Naczelny rabin Polski szkaluje polskich patriotów i chce odebrać im prawo do manifestowania - zdjęcie
29.07.20, 14:17Fot. Jan Bodakowski, Marsz Powstania Warszawskiego 2018

Naczelny rabin Polski szkaluje polskich patriotów i chce odebrać im prawo do manifestowania

50

Warunkiem demokracji jest wolność słowa i zgromadzeń. Niestety lewica, pseudo liberałowie, i wspierający ich Żydzi są zwolennikami odebrania wolności słowa i zgromadzę polskim patriotom, czyli powrotu do realiów PRL, w których to wyznaczeni przez sowietów komuniści, często Żydzi, terroryzowali Polaków.

Przykładem takiej antydemokratycznej postawy, dążeń do odebrania polskim patriotom wolności słowa i zgromadzeń jest list stowarzyszenia Orwata Rzeczpospolita, podpisany również przez naczelnego rabina Polski, skierowany do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

W swym liście sygnatariusze ordynarnie szkalują polskich patriotów, stwierdzając, że „w ostatnich latach obserwujemy coraz śmielszą aktywność organizacji i ugrupowań, które z nienawiści uczyniły narzędzie walki politycznej, a rocznice wydarzeń historycznych traktują jako kolejną okazję do nawoływania do przemocy, głoszenia haseł godzących w ludzką godność, prezentowania symboli zakazanych prawem”.

Tymi strasznymi organizacjami mają być organizujące patriotyczne obchody 1 sierpnia i 11 lipca takie organizacje patriotyczne jak „Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo – Radykalny, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości”.

Ordynarne antypolskie kłamstwo środowisk antypatriotycznych szkalujące takie organizacje jak „Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo – Radykalny, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości” polega na tym, że wbrew antypolskim kłamstwom, organizacje narodowe nie uczyniły z nienawiści narzędzia walki politycznej (to domena antyPiS i lewicy), nie wykorzystują rocznic wydarzeń historycznych jako kolejnych okazji „do nawoływania do przemocy, głoszenia haseł godzących w ludzką godność, prezentowania symboli zakazanych prawem” - takie działania są domeną nie narodowców, ale środowisk antypatriotycznych, lewicy i antyPiS, szerzących nienawiść: klasową do wyborców PiS, religijną nienawiść do katolików, i etniczną do Polaków.

Według sygnatariuszy antypatriotycznego listu „Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo – Radykalny, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości” mają działać „niezgodnie z polską Konstytucją, która zakazuje istnienia organizacji, odwołujących się do »totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu« i których »program lub działalność zakłada, lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową«.

W rzeczywistości to nie MW, ONR czy MarszNiepodległości działa niezgodnie z Konstytucją. To lewica i antyPiS pomimo wymachiwania Konstytucja i noszenia koszulek z tym napisem głosi sprzeczne z konstytucją antydemokratyczne hasła (Konstytucja głosi, że władza w Polsce należy do narodu, lewica i antyPiS głosi, że należy do UE, sądów czy elity). To nie ONR, MW, Marsz Niepodległości odwołują się do tradycji totalitarnych tylko antyPiS i lewica, bratając się z komunistami, anarchistami, czy wspierając faszystowska ze swej natury Unie Europejską (celem faszyzmu jest podporządkowanie wszystkich dziedzin życia biurokracji państwowej, i taką politykę właśnie prowadzi Unia Europejska) odwołują się do tradycji totalitarnych.

Sygnatariusze antypatriotycznego listu wyrazili kolejny raz swój sprzeciw wobec przyzwolenia na działalność MW, ONR, Marszu Niepodległości w przestrzeni publiczne. Przeciwników polskich patriotów bulwersuje to, że „1 sierpnia przez Warszawę przejdzie IX Marsz Powstania Warszawskiego, organizowany przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz Roty Marszu Niepodległości. Takie samo wydarzenie, w tym samym czasie i miejscu, organizuje Mazowiecka Brygada ONR. W roku ubiegłym na trasie tego marszu pojawiały się hasła „raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”, „jeden pocisk, jeden Niemiec”, prezentowano symbole swastyki i krzyża celtyckiego, a ruch osób LGBT przyrównywano do totalitaryzmu”.

Brednie sygnatariuszy listy o swastykach na marszu narodowców spowodowane są zapewne tym, że to przedstawiciele ich środowiska prezentowali podczas innych swoich demonstracji antynarodowe transparenty, na których porównywali narodowców do nazistów ze swastykami. Komunistyczne korzenie współczesnego środowiska antypatriotycznego widać w ich awersji do haseł antykomunistycznych. Pretensje o hasła o Niemcach na marszu powstania warszawskiego to zaś aberracja umysłowa.

Oczywiście sygnatariusze antypatriotycznego listu (w tym i naczelny rabin Polski, który chyba zapomniał o tym, co można przeczytać o gejach w Torze) atak na polskich patriotów wykorzystali do wspierania tęczowej rewolucji i demoralizacji Polaków.

Według przeciwników polskiego patriotyzmu zeszłoroczny marsz powstania warszawskiego „odbył się kilka dni po I Marszu Równości w Białymstoku, na którym doszło do brutalnego ataku środowisk narodowych na uczestników pokojowej demonstracji. Po wydarzeniach tych głos zabrali powstańcy warszawscy, którzy wyrazili stanowczy sprzeciw wobec fali nienawiści i przemocy, wobec dzielenia ludzi na lepszych i gorszych. Przypomnieli, że w powstaniu walczyły również osoby LGBT”.

Warto wskazać, że manipulacją jest wiązanie warszawskiego marszu z wydarzeniami w innym mieście, i groteskowe głoszenie, że powstanie warszawskie miało na celu realizacje postulatów LGBT.

Warto przypomnieć, że samych żołnierzy NSZ (związanych z przedwojennym ONR) w Powstaniu Warszawskim walczyło 4,800. Żołnierzy nacjonalistów (gównie ze Stronnictwa Narodowego) scalonych z AK było dużo więcej. W roku 1942 Narodowa Organizacja Wojskowa, która tworzyła AK, liczyła sobie ponad 80.000 żołnierzy. Narodowe Siły Zbrojne liczyły 100.000 żołnierzy. A teraz jakieś odrażające indywidua odmawiają narodowcom nawiązującym do tradycji tych walczących z okupantami narodowych organizacji oddawać czci żołnierzom NOW AK i NSZ. I twierdzą, że tacy ludzie walczyli o postulaty LGBT.

Pod antypolskim listem podpisały się takie osoby jak: Krystyna Zachwatowicz – Wajda, Damian Wutke, Anna Jakubowska, Tomasz Prot, Anna Przedpełska – Trzeciakowska, Wanda Traczyk – Stawski, Maria Wiśniewsk, Monika Adamczyk, Joanna Auron-Górska, Bogdan Białek, Michał Bilewicz, Krzysztof Burnetko, Alina Cała, Michał Dadlez, Helena Datner, Wit Derkowski, Anna Dodziuk van Kooten, Konstanty Gebert, Jakub Gruszczyński, Marek Gumkowski, Krzysztof Hagemejer, Jan Hertrich-Woleński, Elżbieta Janicka, Zofia Jankiewicz, Krzysztof Kiciński, Hanna Kossowska, Sergiusz Kowalski, Henryk Kozłowski, Maria Kruczkowska, Ireneusz Krzemiński, Józef Lorski, Ewa Łuczyńska, Waldemar Piekarski, Krzysztof Podemski, Paula Sawicka, Michael Schudrich, Krzysztof Srebrny, Monika Sznajderman, Andrzej Titkow, Mikołaj Trzaska, Irena Wóycicka, Gwido Zlatkes, Andrzej Zozula.

Jan Bodakowski

Komentarze (50):

b7y8num9i0,o.-p/[2020.07.30 18:45
Dosyć że ,,,gość''-to jeszcze nieuk.
gość2020.07.30 12:58
Pani Trzaskowskiej do Pierwszej Damy Pani Agaty Dudy brakuje klasy, elegancji, stylu, kultury, obycia i szyku.
ala2020.07.30 12:57
Kierwinski próbuje robić polityczną "zadymę".To specjalność totalnych. Powinniśmy się przyzwyczaić, że PO będzie fałszywie kąsać, oni nie mają nic do roboty, nigdy nie popisali się konstruktywnym rządzeniem, szkoda czasu na polemikę, Rząd robi swoje i robi to po mistrzowsku!
Naczelny Bezrobotny Polski2020.07.30 12:47
szkaluje rabina.
Ja2020.07.30 9:34
Od lat byłem przekonany, że za wszystkim co najgorsze stoją Eskimosi.
oficer LWP2020.07.30 8:08
to co mówi żydowski rabinek jest ewidentnym przesłaniem dla zażydzonego PIS, wszak to rabin wydał rozkaz L. Kaczyńskiemu aby wstrzymał ekshumacje w Jedwabnem i Kaczyński wykonał ją w ciągu 3 dni a w 2019 roku przed wyborami do sejmu kolejny żydowski pachoł minister Zero (pseudonim operacyjny Ziobro) na konferencji powiedział, że nigdy żadnej ekshumacji w Jedwabnem nie będzie i to bez względu jak partia będzie w Polin rządzić, ukazał się raport amerykańskiej komisji dotyczący zwrotu żydowskiego mienia bez spadkowego i oczywiście "przyjaciele z USA" na zażydzonym PIS nie zostawili suchej nitki, wszystkie portale od wczoraj o tym informują a na Fronda_NWO cisza
Mirek2020.07.30 7:49
Co to jest w ogóle za stanowisko : NACZELNY RABIN POLSKI !!! . Kto i kiedy utworzył takie stanowisko . W jakim celu i po co . Idąc takim tokiem myślenia to również ja i każdy z nas może objąć NACZELNE STANOWISKO . To są po prostu jaja jak berety .
Naczelny polski Polak2020.07.30 9:36
Jako naczelny polski Polak gardzę antypolonizmem.
Koles 652020.07.30 7:14
no to mamy listę antypolaków
czekista2020.07.30 0:42
Wyglada na to, ze zydzi uwazaja juz Polske, za nowy izrael. Pewnie przyjdzie jeszcze w tym roku czas na Bitwe Warszawska i Marsz Niepodleglosci. Nie mozna im na pozwalac. Co na to Rzad mieniacy sie polskim?
A w pośredniaku byłeś?2020.07.29 21:23
j.w.
grimm2020.07.29 19:56
Uzupełnienie do cytowanego art. 13 Konstytucji : zakazane jest "stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub WPŁYWU NA POLITYKĘ PAŃSTWA albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa". Naciski Żydów wyczerpują znamiona łamania polskiej Konstytucji. To samo dotyczy wpływania ideologów lgbt oraz nacisków żydowskich z tyt. ustawy447 !!
leon2020.07.29 18:40
Upośledzonym Anty Polakom przeszkadzają nawet obchody martyrologii Polskiej. Kompletne dno bezideowe kreatury.
marian kędzior2020.07.29 18:39
do tego od kretynizacji,bezmiar szamba,które wylewa się z twojej pisaniny już bez wątpliwości przekonuje mnie,że jesteś impotentem.Jak widać twoje górne gluteusy są też impotentne.
ARON2020.07.29 18:19
WYRZUCIC ZYDOSTWO Z POLSKI NATYCHMIAS TO JEST CALE ZLO W POLSCE
Piotr Nowak 🖐🏻2020.07.29 17:56
No i co? No i ch..ów sto! 🤣🤣🤣)
Anonim2020.07.29 20:14
Jest ich znacznie więcej w Polsce. Żydzi zawsze w każdym ruchu przeciwko Polsce. Znamienne. Urządzali nam transformację i teraz chcą urządzić Polskę bez Poilaków.
pablo2020.07.30 4:12
Maja jeszcze duze ilosci dobrze wyszkolonych bandytow.
orgii2020.07.29 17:54
kiedyś antysemitą był ten , kto nie lubił żydów ..... teraz antysemitą jest ten , którego żydzi nie lubią
abcd2020.07.29 17:54
"Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki". Heraklit z Efezu Dzięki pani ambasador Annie Azarii Polska nie jest już tym krajem, jakim była. Polacy zrozumieli kim są żydzi.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.29 17:46
premier morawiecki i jego rodzinka- żydzi! żona i córka PADofila- żydówy! do tego królowa polski i jej bachor też żydzi...
Anonim2020.07.29 20:21
Zapomniałeś o "kretynizacji", "JanP" i podobne. Ci wymieniani przez Ciebie są chrześcijanami, natomiast wy ... wiadomo. Żyd nie napisze nic przeciwko żydowi, więc się nie ośmieszaj do końca. Dlaczego nie wymieniasz Hartmana, Michnika, Urbana, Blumsztajna, Spurek itd? Dlatego, że są żydami! I wszystko jasne.
dociekliwy2020.07.29 17:34
Czy powyżej to lista autentycznych eskimosów czy też znaleźli się na niej także pożyteczni idioci? Ktoś wie?
Wicek2020.07.29 17:24
Oj, oj, aj waj - zeby nie wywolal antysemityzmu w Polsce ! To moze go drogo kosztowac. Co mu strzelilo do glowy ! Mosad ???
...2020.07.29 17:22
Tego jeszcze nie grali, my Polacy nie możemy w Polsce zamanifestować swojego patriotyzmu bo się Żydom nie podoba. Macie swoje Państwo to tam możecie ustanawiać zakazy.
les2020.07.29 16:54
zyd jest i bedzie zawsze zydem,a nie Polakiem, nigdy nie bedzie wnosil nic,by ten kraj byl bogatszy,bardziej rozwiniety, obowiazki ma wobec swojej gminy zydowskiej i izraela. W Polsce powinien miec ukrucone prawa i byc obywatelem 2 klasy. Ordery, medale tez sa1,2,czy3 klasy i nikomu to nie przeszkadza.
Docent Twardecki2020.07.29 16:13
Uwaźaj Mosiek, bo będziesz Mosiek Wynosiek!
Olej2020.07.29 15:52
Rzeczpospolita otwarta ? Raczej nie – Rzeczpospolita rozwarta oto chodzi państwu sygnatariuszom, żeby nierządem stała jak przydrożna dziewka pod karczmą na rozstajach dróg, które prowadzą wszędzie byle nie do suwerennego i niepodległego państwa. Pan rabin wydaje się być nad reprezentatywny sądząc po wiernych, przez siebie reprezentowanych. A może by tak zainicjować ruch otwarty Izrael ??? Dla pogłębiania wzajemnej przyjaźni. Ciekaw bym reakcji na słowa analogiczne wypowiedziane przez powiedzmy przedstawiciela kościoła polskiego w Izraelu, troszczącego się o swobody obywatelskie w tym kraju ? O i wraca realizm polityczny i możliwości sprawowania władzy w Polsce i rządzenia tym krajem, w miarę zgodnego z naszym narodowym interesem. Z rządem, który musi sprostać utrzymaniu poparcia nie zabierając obywatelom niczego z przyznanych bodźców socjalno-bytowych, miarkować reakcję na ataki wrogów państwa i Polski, którzy prowadzeni na różnych smyczach i jurgielcie gryzą każdy przejaw polskości, słuchają ścisłych instrukcji z wrogich Polsce ośrodków nacisku na nasz kraj aby go utrzymać w stanie wewnętrznego konfliktu i pełzającej anarchii. Jak w takich okolicznościach rządzić posługując się wciąż kwestionowaną demokracją, gdy władzę ma rząd nieprawomyślny ???
prawy2020.07.29 15:51
nie rabina to sprawa kto ma demostrowac a kto nie czemu jak taki odwazny nie zabiera glosu kiedy terrorystyczna lewacka antifa niszczy wszystko co WAŻNE dla historii,wiary itd widocznie marksistowsko-nazistowskie heppe ningi nie przeszkadzaja komunistycznemu zydowi
Ryszard 572020.07.29 15:38
Maja swoje państwo nikt tu na siłę ich nie trzyma bo gdyby tak było ze na silę to byłby antysemityzm.
AB2020.07.29 15:37
mośki jak wam nie z POLSKĄ to wypad do strefy Gazy lub bliżej do miłujących was krajów np. Francji lub neo Germanii to tam beżowi powitają was godnie
TO JEST WINA FRONDY!2020.07.29 15:19
Medialny parch Jan Hertrich-Woleński też się podpisał! Wolność słowa jednokierunkowa! Ten stary parch wypisuje tu rzeczy które obrażają nie tylko katolików, chrześcijan, ale Polaków, BEZKARNIE! TO JEST WINA FRONDY! Że jego i jemu podobnych nie WYPIE*DOLI na zbity żydowski pysk!
Bodakowski…2020.07.29 15:13
Znasz litewską grupę Dikatura ze sceny RAC? ____________________________________________________________________________________________________ https://www.youtube.com/watch?v=Y0nHpplCuV0
Anonim2020.07.29 15:12
że „w ostatnich latach obserwujemy coraz śmielszą aktywność organizacji i ugrupowań, które z nienawiści.....” . Polska nie dla Polaków!!!???Polska nie dla historii polskiej!!!???......
Ignorować antypolaków !2020.07.29 14:52
Robić swoje , czyli wszystko to , co służy Polakom i naszej Ojczyznie ! Reszta won !
a bredzisz trade marku2020.07.29 15:12
Z tym, że przed znakami interpunkcyjnymi NIE STAWIA SIĘ SPACJI.
"a bredzisz trade marku"2020.07.29 15:33
"trade marku", Bogumił Linde w grobie się "spacjuje"
rebeliant2020.07.29 14:52
Kręcą mnie kobiety z nogą w gipsie. A was?
Lulek2020.07.29 14:50
Post sowieccy bankruci podpisali się pod bełkotem marksistowsko - hunwejbin-owskim
Bodakowski…2020.07.29 14:49
Ta wierszówka, którą płaci Grzesik, wystarcza na piwo?
ciekawy2020.07.29 14:46
Niechęć środowisk żydowskich i choćby takiego odszczepieńca jak Sikorski do Powstańców Warszawskich ma wymiar czysto materialny. Wybuch Powstania Warszawskiego miał dla nich destrukcyjny charakter.Po jego upadku Niemcy zrównali Warszawę z ziemią i obrócili w gruzy cały żydowski majątek budowany przez nich przez dziesięciolecia.
Ninel2020.07.29 23:17
Chodzi ci o majątek budowany na nieruchomościach zrabowanych powstańcom styczniowym?
Andrzej2020.07.29 14:42
Czy wydawnictwo Znak wspiera to "stowarzyszenie" ? Jeżeli tak, to dlaczego ?
Ala2020.07.29 14:41
Panie rabin zawsze można wyjechać do Izraela, jeżeli ktoś uważa że w Polsce jest niebezpiecznie. A jak można zauważyć to u nas w kraju jest święty spokój.
Luc Le Blanc2020.07.29 14:50
Jak będzie chciał, to wyjedzie. A ty kobieto idź warzyć obiad.
Ala2020.07.29 15:04
Obiad już ugotowany: staropolski rosół, a na II - kotlecik schabowy, ziemniaczki, surówka z kapusty i kompot.
A tu...!2020.07.29 14:37
Medialny parch Jan Hertrich-Woleński też się podpisał! Wolność słowa jednokierunkowa! Ten stary parch wypisuje tu rzeczy które obrazają nie tylko katolików, chrześcijan, ale Polaków, BEZKARNIE! TO JEST WINA FRONDY! Że jego i jemu podobnych nie WYPIE*DOLI na zbity żydowski pysk!
rebeliant2020.07.29 14:33
Niech rabin polski wyjedzie z Polski... do Izraela i tam niech zacznie rozwiązywać kwestię dyskryminacji Etiopczyków przez Żydów zwłaszcza tych syjonistycznych. Niech nam tu Żydzi udowodnią, że nie są naziolami i w związku z tym wydadzą swoje córki za Etiopczyków zaś synów za Etiopki... aaa co to to nie żydki rasistowskie prędzej poddacie je sterylizacji przymusowej. Coś w tym jest obrzezani naziści, że nawet ponoć ciemne ludy Afryki do dziś pamiętają kto czerpał fortunę na handlu ludźmi.
Portofino2020.07.29 14:27
Tow. Rabinie! Bezposrednie rządy żydów nad Polakami to lata '44 - '56. Pamietamy je dobrze wiec od*pier*dol się łaskawie.
Anonim2020.07.29 14:25
uratuj zyda a spotka cie bida...