Od dziś do 3 maja zaszczepisz się bez rejestracji! Oto lista punktów [SPRAWDŹ] - zdjęcie
01.05.21, 06:40Fot. via Pixabay

Od dziś do 3 maja zaszczepisz się bez rejestracji! Oto lista punktów [SPRAWDŹ]

20

Szczepienie przeciw COVID-19 to dobry plan na majówkę! W każdym województwie od 1 do 3 maja stanie specjalny punkt szczepień. Osoby z grupy wiekowej uprawnionej do szczepienia, które mają wystawione e-skierowanie, mogą bez rejestracji i umawiania się na konkretną godzinę, przyjąć jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson. Medycy będą czekać na chętnych w 16 miastach w całej Polsce. Wizyta w punkcie to również świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej na temat Narodowego Programu Szczepień. Przeczytaj więcej na temat akcji i zaszczep się w majówkę!

Szczepienia w majówkę – bez rejestracji i w każdym województwie

Co planujesz na majówkę? Wycieczka rowerowa, dobra książka, a może rodzinny obiad? Do listy swoich planów dopisz koniecznie szczepienie przeciw COVID-19!

Jeśli należysz do grupy wiekowej, które jest uprawniona do szczepień oraz w majówkę będziesz miał już wystawione e-skierowanie – przyjdź do specjalnego punktu szczepień w Twoim województwie. Bez rejestracji i zapisów na konkretną godzinę będziesz mógł zaszczepić się jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson. Tak jak w działających już punktach szczepień, obecny będzie personel medyczny, który zajmie się pacjentami zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi procedurami i standardami.

Uwaga! Liczba szczepionek jest ograniczona.

Zaszczep się w majówkę – kto może wziąć udział w akcji?

Nie jesteś pewien, czy możesz zaszczepić się w majówkę? Wszystkie osoby 30+, które wypełniły formularz chęci zaszczepienia na stronie gov.pl/szczepimysie, mają aktywne e-skierowanie. Pozostałe osoby mają wystawione takie skierowanie zgodnie z harmonogramem szczepień:

 • 1 maja – roczniki 1984-1985,
 • 3 maja – roczniki 1986-1987.

Jeżeli Twój rocznik znajduje się w harmonogramie, to znaczy, że automatycznie otrzymałeś e-skierowanie. Możesz wybrać się na szczepienie w majówkowym punkcie szczepień bez koniecznej rezerwacji terminu. Jeśli zalogujesz się Profilem Zaufanym na stronie www.pacjent.gov.pl, możesz sprawdzić aktywność e-skierowania.

Jeśli nie zgłosiłeś się w dniu, kiedy startowała rejestracja dla Twojej grupy wiekowej – nic straconego! Będziesz mógł to zrobić później, w dowolnym terminie. Od momentu wystawienia skierowania możesz szczepić się każdego dnia, nie tylko podczas akcji majówkowej.

Sprawdź, gdzie możesz się zaszczepić w majówkę bez rejestracji

Od 1 do 3 maja namioty lub kontenery do szczepień pojawią się we wszystkich województwach w Polsce. Sprawdź dokładną lokalizację!

 • Dolnośląskie – plac przed Urzędem Wojewódzkim we Wrocławiu, Pl. Powstańców Warszawy 1
 • Kujawsko-pomorskie – plac przy Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, Aleja Solidarności 1-3
 • Lubelskie – Plac Zamkowy w Lublinie
 • Lubuskie – Park Górczyński w Gorzowie Wielkopolskim
 • Łódzkie – Park im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi (potocznie Park na Zdrowiu), Al. Unii, Srebrzyńska, Krakowska, Krzemieniecka, Konstantynowska
 • Mazowieckie – przed Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim w Warszawie, pl. Bankowy 3/5
 • Małopolskie – Rynek Główny w Krakowie
 • Opolskie – przed Opolskim Urzędem Wojewódzkim w Opolu, ul. Piastowska 14
 • Podkarpackie – parking przed Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie, Grunwaldzka 15
 • Podlaskie – plac przed Pałacem Branickich w Białymstoku, ul. Jana Kilińskiego 1
 • Pomorskie – Skwer Kościuszki w Gdyni
 • Śląskie – Park Śląski w Chorzowie, aleja Różana 2
 • Świętokrzyskie – teren przy Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach, ul. Al. IX Wieków Kielc 3
 • Warmińsko-Mazurskie – przed Warmińsko-Mazurskim Urzędem Wojewódzkim w Olsztynie, ul. Piłsudskiego 7/9
 • Wielkopolskie – teren przy jeziorze Malta, dojazd od ulicy Krańcowej
 • Zachodniopomorskie – parking przed przychodnią 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie, ul. Piotra Skargi 34 (od strony Jasnych Błoni)
gov.pl

Komentarze (20):

A ja szczepienia mam w miejscu2021.05.1 11:41
gdzie kończą się plecy !!!!
Krakus2021.05.1 13:24
I dobrze. To sie nazywa selekcja naturalna :D :D :D Zanim założą ci respirator, dadzą ci "głupiego jasia" (żebyś nie panikował podczas wpychania rur, którymi będą podawać tlen i pokarm)pomyśl sobie o swojej "mądrości" w sprawie szczepień. Masz 50 proc szansy, że spod respiratora wyjdziesz :)
matis892021.05.1 10:18
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Krakus2021.05.1 9:59
W Grodzie Kraka szczepią pod Ratuszem. Chętni otaczaja wokół całe Sukiennice a kolejka zaczyna się na Małym Rynku. Sami młodzi ludzie. :)
Detonator2021.05.1 9:03
Zaszczep się i uczestnicz w mordach na embrionach, podczas badań nad "szczepionkami". Tych zabitych ludzi nawet nie zapytano czy chcą być zamordowani. Dzięki tym mordom uzyskasz zdrowie i nieśmiertelność.
Krakus2021.05.1 9:58
Tylko DWIE szczepionki oparte są na komórkach embrionów. Embrionów pobranychw latach 70-tych XXwieku. Nieuku, mam dla ciebie taka przypowieść: :D :D :D :D "MĄDROŚĆ" ANTYSZCZEPIONKOWCA 😉 Antyszczepionkowiec postanowił zagadać do małej dziewczynki, która siedziała w kolejce do lekarza i przeglądała ulotkę o szczepionkach: - Czy chciałabyś posłuchać dziewczynko o szkodliwości szczepionek? - Bardzo chętnie - odpowiedziała - to interesujący temat. Mam jednak wcześniej do pana pytanie: Jak to się dzieje, że koń, krowa i jeleń jedzą to samo czyli trawę, jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie rzadkie placki a koń wysuszone klumpy? Potrafi mi to pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną? - Nie mam najmniejszego pojęcia - odpowiedział mężczyzna Na to dziewczynka: - Czy czuje się pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny być rozmawiać o wirusologii, biochemii i medycynie skoro temat zwykłego gówna przekracza pańskie możliwości?
matis892021.05.1 10:22
Watykan mówił o aborcyjnych szczepionkach gdy był Pfizer i Moderna. Wszystkie nalezy tak traktować. Czy Morawiecki i Niedzielski powiedzieli że któreś szczepionki nie pochodzą z aborcji ? Nie.
Anita2021.05.1 8:27
Czyżby już nie było chętnych, że szczepionki są dostępne bez ograniczeń klasowych?
Detonator2021.05.1 8:39
Widocznie liczba pożytecznych idiotów oraz tych z wypranymi mózgami się skończyła.
Ix Ypsilon2021.05.1 8:16
Wy sie szczepta, a ja was bede z boku obserwował.
Anonim2021.05.1 8:07
Szczepić to katolickie bydło! Wyciągać za kudły z ich parszywych nor i szczepić na siłę! Najpierw pałą, później igłą!!!!
Alekz772021.05.1 7:23
Prawdziwe szczepionki mają ściśle ustalony sposób wytwarzania i prowadzenia badań nad nimi, sięgający kilku lub kilkunastu lat . Teraz mamy do czynienia z EKSPERYMENTALNYM PREPARATEM TERAPI GENOWEJ o nieznanym potencjale komplikacji. Wiele eksperymentalnych prób terapii genowej, na przykład w nowotworach złośliwych i szeregu innych ciężkich zmian chorobowych, zawiodło i wycofano się tych prób uznając za niebezpieczne. Najchętniej bym się jak najszybciej zaszczepił ale szczepionką inaktywowaną lub ewentualnie podjednostkową na COVID-19. Brak jest jeszcze jakichkolwiek badań w kierunku czy np. szczepionki genetyczne mRNA za kilka lat nie będą wywoływały chorób immunologicznych... Brak jest jeszcze wielu, wielu badań tych produktów-pseudoszczepionkowych o nie zakończonej procedurze badania ale wielu profesorów - propagandzistów (sowicie opłacanych przez KONCERNY FARMACEUTYCZNE) bezszczelnie wmawia że nie przebadany i nie sprawdzony preparat jest bezpieczny... ale chyba deklarują na "wyczucie nosa" bo na pewno nie na podstawie udokumentowanych kompletnych badań naukowych. Czemu producenci szczepionek zostali zwolnieni z jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej za następstwa podania na szybko stworzonych i nie do końca zbadanych pseudo-szczepionek??? Ta nachalna jednostronna propaganda w TV (żle widziana jest jakakolwiek dyskusja...) i wmawianie ludziom że to tylko jest " jedyne i cudowne rozwiązanie" wygląda na propagandową i medyczną farsę...
Anonim2021.05.1 7:33
W tym wszystkim pamiętajmy też o jednym - przypomnijmy sobie jak jeszcze niedawno, przed pandemią wszyscy powtarzali, że świat jest przeludniony i musimy przyjąć tzw. "zrównoważony rozwój". Mądrej głowie dość po słowie. Pamiętajmy też o kolejnej zasadzi - im więksi na tym świecie tym zwykle bliżsi diabłu, bo prowadzi ich do diabła pycha. Nie miejmy wiec złudzeń, że ci wielcy chcą nasze zdrowie chronić. My - ciżba ludzka zaśmiecamy im Ziemię swoim istnieniem i od dawna jawnie mówili, że trzeba zredukować liczbę ludzi na świecie. NA monumencie w Georgii (wyggoglujcie sobie) jest limit pół miliarda ludzi na CAŁYM świecie.
podaj swoje wykształcenie2021.05.1 7:48
pracujesz nad szczepionkami, jesteś profesorem?
Mądrość daje tylko Bóg2021.05.1 7:51
W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: «Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom
rozumiem2021.05.1 7:48
że polecasz sputnika
Anonim2021.05.1 7:54
Amantadynę polecam - żadnych eksperymentalnych trutek, które wpływają na geny.
Strażnik Lechistanu2021.05.1 6:55
Wszyscy politycy: premier, prezydent, minister zdrowia, posłowie i senatorowie, prezesi partii, którzy postanowią nas - Polaków -  PRZYMUSOWO  szczepić szczepionkami  ""antypandemicznymi"" , które zostały TYLKO w części przebadane, winni będą śmierci ludzi, którzy umrą wskutek wylewu krwi, zatorów mózgu, serca, zapalenia osierdzia, mięśnia sercowego, ustania funkcji nerek itp. itd., a  kto wie czy i nie raka - jako powikłań poszczepiennych. I mam nadzieję, że zostaną za to pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Do tej odpowiedzialności powinni być pociągnięci także wszyscy doradcy rządowi, którzy tendencyjnie źle doradzają partyjnym i rządowym NIEUMIAŁKOM. Na razie uniemożliwiają to przepisy, specjalnie uchwalone, aby DURNIÓW, a czasem i ZBRODNIARZY, chronić. Obecnie leczy się chorych BEZCZYNNOŚCIĄ, tzn. nie przepisuje żadnych leków, bo te leczące covida ponoć nie istnieją. A gdy u części chorych - niewielkiej - rozwinie się np. ciężka postać zapalenia płuc, to wiezie się delikwenta do szpitala, podłącza pod tlen, a ten uszkodzone płuca ma uszkadzać jeszcze bardziej - i wszystko jest zgodne z procedurami WHO / NFZ, więc lekarze niewinni. Potem podłącza się chorego pod respirator, który uszkadza dramatycznie uszkodzone płuca. Zdaniem lekarzy POZARZĄDOWYCH, aby przeżyć kurację WHO / NFZ to .... trzeba mieć KOŃSKIE ZDROWIE. Natomiast osobistości rządowe, partyjne, niektórych posłów, senatorów, niektórych celebrytów i dziennikarzy podłącza się nie pod respirator, a pod PŁUCO-SERCE, które nie dla Kowalskiego i nie dla Maliniaka. Płuco serce nie uszkadza uszkodzonych płuc, a ratuje życie. I lekarze na covidzie o tym wiedzą? Ale zarabiają minimum 500 000 zł rocznie, więc milczą? Tym sposobem akceptują urzędową eutanazję, co znacznie przybliżyło Polskę do Holandii, gdzie politycy i lekarze akceptują zabijanie chorych. I to jest następne osiągnięcie naszych (????) polityków. Piszący powyższe w ciągu ca 12 dni schudł prawie 17 kg, a w  24 godz. wyleczony 1 + 1 zastrzykiem przeciwzapalnym i 8 tabletkami (zażywanymi w ciągu 4 dni), bo respiratora by nie przeżył. Stało się to jednak w pozarządowym systemie opieki zdrowotnej.
Tomek2021.05.1 6:59
Nawet jeśli ludzka sprawiedliwość ich nie dosięgnie to na Sądzie Ostatecznym na 100%. Zwłaszcza zgrozą napawa fakt, że przez propagandę telewizyjną wyprano mózgi poczciwych, dobrodusznych ludzi i oni dali się zwieść bestii.
Szczepionki jak pornografia2021.05.1 6:50
Oglądając pornografię wytwarzam popyt na te treści, czyli pośrednio zwiększam liczbę dokonywanych zbrodni aborcji oraz wykorzystywanie kobiet. Szczepiąc się pośrednio uczestniczę w zbrodniczych eksperymentach na embrionach ludzkich, a nawet więcej - otwieram drogę do takich eksperymentów przy produkcji innych leków, a nawet innych produktów. Pan Jezus kiedyś powie - cokolwiek uczyniłeś jednemu z tych najmniejszych - mnie uczyniłeś! Jeśli naprawdę miłujesz Pana Boga odmawiaj „zaszczepienia” - nawet za cenę męczeństwa! A Pan Bóg wynagrodzi cię w Niebie.