Matka Kurka: Janda wsypała łapówkarzy w kitlach   - zdjęcie
02.01.21, 15:30Fot. screenshot - YouTube (Onet Rano, Tomasz Raczek)

Matka Kurka: Janda wsypała łapówkarzy w kitlach

186

Nie mam najmniejszych oporów przed demaskowaniem dowolnych „teorii spiskowych”, najlepszym przykładem jest to, że „pandemię” jako jeden z pierwszych demaskuję od samego początku. Dzieje się tak dlatego, że „teorie spiskowe” w ogóle mnie nie interesują, ponieważ fakty zawsze i wszędzie powinny stać na pierwszym miejscu. Od kilku dni niesie się po Internecie i w mediach oburzenie pomieszane ze skandalem i podejrzeniem, że doszło do planowanej akcji promocyjnej z udziałem znanych i lubianych. Chodzi oczywiście o szczepienie Krystyny Jandy i Leszka Millera poza „strefą zero”. Na wstępie powiem, że to kompletna bzdura, ale dalej tak prosto nie jest.

Jestem więcej niż pewien, że do żadnej reżyserii z udziałem czynników rządowych nie doszło i świadczy o tym cały szereg dowodów. Po pierwsze żadna ze stron nie tylko na tym nie zyskała, ale mam bardzo poważne problemy wizerunkowe. Dla Millera i Jandy jest to katastrofa na poziomie słynnej niegdyś „chytrej baby z Radomia”. Dodatkowo mówi się, że ta para, która weszła „bez kolejki” nie kończy afery, takich przypadków miało być więcej i jak dotąd wszyscy wybrańcy siedzą cicho. Na rządzących też wszyscy wywiesili psy, od lewicowych dziennikarzy, o dziwo, po prawicowy elektorat i reakcja nie mogła być inna, gdy mamy do czynienia z kompletnie nieakceptowanymi społecznie zjawiskami. Nic tak nie wkurza prostego ludu, jak przywileje dla „lepszego towarzycha” i chociaż ten argument w kontekście promocji szczepionki jest bardzo ważny, to powstał w chaosie nie w planie. Wreszcie mamy najsłabsze ogniwo całej akcji, czyli zarządzających Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, tutaj potępienie jest największe i dodatkowo zostało wszczęte postępowanie przez Ministerstwo Zdrowia. Zakładając, że nikomu włos z głowy nie spadnie, co raczej jest pewne, straty i tak są potężne, po wszystkich stronach i to wyklucza jakąkolwiek zaplanowaną współpracę.

Jak to naprawdę mogło wyglądać? W mojej wyobraźni i znajomości życia bardzo prosto. W WUM szczepiono personel, ale wbrew propagandowym wizjom lekarze i pielęgniarki o „eliksir życia” się nie zabijali. We fiolkach została rozmrożona życiodajne substancja, a w WUM siedzi stara kadra, która we krwi ma takie zachowania jak przyjmowanie kopert, koniaków, jajek i dzwonienie do pierwszych sekretarzy PZPR, że właśnie udało się ściągnąć ten szwajcarski lek. I wszystko byłoby załatwione po cichu, jak zawsze, gdyby nie wrodzona bezczelność i kabotyństwo pierwszego sekretarza Leszka Millera, który się pochwalił w Internecie, że należy do lepszego i wybitnie inteligentnego towarzystwa. Od tego momentu sprawy idą w dwóch kierunkach. Wszystkie strony zaczynają się rozpaczliwie tłumaczyć i wszystkie dostają niesamowity łomot od „opinii publicznej”. Jednocześnie powstaje teoria spiskowa bez cudzysłowu, że to wszystko zostało zaplanowane, aby stworzyć wrażenie deficytowego towaru, który trzeba sobie załatwić pod ladą. Wrażenie i owszem mogło powstać, ale to jest wynik jednego wielkiego chaosu napędzanego głupotą Millera i Jandy, poza tym jest jeszcze jeden czynnik, który nijak do teorii spiskowej nie pasuje.

Zaraz po aferze z Jandą i Millerem w Polsce nie odnotowano gwałtownego wzrostu szczepień, ale wręcz przeciwnie, 31 grudnia podano zaledwie 10 tysięcy szczepionek i wszystkiego „Sylwestrem” nie da się wytłumaczyć. Jeśli Janda i Miller mieli nakręcić histerię wokół szczepionki, o którą trzeba się być, to nic takiego im się nie udało zrobić. Gdyby to rzeczywiście zadziałało, to nie w „Sylwestra”, ale w Nowy Rok, od rana i na ciężkim kacu, ustawiłby się kolejki do szczepień. W całej tej żenującej historii wystarczy oddzielić dwie okoliczności i wszystko stanie się jasne. Zdemoralizowane środowisko medyczne zadzwoniło do zdemoralizowanego „lepszego towarzycha” i to jedno. Pozorny efekt zapotrzebowania na deficytowy towar powstał dopiero po fakcie i nie ma nic wspólnego z całym szeregiem innych faktów. I na koniec należy pamiętać jeszcze i o tym, że Miller i Janda to skrajnie lewa strona, oni wierzą w globalne ocieplenie, to i w szczepionkę uwierzyli bez większych problemów.

Kontrowersje.net

Komentarze (186):

Wacek2021.01.3 19:00
To Matka Sroka już kontaktuje? Już wytrzeźwiał i nie pamięta ,że pisał ,że koronawirusa nie ma więc szczepienie jest bez sensu ?
Foster2021.01.3 18:14
Przyjęli szczepionkę i czują się z tym bardzo źle, a miała być taka dobra (95%skuteczności).
KATON STARSZY2021.01.3 14:56
W tym przupadku nie było łapówki,po wzajemnym zapachu się poznali i to wystarczyło.A ten zapach-to permannentna nienawiść do Polaski,charakterystyczna dla ,,narodu wybranego".
Bah2021.01.3 13:43
A niech im idzie na zdrowie, a jak myślą, że dzięki temu wrócą do normalności..to za parę m-cy czeka ich rozczarowanie, no nic, byle mnie ominęla cała zabawa
zofia2021.01.3 13:13
Oburzenie ludzi nie wynika z tego, że zaszczepiło się tych kilka osób. Chodzi o szacunek do ludzi, zwłaszcza tych, którzy nie mają znajomości, wpływów czy układów. Ci co mają każdego dnia na ustach "święte oburzenie" mówiąc o braku wolności, demokracji itp, dziś pokazują, że jednak można uprawiać samowolę. Pozostał niesmak. No i te krętactwa.Brzydkie to oj brzydkie.
abc2021.01.3 13:11
Najpierw robi się listę osób , które mają być zaszczepione i na tej liście są osoby, które chcą się zaszczepić (lekarze, pielegniarki itd). Do tej listy dostosowuje się ilość dostarczanych szczepionek. To nie jest dostawa ziemniaków. Nie zostaja żadne nadliczbowe szczepionki. To banialuki. Poza tym te osoby (elty hahaha) musiały dużo wcześniej wiedzieć, że będą szczepione. MK wypisuje banialuki.
waldeberg2021.01.3 11:46
To te tzw. łełuropejskie łelity, które mają tyle wspólnego z prawdziwymi elitami co gówno z czekoladą!
Foster2021.01.3 10:53
Jeszcze kilka dni temu na Frondzie straszono, że przyjmowanie szczepionek to tak jak pożeranie abortowanych dzieci (cytowano wypowiedź bp.Schneidera), czy do dzisiaj coś się zmieniło ?
Grizzly2021.01.3 12:40
Zmie niło się to, że mozna dokopać tvnowi i celebrytom
wolny2021.01.3 10:50
Skoro kradna rękawiczki lateksowe w CZD bo "przydadzą sie w ogródku" to nawet nie ma co pisac o szczepionce. Medycy to towarzystwo zdewastowane swoją pazernością. Żeby ratownik medyczny zarabiał kilkanaście tys zł w państwówce. To normalne. Nie bardzo. i idzie na oddział covidowy tylko dla większej kasy. Brawo medycy.
PYTANIE2021.01.3 10:02
Czy janda nie zesrała się jak dostawała szczepionkę?.
Janek2021.01.3 19:03
Wyjątkowo śmieszne! Na miarę Krokodyla.
waldebeg2021.01.3 9:21
Miller, stary komuch, od zawsze należący do organizacji przestępczej, która zajmowała się mordowaniem polskich patriotów i zniewalaniem narodu, którego z towarzyszami sprzedawał najpierw Moskwie potem Brukseli w niewolę, bardzo dba o swoje niepotrzebne, starcze życie! Typowe zachowanie dla towarzysza. Inna retoryka inna praktyka!
ceramik2021.01.3 8:57
szydzi już się''szczepili'', to możemy szczepić już prawdziwą szczepionką. Rektor prof. był przy szczepieniach, a przewodniczącym komisji został kierownik Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej WUM prof. dr hab. n. med.. I wiadomo, że jeden drugiemu krzywdy nie zrobi, a komisja będzie sprawdzała i sprawdzała i.... Kierownikiem powinien zostać szatniarz, albo ochroniarz.
bogdanus2021.01.3 8:37
Głównymi winowajcami są medycy, którzy wiedzieli że artystą czy politykom szczepionki się nie należą. Pozostaje też sprawa etyki, moralności medyków jak i artystów, polityków. Są to zachowania skrajnie egoistyczne, aspołeczne. To nie jest przypadek że dotyczy to ludzi lewicy, oni zawsze mają piękne hasła na ustach. Pozostaje kwestia czy medycy zarabiają na szczepionkach, to musi zbadać prokuratura.
Magda Anna2021.01.3 8:28
Toporna manipulacja- pchajmy sie do szczepień. Minister Niedzielski i premier Morawiecki jak dobry car przykłądnie ukarze (ale bez przesady) celebrytów...A wdzieczny naród z sercem na dłoni pobiegnie do kolejki po "wodę zycia". Przypomina mi się piosenka Kaczmarskiego "Głupi Jasiu"- pasuje jak ulał dpo tej sytuacji.
Anonim2021.01.3 9:54
" Glupia Magda Anna "- pasuje jak ulal do ciebie !
Ewa2021.01.3 10:55
Znalazł się mądry, co to się doczekać nie może, by mu wpompowali szajs do zdrowego organizmu.
"afera" ma wywołać2021.01.3 8:16
tłok przy szczepieniach
To fałszywa flaga2021.01.3 7:43
"afera" ma napędzić chętnych do szczepień. Nie z nami takie numery, Bruner
opty2021.01.3 5:55
Ktoś sra na panią Jandę, a z tow. Millera zostało 0...
Anonim2021.01.3 5:58
mniej niż 0.....
istotne2021.01.3 4:44
https://www.youtube.com/watch?v=9kb60uT66zQ
MT(*)2021.01.3 0:29
Bardzo się cieszę, że zaistniałe oburzające fakty tak wyraźnie po raz kolejny ukazały kto był i jest moralnym rynsztokiem. Ta epidemia faktycznie ma sens. Wytnie z lewacko - tęczowej hordy czołowe jej niby-autorytety. Śmietnik, gnój, bagno - oto co usiłuje w sposób pozakonstytucyjny zawładnąć budzącą się z takim trudem do wolności Polską.
pewna pani POwiedziała2021.01.2 23:48
"Dostarczenie szczepionek do Polski powinno być nadzorowane przez niezależne media @gazeta_wyborcza, @tvn24 oraz niezależną instytucję" - czyli OCH TEATR !
Omen2021.01.2 23:12
Niech PIS odda pieniądze za maseczki i respiratory
an2021.01.2 23:00
panie miler jest pan w grupie 0 (zero) i właśnie jest pan zerem.
Kontrowersje.net2021.01.2 22:53
W ch­uj inercje.
Maurycy2021.01.2 22:30
A co Millerowi z uszu cieknie na foto? To po zaszczepieniu?
PePe2021.01.2 22:22
Mnie tam nawet pasuje taka sytuacja. Teorii spiskowych się nie doszukuję, ale koncerny farmaceutyczne leżą gdzieś w dolnych rejonach mojej hierarchii zaufania. To są przedsiębiorstwa dla których liczy się tylko zysk i dalej długo nic, co niejednokrotnie historia potwierdziła. Zatem jeśli p. Janda, p. Miller przeżyją najbliższe 2 miesiące, no i nie zachorują w tym czasie to i ja się zaszczepię. Krótko mówiąc, mnie się nie spieszy.
Roman2021.01.2 23:36
Co za bzdurne postpolszewickie gadanie. A po cóż prowadzi się działalność gospodarczą jak nie dla zysku? Pasuje tobie ta sytuacja ? Już niedługo całe to wsteczne antyszczepionkowe towarzystwo będzie się pchać drzwiami i oknami, aby móc się zaszczepić.
RRoman2021.01.3 5:45
Aleś ty gupiiii.
do Roman2021.01.3 6:54
Póki co to zachorowalność i liczba zgonów spada. Duża część Polaków miała kontakt z wirusem i nabyła naturalną odporność im szczepienia niesprawdzonymi szczepionkami nie są do niczego potrzebne.
Ciekawy2021.01.3 6:51
A jaką masz gwarancję , że to nie tylko akcja promocyjna szczepionki w wydaniu celebrytów?
Krzysztof2021.01.2 21:56
Kurka,zawiadomiłeś prokuratora lub CBA,czy grzeszysz grzechem CIĘŻKIM 8 przykazaniem? Zapewne nawet nie wiesz jak brzmi to przykazanie Dekalogu i teraz sprawdzasz w google,malowany katoliku.Z ciebie Kurka katolik jak z koziej d.u.p.y. trąba
poPO=kurw...i złodzieje i mordercy2021.01.2 21:49
Miller czy synala tez tak uczyłes parcia na KORYTO!!!???? ze chłopina nie potrafila żyć normalnie i strzelila sobie samobója!!!???? komunistyczne obleśne bydle pozostanie takim do końca, ile ruski onucu ci jeszcze zostało!!!???
Jazzz2021.01.2 21:47
Akurat w tym wypadku MK może mieć rację, to nie żadna afera, tyko tak po prostu wyszło. Pazerne lewactwo, stare komuchy, przyzwyczajone do pierwszeństwa zawsze i wszędzie, robią to co zwykle, załatwiają sobie szczepienie w pierwszej kolejności. Nic nadzwyczajnego tylko norma, w naszym kraju, w którym każde ważne stanowisko pistuje komuch albo syn komucha, a będzie piastował wnuk komucha. Bo NASZA elita nie zrobiła i już nie zrobi dekomunizacji. Ja ich nie obwiniam, bo jakie społeczeństwo, taka elita.
PamelaAc2021.01.2 21:18
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w PierwszyM miesiącu na tej pracy. M0gę powiedzieć, że m0je życie Zmienił0 się - całk0wicie na lepsze! SPrawdź, co robię..... workreviews10.com
ble2021.01.2 21:09
litości: """"„pandemię” jako jeden z pierwszych demaskuję od samego początku""" -płacą wam za publikacje takich idiotów ??????????????
🐟🐟🐟🐟🐟 🐟🐟🐟2021.01.2 21:03
Pi­erdolę to wszystko.
Tym razem ELITY2021.01.2 21:02
***** *****
o co chodzi2021.01.2 21:00
Niestety to tylko walka z ostrym cieniem mgły to znaczy dyskusja zastępcza. Wypłynął temat , że osoby które przeszły tą chorobę i mają tak zwaną naturalną odporność nie powinny być szczepione chociażby dlatego , że to wielkie marnotrawstwo tych jakże cennych szczepionek. Jak tu ten temat ma się do przeszmuglowania kilku dawek szczepionki o co cała ta afera. Tamtej sprawy oni na wszelki wypadek wolą nie podnosić. Terror medyczny niestety to czasy, w których przyszło nam żyć.Wszyscy mają być zaszczepieni. Co oni tym przedstawieniem chcą osiągnąć. Po pierwsze to pokazać Społeczeństwu, ze te szczepionki są tak cenne, że należy o nie zabiegać a po drugie odwrócić uwagę od naprawdę istotnych tematów. O co tu chodzi/?Dlaczego tym osobom odpornym , które posiadają już przeciwciała nie powinny być proponowane szczepienia? Bo to jest dopiero odbieranie osobom , które nie są odporne możliwości zaszczepienia a nie ta historia z tymi kilkoma celebrytami co się zaszczepili a poza tym to niepotrzebne narażanie tych osób na powikłania po szczepionkach. Przy żadnej absolutnie żadnej szczepionce nie można tego wykluczyć nawet jak to jest niewielkie ryzyko to zawsze. Naturalna odporność organizmu to bardzo ważna rzecz na tej zasadzie oparte są na przykład szczepionki takie jak AstraZeneca używana w Wielkiej Brytanii. Tu wszczepia się zmutowanego całego wirusa aby wywołać powstanie przeciwciał i odporność a nie tak jak w szczepionkach genetycznych RNA. Nie mówię , że ta szczepionka jest w pełni bezpieczna ale jest już używana w Wielkiej Brytanii a jej mechanizm ma wywołać właśnie naturalną odporność tak jak po przebytej chorobie. Tak więc szczepienia powinny być dobrowolne dla tych co chcą powinny być oferowane różne szczepionki żeby ci co chcą się zaszczepić mogli sobie wybrać jaką chcą szczepionkę. Szczepienia szczepionkami typu wspomniana AstraZeneca nie wymagającymi przechowywania w szczególnych warunkach powinny się odbywać tak jak inne szczepienia w Zwykłych Ośrodkach Zdrowia a nie w jakiś punktach szczepień. Ja tu nie mówię , ze tamci zaaranżowali całą ta sytuację ale wystarczyła tylko pewna zachęta i że przymknęli oko i otworzyli je we właściwym momencie.
Alojzy Cedzidło2021.01.2 20:59
Wirus SARS-CoV-2 ustąpi, gdy odporność zdobędzie jakieś 80% populacji. W wiekach średnich epidemie dżumy czy cholery uśmiercały nawet 80% populacji większych miast Europy.
ble2021.01.2 21:05
może się załapiesz
Alojzy Cedzidło2021.01.2 21:20
No .. Wreszcie znalazłem " zastępcę ", który wie więcej od oryginału . Do podziękowania za pomoc dołączę prośbę . Każde dalsze ' zastępstwo proszę ze mną uzgadniać {Po co ktoś ma myśleć ,że " zastępca jest mądrzejszy od oryginału . Albo głupszy. A tak poza sprawą . To "zastępstwo " jest mało kulturalne i mało honorowe .
Beno2021.01.2 20:47
No tak, łapówki, kasa. Ktoś na tym dobrze zarobi, tylko czy wirus faktycznie ustąpi?
Japa2021.01.2 21:34
Też mam podobne podejrzenia , (. prywatne) Za mało mam wiedzy w tych sprawach aby wyciągać jakieś odkrywcze wnioski . W tej dzisiejszej polityce liczy się tylko kasa . A to szczepienie się elity poza kolejką , nie bardzo dobrze świadczy o poziomie honoru naszej "elity". O moralności też . Ja nie znam powodów tego rządowego " ustawienia kolejki szczepień " , ale gdyby to ode mnie zależało też bym ustalił podobną kolejkę .Bo to tak jak w wojsku . Do bezpośredniej walki z wrogiem broń dostaja w pierwszym rzędzie żołnierze
Noel2021.01.2 20:34
Tu nie chodzi o żadną szczepionkę a postawę celebrytów, polityków którzy nie należąc do grupy "O" cichcem się zaszczepili. Powinni poczekać na swoją kolejkę. Nic dziwnego, ze naród się w*****ł i tego nie daruje. To jednak są zwykłe celebryckie świnie !!!!!
ka2021.01.3 8:31
Przecież to było przedstawienie dla naiwniaków. Moze za odegraną rolę obiecali Jandzie kasę na teatrzyk. bo dopiero jęczała, że umiera z głodu.
kosiar2021.01.2 20:33
I dlatego wołam o pierwszeńśtwo w szczepieniu lewactwa !!! Jak najbardziej !!! WSIoki, POWSIoki, KODizarze i raszta lewactwa w pierwszej kolejności i poczekamy na skutki uboczne ...hehehe...no takich ochotników POLSKA nigdy nie miała ! LORZYSTAĆ jak tyylko się da !!! To jedyna okazja !!! ...hehehe...na depopulacje lewactwa !
gumowa kaczka2021.01.2 20:15
i dobrze ,że są przekręty.Bubla nikt nie kradnie ,taka akcja ze szczepieniami po znajomości jedynie przekona o wartości jaka są szczepionki
tulipan2021.01.2 20:13
Mil..r ty psie, choc daleko ci do psa. Nazwe cie smieciem ale tym niesegregowanym. Ukradles komus zycie. Nie ma okreslenia na ciebie kanalio. Obys zdechl.
tak2021.01.2 19:51
Co za naiwne tłumaczenie! Ten rząd nigdy by jej nie poprosił żeby została twarzą szczepień!
sok z banana2021.01.2 19:48
a co z drugą dawką, też otrzymają bez kolejki?
kosiar2021.01.2 20:34
no nie ma wyjscia !
tak2021.01.2 19:44
tak byli przeciwni, ale ze szczepionek skorzystali.
kosiar2021.01.2 20:35
Ciągnie głodnego do gara ! I tak ma być...szczepić szczepići jeszcze raz szczepić !!!
Hanys Górnośląski2021.01.2 19:42
Jak trafnie pisze Matka kurka: "jak zwykle nikomu włos z głowy nie spadnie". Ponieważ kurvva - kurvvie łba nie urwie.
Anonim2021.01.2 19:41
Ja bym Jandę, Milera i całe to towarzystwo zaszczepił na wściekliznę i zabił.
***** *****2021.01.2 19:19
***** *****
Pato-Elita2021.01.2 19:18
Te szczepionki im się PO prostu należały !
gumowa kaczka2021.01.2 21:42
wpier.....nie sie po za kolejką to sku....two ,ale czy jesteś pewny że ktoś z rządu nie zrobił tak samo:) .Ja nie ufam obu stronom ,ludzie u władzy,celebryci,politycy to jedna b(J)anda.
Kazik2021.01.2 19:16
Ich COVID jest pilniejszy niż twój !
Rektor WUM w Radzie Fundacji TVN ...2021.01.2 19:15
Przypadek ? Nie sądzę ...
Tomasz KOpertfield2021.01.2 19:14
Czy POszły tam śmiercionośne KOperty ?
Anonim2021.01.2 19:01
P.Kurka za swoje zdroworozsądkowe poglądy w\s koronaświrusa został pan karnie pozbawiony możliwości publikacji na parę miesięcy i odcięty jak mniemam od honorariów . Po upływie kary widzę Pana w roli klakiera w teatrzyku Jandy i Morawieckiego a nie jest to godna dla Pana rola. Przypominam ,że jest Pan dziennikarzem i pisarzem. Zatem proponuję temat , w wojsku jak i w policji nikt oprócz wyższej kadry nie chce się szczepić pomimo ministerialnych nacisków. Gdy tak zostanie nie będzie w Polsce siły która zmusi min 20 mil rodaków do przymusowego zaszczepienia.
Foster2021.01.2 18:56
Przecież żadna z tych osób nie ukradła szczepionek ze szpitala, nie włamała się i nie zaszczepiła na siłę, tylko zostały im one zaaplikowane wedle jakichś wytycznych. Jedyny sukces związany ze szczepionkami to jest to, że one po pierwsze są, a po drugie dotarły do Polski. Żaden z tych sukcesów nie jest sukcesem polskiego rządu
jeba* Elit*2021.01.2 18:54
***** ***** bo tyle są warci
ble2021.01.2 21:11
ty ty nie masz się o co martwić ,nikt cie nie wy...e
F 162021.01.2 18:51
Miler nie jest glupi. Pierwszy bedzie domagal sie odszkodowania za uboczne dzialanie szczepionki. Zgarnie kase i kopnie w d. UE. Wyjedzie na Hawaje palic faje.
york2021.01.2 18:48
Czytam tlumaczenia tzw "celebrytow", nie jestwm zaskoczony, to bardzo prymitywne srodowisko, a smierdzi z daleka bolszewizmem,Br...... .
prawy2021.01.2 18:32
znając idiotow komunistycznych zwyrodnialcow to POtrafia zadbać o swoje jenteresy, w tym wieku i szczepionka nie POmoże ,za zło ktore wyrzadzali i wyrzadzaja tylko zgięcie kolan ich uratuje od wiecznej odchłani jak i im POdobnym,a zionący nienawiscia o madrych,roztropnych POLAKOW niech sie nie martwią !!!!!jestesmy zdrowi i na DUCHU i na ciele a skarzonym złem ,nienawiscia i zastrzyk nie POmoże!!!!
czere2021.01.2 18:17
sztandar dawno wyprowadzony, a towarzysze dalej w żywiole swoim.
przemyślcie2021.01.2 18:14
Znając idiotów z PIS tylko 2 opcje szczepień wchodzą w grę. Pierwsza - na przeciętny szpital wyznaczona do pracy jest 1 pielęgniarka lub 2 co w rok zaspokoi może 10% potrzeb dla chętnej połowy społeczeństwa. Druga opcja - wywalani ze szpitali na bruk są pacjenci, POZ dalej na telefon lub łańcuch a połowa personelu medycznego jest przekierowana do szczepień do których zgłasza się proporcjonalnie sto razy mniej osób
frondziarze są zabawni2021.01.2 18:07
Zrobili zrzut ekranu wizerunku Leszka Millera z „Onet Rano”.
Tomasz2021.01.2 18:06
"Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem państwu otwarcie – ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorastający chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chcę się szczepić, i uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe". Andrzej Duda na wiecu wyborczym, lipiec.
Anonim2021.01.2 18:05
I po co Kurka kłamie jak typowy katolik? W jakim celu? "Z puli dodatkowych dawek zaszczepionych zostało 300 pracowników szpitali WUM oraz grupa 150 osób obejmująca rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym znane postaci kultury i sztuki (18 osób), które zgodziły się zostać ambasadorami powszechnej akcji szczepień" - poinformował WUM.
Foster2021.01.2 18:15
....kłamstwo to ich życie. Oni wszyscy to mają wypisane na czole.
Teresa2021.01.3 22:57
...,ty antykatolik, piszesz brednie! Janda, Miller, itd. to katolicy, ...chyba tacy jak ty!?
hartmantocvel2021.01.2 20:06
Widzisz koorvva anonimowy cvelu w zad rypany p. Wielgucki jest ateistą. Rozumiesz? ATEISTĄ. A teraz wypierdaIaj paróvo!
Krzysztof2021.01.2 21:55
Czytając twoje słownictwo to tez katolikiem nie jesteś.Jakie to wyznanie?
łoł2021.01.2 18:04
Co za tania propaganda, przecież chętnych na ten szmelc tyle, co kot napłakał. Ależ bardzo proszę, szczepcie się jandy, milery, kobylińskie, pazury, niedzielne, środy i reszta tego szemranego, masońskiego gatunku, przecież połowa Polaków odda wam chętnie swoje dole. ale nie pokazujcie kabaretu i nie róbcie z siebie idiotów większych, niż jesteście. Nikt nie wierzy ani w dobrodziejstwo tej trucizny, ani w to, że się tak szczepicie na gwałt. Kolejna ustawka przekupionych zdrajców, tylko Polacy są od was inteligentniejsi o całe galaktyki i nie z nami takie numery.
Anonim2021.01.2 18:24
Czego nie rozumiesz? Każdy ma wybór. Masz wolną wolę czy jej nie masz bo jesteś zatwardziałym katolem?
hrabia Potocki2021.01.2 21:16
Jaki wybor , przeciez ten skundlony minister zdrowia zaczal mowic o przywiljeach osob zaszczepionych, wiec nie pisz glupot lewaku
Krzysztof2021.01.2 18:04
"Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory (…)". Premier Mateusz Morawiecki na wiecu wyborczym, lipiec.
x2021.01.2 18:03
Pielęgniarka, która zaszczepiła się na covid, teraz przestrzega innych www.bitchute.com/video/h2AP3v3NDZfF/
Anonim2021.01.2 18:06
Nikt nikogo nie zmusza. Tak jak mnie nie zmusi do procesji Bozego ciała. Proste,prawda.
Foster2021.01.2 18:18
Jeszcze rok, dwa i zmuszą panią do obowiązkowego pochodu w procesji Bożego Ciała. Wraca stare i to szybciej jak nam się wydaje.
Figa2021.01.3 0:55
Ty foster pójdziesz w jasełkach jako diabeł z rogami i kopytami
Foster2021.01.3 16:18
Pewnie będę musiał. Niejeden z PIS się dostosował to i ja to zrobię.
Anonim2021.01.2 18:00
Nic nie rozumiem. Najpierw nie chcecie się szczepić i uznajecie to za zagrożenie, a jak się inni szczepią to jest źle.
Hanna2021.01.2 17:58
Ta "kurka" po prostu ostatnio bredzi i nudzi. Szkoda te komentarze czytać. Czyżby aż tak się już wypalił???
KAYON STARSZY2021.01.2 17:55
Charakterystyczne dla żydostwa i wolksdojczy,pluć na polski naród,ale w razie niebezpieczeńsywa ,to pierwsi do żłoba i profiyów.Wyp.......ć do Izraela,albo do Merkel.
PamelaAcker2021.01.2 17:49
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię.... workreviews10.com
A job twaju twar', suka2021.01.2 17:46
Spadiszcze.
Hania2021.01.2 17:46
byle wykorzystać zaistniałą sytuację przeciw rządowi i szczepieniu. Po to jest ten artykuł.
Michał Jan2021.01.2 18:08
Byle wykorzystać zaistniałą sytuację do przerobienia społeczeństwa na potulnych pracowników firm państwowych i korporacji. Po to jest ten covid.
Konfederata2021.01.2 17:41
Po takomu skandalu w rosiju w tieatru jandy byloby pusto.
Blad', ty wyuczis' kakoj-to jazyk2021.01.2 17:49
Bo gadasz jak Salvatore z „Imienia Róży”.
Alojzy Cedzidło2021.01.2 17:37
Lepiej było wyrzucić dawki szczepionki, na które nikt nie reflektował z personelu medycznego?
podatnik2021.01.2 17:32
Gliński nasrał na tę milionerkę kolejnymi milionami teraz wepchała się w nieistniejącą kolejkę i publikują te brednie
Andrzej2021.01.2 17:28
Wielgucki, a jak tam twoje śledztwo w sprawie zamachu na Dudę przy pomocy opony? Zaklinałeś się, że to musiał być zamach, i co?
Anonim2021.01.2 17:24
chumor
JPP2021.01.2 17:51
Ortografia to u ciebie na lufę!
Polonia Semper Fidelis2021.01.2 17:23
Polska. Mieszkam w Polsce.
man.of.Stagira2021.01.2 17:18
Nie znęcajcie się nad nimi. ONI czują się wszyscy jakby im k t o ś NA GŁOWĘ NASRAŁ //
Alojzy Cedzidło2021.01.2 17:28
Oni to Miller i Janda ? Tym razem widzi mi się ,że przesadziłeś z wiara w ich honor.
Polak2021.01.2 17:17
Jestem pewien, nie będę bronił tego kraju z karabinem. W razie wojny jak dostanę karabin zastrzelę cwelebrytów bo TO są moi najwięksi wrogowie. Oczywiście w razie wojny bo teraz mam dobrze... Docierają informacje, że cała wierchuszka TVN się też zaszczepiła. Ja się nie szczepiam, ale cwelebrytów nie obronię. Kicham na ich życie.
Nic nie będziesz robił,2021.01.2 17:23
jesteś na karabin za stary, za gruby i tchórzliwy. Tylko mocny w chamstwie.
Polak2021.01.2 17:29
Zobaczymy w odpowiednim czasie w razie wojny. Wiek mam długo poborowy a pogarda mi nie wygaśnie.
katolik2021.01.2 17:53
PATRIOTA.
katolik2021.01.2 17:53
POLAK PATRIOTA
A co jeśli Bóg istnieje2021.01.2 19:25
ale jedyną właściwą religią w oczach Boga jest Islam?
Japa2021.01.2 17:31
A gdzieś Ty to chamstwo u "Polaka " wyczytałeś.?
w Polsce (nie)rząd panuje2021.01.2 17:13
W Niemczech w trudnych latach po I w.ś. pewien facet produkował kiełbasy z mięsa ludzkiego.
Japa2021.01.2 17:22
A podczas II W.Ś Niemcy robili fajne torebki z ludzkie skóry.
Japa Drugi2021.01.2 17:26
No. I abażury do lamp. W cenie była skóra z tatuażami.
Japa2021.01.2 17:35
Dzięki " Drugi " za uzupełnienie .
Japa Trzeci2021.01.2 17:35
Czytali my »Medaliony« Zofii Nałkowskiej.
Prawda2021.01.2 17:13
Dzieci Bolszewików po 1944 roku walczą jak mogą z Polskim Narodem ==
Laki2021.01.2 17:15
To twoje dzieci, bolszewiku?
Japa2021.01.2 17:25
A ty "Laki " kapujesz o co temu " Prawdzie" chodzi? Nie sądzę .
przedruk: "A co będzie jak się zaszczepisz?"2021.01.2 17:10
Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będzisz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszanke a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu oraz z platfusem abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
W niemczech, niemiec...2021.01.2 17:09
produkował cistka z trocin https://menway.interia.pl/styl-zycia/ciekawostki/news-sprzedawal-je-przez-20-lat-niemiecki-sad-powiedzial-w-koncu-,nId,4959509#iwa_source=worthsee
mission impossible2021.01.2 17:08
jak mówią oficjalne statystyki z kancelarii premiera zebrane przez MC z wszystkich USC w Polsce trwa holocaust Polaków - zmarło dodatkowo 65 tys ludzi........ I to przy pełnym niekończącym się lockdownie, przy oficjalnie niskich liczbach zakażeń i w sytuacji z wolnymi łóżkami i respiratorami w szpitalach . Wyrazy uznania dla PIS za mission impossible........ zachód nagminnie bez respiratorów, z gigantyczną ilością domów opieki, ze średnią życia wyższą o 4 lata suma sumarum ma o wiele mniej zgonów - kiedy paranobel dla naszego rzadu?
DLACZEGO NIE UŻYWASZ2021.01.2 17:12
POLSKIEGO ALFABETU, cudzoziemcze?
Anonim2021.01.2 17:19
czy każdy katolik kradnie i kłamie czy tylko ci z PIS?
DLACZEGO NIE UŻYWASZ2021.01.2 17:24
POLSKIEGO POLSKIEGO VPN, cudzoziemcze?
Anonim2021.01.2 17:53
przez pisowskie pitolenie o prawdziwych polakach pozniej zmanipulowane przez tvn w Łodzi w biurze poselskim zastrzelono czlowieka ,, Pisowców nic nie uczy smierc 1 czlowieka ani nawet 60 tys ludzi.. Co ciekawe pisowskie onanizowanie się polskoscią i patriotyzmem dostrzegl doradca prezydenta prof Zybertowicz mowiac w studiu tvp o pewnych zakusach..........
Polak2021.01.2 17:06
Miler pochował syna i nic go to nie nauczyło. Świnia umrze świnią.
TW Balbina2021.01.2 17:17
Bolszewiku przeciez ty się nie szczepisz, może to była twoja szczepionka.
Polak2021.01.2 17:32
Ja się nigdy nie zaszczepię bo jestem ozdrowieńcem totalnie bezobjawowym. Kicham na masońską szczepionkę. Ona jest dla zwierząt typu janda, miler ze zdechłym synem itp..
xxxxxx2021.01.2 17:19
ZDECHNIE NIE UMRZE
Anna2021.01.2 16:56
Promocja cwaniactwa a nie szczepionki. Kto w to pokrętne tłumaczenie uwierzy. Ciekawe jak do tego odniesie się rektor WUM , bo ponoć ma sprawę wyjasnić. Myślę, że takich przypadków będzie więcej ,również w innych punktach szczepień (jak znam życie)
Topek2021.01.2 16:45
Ziobro się już zaszczepił? Przecież jest w grupie zero
Mordewkubel2021.01.2 16:59
w grupie null vel zero : Tusk(kundel) Budka(łypek) Szczerba,Joński(basen),Neuman(qurva) Nitras(prochy) Jachira(pustaLala) Wielgus(dyktaBaba) ,Nowica(gazunia) Mucha(myszka-agresorka) Kamysz(tygrysek), Schetyna(dyndajło) inne lewo powskie chamska hołta.
Grizzly2021.01.2 16:41
Wolał bym się szczochy kaczora wszczepić i szczura zjeść niż dostać śmiertelną szczepionkę Gatesa
katolik2021.01.2 16:48
w głowie się nie miesci, aby jeden psychopata wszystkich kupił i pociąga za sznurki,szatan. Ludzie dali sie na niego nabrać i składają mu hołd tym co robia
katolik2021.01.2 16:49
gates to psychopata jak HITLER, ci co na jego rzecz działają i się poddają są pomocnikami szatana
Pola2021.01.2 16:57
Nie musisz!
Grizzly2021.01.2 17:15
Won od mojego nicka złodziejska świnio!
NaziBarbi2021.01.2 16:32
Frondo! Przeprowadźcie wywiad z mordercą Adamowicza. To przystojny i apetyczny facet. Nie to co pod-małpa miler.
przedruk: "A co będzie jak się zaszczepisz?"2021.01.2 16:28
Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będzisz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszanke a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu oraz z platfusem abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
katolik2021.01.2 16:37
dobrze, że to Polakom piszesz
katolik2021.01.2 16:27
te dwie konstrukcje wzięły witaminy, aby urabiac ludzi, ale nie wszyscy Polacy to głupki, a ci dwaj, niech określą się sami kim są
przedruk:Prof. Joacim Rocklöv z Umeå Universitet2021.01.2 16:26
jest specjalistą od chorob zakaźnych, uznanym i nagrodzonym naukowcem. Otrzymał m.in. z Institute Pasteur oraz Prince Albert II z Monaco nagrodę na badania nad tzw. arbovirus, można powiedzieć, że wie co mówi. Potwierdził, że rząd szwedzki ukrywa prawdziwą ilość ofiar. Szczególnie w pierwszej fazie pandemii. I jak się okazuje rząd nie tylko szwedzki nie przygotował się drugiej fali, podobnie jak reszta "rozwiniętej" Europy. W Włoszech w pierwszej fali zmarło po domach tysiące samotnych starych ludzi. W Hiszpanii rząd lekceważąc powagę sytuacji doprowadził do tragedii narodowej. Nie ma sensu wspominać Rosji i Brazylii - tam już NIKT NIE LICZY ofiar. Putin tylko półgębkiem wspomniał, że muszą "poprawić" budżet narodowy. Następny krok to kartki na chleb.
Anonim2021.01.2 16:29
Bajki bez linków wymyślone w polskim ministerstwie zdrowia. Francja ma 2 razy mniej zgonów od Polski przy totalnym burdelu społecznym. Niemcy prawdopodobnie 4 razy. Szwecja 2,5 raza. Nawet w USA zmarło mniej niż w Polsce
A mówisz, czytasz i rozumiesz2021.01.2 16:35
po szwedzku, angielsku, francusku, portugalsku, hiszpańsku?
kłamcy, oprawcy, złodzieje2021.01.2 16:42
pisowcy zmyslają że w Szwecji ukrywa się zgony w DPS a w Polsce ludzie w nadmiarze nie umieraja w DPS tylko w swoich domach w liczbie powyżej 50 tys...tak, strategia PIS morduje ludzi w ich własnych domach co jest znamienne, bo DPSy jakoś się trzymają
DLACZEGO NIE UŻYWASZ2021.01.2 16:48
POLSKIEGO ALFABETU, cudzoziemcze?
przedruk: Masowa zbrodnia.2021.01.2 16:25
Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet byv ponad 50 tyś.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
Anonim2021.01.2 16:34
Szwedzi powołali ponadpartyjną komisje do spraw zbadania strategii a PIS dalej bredzi że są najlepsi przy smiertelności Włochów - tak ci słynni covidowi Włosi są na równi z Polską. O włos pewnie lepsi jak w wyścigu giro ditalia
przedruk: Masowa zbrodnia.2021.01.2 16:36
Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet byv ponad 50 tyś.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
Anonim2021.01.2 16:48
50 tys na Szwecję to jak 200 tys na Polskę. jesli do niedawna w Polsce czekało się na pogrzeb nawet 2 tygodnie to w Szwecji powinno się czekać 2 miesiące - jest głupsze stworzenie od pisowca? nie sądzę........... twoj komentarz będe powielał
przedruk: Masowa zbrodnia.2021.01.2 16:53
Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet byv ponad 50 tyś.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
Anonim2021.01.2 16:59
jak mówią oficjalne statystyki z kancelarii premiera zebrane przez MC z wsystkich USC w Polsce trwa holocaust Polaków........ I to przy pełnym niekończącym się lockdownie oraz przy oficjalnie niskich liczbach zakażeń i wolnymi miejscami w szpitalach - wyrazy uznania za mission impossible
przedruk: Masowa zbrodnia.2021.01.2 17:01
Jak podają nieoficjalne statystki z domów pogrzebowych w Szwecji, zgonów mogło nawet byv ponad 50 tyś.! Rząd Stefana Löfven może stanąć przed sądem dlatego ukrywa prawdziwe dane. Prof. epidemiologii Joacim Rocklöv określił działania rządowe jako masowa zbrodnia.
Topek2021.01.2 16:25
To przecież nic z porównaniu z łapówkarzem Kaczyńskim który pieniądze księdzu chciał wręczyć i do tej pory człowiekowi faktury nie zapłacił do tego jeszcze skorumpowana upolityczniona prokuratura która odmówiła w tej sprawie wszczecia postępowania
Japa2021.01.2 17:19
Ej "Topku" , " Topku " ." Miłość " Do PiS -u i Kaczyńskiego cię zaślepiła . A gdzie te łapówki ?. No gdzie ?
xxxxx2021.01.2 17:28
Gdzie są moje pieniądze z OFE,czy możesz mi powiedzieć synu Tuskowy kto je zap...
downlocaust2021.01.2 16:19
podsumujemy - bedzie śledztwo na temat bzdur z Millerem a nie bedzie śledztwa na temat zbrodni na narodzie polskim..................... https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-prof-andrzej-horban-jestesmy-bardzo-blisko-sciany/v54bb2k .... Zdaniem głównego doradcy PREMIERA, prof Horbana zjadliwość wirusa po letnich mutacjach zmniejszyła się 1,5-2 razy. Praktyka pokazuje że jest niewykonalne zarazić się na zawołanie, dlatego wątpliwe by infekcji uległo więcej niż 20 milionów ludzi..... Skoro w starczym Sztokholmie do lata, przed mutacjami, zmarło 800 osób na 200 tys zarażonych (były badania na przeciwciała) to przesadą jest twierdzić że na 20 mln zakażonych Polaków powinno umrzeć 80 tys osób. 60 tys to max. ... Paranormalnym jest uśmiercenie w Polsce ponad normy ubiegłoroczne 65 tys ludzi (dane GUS), przy niewielkiej liczbie zakażeń (ok 7 mln co też kwestionuje obóz władzy ) i przy zapewnieniach że dla nikogo nie brakło respiratora jak na zachodzie ..... Jeżeli PROKURATURA BADA jednostkowe śmierci w DPS to czemu nie zbada holocaustu na Polakach? Holocauście także ekonomicznym (lockdown)
katolik2021.01.2 16:22
To ma być kabaret dla bydła? tak działają mordercy , niech zaproszą do komentowania przebiegu nazistowskiego śledztwa pazurę i kobylinskiego
CO TO JEST2021.01.2 16:27
"downlocaust"?
jle_ffm2021.01.2 16:16
No fakt, Janda i spółka nie zachowali się jak trzeba w tej sytuacji i dali bezmyślnie paliwo do krytyki gościom takim jak MK czy innym popierającym obecną władzę kiedy to 'beztrybowy' Jarosław olewał sobie nakazy czy inne zakazy. I nie widziałem żeby MK oburzał się na przewalone 70 mln Sasina albo kolejną przewałkę 70 mln na respiratory, co jest o wiele bardziej bezczelne i moralnie oburzające niż bezmyślne zaszczepienie się kilku celebrytów poza kolejnością.
katolik2021.01.2 16:16
pierwsze widoczne efekty szczepionki-- zmieniły się ich twarze, będzie gorzej, wkrótce należy się spodziewać dalszego pogorszenia oraz efektów wewnętrznych
Ostatnio selektywnie cytujecie Kurkę hehehe2021.01.2 16:14
https://www.kontrowersje.net/cud_e_nie_wys_ali_my_do_oberstdorfu_eskadry_f16_wojna_polski_z_niemieckim_sanepidem
Anonim2021.01.2 16:07
Kurka , jestem starszy zatem mam wcześniejszy numerek do szczepień i z ochotą wymienię się z tobą na 0,5 l dobrej wódki
tukan2021.01.2 16:05
Każdy lewaczek to cwaniaczek . !!!!!!!!!!!!!!!
katolik2021.01.2 16:03
a kogo to obchodzi
Dziennikarz TVN2021.01.2 16:02
My w naszej tv krytykowaliśmy tych, co nazywali jandę, milera i resztę gównem ludzkim. Jak można świnie nazwa gównem?
AB2021.01.2 16:01
a czego można spodziewać się po starej głupiej tępej dzidzie, myślała że tym napluje na PIS
Alojzy Cedzidło2021.01.2 16:00
A skąd " Matulu " ta pewność ,że ta akcja "Miller -Janda " nie była zaplanowana . Czy sia udała czy nie , można różnie " deliberować". Wszystko jest możliwe przy morale naszej elity . Łącznie z powodu " miłości " do PiS -u . Przykład czysto teoretyczny : kilka osób z elity bierze kasę od np . producenta leku . To ,że istnieje strach przed szczepionką , ślepy i głuchy zauważy . "Odwaga " wybitnych osobistości i rozgłos ich " odwagi " napędzić może niezłą kasę . A przy okazji można powiedzieć , no proszę jak ten Rząd przygotował szczepienia " " Matula " ma prawo do własnej interpretacji wydarzeń . Nie ma jednak prawa do posiadania jedynej racji. Nie wolno wykluczyć i strach naszych , na lewo szczepionych " eliciarzy " "
Zenek2021.01.2 15:58
Co za bełkot. Tego się nie w ogóle czytać
Foster2021.01.2 15:54
...ale "jaja", a tak bardzo zapewniali, że te szczepionki są bezpieczne.
ANNA2021.01.2 15:53
Tu nie chodzi o szczepionkę tylko o zasady. Pani Janda niedawno mówiła w wywiadzie, że nie zdawała sobie sprawy, ze tyle jest złych ludzi. No proszę. Wykręcają kota ogonem. Promują szczepionkę. Promować mogą bez szczepienia. Niech teraz Kazik napisze piosenkę pt. Mój covid jest grożniejszy niż twój.Zakłamani ludzie. Biedna ta Polska będzie jak będzie miała takie "elity'.
Jasny lud2021.01.2 15:45
Jakby miler, janda itp. umierali na ulicy, to nie zadzwonię na pogotowie. Bateria w telefonie jest więcej warta niż milion takich jak oni. Buty sobie wycieram o nich.
Anonim2021.01.2 15:59
Nie jesteś godzien im lizać butów dzbanie.
Monika2021.01.2 16:06
A mnie? Zadzwoń kotku 007 495 5467676
hhahaha2021.01.2 16:30
Szmata jadna i śmieć miler powinni lizać kopyta koniom hahahahahahaha
Jasny lud2021.01.2 16:58
Nie jestem godzien im lizać butów bo się brzydzę, nawet do nich uśmiechnąć. Sr am im na pyski bo na to tylko zasługują. Są niczym!
NaziBarbi2021.01.2 15:42
Brzydzą mnie niemoralni celebryci, ale jeden zysk z koronawirusa jest! Uda mu się zlikwidować patologiczny WOŚP! Poprawiłam sobie humor tą informacją.
ryszard2021.01.2 15:41
Wychodzi na to, że lepiej z mądrym zgubić niż z Jandą lub Millerem znaleźć.
TO PRAWDA2021.01.2 15:45
głupszy był już tylko lesiu kartofel co sie upiekł w smolensku
ceramik2021.01.2 15:40
szczepieni ''Krystyna Janda, Andrzej Seweryn, Maria Seweryn, Krzysztof Materna oraz Wiktor Zborowski.'' PO szukajcie tu choć jednego Polaka.
Ciemny lud2021.01.2 15:39
Żenujące jest to, kurka, że będąca przy korycie rządząca mafia leczy się amantadyną w przypadku zakażenia, skuteczną zresztą, i jednocześnie pozbawia prawa do takiego leczenia zwykłego szarego obywatela. To jest dopiero demoralizacja, a nie fakt, że ktoś tam się zaszczepił i nie poczekał w kolejce. Wasze morale, pisdzielcy, to samo dno.
Mędrzec z Ludu2021.01.2 15:47
koleś brzedzisz, problem tego leku jest że nie wszystkim by pomógłby, a raczej by zaszkodził , ma efekty ubaczne najgorze to dla tych co chorują na serce.