NA ŻYWO: Wiec w obronie abp. Marka Jędraszewskiego - zdjęcie
10.08.19, 14:00screenshot Youtube

NA ŻYWO: Wiec w obronie abp. Marka Jędraszewskiego

45

Pod Kurią Krakowską trwa więc w obronie abp. Marka Jędraszewskiego. Franciszkanin Jan Hruszowiec zamieścił na swoim Facebooku transmisję na żywo z tego wydarzenia. Zapraszamy do oglądania:

Cz.1:

Komentarze (45):

Marek2019.08.19 20:17
W kwestii Abp. Marka Jędraszewskiego sprawa jest prosta. Należy sprowadzić następcę ojca Gabriele Amorth , naczelnego egzorcysty diecezji rzymskiej. Wierzę, że oczyści duszę i ciało Abp. Marka Jędraszewskiego z zarazy , która Go trawi i tyle na ten temat. Także zdumiewa mnie tupet Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który staje w obronie Kościoła Katolickiego, niczym skrzat w obronie Goliata. Chciałbym powiedzieć: „ Panie Kaczyński, mój Kościół ma dwa tysiące lat i obroni się sam, mocą Ducha Świętego oraz pracą swoich wielkich pasterzy, także wiarą i misjonarską postawą wiernych. Polityczne ambicje hierarchów kościoła, czy” flirt” polityków z jego hierarchami, zawsze prowadził do rozłamów, podziałów, krwawych wojen religijnych, wypraw krzyżowych , podpalał stosy inkwizycji, przyzwalał na krwawą chrystianizację, był obojętny na holokaust. Przepraszał za winy obciążające chrześcijan największy z Polaków Święty Jan Paweł II. Odsyłam Pana do homilii z 12 marca 2000r i wcześniejszych wystąpień naszego papieża. A największym i jedynym wrogiem Kościoła Katolickiego nie jest jakakolwiek mniejszość, tylko szatan siejący chciwość i nienawiść. W końcu, jak może stawać w obronie mojego kościoła ktoś, kto nie rozumie , że największym przesłaniem chrześcijaństwa jest miłość Boga i bliźniego? …”
Jack Em2019.08.10 18:06
Prawdziwym upadkiem w Kościele Chrześcijańskim jest to , że słowa abp Marka są tak odosobnione i uważane za coś wyjątkowego a przecież są to OCZYWISTE słowa każdego Katolika!!! Na każdej mszy na świecie tam gdzie wiara żyje i jest prawdziwa powinno być słychać tego typu normalne , nie nadzwyczajne kazania. Nie problem egzystować w czasach spokojnej nudnej wiarusi , prawdziwy sens Życia ,wiary mamy szansę poznać w czasach gdy Kościół Jezusa jest bity , opluwany , poniżany , szkalowany ... bo Bóg dał nam szansę poświęcenia się w Jego obronie i głośnemu wyznaniu wiary. Do dzieła są dobre czasy :-)
Rom2019.08.10 16:34
Sporo tu nowocześnie myślących, dumny gej na służbie, a jakże. Fronda, widać, ma swą siłę. Dzięki Bogu
Anna 2019.08.10 15:13
Masoneriia kościelna zadbała o rozbiórkę Prezbiterium miejsca świętego wypuścili szafarzy rozbujniki kobiety usunęli balaski, krzyże, obrazy które nam blogoslawily przy mocnej wierzę ozywaja. Kapłanów rozebrali kapłani nie wiedzą jaka moc ma sutanna ochrona między innymi przed kusicielkami balaski były ochrona przed ludźmi rozbujnikami to jest Dom Boży a teraz chcą dać na miejsce prawicowego biskupa lewicowca może Rysia z lasu
anonim2019.08.10 16:02
Obok "Anny" to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś. Czas na wyjście z szafy.
Janek2019.08.10 15:08
Dajcie znać jak go na taczkach wywiozą czy coś, bo na razie to jest jakieś sobotnie spotkanie klubu emerytów, którzy mają nowy obiekt czci.
Anna 2019.08.10 15:02
Świętość kapłana, bardzo przeszkadza opętanym czytaj szatanowi za to bardzo lubią promować dewiacje niezgodne z naturą kobiety i mężczyzny to już było Sodoma i Gomora
Anna 2019.08.10 14:58
Język piekła to przeklinania, agresja, wysmiewanie ludzi i Boga
Kaczka2019.08.10 15:12
Pawłowicz mówi takim językiem
anonim2019.08.10 14:57
Jestem " nikt " . Wykasowało mi mój nick i " FORMULARZ ZAWIERA BŁĘDY ". Widziałam to przed chwilą w telewizji . Kolejny śmiech . Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi . A poseł Piotrowicz i wielu innych wśród rządowych elit to nie czerwona zaraza ? Przecież to byli Komuniści ? Mało ich tam jest ? A więc chodzą po tej mojej polskiej ziemi . Po ziemi biskupa nie , bo nie tu leżą w ziemi biskupa przodkowie . u to maja ziemia .
anonim2019.08.10 15:02
I na dodatek ktoś " zjadł " mi kawałek komentarza . KOŃCÓWKA brzmiała . To maja ziemia i skoro chodzi po niej zaraza czerwona i czarna , to tęczowa też może .
Anna 2019.08.10 14:56
Kto należy do masonerii kościelnej automatycznie jest ekskomikowany. Kto nie przestrzega praw Bożych nie możemy ich sluchac
Mateusz 2019.08.10 14:55
Błogosławieni jesteście, gdy wam urągają i prześladują was i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe o was. 12 Cieszcie się i radujcie, albowiem wielka jest wasza nagroda w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami
anonim2019.08.10 15:04
A o kim piszesz , kto jest prześladowany ? Bezczelny , chamski i arogancki biskup czy " tęczowi " .?
Teolog2019.08.10 14:55
Jędraszewskiego bronią mury pałacu w którym mieszka, jedzenia zapewnia mu gosposia, przemieszcza się limuzyną, zapewne z wynajętym kierowcą, do tego jest przedstawicielem organizacji, która ma duże wpływy w rządzie. Czy takiego człowieka odciętego od rzeczywistości zwykłych ludzi trzeba bronić ? Czy też to może społeczeństwo powinno się bronić przed ludźmi takimi jak Jędraszewski ?
Anna 2019.08.10 14:54
Człowiek planuje Bóg krzyzuje wniosek naród polski budzi się
Anna 2019.08.10 14:51
Stwórcy nie potrzebni są miliony, tylko najbardziej wierzący i ufający w innym w innym przypadku ludzie przypisaliby sobie zwycięstwo tak Bóg pomaga my jesteśmy, tylko narzędziami w rękach Boga Idzie pokolenie ludzi jakich świat niewidzial zbliża się pomału odnowa nowy świat oczywiście przez oczyszczenie węże, głód, susza plagi egipskie
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.10 14:47
Na tym etapie chyba mogę już zdradzić rąbka tajemnicy - wśród zgromadzonych są aktywiści LGBT, którzy ukrytymi kamerami nagrywają zdradzieckie mordy katofaszystów oraz to co mówią przeciwko normalnym ludziom. Wkrótce zostanie udostępnione w mediach.
Zimne oko2019.08.10 17:21
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje śmierdząco - brązolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie pompują ci od tylca dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język, którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
Mikołaj 2019.08.10 14:46
Zauważyłem coś , co powinna sprawdzić policja albo prokuratura , albo ewentualnie odpowiednie służby ! . Gdzieś na trasie przesyłu w łączach internetowych , ktoś zainstalował celem manipulacji opinią publiczną jakieś urządzenie , które dodaje kilkakrotnie więcej punktów po przeciwnej stronie niż głos tego głosującego . Zauważyliście to ? . Przykładowo klikam temu pomylonemu gejowi łapkę w dół , a licznik dodaje jeden punkt w dół i pięć do góry ! .
Anna 2019.08.10 14:45
Nie sponsorowani katolicy Kościoła świętego pojechali bronić Boga Matkę Boża i biskupa stracili, swoje pieniądze czas, bo rządzący nie racza nas bronić przed dewiacja w szkołach w pracy w książkach w przestrzeni publicznej Przypominam ziemia i w szystko na niej należy do Stwórcy. Wniosek tak jak Pan Jezus powiedział 2010 roku naród polski budzi się
Naczelny2019.08.10 15:39
Komu powiedział? Mnie powiedział to batman.
Anna 2019.08.10 14:39
Z szatanem nigdy się nie dyskutuje, bo zawsze jest się przegranym
Anna 2019.08.10 14:38
Kto umiera w grzechu ciężkim idzie na potępienie kanon 1035
Atheisten sind dumm - A. Einstein2019.08.10 14:38
Tu mozna znalezc dane o zbrodni homoseksualizmu na ludzkosci. https://www.hiv.gov/hiv-basics/overview/data-and-trends/global-statistics Do dnia dzisiejszego zamordowanych przez AIDS jest blisko 37 milionow. W tym blisko 2 miliony dzieci. Stalin, Hitler, AIDS
Anna 2019.08.10 14:37
Problem homoseksualizmu w listach św Pawła do Rzymian to napisał Żyd nawrocony
MJ2019.08.10 14:34
Parę osób przyszło, bo niby po co? Jest władza, jest prawo. A lgtb dodać i tak może liczyć na łagodne traktowanie. Te brednie o modlitwach ekspiacyjnych o modlitwach przebłagalnych, to jest zaprzeczenie katolicyzmu. Katolik modli się przed przystąpieniem do działania prosząc o Boże Wsparcie i po działaniu dziękując Panu za efekty działań. Działanie, to nie koniecznie na kopach roznoszenie parady gay pride. W Polsce ciągle lgtb dodać boi się swoją odmienność nazywać dumą, wiec bełkoce o równości. Działanie to nade wszystko prawo, jego ustanawianie oparte na tzw prawie naturalnym. kółko różańcowe, niekoniecznie jest po to, aby raz na miesiąc odmówić część różańca i codziennie każdy z członków odmówił swoją dziesiątkę. To może być róża, która zbiera podpisy pod petycją o zmianę konstytucji, o zmianę prawa, w obronie osób opluwanych przez lgbt dodać, czy na uwrażliwianie ludzi na np tvn, który ciągle pokazuje jako autorytet Roberta Biedronia, zwanego pierwszym pedarastą w Polsce. Biedroń to ten, który złamał szczękę swojej matce. jeżeli ktoś taki robi za autorytet nawet u lewaków, to naprawdę wstyd. Biedroń się odgrażał, że pozwie do sądu tego, kto będzie mówił, że złamał szczękę własnej matce, ale nikogo nie pozwał i nie pozwie, bo to fakt. Dlatego ludzie mają dość tych pseudo modlitw. Może nasze tchórzliwe biskupy wezmą przykład z ks kard prymasa Wyszyńskiego i powiedzą, gdzie dla katolika jest granica tolerancji ale na to bym nie liczył, więc frekwencja na takich "poparciach" będzie żadna. Bo ludzie potrafią się gromadzić i jednoczyć tam, gdzie idzie o konkrety, np marsze i petycje o dostęp telewizji TRWAM do multipleksu. A za takimi poparciami nic nie stoi, zwłaszcza, że postępaki biskupy tych odmieńców z lgtb dodać nazywają swoimi braćmi, uprawiają synkretyzm religijny, np pogrzeb p Adamowicza i temu podobne bezeceństwa. Najpierw jasne samo określenie się episkopatu, potem modlitwa i działanie a nie jakieś słomiane ogniki to tu, to tam.
Atheisten sind dumm - A. Einstein2019.08.10 14:23
Dlaczego policja nosi nie tylko rekawiczki podobne do tych jakie nosza lekarze, ale i rekawiczki chroniace przed ukluciem igly? Ulubionym sportem dumnych zarazonych bylo i jest atakowanie policji iglami z AIDS-em. Dlaczego sedzia na ringu bokserskim ma podobne rekawiczki? Wielu z tych "meskich" to homoseksualisci, a krew sie leje na ringu. A wszystko to od tego sie rozpoczelo. Jak podaje Brockhaus Enzyklopädie pacjentem tzw. zero czyli pierwszym ktory zmarl na AIDS byl Gaëtan Dugas. Od tamtego czasu na AIDS zmarlo miliony ludzi, glownie homoseksualistow. I dalej umieraja i dalej zarazaja siebie i innych, ale nie tylko homoseksualisci umieraja. W latach 80-tych i jeszcze na poczatkach lat 90-tych medycyna nie miala skutecznego testu aby rozpoznac kto jest zarazony. Fakt ten wykorzytywali sadystyczni, zarazeni homoseksualisci "honorowo" oddajac krew do Czerwonego Krzyza, szpitali, etc. Zamordowali tysiace ludzi bowiem zrobili to celowo. Wsrod zamordowanych byly dzieci. Wielu z tych sadystow-zbrodniarzy poszlo do wiezienia a raczej do szpitala wieziennego, gdzie szlag ich trafil. Jest to prawdziwa teczowa zaraza.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.10 14:33
Raz piierdolicie, że jest nas malutko, teraz, że miliony Zdecyduj się katofaszysto co w twojej bajce jest "faktem". A tak w ogóle to się wzruszyłem i ze strachu dziś wieczorem chyba założę kondoma ;)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.10 14:14
Słabiutko malutko... garstka gieratrii sprowadzona trzema autokarami na koszt kurii przestępcy Jędraszewskiego. Stare komuchy wspierają katofaszystę biskupa. Polacy patrzą.
Zimne oko2019.08.10 14:15
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje goo,nolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie wlewają ci do dooy dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język, którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
xx2019.08.10 14:11
Geriatyk party :)
Hak Ci w smark2019.08.10 14:11
Oj widzę konwent kółek różańcowych Szału nie ma
CaminoCanis2019.08.10 17:48
Ale i tak dużo więcej, niż na jakimkolwiek (poza W-wą) marszu tolerancji i równości. No i trzeba dodać, że te masze obsługuje i tak jedna i ta sama ekipa finansowana przez międzynarodowego grandziarza
Hak Ci w smark2019.08.10 19:33
Nie było dużo więcej to są jakieś pobożne życzenia. Serio przy tej propagandzie jaką serwuje nam TVP to można powiedzieć, że bardzo słabo. Ty się lepiej zastanów kto finansuje KK, bo niestety ta instytucja bierze kasę też z moich podatków, a z KK nie chce mieć nic wspólnego.
Irena2019.08.10 14:10
Do Moderatorów: Na forum jest nagonka na Arcybiskupa, a państwo śpią:( PADG wylewa kubły POmyj, ale nie ma komu tego posprzątać:(
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.10 14:16
PiSda cię swędzi? To się podrap, albo zgłoś do biskupa na bolcowanie!
anonim2019.08.10 16:02
Obok "Ireny" to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś. Czas na wyjście z szafy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.10 14:06
"Powstańcy oburzeni kazaniem abp. Jędraszewskiego. "Osoby LGBT były wśród nas i należy im się szacunek. Nie wiemy, ile - wśród naszych koleżanek i kolegów - było osób, którym Stwórca nadał cechy określane dzisiaj mianem LGBT. Wiemy tylko, że byli wśród nas, walczyli i umierali." http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,25074024,powstancy-oburzeni-kazaniem-abp-jedraszewskiego-osoby-lgbt.html#s=BoxLoCpMT
Robert Piątek2019.08.10 15:06
Tylko tych ludzi nikt nie przywiózł z całej Polski w jedno miejsce.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.10 14:05
"Brat autora wiersza Janusz Szczepański pojawił się podczas środowego protestu przed Nuncjaturą Apostolską. Tam powiedział, że wiersze jego brata "nie mają nic wspólnego z tym, co było głoszone w Krakowie. W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski zacytował wiersz Józefa Szczepańskiego "Ziutka". Utworu użył w kontekście homofobicznym. Brat autora tekstu zastanawia się nad tym, czy nie pozwać duchownego." https://natemat.pl/281097,brat-ziutka-rozwaza-kroki-prawne-wobec-abp-jedraszewskiego-przez-wiersz
sara miriam2019.08.10 17:12
W moim środowisku też żyły pedały i trans.I nigdy wcześniej nie wzbudzali "oporów". Uprawiali swoje bagno w czterech ścianach Kazdy wiedział i traktował ich jak prawie jak normalnych ludzi. Lecz od czasu gdy zboki zaczęły stawiać żądania, wyłazić na ulicę, włazić do szkół, uderzać w naszą wiarę, pisać w necie tak jak ty, Durny geju, to nawet jak zwykły facet ma za ciasne gacie to już staje obiektem podejrzanym.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.10 14:04
Jędraszewski pod lupą prokuratury. Wpłynęły zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25071855,abp-marek-jedraszewski-pod-lupa-prokuratury-wplynelo-zawiadomienie.html
Zimne oko2019.08.10 16:59
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje gównolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie wlewają ci do d.py dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język, którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
Krzysiek2019.08.11 18:42
Pięknie dowaliłeś idiocie! Gratuluję. Mocne i trafne.