NOWE FAKTY ws. zaginięcia Madeleine McCann - zdjęcie
03.04.19, 19:11zdj. screen Youtube/Inside Edition

NOWE FAKTY ws. zaginięcia Madeleine McCann

7

3 maja tego roku minie dokładnie dwanaście lat od zaginięcia, które wstrząsnęło całym światem. Sprawa 4-letniej Madeleine McCann do dziś pozostaje niewyjaśniona. 

Od czasu do czasu pojawiają się kolejne teorie na temat zaginięcia dziewczynki. Jedną z wersji było porwanie dziecka przez siatkę pedofili, czemu policja przyglądała się szczególnie. Do tej pory jednak nikomu nie postawiono w tej sprawie zarzutów. Tajemnicze zniknięcie 4-latki w portugalskim hotelu ponownie zelektryzowało opinię publiczną, gdy Netflix wyemitował dokument na ten temat. 

Do dziś policja nie wie, gdzie może przebywać zaginione dziecko i co właściwie mogło się stać. Obecnie wszystko wskazuje na to, że śledztwo wkrótce zostanie zakończone. Do najnowszych informacji dotarli dziennikarze "Daily Mail". Jak się okazuje, śledztwo ma zostać zakończone ze względu na brak nowych ustaleń oraz bardzo wysokie koszty poszukiwań dziewczynki. Brytyjski rząd przeznaczył na to śledztwo dwanaście milionów funtów. 

Z dokumentu Netflixa możemy dowiedzieć się między innymi, że matka Madeleine nie chciała odpowiedzieć na niektóre pytania policjantów, m.in. dlaczego tuż po zaginięciu dziewczynki nie wszczęła alarmu wśród gości hotelu. Śledczy nie otrzymali również wiadomości na temat tego, skąd może pochodzić krew znaleziona w pokoju hotelowym. Matka zaginionej dziewczynki nie odpowiedziała również na pytanie o to, czy rzeczywiście chciała oddać dziecko krewnemu i dlaczego po zaginięciu córki powiedziała: "zawiedliśmy ją".

yenn/SE.pl, Fronda.pl

Komentarze (7):

Mag2019.04.4 18:12
Madeleine McCann żyje, więc należy prowadzić dochodzenie pod tym kontem.
OZ2019.04.4 7:52
Nie pyta się skąd się wzięła krew - wykonuje się badania DNA.
Topek2019.04.3 23:21
Od kogo pochodzi krew to przecież badania mogą wykazać a nie pytać matke podejrzaną
Gosc2019.04.4 0:36
Jakie badania?
Andrzej Malik2019.04.3 21:06
A już stawiałem że wrobicie w to Tuska, albo przynajmniej Stuhra. Oj, obniżacie loty.
anonim2019.04.3 20:37
Gdzie te nowe fakty? Nic nie widzę!
sara miriam2019.04.4 7:38
Niedomyślny jesteś. To skrócony artykuł przepisany z FAKT-u na nowo.