły szczepienia przeciwko koronawirusowi przeprowadzane przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Razem z tzw. „grupą 0”, czyli pracownikami służby zdrowia, zaszczepiono też kilkunastu celebrytów. WUM tłumaczy się, że w ten sposób chciał promować szczepienia w społeczeństwa. Ze szczepionki poza kolejką skorzystała m.in. Maria Seweryn, która broniąc się przed zarzutami przekonuje, że… kłamała dla dobra kampanii.

W sylwestra były premier Leszek Miller oraz aktorka Krystyna Janda pochwalili się w mediach społecznościowych, że przyjęli już szczepionkę przeciwko COVID-19. Problem w tym, że ani polityk, ani aktorka, nie należą do szczepionej w tym czasie grupy pracowników służby zdrowia. Informacje wywołały ogromy skandal, a minister zdrowia Adam Niedzielski natychmiast zlecił NFZ przeprowadzenie kontroli w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Okazało się, że w WUM zaszczepiono poza kolejnością większą grupę celebrytów. Ten tłumaczy się, że zaszczepienie 18 znanych postaci ze świata kultury i sztuki miało na celu promocję szczepień.

Szczepionkę przyjęła m.in. córka Krystyna Jandy, Maria Seweryn. Na antenie Polsat News aktorka przekonywała, że nie miała w planach szczepienia, ale kiedy przyszła do szpitala z ojcem, lekarka zaproponowała jej szczepionkę, ponieważ „jest otwarta dawka”.

- „Ja z tego skorzystałam. Nie miałam poczucia, że to nieetyczne, ponieważ zrozumiałam to tak, że dawka się zmarnuje” – mówiła.

Aktorka postanowiła raz jeszcze wytłumaczyć się ze szczepienia i zamieściła w nocy nagranie, na którym z przejęciem tłumaczy, że… „kłamała, bo bała się o los kampanii”. Suchej nitki nie zostawiają na niej użytkownicy Twitter.

kak/Twitter

Komentarze (82):

Hania2021.01.4 7:58
komentarze antyszczepionkowców, konfederatów i innych płatnych zawsze na tą samą nutę, prostu szkoda czasu na czytanie
Olo2021.01.4 7:18
To że brzydka, no cóż takie pochodzenie, ale jak una upośledza, ameba!
Pluton2021.01.4 6:48
PIS jak zwykle wykręca kota ogonem. O ile dobrze pamiętam to od 6 lat odpowiedzialny jest za ten Kraj. W zakładzie produkcyjnym jak jest zła organizacja lub nie realizuje się planu zgodnie z założeniami to przede wszystkim odpowiada dyrektor.a nie pani sprzątaczka. Jest to kolejna afera PIS potwierdzająca chaos i brak organizacji. Jesli dzisiaj jest niska ściągalność VAT to jest to wina rządu teg, który stanowi prawo i je egzekwuje. Niemożna ciągle zwalać winy na historię bo tę historię tworzy się od 6 już lat i bierze się za nią odpowiedzialność.Nie widzę powodu dla którego miałaby tłumaczyć się Janda. Myślę, że tutaj Premier powinien mocno bić się w piersi bo to on ostatecznie jest odpowiedzilny za organizację szczepień a nie jacyć celebryci, którzy wykorzystali okazję. Jesli było to mozliwe to znaczy,że źle działa system i odpowiedzialność spada na rząd i personalnie na Premiera. Jesli są luki w prawodastwie to nie jest to wina Jandy ale tych, którzy to prawo tworzą. To premier obiecał, że szczepienia pójdą sprawnie i on personalnie jest za ten przekręt odpowiedzialny.
YolandaHeavner2021.01.3 21:58
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robiE..... workreviews10.com
TONIE STATEK2021.01.3 21:35
DO SZALUP NAJPIERW KOBIETY I DZIECI. NIE!!! NAJPIERW JANDA, MISZCZAK, ZBOROWSKI, SEWERYN I MATERNA
Coco2021.01.3 20:21
Jaka matka taka natka. Stara choć grała w człowieku z marmuru i żelaza sama okazała się człowiekiem z papieru toaletowego - używanego w dodatku.
Alicja2021.01.3 20:09
Nie jestem entuzjastką tego, jak często promują celebryci. Często wręcz jestem tego przeciwnikiem. Jestem jednak przekonana co do szczerości tej wypowiedzi Pani Marii Seweryn, doceniam to. Uważam, że w ferworze zdarzeń i nadarzających się możliwości nie jedna osoba skorzystałaby z okazji, nie myśląc nawet o tym, że za taką okazją może się kryć coś złego. Po czasie Pani Seweryn pięknie przeprosiła przyznając się do błędu - i do kłamstwa. No cóż - publicznie, szczerze - ilu z nas byłoby na to stać. Za taką Pani postawę dziękuję.
oksi2021.01.3 19:34
Seweryn - jesteś ZEREM !
katolik2021.01.3 19:03
Różaniec- aby upadł masoński plan szczepień i zniewolenia ludzkości
Gryf2021.01.3 18:29
Ta cała heca przy użyciu starych wyżeraczy scen to kryptoreklama szczepionki. Czy to tak trudno przejrzeć? A zaszczepili się nie szczepionką, tylko szampanem. Wystarczy popatrzeć na twarz p. Seweryn. Do dziś dochodzi do siebie.
katolik2021.01.3 19:04
Święta prawda, o której Polacy mówią szeroko i daleko oraz wokół siebie
Anonim2021.01.3 20:02
znaczy to jest performance artystów i PiSu?
cyrk2021.01.3 18:14
Bitwa medialna o parę szczepionek które większość ma gdzieś, to tylko przedsmak wojny o miski z ryżem. Cały program PIS to tylko blokowanie gospodarki, kredyty i rekordy śmiertelności na skalę włoską przy zawsze wolnych miejscach w szpitalach.. Zresztą szpitale i POZ od wiosny są puściutkie, bo zadbał o to Szumowski.
Anonim2021.01.3 18:21
Nawet o połowę mniej pacjentów na oddziałach, pustki na blokach operacyjnych, brak odwiedzających - tak wygląda teraz rzeczywistość w trójmiejskich szpitalach. Nie oznacza to jednak, że problemy zdrowotne mieszkańców nagle zniknęły. Wszyscy dziś obawiają się koronawirusa. Czytaj więcej na: https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Pustki-na-oddzialach-tylko-ratowanie-zycia-Nowa-rzeczywistosc-szpitali-n144428.html#tri
Walter - Włodziu - Władziu Radziszewski2021.01.3 18:01
Im więcej będziesz się wygłupiał tym mniejsze masz szanse na wizę do Polski. I nie dorobisz sobie na kupno motocykla oraz buty dla żony.
Felek2021.01.3 17:56
"Wystarczyło przeprosić". Zabawne, że Fronda o tym pisze, biorąc pod uwagę fakt, że z nigdy z żadnej Pisowskiej mordy nie padło słowo przepraszam.
Walter2021.01.3 17:54
Politycy z PiS-u nie mają moralności, ale wymagają jej od innych. Politycy z tej partii okradli PCK we Wrocławiu na kilka milionów i jest cicho. Bartłomiej Misiewicz robił przekręty w Ministerstwie Obrony Narodowej i jest cicho. Były afery w KNF-ie, Getback-u, Skokach i jest cicho. Austriak w prokuraturze zeznał, że Jarosław Kaczynski wyłudził od niego łapówkę w kwocie 50 tys zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dokument potwierdzające wypłatę powyższej kwoty w banku. Prokuratura nie zajęła się sprawą. Tomasz Kaczmarek publicznie przyznał, że był zmuszany do pomawiania byłego Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Jarosław Kaczynski w czasie pandemii koronawirusa chodził bez maski na cmentarzu w tłumie, a innym nie było wolno. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Jacek Sasin wydal z budżetu panstwa 70 mln zł na wybory bez podstawy prawnej, a wyborów w dniu 10 maja 2020 roku nie było. Rząd miliony wydaje na przekopanie Mierzei Wiślanej, będą mogły tam wpływać statki o małym zanurzeniu, a takie po Bałtyku nie pływają. Wydano miliony na przygotowanie budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, który nigdy nie będzie zbudowany. Dyrektorzy zarabiają tam miesięcznie 50 tys zł za pilnowanie trawy. Andrzej Duda złamał następujące artykuły Konstytucji: art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 194. Przekazał z budżetu pastwa rocznie 2 mld zł na dotowanie TVP, która prowadzi za nasze podatki propagandę oczerniającą opozycję. Jednocześnie rządzący robią wielka aferę z powody przyjęcia poza kolejnością szczepionki przeciwko koronawirusowi przez Leszka Millera i kilku aktorów.
Felek2021.01.3 18:00
Pięknie podsumowane. Zapomniałeś dodać o Polskiej Fundacji Narodowej. Tworze PiS'u, który przejadł już setki million na niewiadome cele i płaci jakimś amerykańskim firmom za rzekome budowanie wizerunku polski za granicą. Śmiech na sali
Anonim2021.01.3 20:54
LISTA 42 SUKCESOW RZADU PO-PSL: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi
KATON STARSZY2021.01.3 17:51
O szlachetni ! Nie znacie histori! To jest typowa zydowska kazuistyka. Kłamali,jak tworzyli komunę dla dobra ludzkości/zamordowano ok 300 mln ludzi /.Kłamali w dzieśiątkach innych geszeftów /lichwa /,ze zamało tu miejsca. A po drugie:to wszystko wina PIS-u,ci ignoranci histori ,a zwłaszcza Bibli, nie wiedzieli że pierwszy jest ,, naród wybrany",a na dalekim końcu goje.Lemańskiego na doradcę!
matis892021.01.3 17:27
Mam już numerek na szczepienie.
matis892021.01.3 17:32
Ja się zaszczepiłem razem z Jandą, Seweryn i resztą gwiazd. Poszliśmy poza systemem, poza kolejką i pod osłoną nocy. Pan lekarz dał nam witaminy i wystawił lewe papiery obywatela zaszczepionego czyli wyższej rasy z przywilejami kasty POPIS.
matis892021.01.3 17:55
Konfederacja z elitami i witaminami i kastami.
Foster2021.01.3 17:56
Nic nie rozumiem ". Zdecyduj się: na numerek albo na podejrzanego i chętnego do kary prac społecznych w szpitalu covidowskim i lepiej nie kłam.
Agnieszka2021.01.3 17:19
Nie męczcie dziewczyny - blade to to, jak w malignie coś gada, w gorące z drgawkami - przecież widać, że długo już po tej szczepionce może nie pociągnąć, to co jej żałujecie - ona i tak żałować będzie, że ją wzięła. A ta "kampania jest po cichu", bo kto umrze to umrze i RODO go osłoni a jak przeżyje, to zrobi kampanię, że po szczepionce nic mu nie jest, więc zachęca do szczepień. Nawet na aktorach nie da się przecież oprzeć kampanii zachwalającej szczepionki, choćby najlepiej umieli udawać, jeżeli oni faktycznie żyć nie będą
Agnieszka2021.01.3 17:23
To był CASTING do kampanii proszczepionkowej - zakwalifikują każdego, kto przeżyje
matis892021.01.3 17:26
Oni nie przyjęli tej trującej szczepionki. Wzięli witaminy i poszli tylko po lewe papiery obywatela zaszczepionego.
matis892021.01.3 17:19
Co to za produkt bubel chcą nam wcisnąć że PIS i ich lewackie gwiazdeczki z PISTVNu już sami przyznają że muszą ten szajs reklamować kłamstwami.
Foster2021.01.3 17:15
..... interesuje mnie bardzo, co minister Sasin o tym sądzi ?
slawek522021.01.12 1:33
A mnie interesuje czy byłeś już z wizytą u lekarza psychiatry?
Jeśli to miała być promocja ? W nocy ?2021.01.3 17:00
1. Załatwili dla siebie, a inni? Oni są ponad. To nasze ELITY. 2. Tłumaczą się, że to była promocja szczepień! Gdzie więc stacje TV i dlaczego cichaczem szczepili się w nocy? 3. Kochane lemingi, szczególnie te z W-wy, jesteście mamieni że już niedługo ktoś z tej ELITY otrze się o Was, a może zamieni kilka słów. Owszem zamieni - jeśli będziesz skakał w ich interesie, w innym przypadku mają Cię w d. i nie wmawiaj sobie, że jest inaczej. Oni żyją dla siebie a ty dla nich.
hahahaha2021.01.3 16:59
Cwelebryci szczepiali się po cichu, a jak się wydało to nagle wszyscy uczestniczyli w reklamie medialnej szczepionki? Dlaczego się nie sfilmowali podczas szczepień? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Patriota2021.01.3 17:24
Spoko, to koniec głosujących na POKO smieci
Lekarz onkolog2021.01.3 16:52
Pracuję jako lekarz w centrum onkologii. Jestem seniorem po przejściach. Oczekujemy na szczepionkę. Chyba trzeba będzie dosyć długo jeszcze czekać, ponieważ w Centrum pracuje ponad 2500 białego personelu, a mamy przydział jedynie 150 dawek szczepionki na tydzień. Nietrudno obliczyć ile przy tej ilości szczepionki potrwa szczepienie. Mimo iż pracuję w Klinice i wszyscy znają stan zdrowia wszystkich, każdy musi wypełnić najpierw obszerny kwestionariusz przed szczepieniem, a następnie zostać zbadany przez Kolegę lekarza. Nikt nie będzie szczepiony na zasadzie "łapanki ulicy". Bardzo się obawiam, czy dozyję szczepienia, jesli i u nas bedzie się dzialo to samo co w warszafce!!!!!
Skoro jesteś onkologiem2021.01.3 17:04
wyjaśnij co to jest "Hematokryt" i w czym w onkologii jest pomocny? I napisz odpowiedź po polsku używając POLSKIEGO ALFABETU.
co to przesłchanie czy egzamin?2021.01.3 17:29
w d... faceta pocałuj, nawet gdyby nie był onkologiem tylko seniorem ślusarzem albo linoskoczkiem, to szczepionka należy mu się barfdziej niz tym peerelowskim rybałtom i ich bachorom, co zawsze stoją tam gdzie stało zomo
Prosiłem polsku2021.01.3 17:57
używając POLSKIEGO ALFABETU.
Bianka2021.01.3 16:49
A ja gdzieś dziś napisałam, że promują ten fakt, żeby ludziom wmówić, że szczepionka jest czynś dobrym POLACY NIE SZCZEPCIE SIĘ TA SZCZEPIONKA NIE JEST PRZEBADANA NAWET NA ZWIERZĘTACH.
fdf2021.01.3 16:44
Ludzie kultury PAKUJĄ na tych na dole.
KOD Smrod2021.01.3 15:54
nigdy nie kłamie
ważne2021.01.3 15:45
https://www.youtube.com/watch?v=9kb60uT66zQ
Która z "lewackich fundacji" zarządza ARM?2021.01.3 15:10
Rząd PiS zorganizował akcję szczepienia celebrytów. Gdy wynik okazał się nie być taki jak się spodziewali - teraz ją zwalcza winą próbując obciążyć opozycję.
Wania Antonim kucaj przed Złotym Cielcem o zdrowie2021.01.3 15:19
??????????
Japa2021.01.3 15:50
SKANDAL !! ! Jakim prawem winna opozycja . Jedynym winnym może być tylko PiS .Czy to tak trudno zrozumieć w sytuacji kiedy żadnej opozycji w Polsce niema . ?
A2021.01.3 16:06
niema to jest moja sąsiadka.
CCCP2021.01.3 16:40
I snowa wy siuda priszli tawariszcz Łubianka?? Priviet:)
MayaBa2021.01.3 14:56
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem d0 tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. M0gę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, Co RObię... workreviews10.com
NaziBarbi2021.01.3 14:16
Dobrze, że ona się tak szmaci. Inaczej nie miałabym powodu uważać ją za szmatę.
przykrywka żałosna2021.01.3 14:14
dla Mame i Tate
Wilczur nakarmiony "hrabio" ?2021.01.3 15:11
j.w.
matis892021.01.3 14:09
Celebryci nie przyjęli tej trucizny tylko dostali witaminy i lewe papiery że już są zaszczepieni. Tak obeszli system. Nie jest bowiem możliwe aby szczepionki wyszły poza systemem, aby nikt ich nie wyniósł i niezależnie nie przebadał co w nich jest. Są ściśle reglamentowane i wydawane niczym sztabki złota w skarbcu. Konwoje które dowoziły te szczepionki były chronione przez tajnych agentów i ich przejazd był nadzorowany przez satelity. Cały system i nadzór jest kontrolowany przez służby wywiadowcze, MOSAD, CIA, Rząd Światowy NWO....Także celebryci dostali poza system tylko witaminy i lewe papiery że zostali zaszczepieni bo żadna szczepionka nie może wyjść poza systemem.
katolicka deratyzacja Polski2021.01.3 14:51
Wymozdzona Konfederacja prowadzi wojne hybrydowa dla Putina tak jak na Krymie,i morduje Polakow.
Anonim2021.01.3 15:14
tylko PIS nie morduje Polaków - większość z 60 tys zmarłych to były zielone ludziki a nie ofiary koronaterroru w postaci niedostepnosci lekarzy od czasu zakażeń 10 dziennie, szmaty na ryj i zakazu amantadyny ... gdyby nie PIS zmarło by 6 milionów ludzi a bezrobocie wynosiło 45 milionów
Anonim2021.01.3 14:00
Babo, lepiej byś się nie odzywała, bo ta gra - skruszonej, naiwnej bidulki, bardzo słabo ci wychodzi
Tacy k.... oświeceni a k.... NIE WIEDZIELI2021.01.3 13:59
A "ciemny lud" WIE!
Skrzypek na dachu2021.01.3 13:51
Bezbozna eskimoska oklamana wmawia innym trucizne .
marek2021.01.3 13:42
Lewactwo i liberalizm to zaiste stan umysłu!? Tak głupich osobników jakimi są tzw celebryci czy opozycja, już dawno nie było na świecie. Żenada.
ag2021.01.3 13:18
Potrzeba dużo odwagi, żeby coś takiego nagrać i zamieścić w internecie. Duży szacunek.
Skrzypek na dachu2021.01.3 13:55
Bezzembne pelikany przelykaja wszystko bo to cyrk dla idiotow a glupie foki bije brawo .
matis892021.01.3 13:56
Skorzystali z okazji by dostać lewe papiery że są zaszczepieni poza systemem, poza kolejką a dostali witaminki. Do tego łże że robili kampanię promocyjną kiedy chodziło o lewe papiery. Jak widać nawet celebryci nie chcą tej trucizny tylko kombinują jak koń pod górę by się wymiksować.
Anonim2021.01.3 14:10
Skoro to witaminki ,to dlaczego masz z tego powodu ból?
Nie damy się Jarkowi jak Węgrzy Orbánowi2021.01.3 12:50
Polska to dziwny kraj. Polen ist ein wildes Land.
stop ideologii LGBT2021.01.3 13:10
Lewactwu Polacy mówią precz !
Luper Duper2021.01.3 13:16
Sp­ierdalaj.
katolicka deratyzacja Polski2021.01.3 14:50
Komunisci w Polsce to przybledy ze Wschodu i z Bliskiego Wschodu.
matis892021.01.3 12:36
Ja wtedy byłem z Panią Jandą, Millerem, Sewerynem i wieloma innymi gwiazdami po szczepionkę i już jestem też zaszczepiony. Byliśmy pod osłoną nocy, poza systemem i kolejką, lekarz dał nam kroplówkę i wystawił papiery na szczepionkę. KTO BYŁ WTEDY Z NAMI I TEŻ JEST JUŻ ZASZCZEPIONY ????????????????????????????
Anonim2021.01.3 12:40
Pod osłoną nocy, poza systemem i kolejką, czyli jak PiS i Kaczyński w Sejmie. Filmiki są na YT
matis892021.01.3 12:47
Tak, Pani Janda, naczelny PISTVNu i Seweryn nawet wystąpili i powiedzieli do nas że z Olimpu zstąpili nasi bogowie Kaczy Zeus i Morawiecki Posejdon by podarować nam boski szczepionkowy nektar i nas wybawić.
katolicka deratyzacja Polski2021.01.3 14:57
Konfederacja morduje Polske i Polakow ,i walczy o Powrot Komuny.
Jaka POKO durna propaganda2021.01.3 14:17
kolejny filmik fotomotaż, taka chała jak był filmik niby z Dudą. a lewaki widzą czego niema, czyli prochy swoje robią.
Krzysztof2021.01.3 12:31
A kto wg, Was powinien być ambasadorem powszechnych szczepień? Skoro nie celebryci czy aktorzy to kto? Wymieńcie jakieś nazwiska.
Dam2021.01.3 12:33
Jak dla mnie Morawiecki i Kaczyński. O ile PAD powiedział, że się zaszczepi, to Morawiecki zapytany szybko zmienił temat.
Anonim2021.01.3 12:36
Duda powinien dać świadectwo obywatelskiej postawy ,tak jak to robą najwięksi politycy na świecie.
matis892021.01.3 12:40
Nikt by nie przekonał do tego oszustwa plandemii i trującego szczepienia, ale wiarygodniejsi byli by na pewno sportowcy. Aktorzy, gwiazdeczki to zwykłe prostytutki zaraz po politykach więc oni tylko odstręczają ludzi.
Anonim2021.01.3 12:29
Najbardziej gęby drą ci, którzy i tak się nie zamierzają szczepić, bo szczepionka ich ubezwłasnowolni. Polacy to dziwny naród...
NEOS com pl2021.01.3 12:28
... kazda reklama jest dobra .... a srebrniki ..... za reklame jeszcze lepsze .... https://www.youtube.com/watch?v=8szNxZRBCyw&t=305s
POgubiony2021.01.3 12:26
Okłamała Polaków dla ich dobra ???
Anonim2021.01.3 13:09
Wzięła przykład z PISu, który "dla naszego dobra" prowadza nowe podatki. Ale fronda źle o PISie z tego powodu nie napisze
katolicka deratyzacja Polski2021.01.3 15:00
Podatki to silna Polska.ale TEGO Ruska Konfederacja NIGDY nie powie,bo popiera podatki tylko w Rosji.
Laura2021.01.3 12:18
Wyjatkowo odstreczajacy osobnik!!!
Żydówa Seweryn2021.01.3 12:17
Ble ble ble ble bleee. Nie jestem świnią mimo, iż postapiłam jak świnia. Nam cwelebrytom wszystko wolnooooooo..... bleeee
Knurzyca Janda2021.01.3 14:20
im można to wypominać dzień i noc, ale na nich to wrażenia nie robi, bo jak się sumienia nie ma, to o jakiej moralności ty celebrytów mówi. to nie jest elita tylko zera poniżej zera. czyli PatoElita w natarciu.