Naumann: Jesteśmy bardziej lewicowi od lewicy - zdjęcie
06.09.20, 11:11Fot. screenshot - YouTube (Radio ZET)

Naumann: Jesteśmy bardziej lewicowi od lewicy

8

Mogłoby się zdawać, że w Platformie Obywatelskiej pojawiła się jakaś refleksja, ponieważ poseł Sławomir Neumann podkreślił w rozmowie z Radiem Zet, że PO nie jest partią LGBT. Zaraz potem dodał jednak, że PO zrobiło w kwestiach światopoglądowych więcej od jakiejkolwiek partii lewicowej.

W rozmowie z Radiem Zet Sławomir Neumann był pytany, czy w związku z ostatnimi wydarzeniami, Platforma Obywatelska weźmie na swoje sztandary postulaty środowisk LGBT:

- „Nie jesteśmy partią LGBT, z całym szacunkiem dla osób o innej orientacji seksualnej. My jesteśmy partią chadecką” – zaznaczył polityk.

Niestety, nie oznacza to, że w „chadeckim” ugrupowaniu doszło do jakiś refleksji w kwestiach sporu ideologicznego. Zaraz potem poseł dodał:

- „Ale jako partia chadecka to PO wprowadziła np. in vitro. Do tego jeszcze finansowaną z budżetu. To PO przeprowadziła ustawę o uzgodnieniu płci, którą potem zawetował prezydent. Nie zrobiła tego żadna partia lewicowa, to zrobiła Platforma”.

Neumann przekonuje, że Platforma jest partią centrową i nie stanie się zakładnikiem żadnej ze skrajności. Jako przykład przytoczył kwestie związków partnerskich, które wielu polityków ugrupowania popiera, jednak nie ma w partii zgody na adopcję dzieci przez pary jednopłciowe.

kak/Twitter, Radio Zet

Komentarze (8):

kibic2020.09.7 8:14
I większe buce jak lewica !!!
MG2020.09.6 17:07
No. Nie wątpię!
Albert z kołchozu katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.6 13:16
wszedł na rynek z ciekawym produktem pedalsko-spożywczym: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic jak i spożycia"
katolik2020.09.6 11:27
Przed Twe ołtarze zanosim błaganie: Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie.
katolicka deratyzacja Polski2020.09.6 13:25
Ten pseudo-katolik to perfidny prowokator komunistyczny.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.6 11:23
PiSdowaci są bardziej katoliccy od katolików! czyli bardziej pyerdolnięci niż te "normalne" katole, nie PiSowskie...
katolicka detatyzacja Polski2020.09.6 13:26
Wulgarnosci to zawsze mongolski Wschod Kalmukow.
racjonalista2020.09.6 11:19
Najwazniejsze są lumpy ze squatów. A ja przysiegam uroczyscie że okoliczny pijak i narkoman dostanie ode mnie pare groszy na używki. Skoro warszawski ratusz i elyty sponsoruja jakies psychiatrycznych porąbańców to ja zasponsoruje osobę tysiąc razy normalniejszą. Depresanty chłopak lubi ale stymulanty bierze z pewnością rzadziej niż warszawka. Byłby lepszą opozycją od PO SLD. Predzej jemu wolałym dać dzieci pod czasową opiekę niż zboczeńcom zwanych orientacją.