Nitras krytycznie o Schetynie: Brakuje mi jego głosu w sprawach zagranicznych - zdjęcie
26.08.20, 10:51fot. yt/onet rano

Nitras krytycznie o Schetynie: Brakuje mi jego głosu w sprawach zagranicznych

5

W opozycji się gotuje i trwa poszukiwanie gorączkowe lidera, który mógłby poprowadzić tę formację. Już wiadomo, że Rafał Trzaskowski się do tego po prostu nie nadaje. Jest raczej krótkodystansowcem i kondycyjnie nie daje rady. Z kolei o Borysie Budce krytycznie wypowiada się nawet sam Donald Tusk.

Na temat współpracy w ramach klubu PO wypowiedział się dzisiaj Sławomir Nitras na antenie radia TOK FM. Powiedział:

- W szczególny sposób namawiałbym do wstrzemięźliwości osoby, które mają duże doświadczenie polityczne, jak chociażby Grzegorz Schetyna. To zresztą bardzo charakterystyczne, że ja często słyszę i Grzegorz Schetyna bardzo często uaktywnia się w sprawach wewnętrznych [Platformy Obywatelskiej], natomiast bardzo często brakuje mi jego głosu, mówię to z pełnym szacunkiem dla Grzegorza, w sprawach zasadniczych

W sumie to chyba miłe, że poseł Nitras pochwalił Grzegorza Schetynę, że ten ma się podobno znać na sprawach zasadniczych, a on sam niekoniecznie. Czy może miał coś innego na myśli? Cóż ... Trudno powiedzieć.

 

mp/radio tok fm/fronda.pl

Komentarze (5):

Eustachy2020.08.26 17:32
Nitras wyszedł z odwyku ?
tulipan2020.08.26 13:47
Maly spacerek kolo azylu dla psow i kazdy kundel da ci glos. Na cholere ci ieden od Schetyny.
Darek2020.08.26 11:16
Dajcie spokój z cytowaniem wariatów. Niech ich cytuje interia/wp lub onet, a tego gie nikt już nie czyta.
Katolik2020.08.26 11:15
nitras to tylko dureń
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.26 11:02
Solidarność PiS-u z własną przeszłością...... Jaką przeszłość ma PiS ? Nieudolnego premiera Olszewskiego, który przez pół roku chyba nie potrafił sklecić rządu ? Zmanipulowana lista Wildsteina, teczki Macierewicza ? Złodziejstwa PC, afery, tuczenie się na państwowym majątku, tuszowanie przestępstw przez ministra sprawiedliwości Lecha K. i jego zastępcy Zbigniewa Z. ? To co pogrążyło PO to afera podsłuchowa, taka sama jaką na Węgrzech zrobił Orban. Tam też od podsłuchów się zaczęło. PiS stosuje stare sprawdzone metody rządzenia, które do dzisiaj sprawdzają się w Rosji na Białorusi na Węgrzech, i niestety w Polsce też. Cenne wskazówki otrzymane od Orbana na oszukanie wyborców, instytucji unijnych, na przejmowanie państwa się sprawdzają. PO musi poszukać swojej drogi. Dla jutrzejszych wyborców dzisiejszych 15 - 16 latków za 3 lata już nic nie powiedzą nazwiska Michnik, Kuroń, Modzelewski, Geremek, Frasyniuk, Mazowiecki, mają dostatecznie wyprane mózgi przez reformę szkolnictwa, wiadomości TVP Info, lekcje religii. Dlaczego Chiny są takie skuteczne ? Bo nie tracą czasu na wyważanie otwartych drzwi. Ściągają ze świata wszystko to co najlepsze i sprawdzone. Można przeprowadzić badania fokusowe nad oczekiwaniami tych nastolatków i trafić do nich z jasnym przekazem. My podziękujemy pani Śledzińskiej Katarasińskiej, panu Budce, Grupińskiemu, a wy podziękujecie nam, za daną wam szansę na wspaniałe życie, za wykorzystanie waszej energii i waszych zdolności. Od czegoś trzeba zacząć.