Michałowski: To obrzydliwe i ohydne, że wychowaliśmy sobie kolejne pokolenie Senyszynów, Urbanów, Frasyniuków, Bolków i innych Wałęsów - zdjęcie
29.11.20, 10:41fot. yt/telewizja republika

Michałowski: To obrzydliwe i ohydne, że wychowaliśmy sobie kolejne pokolenie Senyszynów, Urbanów, Frasyniuków, Bolków i innych Wałęsów

34

- To obrzydliwe i ohydne, że wychowaliśmy sobie kolejne pokolenie Senyszynów, Urbanów, Frasyniuków, Bolków i innych Wałęsów. To tragedia, że ci ludzie są dziś dla niektórych młodych bohaterami - powiedział w Polskim Radiu 24 Andrzej Michałowski odnosząc się do ostatniej wypowiedzi Joanny Senyszyn w mediach społecznościowych.

Trwają zmasowane ataki na Kościół. Za szczególny cel środowiska lewicowe, LGBT oraz gender obrały sobie ataki na rodzinę, Kościół, a ostatnio także na osobę św. Jana Pawła II.

W tą narrację wpisuje się ostatnia wypowiedź Joanny Senyszyn, która napisała w mediach społecznościowych:

- to przez takich jak Stefan Wyszyński i JP2 kościół stał się bezpieczną przystanią dla pedofilów!

W sejmie głosowano ustawę, w której śp. kardynał Stefan Wyszyński ma zostać patronem roku 2021. Przeciwko głosowało 48 posłów.

Do tego głosowania odniósł się poseł PO Franciszek Starczewski pisząc:

- Powinniśmy pamiętać o ofiarach pedofilii, a nie upamiętniać przedstawicieli kościoła, który wciąż broni i kryje sprawców

Bardzo charakterystyczne dla tego środowiska jest, że pedofilię, która Kościele jest zjawiskiem marginalnym, traktują jako zło, natomiast nie zauważają, a może nawet wręcz ukrywają i odwracają uwagę, od środowisk, w których molestowania i pedofilia są problemami bardzo poważnymi, jak np. środowiska artystyczne, czy chociażby wykorzystywanie seksualne dzieci w rodzinach homoseksualnych.

Z kolei Andrzej Rozpłochowski stwierdził:

- Już komuniści próbowali zniszczyć Kościół, ale to co wyprawiają dziś bojówki bolszewickich neomarksistowskich lewackich globalnych ruchów przechodzi ludzkie pojęcie

 

mp/polskie radio 24

Komentarze (34):

Oficer2020.12.16 19:15
tak,to obrzydliwe i ohydne na tej focie.i śmierdzące.
Jazzz2020.12.5 13:44
Komunistów nikt nie osądził. NAWET NAJWIĘKSZYCH MORDERCÓW. NAWET MORDERCÓW SĄDOWYCH. Dożyli spokojnie do emerytur, które pozwalają im żyć w dostatku. Ich ofiary schorowane od tortur i długoletnich więzień, żyły w ubóstwie a umarły w poczuciu krzywdy i niesprawiedliwości. Mimo że to poczucie niesprawiedliwości społecznej trwa, o dekomunizacji ciągle tylko mówimy, mówimy, mówimy. W naszej polityce, w instytucjach państwowych , w urzędach AŻ ROI SIĘ OD STARYCH KOMUCHÓW. A ŻEBY CHICHOT HISTORI BYŁ DOTKLIWSZY I BARDZIEJ UPOKARZAJĄCY PO WPROWADZIŁA DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO CAŁE GRONO PIERWSZYCH SEKRETARZY PZPR RÓŻNYCH SZCZEBLI, OD IERWSZEGO SEKRETARZA KC PZPR MILLERA POCZĄWSZY. Dla 10 milionów ludzi, członków Solidarności, którzy walczyli czynnie z komuną, to jest upokarzjący policzek. Poniewaz żaden komunista nie zawisł na szubienicy, żaden nie siedzi w więzienu, czerwona zaraza w Polsce czuje się absolutnie bezkarna, jest bezczena i pewna siebie. I w poczuciu tej bezkarności, wychowali następne pokolenia spadkobierców wygodnego dostatnie go życia, młodzi są jeszce bardziej aroganccy, zuchwali i chamscy. To ci którzy zagarnęli wszystko co po komunie zostało, teraz każą nam wy...ć. A sprzeciw przeciw tej zuchwałości, jest jakiś słabiutki.
Szybki Lopez2020.11.29 22:13
Oooo Bszesz ty mój przecie to Mona Liza!
czekista2020.11.29 21:57
Mysmy ich nie wychowali. Oni przejeli geny po rodzicach.
Anonim2020.11.29 17:21
Polscy naukowcy mówią nie przymusowym szczepieniom! Apel do władz! Prof. Korab - Karpowicz ........ https://youtu.be/MzCPqdIFUPQ?t=35
radykal2020.11.29 16:38
Tak, bojowki szaleja, bo nikt ich nie likwiduje, nikt ich nie pacyfikuje, nikt sie z nimi nie rozprawia. To wszystko je tylko badziej podnieca. W imie politycznej poprawnosci wladze boja sie ich ruszyc. A w Paryzu paluja i jest OK. A u nas - strach to zrobic. Wiec jestesmy panstwem prawa czy nie ? Strach przed unia ? Diabel rogaty ta przekleta unia.
Anonim2020.11.29 15:39
Nie "wychowaliśmy", tylko lewica / kryptobolszewicy nie zostali rozliczeni (z winy solodaruchów) i pozwolono im wychowywać i indoktrynować dzieci i młodzież od 30 lat. Podręczniki do historii, polskiego, języków obcych pełne są lewackich kłamstw. Studia humanistyczne to kolejne lata wstrzykiwania lewackich szczyn w oczy i uszy młodzieży.
STACH2020.11.29 15:27
Jak w Biesach Dostojewskiego, wystarczy poczytać i wiadomo wszystko
Anonim2020.11.29 14:26
To nie my wychowaliśmy sobie kolejne takie pokolenie. Bo ci ludzie są z faryzejskiego przewrotnego pokolenia ludzi i twardym karku, pokolenia grobów pobielanych wypełnionych moralną zglinizną - jak to mówił o nich wszechwiedzący Pan Jezus. Od zawsze byli wrogami Boga. Ich przodkowie zabijali proroków Boga. Zabili też Jego Syna. Oni, choć uważają się za żydów, z żydami nie są, tylko są z synagogi szatana jak to pisał o nich prawdziwy żyd Jan Ewangelista. Ci wrogowie Boga nie mogąc zniszczyć samego Boga, niszczą ślepą i podstępną nienawiścią tych co prawdziwie w niego wierzą. Pokolenia wrogów Boga przemijają, a każde następne kontynuue piekielne dzieło zniszczenia świata, dziedzicząc ich geny i ich antywychowanie w ich rodzinach, omotani szatanami i ideami piekła.
Ela2020.11.29 13:51
Bardzo dobrze. Młodzież ma Was gdzieś, zarówno PiS, bogojczyźniane frazesy, Kościół, biskupów i waszą naukę o "moralności". Kończy się religia w szkole. To jest bardzo miłe i pozytywne.
Anonim2020.11.29 14:18
Nawet muzułmanie nie posyłają swoich dzieci do lewackich państwowych szkół na "nowoczesnym" Zachodzie, tylko do katolickich, i nie przeszkadza im religia? Muzułmanie wiedzą, które wartości, a raczej antywartości, są szkodliwe dla dzieci.
Tylko PO2020.11.29 12:23
Dedykuję kolejnemu pokoleniu Senyszynów, Urbanów, Frasyniuków, Bolków i innych Wałęsów wiersz Czesława Miłosza, z tym wspaniałym fragmentem. "Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta. Możesz go zabić - narodzi się nowy. Spisane będą czyny i rozmowy. LEPSZY DLA CIEBIE BYŁBY ŚWIT ZIMOWY I SZNUR I GAŁĄŹ POD CIĘŻAREM ZGIĘTA." --- Czesław Miłosz --- --"Który skrzywdziłeś"-- Który skrzywdziłeś człowieka prostego Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając, Gromadę błaznów koło siebie mając Na pomieszanie dobrego i złego, Choćby przed tobą wszyscy się kłonili Cnotę i mądrość tobie przypisując, Złote medale na twoją cześć kując, Radzi że jeszcze dzień jeden przeżyli, Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta. Możesz go zabić - narodzi się nowy. Spisane będą czyny i rozmowy. Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.
Lewica i całe to lgbt itd. to2020.11.29 12:19
w większości jak się popatrzy na życiorysy same żydy, nie dziwi więc że walczą z nami chrześcijanami na różne sposoby. Oni tak mają od momentu kiedy to na placu u Piłata krzyczeli "Ukrzyżuj Go" a dziś walczą z resztą prawdziwego Izraela. Oni sami nazywają się Żydami ale nimi nie są.
Jn2020.11.29 11:51
Senyszyn to satara prukwa i prymitywna kobieta. Mogłaby za to śopiewać w operze!
Klara2020.11.29 17:01
Nie zapominaj, ze są też miłośnicy opery. Może raczej wyśij ją do jakiejś "restaracji" gdzie grają i śpiewają - tylko kto to wytrzyma
Ja Obrzydliwość Polski - Diabeł.2020.11.29 11:35
Wszystkie Feministki Tancerki, aktorki to śmieci do obcowania. Od początku ja autor rzeczywistości wiedziałem że kobieta będzie albo przedmiotem jednego mężczyzny, albo śmieciem wielu - tak jak wszystkie diablice - one są zaprzeczeniem Diabła tak jak dziwak jest zaprzeczeniem wyzwolonej kobiety.
Alojzy Cedzidło2020.11.29 12:04
Wasza Obrzydliwość Szanowna . Nie ośmielił bym się odmawiać Waszej Wysokości racji , gdyby nie ta " niekompletność tej W.W deliberacji. Zgoda . Sprawy kobiet i wg.mnie nie idą w kierunku budowania ich autorytetu . Tylko gnębi mnie myśl , czy to przypadkiem nie jest i wina Pań. Jak żyć po nowemu , nie pokazują Panie z mojego miasteczka a może wsi. Te Panie z wyższych sfer , prowokują do naśladownictwa kobiety z dołu. Tam w górze , gdyby wziąć za przykład tylko jedna dziedzinę , ubiór , Jak tak dalej pójdzie tylko paski do stroju będą potrzebne . A tam w górze ogry nie takie jak u nas , A szacunek do płci , niegdyś bardzo szanowanej. Myśli W,W. .że panie Lempart . Jachira . Synyszyn , Nowacka ,i kilka innych pracują na rzecz większego szacunku . I na koniec czyja to wina ? Może i moja . Mogłem chwycić za kłonicę i wyręczyć nasza policję w walce o " szacunek do i kobiet.".
A kto zablokowal dekomunizację w Polsce2020.11.29 11:19
odsyłając dobra ustawe dekomunizacyjna do TK! Czy nie Lech Kaczyński dumny ze swoich lewicowych socjalistycznych korzeni , podobnie jak brat.....ten sam , który poprzez wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem przyczynił się do szkalowania Polaków na świecie przez środowiska żydowskie.PIS PO lewica jedno zło.Poza Wojciechowskim nie było w historii Polski prezydenta o sercu polskim.
Anonim2020.11.29 11:23
Wszystko, co polskie, co buduje Polskę, blokuje żydokomuna!
Japa2020.11.29 12:14
Wy to macie szczęście . Gdyby nie było Kaczyńskich i PiS -u , nie było by na kogo własnych " osiągnięć " zwalić .Przez tych wrednych Kczyńskich co to " Nocną zmianę" " przeprowadzili , grub krechę narysowali , nie przeprowadzili lustracji mamy dziś "totalną" . A i Bruksel opanowaną .
Anonim2020.11.29 11:12
I jak to ktoś to powiedział na taśmach prawdy, Polacy będą zapier-dalać za miskę ryżu.
Anonim2020.11.29 11:08
To nie my, Polacy, wychowaliśmy pokolenie Senyszynów, ..., tylko żydokomuna, okrągłostołowa żydokomuna! Jeśli już, to Polscy zostali perfidnie ograni przez bandę czworga Żydów takich jak Geremek, Michnik, Kuroń, Mazowiecki. I co ważne, Polaków zwiódł Kościół Katolicki, który za "ukryte" teczki TW wspomagał bandę czworga. Żydowska hydra podnosi marksistowską głowę, i przejęła młode pokolenie, przejmuje Polskę.
Anonim2020.11.29 11:14
Taśmy prawdy u Sowy: Polacy będą za-pier-dalać za miskę ryżu.
Anonim2020.11.29 11:21
K. Baliński "Polska czy Polin. Sekrety relacji polsko-żydowskich" .... Przerażający obraz Polski. Nasza ojczyzna podbita i zniewolona ........ https://www.youtube.com/watch?v=7kOqbdYvDZg
Anonim2020.11.29 11:27
Szef żydowskiej organizacji terrorystycznej znieważa i grozi Jackowi Międlarowi. Powodem nowa książka „Polska w cieniu żydostwa” .... https://wprawo.pl/szef-zydowskiej-organizacji-terrorystycznej-zniewaza-i-grozi-jackowi-miedlarowi-powodem-nowa-ksiazka-polska-w-cieniu-zydostwa/
Anonim2020.11.29 11:45
Czy rządzi nami Żydowska Kasta? CAŁA PRAWDA o "Narodzie Wybranym" Stanisław Michalkiewicz w MN! ..... https://www.youtube.com/watch?v=qBdfSb7ERZI
Józef2020.11.29 10:57
A nie wstyd Panu za Czarnków, Kowalskich, Ziobrów, Macierewiczy itp.
Lucy2020.11.29 11:45
To są patrioci!!! POmyliło ci sie troszke zboczku
Konrad Józef Turzyński2020.11.29 10:53
Czy p. Andrzej Michałowski należy do tych, którzy wychowali Jerzego Urbana? Jeśli tak, to ma chyba sporo ponad 100 lat, Urban ma chyba 90 lat obecnie. Czy ustawy potrzeba, aby uczynić kogoś patronem roku?
antoni.s2020.11.29 10:52
Pokolenie petzów, jankowskich, wesołowskich, gulbinowiczów i wielu wielu innych, także tych wciąż niezdemaskowanych pedofilów nie budzą natomiast w katolikach obrzydzenia i ohydy, co za miazga!?.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.11.29 10:47
wojtyła obrońca zboków wychował na swoim pontyfikacie wesołowskich, gilów, gulbinowiczów i setki innych pyerdolonych pedofilów yebiących dzieci! i za to serdeczny chüj mu w kleszą düpę!!!
Anonim2020.11.29 11:17
JPII największy człowiek świata. Nie o prawdę chodzi kretynom.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.11.29 11:23
JPII to kawał kürwy, reszta dziada...
Ela2020.11.29 13:54
Największy członek chyba.