Matka Kurka: Dłużej nie da się udawać, że naród dalej kocha lekarzy i ministrów od pandemii - zdjęcie
13.03.21, 10:14Fot. screenshot - YouTube (Onet News)

Matka Kurka: Dłużej nie da się udawać, że naród dalej kocha lekarzy i ministrów od pandemii

102

Zupełnie niespodziewanie, chociaż w starym cichym stylu, weszło w życie nowe rozporządzenie, które zwalnia z zasłaniania ust i nosa osoby z chorobami neurologicznymi, układu oddechowego i krążeniowego. Dzieje się to na „szczycie trzeciej fali” i nawiasem mówiąc w tym samym momencie Ministerstwo Śmierci pozwala na działalność sanatoriów i żeby było kompletnie idiotycznie, siłownie nadal są nieczynne. Sanatoria mogą też działać w warmińsko–mazurskim i lubuskim, gdzie właśnie zamknięto kina i teatry. Skąd zatem nagle wziął się pomysł, aby część Polaków mogła swobodnie oddychać i nie narażać się na ciężkie powikłanie zdrowotne albo nawet na śmierć? Warto zadać sobie to pytanie, bo z całą pewnością Ministerstwu Śmierci, jak sama nazwa i natura tej „instytucji” wskazuje, na życiu i zdrowiu Polaków nie zależy.

Pierwsze, co przychodzi do głowy, to odpowiedzialność. Poziom i skala idiotyzmu są tak wielkie, że ludzie za tym nie nadążają, dlatego przypomnę o burzliwej wielotygodniowej debacie o tych, którzy nie mogą nosić maseczek. Komunikaty ze strony „ekspertów” był dwa. Pierwszy, między innymi autorstwa Szumowskiego, głosił absolutną nieszkodliwość i powszechność maseczek. Szumowski twierdził, że nie ma takich schorzeń, które zwalniałby z noszenia maseczek, ponieważ maseczka nikomu nie może zaszkodzić. Druga wersja, w wykonaniu „dobrych glin” mówiła, że kto nie może nosić maseczki niech nosi równie skuteczną przyłbicę. Rok zajęło „profesorom” zrozumienie, że przyłbicy tak się wirus boi, jak tygrys zająca i po burzliwych akcjach propagandowych przyszła nowa prawda etapu. Maski wprowadzono wszędzie i dla wszystkich, z wyjątkiem osób z chorobami psychicznymi. Tak mniej więcej wygląda historia obłędu w wykonaniu idiotów i pospolitych morderców, ale to wszystko nie odpowiada na pytanie co spowodowało tę niespodziewaną zmianę w rozporządzeniu i nie wyjaśnia też obawy przed odpowiedzialnością.

Musiało się stać coś, co autentycznie przeraziło zbrodniarzy z Ministerstwa Śmierci i widzę tu dwukierunkowy strach, plus budowanie alibi, jak zawsze. Po rozmowach z „lekarzami” pewnie doszło do tych pustych łbów, że coraz więcej ludzi zgłasza się z problemami związanymi z noszeniem kagańców, bo to zwyczajnie nie są żarty, zwłaszcza dla osób z wymienionymi chorobami. Wiadomo, że oficjalnie nikt tego nie przyzna, ale zupełnie inaczej wyglądają rozmowy w zamkniętym gronie niż te wypluwane przez Niedzielskiego monotonne tyrady. Nie strach przed tym, że ludzie będą umierać, ale strach przed tym, że duszący się pacjenci zajmą „łóżka kowidowe”, zdecydował o zmianie „strategii”, . Drugi kierunek jest równie ważny, a dla nas maluczkich kluczowy. Dłużej nie da się udawać, że Naród nadal kocha lekarzy, ministrów i wszystkich, którzy „pandemię” stawiają jako problem numer jeden. Internet całkowicie zmienił proporcje reakcji na kolejne decyzje o obostrzeniach. Rok temu ponad 95% biło brawa na balkonach, 5% uchodziło za kompletnych wariatów. Byłoby przesadą, gdyby te proporcje odwrócić, ale z pewnością większość w tej chwili nie oszczędza słów i reaguje impulsywnie na każdy komunikat ze strony Ministerstwa Śmierci i wyznawców „pandemii”.

Został jeszcze jeden aspekt, nieodzowne alibi. Na czym miałby to w tym przypadku polegać? Socjopata Niedzielski z psychopatą Andrusieiwczem już o tym powiedzieli. Będziemy obserwować reakcje społeczne i natychmiast zdecydujemy o ponownym duszeniu Polaków, jeśli przepis będzie nadużywany. Od pierwszego dnia każdy „wzrost fali” tłumaczą nieodpowiedzialnym zachowaniem Polaków i teraz, gdy zaczęli nowy odcinek „zabawy” potrzebują takiej furtki. Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, abyśmy się trzymali swojego kierunku. Dla tych morderców, socjopatów i psychopatów z Ministerstwa Śmierci, a także dla wyznawców „pandemii” z zapędami ormowskimi, żadnej litości! Oni się mają czuć tak, jakby od jednego wypowiedzianego słowa zależało ich życie, jeśli ich nie uciszymy, będą nas dalej mordować i prześladować.

KONTROWERSJE.net

Komentarze (102):

babcia były wyborca pis i dudy2021.03.14 6:14
polski drMENGELE morderca70000polaków w 2020nie udzielenia pomocy lekarskiej ja się będę SZCZEPIĆ TELEFONICZNIE PSEUDOSZCZEPIONKĄ TAK JAK JESTEM NIBY LECZONA PRZEZ TELEFON TELEPORADĄ mordecy zdrajcy zbrodniarze oszuści kłamcy na czele z kaczynskim banksterem morawieckim niedzielskim i resztą zdrajców niby PATRIOTÓW oszuści na usługach zytkomuchów
Gryf2021.03.14 5:37
Niedzielski i ci, którzy ekonomistę zrobili ministrem zdrowia (!!!) powinni stanąć przed sądem.
...2021.03.14 7:03
To jest dużo lepsze niż gdyby wzięli koperciarza.
PRAWDA2021.03.13 23:35
Kto bedzie Kochał Lekarzy co maja 200 udowodnionych zarzutów o Łpuwkarstwo jak Maeszałek Lekarz Senatu Grodzki ---
gumowa kaczka2021.03.13 20:38
bezrobotny bohater zapomniał kto go sponsoruje ,mecenas płaci za plucie na Owsiaka nie na swoich ministrów
Maski - lockdown - szczepionki2021.03.13 20:07
RATUJĄ ŻYCIE! - - - W USA już rozdysponowano ponad 100 MILIONÓW szczepionek! SPADA DRAMATYCZNIE ILOŚĆ ZAKAŻEŃ i ZGONÓW.
Jocker2021.03.13 19:54
11 krajów zawiesiło szczepienia AZ, a ludobójcy najwyraźniej kręcą sznur na własną szyję...
franc2021.03.13 19:05
nowy program czerwonych z pis wystarczy nie kraść -małych kwot
kogucik córka2021.03.13 17:44
aleś ty kurka wodna durny !!!t
zaq2021.03.13 17:25
Skundliłeś się biedny człeniu.
kto winny2021.03.13 17:21
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/co-z-planem-odbudowy-zdrowia-polakow-rzecznik-ministerstwa-wyjasnia/v4t4pw2,79cfc278 Jest spraw do wyjasnienia. PIS twierdi ze 70proc wszystkich nadmiarowych zgonow to covid. To rzadkie zjawisko w Europie by covid zabijal poza szpitalem. Niekore kraje maja wrecz wiecej covida niz prawdziwych nadwyzek. Pytanie wiec co sie stalo ze sie zes.ralo i kto za to odpowie? Nie chodzi o cyfry jako takie , ale o to ze za duzo umarlo w domach.
metoda leczenia od roku2021.03.13 17:26
zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu, zostań w domu,
Ert2021.03.13 16:24
Matka o co ci chodzi , napisz w skrocie , dawno nie czytalem takiego belkotu.Za duzo mas zcheci dokopania pisowi i rozmywa sie przekaz , co wlasciwie chciales powiedziec.przykro mi.
Nie idzie ci po polskiemu Siergiej!2021.03.13 16:32
Popracuj nad polskom jazykom bo nie dostaniesz pozwolenia na zbieranie gówien. Tylko do takiego zajęcia się brudasie nadajesz - ZBIERANIA GÓWIEN!
Kto jest wrogiem szczepionek i medycyny?2021.03.13 16:23
POLSKAJA KONFIEDIERACJA - "RADZIECKO-POLSKI NARODOWY KOŚCIÓŁ KATOLICKI", kretyństwo SEKTY Z "KOŚCIOŁA" tzw. "SCJENTOLOGII". Mają na sumieniu tysiące niepotrzebnie zmarłych dzieci a także dorosłych którzy mogliby być uleczeni. Ale nie tylko oni bo i inną SEKTA JEHOWYCH.
szczepionki na homofobie kiedy?2021.03.13 16:20
Panie Kurka. Walka z wirusem czyli ludzmi zamiast zwyczajnego leczenia to nie pierwsze wariactwo tego swiata Od wielu lat trwa homoterror. Az dziwne ze znalazlo sie cokolwiek wazniejszego od "walki z homofobia"
ewa2021.03.13 16:18
ten Kurka, którego kiedys uwielbiałam, zbaraniał, albo specjalnie jest podstawiony
Maski - lockdown - szczepionki2021.03.13 16:07
RATUJĄ ŻYCIE! - - - W USA już rozdysponowano ponad 100 MILIONÓW szczepionek! SPADA DRAMATYCZNIE ILOŚĆ ZAKAŻEŃ i ZGONÓW.
Anonim2021.03.13 16:15
zapomniles jeszcze ze wypalanie rak chemikaliami tez ratuje zycie... starsi ludzie egzeme od tego dostaja
GÓWNO WIESZ O USA!2021.03.13 16:22
NIC TAKIEGO NIE ZANOTOWANO w USA! - - - "Egzema" jest chorobą WRODZONĄ nie nabytą! - - - - Co? Żydku do Polski wizy nie dostałeś? -- - - Kombinuj, kombinuj mały Żydku, na małych zarobkach...
Anonim2021.03.13 16:41
wrodzona tak jak twój homoseksualizm?
Karol2021.03.13 16:07
Matka Kurka wytrzeźwiał ?
gumowa kaczka2021.03.14 10:20
nie myl upośledzenia umysłowego z upojeniem
ciekawe czy2021.03.13 15:59
Szumowski jest dumny ze jego strategia ktora mial eksportowac zabila na swiecie miliony dzieci? i 90% krajow nie uchronila nikogo przed covidem
A chuj tam z lockdownami2021.03.13 15:55
oświadczył prezydent Brazylii Jair Bolsonaro. Mamy "TYLKO" TRZYSTA TYSIĘCY zgonów i daleko nam do USA. Wczoraj mieliśmy prawie DWA i PÓŁ TYSIĄCA zgonów i ciągle utrzymujemy tendencje zwyżkowa. Budżet kraju tego wymaga.
Anonim2021.03.13 15:57
porownaj do meksyku pisowski psycholu.......
I can make you disappear!2021.03.13 16:04
You don't know who you're dealing with, you slanty eyes motherfucker! - - - Yo... "moderator" ... SUCK MY DOG'S DICK!
A może zamiast "lockdownu" model szwedzki?2021.03.13 15:39
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 65 tyś.! Jak do tej pory mają ponad 60 tyś. zmarłych NIEPOTRZEBNIE! Ale oczyścili domy starości i różne wariatkowa. Budżet szwedzki będzie bez deficytu.
pis=krasc klamac terroryzowac2021.03.13 15:49
pisowski nazisto,. co ma wspolnego przecietny kowalski z twoim bunkrem? 2.5 miliona ludzi przewaznie dzieci z glodu umarlo przez lockdowny ............ tak cie boli prawda ze wSzwecji zmarlo 8 tys a w Polsce 90 tys? ;PiS potrafi tylko krasc klamac i mordowac lockdownami
W Polsce ciebie kurwo nie ma!2021.03.13 15:54
Pewnie myślisz, że jesteś "anonimowy"? Think again motherfucker! If you're in "allentown' - even there I can get your ass, you piece of shit!
Anonim2021.03.13 15:55
JESTES NAJDOSKONALSZYM ODZWIERCEDLENIEM RZADU PISU..........
Komu zależy aby COVID19 zrobić2021.03.13 15:33
"ZWYKŁĄ GRYPĘ"? Ich twórcom - KÖREWSKIM CHINOM! - - - Wszelka zaraza jest od nich: azjatycka grypa, ptasia grypaa, świńska grypa, SARS .... Wszystko przychodzi z KÖREWSKICH CHIN! - - - Mają wszędzie swoich płatnych byłych UB-ców jak 𝐦𝐚𝐭𝐢𝐬𝟖𝟗(𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤), 𝐖𝐚𝐥𝐭𝐞𝐫 - 𝐑𝐚𝐝𝐳𝐢𝐬𝐳𝐞𝐰𝐬𝐤𝐢 - wyjątkowo tępi i wtórni analfabeci. Ale za takie grosze jaki im płacą KÖREWSKIE CHINY - mają KÖREWSKICH matołów!
lubnauer-sosnierz 1-0 po samoboju2021.03.13 14:51
https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/aplikacja-stop-covid-to-na-razie-niewypal-powiadomienia-uruchomila-garstka/y4x4g4d https://www.thelocal.dk/20201218/smittestop-denmark-launches-english-version-of-covid-19-contact-tracing-app/ .......... w 5 milionowej Danii czy Norwegii wiecej ludzi sciagnelo aplikakcje antywirusowa niz 38milionowej Polsce ........... peowsko-pisowskie brednie ze lockdown i szmata na morde wszystko zalatwia....Ogladalem wczoraj debate, Sosnierz to tez pozyteczny idiota PISu bo raz pochwali Szwecje a za chwile Koree i Japonie ktore preferuja model dunsko-norweski dopasowany do niepolskiego spoleczenstwa ktorym zachwyca sie lubnauer nie majac pojecia o szwedzkiej rzeczywistosci
W Polsce ciebie kurwo nie ma!2021.03.13 15:37
Pewnie myślisz, że jesteś "anonimowy"? Think again motherfucker! If you're in "allentown' - even there I can get your ass, you piece of shit!
Anonim2021.03.13 15:51
odezwala sie menda z USA, Moze moderator z frondy powie gdzie smieciu jestes?
I can make you disappear!2021.03.13 16:02
You don't know who you're dealing with, you slanty eyes motherfucker! Yo... "moderator" ... SUCK MY DOG'S DICK!
Anonim2021.03.13 14:40
„Pieniądze za praworządność” – zwycięstwo syjono-faszyzmu ............... https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/160738,pieniadze-za-praworzadnosc-zwyciestwo-syjono-faszyzmu
katolicka deratyzacja Polski2021.03.13 14:37
Konfederacja morduje Polakow i ,bo dazy do POwrotu Komuny. Matka Kurka z wydrazonym mozgiem mysli po rosyjsku,i nienawidzi Polakow.
Komu zależy aby COVID19 zrobić2021.03.13 14:21
"ZWYKŁĄ GRYPĘ"? Ich twórcom - KÖREWSKIM CHINOM! - - - Wszelka zaraza jest od nich: azjatycka grypa, ptasia grypaa, świńska grypa, SARS .... Wszystko przychodzi z KÖREWSKICH CHIN! - - - Mają wszędzie swoich płatnych byłych UB-ców jak 𝐦𝐚𝐭𝐢𝐬𝟖𝟗(𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤), 𝐖𝐚𝐥𝐭𝐞𝐫 - 𝐑𝐚𝐝𝐳𝐢𝐬𝐳𝐞𝐰𝐬𝐤𝐢 - wyjątkowo tępi i wtórni analfabeci. Ale za takie grosze jaki im płacą KÖREWSKIE CHINY - mają KÖREWSKICH matołów!
A może zamiast "lockdownu" model szwedzki?2021.03.13 14:20
ONI IDĄ PO REKORD! JUŻ NIEMAL 65 tyś.! Jak do tej pory mają ponad 60 tyś. zmarłych NIEPOTRZEBNIE! Ale oczyścili domy starości i różne wariatkowa. Budżet szwedzki będzie bez deficytu.
W takim USA już rozdysponowano2021.03.13 14:19
ponad STO MILIONÓW szczepionek. Żadnych tragedii NIE zanotowano. Do końca maja TEGO ROKU każdy w USA jak będzie się chciał zaszczepić będzie to mógł zrobić bez kolejki, w każdej aptece, supermarkecie ...
Samanta2021.03.13 15:41
Ignorant, imbecyl czy dezinformator?
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.13 14:18
abyś gnój po różnych forach rozrzucał. Pewnie miałeś ubecką emeryturę, a PIS ci odebrał. Super! - - - - DLACZEGO NIGDY NIE KRYTYKUJESZ SZCZEPIONEK PUTINA i TYCH ZBRODNIARZY CHIŃSKICH?!
matis-Radziszewski-Walter2021.03.13 14:18
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOSCI SLOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
Anonim2021.03.13 14:15
Wyciekła pilnie strzeżona tajemnica rządu. Cena prądu niewyobrażalnie wzrośnie! Energia elektryczna stanie się luksusem ............................. https://nczas.com/2021/03/13/wyciekla-pilnie-strzezona-tajemnica-rzadu-cena-pradu-niewyobrazalnie-wzrosnie-energia-elektryczna-stanie-sie-luksusem/ ....
Anonim2021.03.13 14:15
Rachunki za prąd mają dramatycznie wzrosnąć. Z analiz przygotowanych dla rządowego ośrodka wynika, że w ciągu kilku lat zapłacimy więcej nawet o blisko 700 zł na jedno gospodarstwo domowe – podaje portal money.pl.
Anonim2021.03.13 14:13
Inż. Zadrożniak: Kto stoi za likwidacją polskiej energetyki? Jak posłuchasz mocno się zdziwisz ................ https://www.youtube.com/watch?v=I2kxh7zAWSs
Anonim2021.03.13 14:14
"Nagła śmierć inż. Marka Zadrożniaka. Opracował szokujący raport o polskiej energetyce, przez co miał problemy z „jakimiś ludźmi”. "Zadrożniak zmarł nagle, ale nie był to COVID." źródło: nczas.com
Bar2021.03.13 14:02
Matko Kur.o! Jesteś prymitywny głupek! Rozumiem, że tobie zależy na tym, żeby wszyscy ciebie kochali i dlatego podburzasz ludzi przeciw lekarzom. Nie chodzi o to, żeby swego lekarza kochać, lecz o to, żeby uratował mi życie i zdrowie.Mnie i moim najbliższym. A reszty twego bełkotu nie czytam i nie komentuję, bo dobrze wiem, że szkoda czasu na twoje wypociny.
W takim USA już rozdysponowano2021.03.13 13:42
ponad STO MILIONÓW szczepionek. Żadnych tragedii NIE zanotowano. Do końca maja TEGO ROKU każdy w USA jak będzie się chciał zaszczepić będzie to mógł zrobić bez kolejki, w każdej aptece, supermarkecie ...
A chuj tam z lockdownami2021.03.13 13:37
oświadczył prezydent Brazylii Jair Bolsonaro. Mamy "TYLKO" TRZYSTA TYSIĘCY zgonów i daleko nam do USA. Wczoraj mieliśmy prawie DWA i PÓŁ TYSIĄCA zgonów i ciągle utrzymujemy tendencje zwyżkowa. Budżet kraju tego wymaga.
Pandemia? Jaka kurwa pandemia?!2021.03.13 13:33
Powiedział w swym dorocznym sprawozdaniu I-szy Sekretarz Komunistycznej Partii Chin tow. Xi. Jest to nasz plan 5-letni.
Jazzz2021.03.13 12:37
Mam dwóch sąsiadów lekarzy, jeden za płotem, pediatra mówi żeby w żadnym wypadku się nie szczepić. Drugi, anestezjolog mówi żeby koniecznie się zaszczepić, bo to jedyny sposób na przeżycie. Nie znam autorytetu któremu ufam i na którym mógłbym polegać. To pokazuje, że NA KOŃCU ZOSTAJECIE SAMI, I SAMI MUSICIE PODJĄĆ DECYZJĘ. Trzeba przekalkulować czy szybciej umrzemy od szczepionki, czy od covida. I wybrać. Żaden Matka Kurka nam nie pomoże w podjęciu decyzji, najwyżej bardziej namiesza w głowie. Od takich mieszaczy aż się roi w internecie.
koronalotto2021.03.13 12:52
kazdy ma wybor w jakiej loterii chce zagrac.. w uodpornionym stadnie Sztokholmie populacyjne prawdopodobienstwo covidowej smierci wynioslo ponizej 1/1000, bez chorob wspolistniejacych 1/5000, w Izraelu czy Norwegii zgon od szczepionki to matematycze zero a w statystykach NOP bedzie moze 1 do 100 000................ na szczepionke jest wybor, na kagance i lockdown nie ma
Izrael Norwegia Szwecja2021.03.13 12:56
https://www.cbs.gov.il/he/subjects/Pages/תמותה-ותוחלת-חיים.aspx https://www.ssb.no/statbank/table/07995/://www.scb.se/contentassets/edc2b33f85ad415d8e7909002253ed84/2021-03-08-preliminar_statistik_over_doda_inkl_eng.xlsx
Oburzony2021.03.13 12:25
Zaprzedaliście się Sorosowi i Michnikowi???? Mamy przestać udawać że popieramy, kochamy pisowskich złodziei?!!!!! To co z nami teraz będzie?!!! Kogo mamy popierać???? Oczekujemy informacji dziś wieczorem w "Wiadomościach" TVP!!!!
Waldi2021.03.13 13:19
Wystarczy, że popierasz Amber Państwo i małą Sycylię w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu czy nawet w Lublinie, tam sobie wyjmą a tobie włożą, do trumny. @MatkaKurka też chyba świruje od siedzenia w domu, byłem latem 2020 w uzdrowisku Iwonicz Zdrój, wszyscy w maseczkach, nawet na korytarzach, jedzenie porcjowane i foliowane dla każdego, nikt nie zachorował, w kinach czy teatrach, w galeriach, siłowniach, w większości młodzi, mają totalnie w d. przepisy, a najbardziej przestrzegają restrykcji, gdzie ? w kościołach.
Janusz2021.03.13 12:22
Mamy przestać udawać, że Polacy kochają Kaczyńskiego, Morawieckiego, Dudę i Bieruta?! Co to wam się stało dzisiaj? Piliście w piątek?
Waldi2021.03.13 13:23
No przecież, wystarczy, że kochasz Spurek, Biedronia, Śmiszka, Kohuta, Halickiego, Thun, Kopacz, Sikorskiego, Thuska, Millera czy Cimoszewicza, dla innych raczej nie wystarcza twojej "miłości", ale to dobrze.
matis892021.03.13 11:56
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Waldi2021.03.13 13:29
Pan Jezus NIGDY nie wydawał oświadczeń, ani nie głosił orędzi, jak "ciecia osoba w państwie", wszystko co miało zostać powiedziane, jako nauka czy przestroga, jest zapisane w Piśmie Świętym. Teraz pytam: gdzie i kto oprócz ciebie słyszał to "orędzie" Pana Jezusa w 17.06.2012 roku, i gdzie to się działo ?
matis892021.03.13 14:58
Owszem Pan Jezus i Matka Boska wiele razy przepowiadali przyszłość. Faktem jest, że to globalne szczepienie Antychrysta zostało przepowiedziane w Orędziach Ostrzeżenie 17.06.2012.. Pan Jezus nie pozostawił by swojego ostatniego pokolenia na wygnaniu wobec wielkiego oszustwa Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika, który oficjalnie dla Antychrysta ogłosił, że katolicy mogą przyjmować szczepionki na bazie dzieci zamordowanych w aborcji. Bo to oszustwo szatana przeciwko Bogu.
Dziennikarz TVN2021.03.13 11:52
Dziś odpoczywamy ale od jutra znowu atakujemy PiS i Obajtka. AAAAAAAAAAAAAAAAA k*******a atakowaaaaać!!! Hau hau hau hau hau!!!! Ludzie się z nas już tylko śmieją ale co tam AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
"jeśli ich nie uciszymy"2021.03.13 11:51
Kto go upoważnił do wypowiadania się w imieniu innym niż swoje własne?
ten no2021.03.13 11:45
"NOWY ŁAD" Morawieckiego. Kradniemy szybciej i więcej bo czas się kończy !
druga Norwegia2021.03.13 11:40
Aplikacje stop covid pobrała masa ludzi w Danii i Norwegii bo 1/3 populacji. W Polsce i Szwecji jest to garstka. Sama Szwecja jest Amsterdamem skandynawii i nie bardzo sa porownania do chlodniejszych temperamentem, bardziej propanstwowych sasiadow ktorych wyniki covidowe u obroncow holocaustu w Polsce sa ostatnio jedynym argumentem by dożynać watahę....... gusowo Norwegia ma ok 800 zgonow , Dania ok 2000, Szwecja ok 8000, Polska ma ok 90 tys zgonów,..... polowa zgonow w skandynawii to domy starcow, Szwedzi pilnowali ich najslabiej i jeszcze sa uzaleznieni od pracy w nich niereformowalnych imigrantow....... w Polsce problem nie tkwi w domach starcow, Polakow zabija lockdown od tamtej wiosny (zastraszanie pacjentow i lekarzy, teleporady, nienaturalne fale i efekt przelewajacej sie tamy, niedostateczne wypracowanie przeciwcial latem i skazanie pozarcie od grozniejszych podobno mutacji) ... jak nie potrafisz nie pchaj sie na afisz...........
Anonim2021.03.13 11:44
jak komus sie nie podobaja porownania do Szwecji niech porowna Brazylie z Meksykiem. Lockdowny na swiecie wg raportu ONZ zabily 2.5 mln ludzi, glownie malych dzieci..........
A2021.03.13 11:37
Matka Kurka nie zadzieraj z pisem, bo nikt już cię nie przygarnie. I tak już nikt prawie cię nie czyta.
Ja czytam2021.03.13 11:50
https://www.kontrowersje.net/polacy_bez_pis_sobie_poradz_pis_bez_polak_w_nie_istnieje
NEOS com pl2021.03.13 11:33
... plandemia i zaglada narodu .... https://www.youtube.com/watch?v=FQZJ5cZAzHE&t=17s
Anonim2021.03.13 11:15
Stawianie lekarzy i ministrów w jednym rzędzie to draństwo. Od lekarzy się odczep debilu. To kaczor stanowi prawo. A ta wydmuszka na stołku ministerialnym bierze pieniądze.
sylwe2021.03.13 11:32
widzę ,że inteligencja cię rozpiera
TUmann2021.03.13 11:35
... szczegolnie ... oddoooopnie ... ale lekarze ...... "smietankowcy pandemiczni" ... tym sie wiedzie ...
M.2021.03.13 11:08
A teraz temat WAŻNY na YOU TUBE : Inż. Zadrożniak: Kto stoi za likwidacją polskiej energetyki? Jak posłuchasz mocno się zdziwisz. . . . . Inż Marek Zadrożniak zmarł nagle kilka godzin po emisji tego programu - w dniu 10.03.2021
Józef Bonkzdupytuska2021.03.13 11:06
Matka Kurka idziesz w obłęd zaproponuj coś a nie oceniaj, bo Twoje komentarze są po prostu niczym. Mogę takich napisać 10 albo więcej dziennie. Jak się nie ma pomysłu to się krytykuje co właśnie robię.
Hahaha2021.03.13 21:23
Synu, zacznij od nauki interpunkcji.
Józef Bonkzdupytuska2021.03.14 11:06
tylko nie synu pedrylcu
konował2021.03.13 11:00
Czy przystoi tak poważnej platformie "Fronda"w ogóle mówić o tym,że lekarze bądź ministrowie od pandemii są lubiani.Oni są przez znaczącą część społeczeństwa znienawidzeni za bałagan codzienny.
Niedzielski i Kulczyk do wiezienia!2021.03.13 10:56
Kiedy Kulczyk zaczął produkcję maseczek???? https://www.youtube.com/watch?v=E2vnOoHUMhI
Lekarka Libka2021.03.13 10:53
Panie MATKA Kurka niech pan się idzie wysikać - może pan wysika głupoty !! Niech pan napisze o głupocie tego społeczeństwa - a nie o rządzących czy ministrze zdrowia. Proszę zobaczyć co się dzieje w Niemczech. Dlaczego tam jest taki BAJZEL !!? to emigranci chorują i wprowadzają to co się dziej. Żaden rodowity Niemiec nie ma nawet odruchu, aby nie założyć maseczki ! Rodowicie Niemcy siedzą w domach, pilnuja się i dbają o siebie !!! To emigranci wprowadzają zamęt ! Niech się pan puknie w głowę ! a u NAS w POLSCE !! chorują Julki i julianki - sami młodzi - po strajkach i olewający wszystko !
Böno2021.03.13 11:01
Masz całkowitą rację. Ale zobacz ilu durni komentuje i neguje zagrożenie dla zdrowia i życia cowid 19. Oni wiedzą lepiej od wirusologów, lekarzy. Oni wszystko wiedzą najlepiej - banda rozwydrzonej dzieciarni.
sylwe2021.03.13 11:39
p. lekarko skoro jest już p. w temacie ,to niech nam p. wyjawi dlaczego jest mniej zgonów w sobotę i niedzielę na tego covida a swoją drogą, to tylko umiecie doić kasę, teraz wam łopatami na konta forsę ładują więc siedzicie cicho a wcześniej o byle pierdołę żeście strajkowali
Waldi2021.03.13 13:35
Ja ci wyjaśnię, pacjencie, w sobotę, a jeszcze bardziej w niedzielę, mniej ludzi zgłasza objawy i poddaje się badaniom na COVID-19, nadrobią to poniedziałkiem, ba, w niedzielę to jeszcze na narty pojadą, nawet gdy obowiązują zakazy.
sylwe2021.03.13 15:46
to, gdzie te trupy leżą, k mać w magazynach
Na cmentarzach2021.03.13 16:05
Jak nie wierzysz, to sprawdź.
Klara2021.03.13 11:05
Felieton Matki Kurki jest wyrazisty, nazywa rzeczy po imieniu i tak ma być. Natomiast wypowiedź Lakarki Libki jest histeryczna, a przywoływanie rodowitych Niemców jako wzorców dyscypliny społecznej w odróżnieniu od nierodowitych jest próbą nieodpowiedzialnych podziałów społeczeństwa
"Nazywa rzecz po imieniu i tak ma być"2021.03.13 11:30
Włącz myślenie nie boli i przypatrz się całej Europie i wyjedź tam,gdzie nie ma ograniczeń, gdzie nie trzeba nosić maseczek, gdzie restauracje są otwarte, gdzie stadiony, sale koncertowe, dyskoteki są otwarte, gdzie żyje się lepiej. W całej Europie według ciebie i was lekarze i wszyscy inni naukowcy, specjaliści to durnie i wszyscy chcą swoje gospodarki i ludzi pogrążyć, jedynie dziennikarzyna "Kurka" - jedyny uzdrowiciel świata - śmiechu warte.
M.2021.03.13 10:51
A teraz temat WAŻNY na YOU TUBE : Inż. Zadrożniak: Kto stoi za likwidacją polskiej energetyki? Jak posłuchasz mocno się zdziwisz Inż Marek Zadrożniak zmarł nagle kilka godzin po emisji tego programu.
Topek2021.03.13 10:49
Prawda że umieralność w Polsce się zwiększyła ale ludzie umierają na za późno zdiagnozowane choroby nowotwory, zawały. Wokalista Rezerwatu zmarł na wyrostek robaczkowy bo za późno dostał się do lekarza
Grizzly2021.03.13 10:40
Psychopata parch Kałczyński powinien dostać maskę nasmarowaną gówn-em
Grizzly2021.03.13 10:58
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowy parchu!
Grizzly2021.03.13 11:28
Won prawicowy parchu!
Grizzly2021.03.13 12:11
Won k...!
Waldi2021.03.13 13:40
NO, widać wyraźnie, że wściekłego lewaka PO-Grizzly i tylko nie wiem, czy jest już szczepionka na psychopatyczne wynaturzenia.
Böno2021.03.13 10:39
Matka Kurka pierd.....li jak przedszkolak. Wyjedź pan do Czech, Austrii, Niemiec, Francji, Anglii, Francji, Włoch - czy nie będzie pan musiał nopsić maski w miejscu publicznym? Trzeba brać przykład z innych krajów, gdzie ilość zakażonych maleje i stosować podobne metody. W Polsce ciągle ludzie gdzieś się gromadzą, nie zakładają masek i mamy 20 tysięcy dziennie nowych zarażonych. W innych krajach, gdy ludzie zaczynają się gromadzić, policja od razu wkracza do akcji, a u nas jak się zachowuje? Gdyby ludzie przestrzegali zasad, unikali kontaktów, byłoby o wiele lepiej. Sama szczepionka niewiele pomoże, tylko zachowywanie ostrożności. Wmówili społeczeństwu "róbta co chceta" no to wielu się tak nieodpowiedzialnie zachowuje, na tle innych państw zachowujemy się jak rozwydrzone bękarty. W innych krajach mimo wszystko ludzie stosują się do ograniczeń, a jak nie, to policja wkracza do akcji. To jedyna droga, by brać przykład z innych państw, które sobie lepiej radzą z pandemią niż u nas.
Richuś2021.03.13 10:43
Możesz sobie wierzyć w te bajeczki o groźnym wirusie i dobrej maseczce ale nie wmawiaj tych kłamstw innym
Przeciw kretynom2021.03.13 11:54
Skąd się takie zyeby jak ty biorą? Dlaczego nie porównasz i nie podasz za przykład tych stanów Ameryki, które mają lockdown i tych bez. Bo wszyscy już wiedzą, że nie ma między nimi różnicy w liczbie zachorowań. Dociera kretynie?
Waldi2021.03.13 13:43
Jak mówi tow. Łukaszenka: pożyjom - uwidzim, sam też już uwidział, może ty też musisz ?
W Afryce też bez lockdown2021.03.13 16:10
A do tego Murzynów biją. Takie te twoje argumenty, ale życzę ci byś nie zachorował.
Waldek2021.03.13 10:36
Piotrze jesteś genialny!
T2021.03.13 10:29
PiS podpisali cyrograf z synagogą szatana, Chabad Lubawicz. Więc nie dziwicie się, że chcą nas zniszczyć, upodlić i zdeptać jak robactwo. Dla nich jesteśmy bydłem gojów.
Waldi2021.03.13 13:46
.......... "Kargul, ty oczadział czy co?"