Nie zatrzymał się do kontroli, uciekał przed policją, uderzył w radiowóz - zdjęcie
13.06.21, 14:46fot. policja.pl

Nie zatrzymał się do kontroli, uciekał przed policją, uderzył w radiowóz

8

Policjanci po pościgu zatrzymali 32-letniego mieszkańca Sieradza, który w terenie zabudowanym jechał ponad 140 km/h i nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Kierując audi uciekał przed policjantami, a następnie uderzył w radiowóz. Dwóch policjantów oraz kierujący audi z obrażeniami ciała trafili do szpitala. 32-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty czynnej napaści na policjantów, uszkodzenia ciała oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

9 czerwca 2021 roku po godzinie 19.00 policjanci ruchu drogowego  podczas pomiaru prędkości na ulicy Wojska Polskiego ujawnili, że nadjeżdżający samochód znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość. Kierowca audi jechał 140 km/h w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze dali kierowcy wyraźne sygnały do zatrzymania. Jednak on zignorował polecenia policjantów i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Kierowca audi uciekał ulicami Sieradza i okolicznych miejscowości,  a następnie ponownie wrócił na teren miasta. Na jednej z ulic nagle gwałtownie zawrócił i uderzył czołowo w jadący z naprzeciwka policyjny radiowóz. Policjanci mimo obrażeń wyszli z radiowozu i obezwładnili mężczyznę. Chwilę później na miejscu pojawiły się patrole, które przejęły zatrzymanego. Kierujący audi to 32 –letni mieszkaniec Sieradza, wcześniej wielokrotnie notowany przez Policję. Badanie alkomatem wykazało, że był on trzeźwy. Na miejsce  zadysponowana została karetka pogotowia , która przewiozła poszkodowanych funkcjonariuszy oraz kierowcę audi do szpitala. Na szczęście policjanci nie odnieśli poważnych obrażeń i po udzieleniu pomocy medycznej opuścili szpital. 32-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty czynnej napaści na policjantów, uszkodzenia ciala oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej.  Za te przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

mp/policja.pl

Komentarze (8):

katolik2021.06.13 17:00
Mordercy ostrzegają że po szczepieniach chemią genetyczną musisz ostrożnie korzystać ze słońca---- po co, bo będzie masywny rozwój infekcji. Więc jak będziesz chory, to twoja wina, szczepiłeś się bo sam chciałeś i zachciało ci się zobaczyć jak wygląda słonce. Tajemnica mordu.
Andy Semicki Rabin2021.06.13 16:05
Napaści na policjantów? To wygląda na metodę rodem z ubecji - dajcie mi człowieka, za znajdę na niego paragraf.
@Po11... "prof. dr."Hertrich-Woleński2021.06.13 15:29
Nie ma to jak cenzura u "tolerancyjnych"! - - - Popatrz na takiego utytułowanego przez PRL "profesora" Hertrich-Woleński, właściciela legitymacji PZPR-u, kaznodziei tolerancji, wściekłej suki antypolskiej, antykatolickiej i zapytaj go: - - - 𝐃𝐥𝐚𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐮 𝐬𝐢𝐞𝐛𝐢𝐞 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐄𝐍𝐙𝐔𝐑𝐄 𝐡𝐢𝐩𝐨𝐤𝐫𝐲𝐭𝐨 ?! - - - - Może "profesor" Hertrich-Woleński będzie miał odwagę i DA ODPOWIEDŹ? Może jego parch redakcyjny, tyż profesor, Jan Hartman DA ODPOWIEDŹ? Ale nie licz na to. - - - - 𝐃𝐥𝐚𝐜𝐳𝐞𝐠𝐨 𝐮 𝐬𝐢𝐞𝐛𝐢𝐞 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐄𝐍𝐙𝐔𝐑𝐄 𝐩𝐚𝐫𝐜𝐡𝐮 ?!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.06.13 15:03
wiadomo już z której parafii jest ten zatrzymany ksiądz-pirat?
Stop tęczowej zarazie !2021.06.13 15:17
Dewianci mają małą wyobraznie ???
Europa2021.06.13 16:11
tak to rabin pedofil uciekał po gwałcie na dziewczynce na lotnisko by prysnąć do israelka
as2021.06.13 14:54
JEŚLI TO BYŁ Najśztub to policjanci prawdopodobnie wtargnęli gwałtownie na jezdnię, a warto by też sprawdzić czy prawidłowo odczytali prędność.
Po 11 ...2021.06.13 14:50
Refleks Frondy. News z 9 czerwca 2021, a dziś chyba 13 czerwca. Cztery dni pisali ten tekst. Masakra