Matka Kurka: Ruski agent Pitoń realizuje scenariusz Kremla, a patriota Niedzielski scenariusz Berlina - zdjęcie
14.01.21, 16:30Fot. screenshot - YouTube (Pitoń.TV)

Matka Kurka: Ruski agent Pitoń realizuje scenariusz Kremla, a patriota Niedzielski scenariusz Berlina

66

Wśród „prawych” istnieje specjalna grupa szturmowa, która śledzi „ruskich agentów” i byłaby to najbardziej zabawna grupa, gdyby nie „prawi” wyznawcy „pandemii”. Jak nie trudno się domyślić z połączenia tych dwóch grupa dopiero może wyjść prawdziwa komedia i wyszła. Zanim się z „prawych” szczerze uśmieję, to napiszę jedno poważne zadanie. Nie mam żadnych wątpliwości, że w Polsce działa radziecka agentura, nie mam też wątpliwości, że w Polsce funkcjonują politycy zakochani w Putinie i jest ich niemało w „Konfederacji”, tyle prawdy i powagi, dalej jest tylko śmiesznie.

Oto „prawi” wyśledzili ruskiego agenta Pitonia, górala stojącego na czele inicjatywy „Veto”. W Internecie pojawiła się cała seria kompromitujących zdjęć, przynajmniej w zamiarze publikujących, a na nich rzeczony Pitoń w towarzystwie jeszcze większych oszołomów, na przykład Olszańskiego. Żeby było jasne, tacy osobnicy jak Olszański nadają się wyłącznie na pacjentów oddziału zamkniętego i pokazywanie się w ich towarzystwie nikomu zdrowemu psychicznie nie służy. Problem polega jednak na tym, że „prawi” wklejają te zdjęcia i filmiki na takiej samej zasadzie, jak lewicowcy i narodowcy wklejają zdjęcia śp. Lecha Kaczyńskiego z Magdalenki. Zatem uporządkujmy ten propagandowy bełkot i zajmijmy się poważnymi problemami Polski, zaczynając od sytuacji „pandemicznej” w Rosji. Gdyby „prawi” nie zauważyli, to polityka Kremla wygląda następująco:

1. W Rosji jest DDM, noszą maseczki, zachowują dystans, dezynfekują ręce i wszystko na polecenie Kremla.

2. W czasie „pandemii” Rosja wprowadzała zakaz wjazdu na swój teren, ostatnio wprowadziła obowiązkową kwarantannę dla Brytyjczyków, wymaga też wykonania testów w konkretnych przypadkach.

3. Rosja nie kwestionuje „pandemii” i nie kwestionuje szczepień, ale szczepi się własną szczepionką i planuje wspólną produkcję z Niemcami.

Powstaje w związku z tym pytanie, co „prawi” mają do polityki Kremla w sprawie „pandemii”, skoro sami dokładnie tę politykę wyznają i daliby się za nią pociąć? Przejdźmy teraz do aktywności samego Pitonia, w konkretnym obszarze. Czy Pitoń chce wykończyć polskich przedsiębiorców i czy sami przedsiębiorcy, w liczbie kilkuset, są samobójcami? Czy Pitoń chce zamordować Polaków otwarciem firm i to jest jego „kremlowski scenariusz’? Jeśli tak, to jeszcze jakiś miesiąc temu ten sam scenariusz realizowali: Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk, przedstawiając strategię i strefy pandemiczne dla Polski. Zgodnie z tymi postanowieniami w Polsce od wczoraj powinny działać galerie, restauracje, hotele i stoki, co oznacza, że Niedzielski i spółka są Pitoniami i Olszańskimi albo odwrotnie. Z przedstawionej krótkiej analizy wynika jasno, że żaden z „argumentów” przywoływanych przez „prawych” nie pasuje ani do tyłka, ani do głowy i jest niczym więcej tylko propagandowym bełkotem, mantrą „prawych”.

Mimo wszystko załóżmy, że Pitoń jest ruskim agentem i prowadzi Polskę na skraj tragedii, bo chce, żeby w Polsce normalnie pracowali i zarabiali ludzie, zresztą zgodnie z niedawnym planem rządu. Kim w takim razie są Morawiecki, Niedzielski i Dworczyk, którzy wprost mówią, że Polska nie może sobie pozwolić na samodzielne podejmowanie decyzji, tylko patrzy na decyzje Niemiec. Tłumaczy się to tym, że Polska nie jest wyspą i „pandemia” przejdzie przez Odrę. W tym miejscu przypomnę, a może uświadomię, że Polska graniczy też z Białorusią, gdzie od początku do końca nie ma żadnych obostrzeń i DDM–ów, podobnie jak w Szwecji, sąsiada Polski przez Bałtyk. Co nam da trzymanie z Niemcami, przy „nieodpowiedzialnej” polityce Białorusi i Szwecji, postawiliśmy gigantyczną przyłbicę wzdłuż granicy i Bałtyku? I na koniec jeszcze jedno pytanie. Jeśli Pitoń postulujący uruchomienie sektorów gospodarki działa na szkodę Polski i zamówienie Rosji, to jakie zamówienie Niemiec realizują: Morawiecki, Niedzielski i Dworczyk, doprowadzając setki polskich firm do bankructwa?

KONTROWERSJE.net

Komentarze (66):

holocaust bezobjawowy2021.02.14 5:23
W Polsce w rocznice powstania 1 sierpnia 2020 zaczął się holocaust bezobjawowy. A za morzem? 80 dni. Od 1 kwietnia do 20 czerwca notowano nadmierną śmiertelność w Sztokholmie. Bilans milionowego miasta to nadwyżka 915 zgonów aktualnie oscylująca wokół 850. Zakażenia i chorzy nadal są ale nadwyżek śmierci nie da się udowodnić. Sztokholm ma odporność stadną tak jak Polska głupotę stadną. Pozostałe części Szwecji z racji mniejszego zagęszczenia dopiero gonią Sztokholm ale nie przekraczają jego wskaźników jak Polska o 3 razy. .......................... obrońcy holocaustu Polaków, tacy do grobowej dechy i to własnej, usilnie bredzą że w Szwecji jest mała gęstość zaludnienia a na wiosne mówili o szwedzkim ludobójstwie. Fakty 1 - Sztokholm przeogromna gęstość i zakażony do bólu kości że nie da się więcej 2 - Bułgaria jako jedyna ma więcej śmierci nadmiarowych od Polski przy małej gęstości zaludnienia a poza Sofią nie ma ani jednego wielkiego miasta 3 - Rosja niewiele lepsza od Polski a gęstość najniższa w Europie 4 - Holandia nie licząc państw-miast ma największą gęstość i przez długie miesiąca miała symboliczne obostrzenia koncentrujace sie na rozrywce - efekty niedużo gorsze od Szwecji. Zgonów na koniec roku ponad przewidywane/wartości maksymalne lat ubiegłych Holandia 0.84/1000, Szwecja 0.58, Polska 1.66. Cała Szwecja 5939, samo podkarpacie 4619 śmierci - holocaust bezobjawowy.............. nadmierna śmiertelność zależy przede wszystkim od nieznanej w Polsce wysokiej średniej życia i odsetka emerytów oraz tego czy nie rządzą idioci podobni do PIS co sabotażem służby zdrowia i wszelakim dokręcaniem śruby dokonują zbrodni. ............ https://www.scb.se/contentassets/edc2b33f85ad415d8e7909002253ed84/2021-02-08-preliminar_statistik_over_doda_inkl_eng.xlsx https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/zgony-wedlug-tygodni,39,2.html https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/5208763/oversterfte-2020-coronavirus-pandemie-dodental-hoger-cbs
R2021.01.15 2:38
Robienie z ludzi bezrobotnych biedakow to specjalnosc tych co mają pensje z budżetu państwa i co id to dobry pretekst; Piton ma rację je a rząd to nieodpowiedzialni idioci
Anonim2021.01.15 0:17
Sąd w Peru stwierdził, że pandemię wywołali Gates, Soros i Rockefellerowie ,,,,,,,,,,,,,,,,,, https://nczas.com/2021/01/14/sad-w-peru-stwierdzil-ze-pandemie-wywolali-gates-soros-i-rockefellerowie/
A może zamiast "lockdownu" model szwedzki?2021.01.15 0:16
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! Jak do tej pory mają ponad 50 tyś. zmarłych NIEPOTRZEBNIE! Ale oczyścili domy starości i różne wariatkowa. Budżet szwedzki będzie bez deficytu.
przedruk: Masowa zbrodnia w Szwecji2021.01.15 0:17
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet być ponad 50 tyś.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
inny przedruk;Poska tez idzie na rekord.2021.01.17 9:37
W Polsce z powodu braku dostępu do opieki zdrowotnej zmarło już 70tys ludzi.to są dane od marca do grudnia zeszłego roku.Ilu ludzi umrze w tym roku? 100tys?Czy więcej?
chłopka2021.01.15 0:14
A " matka kurka " jak to w tym narodzie bywa ......nawija nudle na uszy i ci " inteligentni inaczej " czytają te wypociny . A czyim to jest ambasadorem owa matka kurka ? Nie ma wątpliwości , że USA , a raczej jego silnego lobby jak to określiła " piękna inaczej " Mosbacher .
Tfu2021.01.17 9:38
Jak ci nie pasuje to nie czytaj.Przymusu nie ma.
plan sie zgadza2021.01.14 22:41
Realia sa takie, ze tamten swiat JUZ NIGDY nie wroci! Basta! Bedzie tylko gorzej! Corona, jak grypa nigdy sie nie skonczy! Sa rozne objawienia i my jestesmy juz w czasie apokalipsy! W translat Google to przetlumaczyc - pochodzi od PMO (prime Minister Office = biuro premiera) Kanady. I tak bedzie w kazdym kraju: CANADA GOING TYRANNICAL! 2nd "Total" Lockdown; ISOLATION CAMPS for "Refusers" krotko terminy: „Plany na rok 2021 (kanadyjski polityk zdradza plany rządu światowego) Listopad 20: drugi lockdown Listopad 20: wzrost statystyk zakażeń Grudzień 20: szpital polowy w każdym województwie Styczeń 21: głęboki lockdown – zakaz pracy Luty 21: reforma systemu zasiłku dla bezrobotnych Marzec 21: pojawia się Kowid-21, tym razem śmiertelny Kwiecień 21: szpitale niewydolne w obliczu liczby chorych Maj 21: trzeci lockdown – zakaz podróżowania między województwami Maj 21: Bezwarunkowy dochód podstawowy Czerwiec 21: Przerwa w zaopatrzeniu sklepów, wielkie ruchy społeczne, wojsko w punktach kontrolnych Wrzesień 21: Reset długów w zamian za szczepionkę i rezygnację z wszelkiej własności prywatnej. Dalej: Tylko zaszczepieni będą mogli wyjść z domów, reszta będzie trzymana w zamknięciu. Apokalipsa (rozdz. 13) Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może nic kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia.” POZYJEMY, ZOBACZYMY co z tego wyniknie!!!!!!!!!!!!!!!!
A może zamiast "lockdownu" model szwedzki?2021.01.14 20:35
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! Jak do tej pory mają ponad 50 tyś. zmarłych NIEPOTRZEBNIE! Ale oczyścili domy starości i różne wariatkowa. Budżet szwedzki będzie bez deficytu.
przedruk: Masowa zbrodnia w Szwecji2021.01.14 20:36
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 60 tyś.! Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet być ponad 50 tyś.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
JANOSIK2021.01.14 23:55
Dziwne to nastarszy szwed Michnik jeszcze zyje?
katolik2021.01.14 22:29
po co kłamstwo, Szwedzi żyją normalnie i mają sie dobrze
PRAWDA2021.01.14 20:31
Pitoń pije zioła ====Umieralność na Wiruska w Niemczech największa w Świecie --pozamykane Castoramy tylko przez Okno mozna kupić potrzebny towar ===Francja godzina Policyjna od 18,00 do 6,00 rano --Najnowsze wiadomości od znajomych z Niemiec i Francji a Polsce po staremu musi na Rusji a Polsce jak kto Chce jak w Nowy Rok ==Cała Polska sie Bawiła --==
Umieraj jak Polak a nie Amerykanin!2021.01.14 20:08
Wczoraj w USA zmarło "tylko" 4.300 tyś., dochodzą do 400 tyś.! Najgorsze przed nimi. - - - W Polsce wczoraj zmarło 381.- - - Gdyby w USA tak umierano jak Polsce, mieliby niewiele ponad 200 tyś. a MAJĄ niemal 400 tyś. Otwieraj wszystko, NIE szczep się innymi słowy ... zdychaj w samotności.
Anonim2021.01.14 20:21
nadal czekam na chociaż jeden link potwierdzający że w którymkolwiek cywilizowanym kraju powyżej 8 mln zmarło per capita więcej niż w Polsce
SUCK MY DOG'S DICK!2021.01.14 20:29
TY K U R W O KREMLOWSKA!
Adrian2021.01.15 15:09
4300 tys to 4 300 000. serio?
Sara Miriam2021.01.14 19:58
Matka Kurka , druga Kataryna
pis najwieksza zaraza2021.01.14 19:40
Wstępne zgony w USA w 2020 r Rzeczywiste zgony jako procent spodziewanych zgonów Alabama 112 Alaska 103 Arizona 122 Arkansas 113 California 111 Colorado 116 Connecticut 106 Delaware 108 District of Columbia 114 Florida 113 Georgia 113 Hawaii 102 Idaho 111 Illinois 116 Indiana 111 Iowa 112 Kansas 112 Kentucky 105 Louisiana 114 Maine 105 Maryland 115 Massachusetts 112 Michigan 114 Minnesota 112 Mississippi 118 Missouri 111 Montana 111 Nebraska 110 Nevada 114 New Hampshire 107 New Jersey 125 New Mexico 112 New York 7 116 New York City 149 North Carolina 80 North Dakota 113 Ohio 107 Oklahoma 107 Oregon 103 Pennsylvania 108 Rhode Island 105 South Carolina 116 South Dakota 116 Tennessee 113 Texas 117 Utah 112 Vermont 101 Virginia 112 Washington 106 West Virginia 91 Wisconsin 113 Wyoming 114 Puerto Rico 91 Stany Zjednoczone 112 ... procenty zawyżać będą nadwyżki w przeliczeniu na liczbę mieszkańców w porównaniu do Polski gdzie pod każdym względem zmarło więcej niż w Stanach https://www.benefitspro.com/2021/01/12/u-s-2020-deaths-total-will-be-at-least-12-higher-than-expected-412-109675/?slreturn=20210014095555 ...nadwyżka Polski w procentach 15-16 a w przeliczeniu do liczby ludności i na populację USA to aż 605-648 tysięcy, nadwyzka USA 12% i ok 345tys
Anonim2021.01.14 19:48
nadwyżka w burdelarskiej Warszawie też policzona i wynosi 3 tys, czyli mniej niż średnio Polsce... koronawirus to jest nic przy "leczących rękach" z PIS
Anonim2021.01.14 19:53
Moje miasto powiatowe jest 5 razy mniejsze od Malmoe i zmarło 5 razy więcej niż tam ponad normę. Na strategię PiS nie ma mocnych, Dodzwonić się do POZ to cud.
TY K U R WO białoruska!2021.01.14 20:09
Oczywiste, że NIE znasz angielskiego wiedziałbyś, że na tej stronie NIE MA TYCH DANYCH!
TY K U R WO białoruska!2021.01.14 20:07
Oczywiste, że NIE znasz angielskiego wiedziałbyś, że na tej stronie NIE MA TYCH DANYCH!
jle_ffm2021.01.14 19:32
A czyj scenariusz realizuje Matka Kurka? Ojca Rydzyka?
Anonim2021.01.14 19:36
spółek Skarbu Państwa?
Prawda2021.01.14 19:23
Na małej stacji wiosce wyszedł na peron Lenin a zanim Pitoń=
Anonim2021.01.14 19:31
zejdź z oczu obleśny kłamco? płacą ci za każdy wpis? rządowi? czy kibucowi?
brzuch od poczęty2021.01.14 19:20
Jak tam się miewa polski katolik z Kalkuty? Po tym do czego doprowadziła jego strategia ma jeszcze honor spojrzeć sobie w lustro? Pewnie zajęty liczeniem worków z dolarami.
Anonim2021.01.14 19:01
Pitoń serdecznie zaprosił prezydenta Andrzeja Dudę na narty. – Mam nadzieję, że nie będzie pan musiał przebierać się za sportowca, jak minister Jadwiga Emilewicz – dodał.
Anonim2021.01.14 19:02
Pitoń poprosił Dudę, by „jak Jan Kazimierz wrócił do Polski z »wygnania« i z góralami ocalił ojczyznę przed tymi, którzy ją niszczą”.
Prawda2021.01.14 18:51
Pitoń moze być Potomkiem ==Konfidentów Niemieckich gdzie w 2 wojnie swiatowej zakładali Dywizje SS w sile 500 górali ,
Anonim2021.01.14 19:17
Konfidentem to jesteś ty, a twój wpis mówi wszystko o tobie, "MOŻE BYĆ"? co to znaczy "może być"? obleśny ohydny kłamco! Tfu! Zdzierżyć już nie można takich ch z premedytacją kłamiących! oczerniających człowieka i jego rodzinę! Tfu!
Skrzypek na dachu2021.01.14 18:47
PiS Soros i jego Matka Kukra zgnojili Polakom caly Rok 2020 od Wielkanocy do Sylwestra a teraz dalej brna w te plandemiczne nudne scieme .
da da towariszcz jewrej z leningrada2021.01.14 18:50
A u was to polskowo alfabieta NIET? I kiepsko u was towariszcz durak z polskom jazykom.
Anonim2021.01.14 19:20
żałosny wpis, no ale trudno, trzeba to jakoś przeżyć?
Anonim2021.01.14 19:23
Wpis godny wiceministra zdrowia w Polsce
Skrzypek na dachu2021.01.14 19:25
Tylu mlodych wyjechalo z nasej wioski , tam za morzem szukac szczescia se ........a w Polsce Rzad tylko podnosi podatki i knuje jak odebrac ludziom wolnosc wiare wlasnosc i zdrowie .
york2021.01.14 18:45
W dobie pandemi coraz wiecej nawiedzinych idiotow
Anonim2021.01.14 19:25
pandemii? nawiedzonych idiotów? mocz ci wstrzymało? i wzrok straciłeś?
Skrzypek na dachu2021.01.14 18:40
Plandemia to sciema . Brawo Konfederacja .
Gdzie nie kliknę to k u r w a "grizzly"!2021.01.14 18:30
Wiem że w twoim wieku to ci nie stoi i z trzepania nici, ale choć pościel barłóg, wynieś śmiecie, okno umyj. Nie żyj jak parch-szmondak z Nalewek. Masz "tytuły" a to zobowiązuje.
Grizzly2021.01.14 18:44
To nie wchodź tu brudasie, dla pedałów jest GWniany portalik!
Wszędzie cie k u r w o żydowska pełno!2021.01.14 18:48
Dlaczego wody nie spuszczasz?
Grizzly2021.01.14 19:28
Witamy w klubie Grizzly.
Grizzly2021.01.14 21:23
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Ksiądz Grizzly2021.01.14 19:27
Moje dzieci, nie kłóćcie się. Zmówcie pacierz za portal Frondę ze możecie przez to zaistnieć. A co by było jak zasugerował pan, "Gdzie nie klikne........." Z Bogiem.
Grizzly2021.01.14 21:24
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Z ciebie taki ksiądz jak z Urbana biskup!
Grizzly2021.01.14 18:15
No nieźle pan tutaj namieszałeś! Ruska agentura nie jest od tego żeby propagować politykę państwową Rosji u nas tylko od tego żeby realizować tajne cele ich służb! Więc panie Matka dałeś pan tutaj całkiem rozmyślnie d...! Komu te kocopoły?
da da towariszcz jewrej2021.01.14 18:18
da da
jarek2021.01.14 18:13
Brawo Piton. Wszyscy mamy dosyc tych Klamst. Tak trzymac. Jestes Prawdziwym Patryjota.
Ty k u r wo białoruska!2021.01.14 18:17
Używaj POLSKIEGO alfabetu, "katoliku" kremlowski! I popracuj nad polskom jazykom.
Anonim2021.01.14 19:28
Masz coś do Białorusinów nazi-psycholu? Q-wą to ty jesteś, i to zakłamaną!
katolik2021.01.14 17:27
dobrze, że PITOŃ ma odwagę stanąć w obronie prawdy. Ludzie potrzebują żyć, a nie czekać na HOLOCAUST po nacisnięciu guzika przez nazistów gatesa i sorosa, a zdrajcy rządzący sie boją, ze nie wykonają planu. BOG da, że ich szatański plan padnie. Prawda zwycięzy i Polacy zwycięża, nie okupanci, którzy weszli w uklad z nazistami
Ty k u r wo białoruska!2021.01.14 18:16
Używaj POLSKIEGO alfabetu, "katoliku" kremlowski!
Anonim2021.01.14 19:34
Masz coś do Białorusinów nazi-psycholu? Q-wą to ty jesteś, i to zakłamaną!
katolik2021.01.14 17:22
Nie rozsmieszajcie Narodu i nie upokarzacie, go straszac Kremlem . Każdy widzi, ma rozum, co rządzacy zdrajcy Narodu z powodu układu z masonami i nazistami robia, co chcą jeszcze zrobić, ale stopnoiowo. WIELKI RESET POLAKÓW i NOWA PORZĄDEK wg mordercy Billa GATESSA I SOROSA. Polacy nie pozwolą dłużej na traktowanie jak bydło!!!
a zydokomuna2021.01.14 17:15
Młody Członek Konfederacji Warszawski ratusz i wojewoda zgnoili jubileusz 200 rocznicy urodzin Chopina, bo jeszcze w kwietniu 2010 roku park w Żelazowej Woli był rozkopany i Japończycy dziwili się, że Polacy o to nie dbają. Chopin urodził się w lutym. W Berlinie zaś córka ministra Rostowskiego wydała za pieniądze MSZ komiks po niemiecku wprost szkalujący Chopina mówiący o tym, że był chamem, prostakiem, przestępcą i antysemitą. Żydzi nienawidzą Chopina, który był być może numerem 1 wśród kompozytorów muzyki fortepianowej w całej historii i zawsze to podkreślają, więc pozwoliłem sobie przypomnieć ten wątek. https://www.salon24.pl/u/qqc1968/1105729,fryderyk-skarbek-polskie-drogi#comment-19959158
zdrajcy sa na garnuszku lichwy internacjonalnej2021.01.14 17:10
https://www.youtube.com/watch?v=BE24rD3MMN0
Anonim2021.01.14 17:09
W Szwecji brak rekordów w zgonach w porównaniu do roku 1993 gdy była epidemia grypy. Możliwe minimalne pobicie po doszacowaniach nadwyżek obecnie wynoszących ok 6 tys . https://www.dagensmedicin.se/specialistomraden/infektion/overdodligheten-2020-tyder-pa-lagre-dodstal-i-covid-19/ - z niecierpliwością czekam jak Szwedzi opiszą holocaust w Polsce z liczbą 70-75 tysięcy zmarłych ponad limit
Banda 4 to nietylko złodzieje a ludobójcy2021.01.14 17:05
https://www.salon24.pl/u/polityka-od-kuchni/1105711,pandemia-inzynieria-spoleczna-na-niespotykana-skale#comment-19958926
rebeliant2021.01.14 16:56
A matka dziurka realizuje scenariusz Tel-Awiwu. I właśnie w ten sposób Polska opanuje cały świat. To w Polsce będą się schodzić byznesy całego świata - nawet Mozambik będzie tutaj mieć filię bankową. Kto jest chętny do realizacji scenariusza Nairobi ?
Anonim2021.01.14 16:54
ale bełkot...
Anonim2021.01.14 18:13
Góral ma rację, stąd ten bełkot? Brawo Zakopane! Nie damy się już okłamywać tej rządowej szurii?
Skrzypek na dachu2021.01.14 19:35
M K belkot chyba .
Anonim2021.01.14 16:47
W Polsce zbliżona, a w niektórych państwach średnia wieku zmarłych na koronawirus nawet wyższa od krajowej roku poprzedniego. Ciekawe co będzie ze średnią w wyniku walki z wirusem? I kiedy będzie walka z krasnoludkami? Krasnoludki zdecydowanie istnieją bo to one, nie lockdowny , zabiły 50 tys Polaków którym nie udowodniono lub nie dopisano w akcie zgonu zakażenia.