Odczuwasz smutek? Oto list od Boga do zasmuconych! - zdjęcie
09.12.19, 08:09

Odczuwasz smutek? Oto list od Boga do zasmuconych!

21

Słowa Pisma Świętego pochodzące z serca samego Boga skierowane do osoby smutnej. Przesłanie do każdego strapionego serca od kochającego Ojca w niebie. Prześlij ten film bliskim, którzy są smutni, załamani, są w trudnej sytuacji albo obarczeni problemami.

 

Komentarze (21):

zych.. 2019.12.9 17:03
List od Boga....Przecież Bóg nie umie pisać.Piszą za niego ewangeliści, księża,biskupi papieże itp osoby,którzy często zmieniają jego myśli.W NT nie znalazłem nic na temat listów pisanych bezpośrednio przez Jezusa Czyli Jezus też nie umiał pisać
Jagoda2019.12.12 23:04
DURNIU! bÓG WSZYSTKO UMIE ! TO WIDAĆ JESTEŚ OGRANICZONY! Cytuję ci z Biblii ! ".....DLA BOGA BOWIEM, NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH...." ! Amen.
zych.. 2019.12.15 14:22
Jagoda.Znam świetnie S i NT.Nigdzie nie spotkałem,żeby Bóg i Chrystus coś sam napisał .Czyli nie umieli pisać Te bajki o Bogu i Chrystusie pisali autorzy podobni do Ciebie.
andrzejhahn32019.12.9 11:24
o jakim wy bogu pieprzycie....w historii ludzkosci bylo ich tysiace i yo jeszcze zanim wynaleziono taki kiczowaty idiotyzm jak katolicyzm
anonim2019.12.9 13:18
Bóg jest jeden .
andrzejhahn32019.12.9 14:04
jaki.......................wybierz jednego z wielu tysiecy
Jagoda2019.12.12 23:01
hahnie ! To ty masz jakichś bożków z gliny! MY MAMY JEDNEGO BOGA OJCA WSZECHMOGĄCEGO, STWOŻYCIELA NIEBA I ZIEMI ! ŻEBYŚ MIAŁ NAWET ICH 100 TYS, TO NAS TO G.... OBCHODZI ! NAUCZ SIĘ W KOŃCU ! NIE ODWIEDZIESZ NASZ OD WIARY STALINOWCU, PEDZIU!
Zenek2019.12.9 13:33
Won stad!
Katolik2019.12.9 9:27
"Słowa Pisma Świętego pochodzące z serca samego Boga skierowane do osoby smutnej." Przecież ta postać nie ma serca.
anonim2019.12.9 11:05
Życzę ci ,żebyś poznał Boga ,a przekonasz się o jego Miłości.
andrzejhahn32019.12.9 11:26
jakiego boga................w historii ludzkosci bylo ich tysiace i to jeszcze zanim wynaleziono taki kiczowaty idiotyzm jak katolicyzm.............ogarnij sie istoto jest 21 wiek
Jagoda2019.12.12 22:55
Hahnie ! Jesteś ludzkim parapetem !! Przecież już o to pytałeś!? Dokładnie, który to raz, "kopiuj -wklej" wstawiasz ten swój kiczowaty wpis. OGARNIJ SIĘ ISTOTO! JEST XXI WIEK ! NAS TO G.... OBCHODZI ILE. BYŁO TYCH waszych kiczowatych bożków! MY UZNAJEMY TYLKO JEDNEGO BOGA, STWORZYCIELA NIEBA I ZIEMI ! NIE MA INNEGO BOGA I NIE BĘDZIE, PRZYJMIJ TO SOBIE DO TEJ ZAKUTEJ PAŁY ! BO JUŻ NIE MOŻNA INACZEJ NAZWAĆ!
ImperatorPalpatine2019.12.9 8:34
Kochający Ojciec? Chyba ktoś Starego Testamentu nie czytał :P
add2019.12.9 8:54
Trudno ci będzie udowodnić tezę że Bóg stworzył ludzi bo cieszy się z ich cierpienia że jest złym Bogiem. W Biblii znajdziesz mnóstwo przykładów przeczącym takiej tezie. Bóg nie jest diabłem, który lubi nas torturować, ale chce naszego dobra mimo że często sami tarzamy się w błocie grzechu. A świat w którym żyjemy jest konsekwencją naszych wyborów.
Dam2019.12.9 9:44
Historia Hioba pokazuje, że Bóg ma cierpienie ludzkie gdzieś. Bo skoro jest wszechwiedzący, to wiedział co jest w sercu Hioba, ale pozwolił na śmierć jego rodziny i jego cierpienie jedynie z powodu zakładu z szatanem, mimo że wiedział jaki będzie wynik.
anonim2019.12.9 10:59
Bóg jest Miłością,to szatan jest sprawcą zła . ,
Dam2019.12.9 11:42
Jeżeli jakiś ojciec widzi, że jego dziecku dzieje się krzywda i nie reaguje, to jest patologią, a nie ojcem. A jeżeli godzi się na wyrządzenie zła przez kogoś innego w ramach zakładu, to jest sk.rwielem.
Maria Blaszczyk2019.12.9 12:28
To chyba coś źle zrozumiałam. Bo np. ta, jest taki kawałek, gdy wszechmocny i wszechwiedzący bóg dochodzi do wniosku, że ludzie, których stworzył takimi, jakimi miał ochotę i z definicji znając skutek takiego sposobu ich stworzenia, jednak mu się nie podobają. I morduje ich wszystkich z wyjątkiem Noego. No i zwierzęta, na dokładkę. Widać też pożałował, że je stworzył. Jako żywo, wg Biblii to nie szatan wymordował ludzi, w tym dzieci, w tym "nienarodzone", za to, że je stworzył takimi, jakimi były. Tylko bóg. Tak się zastanawiam, czysto teoretycznie, bo nie wierzę w istnienie bytów zwanych bogami. Gdybym była złym, sadystycznym bogiem jak Jahwe - czy nie zrobiłabym tego, co on, czyli próbowała oszukać tych, od których chcę ofiar i uwielbienia - bo bóg uwielbia smród palonego mięsa i to, by ludzie go wielbili - że to ktoś inny jest tym złym, a nie ja?
anonim2019.12.9 11:11
Chyba czytałeś ,ale nie wiele zrozumiałeś ,bo żle czytałeś,przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz,przeczytaj całe Pismo Święte ,nie wszyscy od razu to rozumieją ,Pismo Święte to nie powieść .
Maria Blaszczyk2019.12.9 12:44
Bardzo, bardzo święte. Wręcz skarbnica świetej wiedzy. Np. takiej: Kto by pobił kijem swego niewolnika lub niewolnicę, tak iżby zmarli pod jego ręką, winien być surowo ukarany. A jeśliby pozostali przy życiu jeden czy dwa dni, to nie będzie podlegał karze, gdyż są jego własnością." To rzeczywiście nad wyraz moralne zalecenie. Albo: "Jeśli mężczyzna znajdzie młodą kobietę - dziewicę niezaślubioną - pochwyci ją i śpi z nią, a znajdą ich, odda ten mężczyzna, który z nią spał, ojcu młodej kobiety pięćdziesiąt syklów srebra i zostanie ona jego żoną. Za to, że jej gwałt zadał, nie będzie jej mógł porzucić przez całe swe życie." Cudownie, masz gwarancję, że zboczeniec, który Cię zgwałci resztę życia będzie mógł to robić... Czy też: "Jeśli się bić będą mężczyźni, mężczyzna i jego brat, i zbliży się żona jednego z nich i - chcąc wyrwać męża z rąk bijącego - wyciągnie rękę i chwyci go za części wstydliwe, odetniesz jej rękę, nie będzie twe oko miało litości." Wszystko jest tu zrozumiałe. To ewidentnie najwyższa Mądrość i Dobroć jest. Taka absolutna.
Jagoda2019.12.12 22:45
Mario! Przyszłaś znów jątrzyć?! Czepiaj się swoich feministek , swoich domowników, czy LGBT! Twoich wykładów, tu nie potrzeba ! Umiemy czytać! Znów odkręcasz kota ogonem "! A gdzie ty takie cudaki wyczytałaś ! Nas takich rzeczy nie uczyli na Religii, ani w podstawówce, ani w średniej ! Zachowaj je dla siebie ! Każdy jak będzie chciał to sobie poczyta! Nie ma analfabetów! Wszystko robisz, aby wbić w naszą Wiarę w KK jad, zadrę ! Niczym jak u "dumneg....g..ja"! "Jesteście jednymi nićmi szyci" ! Tylko on bardziej wulgarnie ten jad sączy! Żyj sobie, a my sobie, nie pouczaj nas, a my ciebie nie pouczamy ! Uszanuj to! OK?