Odlot! Braun w Sejmie o Krzyżakach 2.0 - zdjęcie
16.09.20, 13:13fot. sejm.gov.pl

Odlot! Braun w Sejmie o Krzyżakach 2.0

16

W dniu dzisiejszym w Sejmie odbywa się procedowanie projektu ustawy złożonej przez klub PiS „Piątka dla zwierząt”, które we właściwy sobie sposób próbował przerwać poseł Konfederacji Grzegorz Braun wnosząc o przerwę i zwołanie Konwentu Seniorów. Wspomniał też o „sprowadzenie Krzyżaków do Polski 2.0 „.

Braun powiedział:

- Wnoszę o zarządzenie przerwy w celu zwołania Konwentu Seniorów celem przedyskutowania zdjęcia z porządku dzisiejszych obrad ustawy, której prezydium chce poświęcić szczególnie dużo miejsca w dyskusji. Ustawa dot. zwierząt futerkowych, eksportu polskiej wołowiny - niewątpliwie poważne sprawy, ale państwo nimi próbujecie przykryć naprawdę dziejowego kalibru. Ustawa "bezkarność plus", ustawa "bankructwo plus", czyli łatanie dziury budżetowej - na to wszystko skąpicie czasu - i przede wszystkim ustawa kolonizacja alias okupacja plus, czyli sprowadzenie Krzyżaków do Polski 2.0

Na taką wypowiedź zareagowała marszałek Witek pytając posła Konfederacji:

- Panie pośle, pan występuje w imieniu własnym? W czyim imieniu pan występuje w tej chwili?

Ten odpowieział, że przemawiał we własnym imieniu.

Do tego dość krótkiego jak na Grzegorza Brauna wystąpienia odniósł się na Twitterze Radosław Fogiel:

- Grzegorz Braun właśnie z mównicy sejmowej określił obecność wojsk amerykańskich w Polsce słowem "okupacja" i porównał do sprowadzenia Krzyżaków do Polski. Nie uwierzę w taką ignorancję historyczną, więc powody muszą być inne...

mp/sejm.gov.pl/twitter/fronda.pl

 

Komentarze (16):

Konfederata2020.09.17 10:20
Rosiju nada liubit...
Anonim2020.09.16 18:44
To jest koniec PiSu. Polska potrzebuje gospodarzy a nie ideologów wierzących, że da się żyć z zasiłków i dotacji unijnych. Jedni zlikwidowali polski przemysł, drudzy likwidują rolnictwo i górnictwo, zamieniając polskie elektrownie na węgiel, na wiatraki i panele, idąc w tłumie idiotów - lemingów w kierunku przepaści. Jakoś nikomu nie przeszkadza, że w tych skrzydłach wiatraków rocznie giną miliony ptaków. To gonienie bzdur było widać w kwestii COVIDU. Jak gdzieś tam ktoś pierdnął na zachodzie, że maseczki nic nie dają, to nasz minister powtarzał to jak katarynka. Później ktoś gdzieś pierdnął co innego, to okazało się, że maseczki są nie tylko przydatne, ale wręcz niezbędne. Cóż, PiS w przyszłych wyborach będzie konkurował o lewicowy elektorat. A tam jest ścisk. Trudno będzie mu się tam zmieścić. Platformie też się wydawało, że przepychanie lewicowych ideologii w postaci multi - kulti przejdzie im bezkarnie. Że jak się podliżą Europie to będą rządzić dalej. Dziś kolejne lata grzeją ośle ławki i nie wygląda na to żeby z nich wyszli, nawet gdy PiS straci władzę. Za to w przyszłych wyborach wróżę Konfederacji znaczne poszerzenie elektoratu (bo raczej jeszcze nie zwycięstwo).
Facio2020.09.16 18:43
Grzegorz Braun ma absolutna racje - sprowadzenie zydo-masonskich wojsk na ziemie polskie to sprowadzenie Krzyzakow 2.0 - strzal w 10tke..
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.16 14:25
Braun to kretyn, ale w tej sprawie ma racje! ledwo żeśmy jednych wygonili, a rząd Jareczkowej sekty sprowadza już drugich, takich samych obszczymurów, których jeszcze trudniej będzie wygonić a za pobyt trzeba im płacić! do tego cały czas okupują nas watykańskie darmozjady i pedofile spod znaku krzyżaków!
A ja dziekuje za Krzyzakow w Polsce!2020.09.16 13:55
Wybudowali dziesiatki wspanialych miast, wytlukli z pomoca polskiego rycerstwa agresywnych, moderczych Prusow i innych pogan atakujacych Polske, zmodernizowali istniejace wowczas prymitywne rolnictwo, nauczyli zarzadzania, itp., itd. Amerykanie nie tylko naucza Polakow nowoczesnej technologii militarnej, ale i sztuki militarnej XXI wieku.
Anonim2020.09.16 14:32
Najwięcej to jednak wytłukli właśnie Słowian i polskiego rycerstwa. Z resztą polskiego rycerstwa już dawno nie ma a zakon krzyżacki trwa w najlepsze po dziś dzień. Pod Grunwaldem to chyba też krzyżacy nie walczyli raczej z "morderczymi Prusami atakującymi Polskę". Widać żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.
Moglbym ci poleciec jakas na temat2020.09.16 14:47
literature, ale obawiam sie, ze w waszej gminnej bibliotece macie tylko pozostalosci z PRL-u a w ksiegarni, to za ksiazki trzeba placic. Czyli "catch22", zemrzesz glupcem.
Anonim2020.09.16 14:34
Hitler i Stalin też wznieśli masę wspaniałych budowli a nawet miast, co z tego? Wróg jest wróg, nawet jak ma ładny domek i prócz Twojej żony i córki zgwałci i zamorduje też twoją teściową, której nie lubiłeś to nadal bandyta.
Anonim2020.09.16 15:17
Każdy kij ma dwa końce . Rzymianie też budowali gdy przyłączali kolejne ziemie do swojego imperium . Problem polega na tym jak traktowali ludność podporządkowanej krainy . Jak przyjaciół czy jak niewolnicze , okradane ze wszystkiego bydło robocze ?
Anonim2020.09.16 15:28
Rzymianie to akurat traktowali podbitą ludność całkiem spoko. Tolerancja religijna, zachowanie języka i kultury podbitych krain, nawet włączenie ich bogów do rzymskiego panteonu. Niewolnictwo też nie było dożywotnie, a niewolnik miał cały szereg praw, w tym mógł nawet podać do sądu swego właściciela, a jeden dzień w roku właściciel niewolnikowi służył.
Anonim2020.09.16 13:38
Poseł Braun kapkę się pomylił . Krzyżaków , czyli Zakon Najświętszej Marii Panny to my już w Polsce mamy od 1 000 lat . Co prawda pod inną nazwą , ale służą tym samym interesom Cesarstwa Rzymskiego i Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego . Teraz Polska jeszcze służy interesom innego narodu . Mianowicie żydowskiego . Ileż my mamy tych panów , którzy nas batożą ? Przejściowo mieliśmy też Wikingów , Szwedów . A Braun jest mieszanką tych w/w narodowości . W czyim więc imieniu występuje ? W imieniu Polan ? Kolejny , który przywłaszcza sobie NASZĄ i Litwinów " Bitwę pod Grunwaldem " .
matis892020.09.16 13:28
Amerykańskie wojska są sojusznicze tylko na obecną chwilę kiedy w USA rządzi Trump. Kiedy Trump przegra lub zostanie zamordowany, w USA wygra opcja całkowitej masonerii, lewactwa i antychrysta. A Demokraci popierają obecny sojusz Rosji i Niemiec. Więc jakie obce wojska będziemy wtedy mieli u siebie ??? Demokraci razem z Niemcami i Rosją popierają inwazję Rosji i Chin na Europę do której dojdzie bo przepowiedział to Bóg w Orędziach Ostrzeżenie.
Darek2020.09.16 13:24
Braunowi chodziło o konkordat? Fakt, to sprowadzenie krzyżaków 2.0, ale zrobił to rząd Suchockiej. Fakt byłą to zdrada narodowa i Suchocka powinna za to wisieć razem z tymi, którzy tę zdradę poparli.
Janina2020.09.16 13:26
To kto by ci teraz msze odprawiał jakbyś cały kler powywieszał ...
Darek2020.09.16 14:29
Po pierwsze mnie kler, a polityków którzy zdradzili - jak najbardziej świeckich. Kler jako funkcjonariuszy obcego państwa należy po prostu pozbawić polskiego obywatelstwa, nikt nie mówi o wieszaniu ich, to nie czasy Kościuszki już. Wśród kleru też zdarzają się zresztą osoby dobre i szlachetne, tacy byli nawet w NSDAP, nie można stosować odpowiedzialności zbiorowej - karać należy rzeczywistych sprawców konkretnych czynów. Dlatego też nie powinno się pozbawiać obywatelstwa z dnia na dzień, trzeba dać tym ludziom wybór - kiedy podejmowali decyzję o służbie dla obcego mocarstwa nie wiązało się to z utratą polskiego obywatelstwa więc potrzebne tu jest vacatio legis i niech zdecydują czy chcą służyć Polsce czy Watykanowi.
Anonim2020.09.16 16:01
Polskiego obywatelstwa to powinno się pozbawić tych lewackich europosłów, którzy działają na niszczenie Polski. europoseł Spurek, Thun,Ochojska, Halicki ,Rossati, Cimoszewicz, itd.itd.