Nowe nagranie Trumpa. Pojawił się przed szpitalem - zdjęcie
05.10.20, 08:00Screenshot Twitter

Nowe nagranie Trumpa. Pojawił się przed szpitalem

2

Donald Trump pokazał się przed szpitalem. Przed kilkoma dniami u prezydenta Stanów Zjednoczonych wykryto zakażenie koronawirusem. Wszystko wskazuje na to, że Covid-19 nie wywołał u niego większych kłopotów ze zdrowiem.

To jest interesująca podróż. Wiele nauczyłem się o Covid-19” – mówi Trump w wojskowym szpitalu. W najnowszym nagraniu stoi ubrany w koszulę bez krawata oraz marynarkę. Na poprzednim widzieliśmy jak prezydent USA siedział za stołem.

To prawdziwa szkoła”

- dodaje Trump w nagraniu.

Prezydent Stanów Zjednoczonych pokazał się też na krótko przed szpital i pozdrowił zebranych z tylnego siedzenia prezydenckiej limuzyny.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (2):

Ameryka to stan umysłu2020.10.5 16:48
"Gwałtowny rozwój sytuacji wywołał duże zaskoczenie w USA. Fakt, że prezydent następnego dnia trafił do szpitala, dodatkowo podgrzał emocje. Jak mogło się stać, że przywódca najpotężniejszego państwa na świecie, teoretycznie świetnie chroniony, został zarażony? Szybko szereg mediów wskazało na jeden krytyczny dzień - 26 września w Białym Domu. (...) Odbyło się wówczas wyjątkowe wydarzenie, Trump ogłosił nominację sędzi Coney Barrett do Sądu Najwyższego. To bardzo ważna funkcja, a co za tym idzie wskazanie, kto według prezydenta powinien ją pełnić (kandydata musi jeszcze zaakceptować Senat), ma duże znaczenie. Ogłoszenie nominacji zaplanowano więc jako duże publiczne wydarzenie. Największe w Białym Domu od wielu miesięcy. Zorganizowano je w dopiero co odnowionym Ogrodzie Różanym, na świeżym powietrzu. Fotele dla około 150 gości ustawiono jednak w tradycyjny sposób, jeden obok drugiego."
„szukamy sobowtóra dla dublera”2020.10.5 11:06
Dziwnie wygląda, zupełnie jak nie Trump.