Kto uratuje nasz świat od zagłady? Nadszedł czas św. Józefa! - zdjęcie
05.03.21, 08:05

Kto uratuje nasz świat od zagłady? Nadszedł czas św. Józefa!

33

Żyjemy w czasach wielkiego zamętu. Europa coraz mocniej odcina się od swoich chrześcijańskich korzeni, wkraczając na prostą drogę do samozagłady. Przestajemy już rozumieć, czym jest małżeństwo, męskość i kobiecość. Co gorsza, szatan zasiał ferment zgorszenia nawet wewnątrz samego Kościoła...

Kto może uratować nasz świat od nadchodzącej zagłady zła? Tylko ten, który jest prawdziwym Opiekunem Kościoła Świętego i Postrachem Duchów Piekielnych! Nadszedł czas św. Józefa! O tym, dlaczego to właśnie on może okazać się naszym ocaleniem, pisze ks. Donald Calloway MIC w najnowszej książce “Konsekracja św. Józefowi”.

To jest czas całkowitego zawierzenia!

Wiecie co, moi przyjaciele? Teraz nadszedł czas św. Józefa! Dlaczego mogę to stwierdzić z takim przekonaniem? To proste: Bóg wskazał nam wyraźnie, że pragnie, aby Jego lud zwrócił większą uwagę na św. Józefa, zrobił to o wiele wyraźniej niż w jakiejkolwiek wcześniejszej epoce w historii Kościoła.

Żyjemy w nowoczesnych czasach – czasach, w których Kościół jest świadkiem bezprecedensowej ery nabożeństwa do św. Józefa. Według świętego papieża Jana XXIII, Bóg pragnie, aby nabożeństwo do św. Józefa rozpowszechniło się w naszych czasach w formie specjalnych modlitw „ufnego oddania”. To oznacza zwłaszcza jedno: Nadszedł czas całkowitego zawierzenia św. Józefowi!

Można bez przesady stwierdzić, że Kościół zrobił więcej, by rozpropagować kult św. Józefa, przez ostatnie sto pięćdziesiąt lat niż przez wcześniejsze tysiąc osiemset lat chrześcijaństwa!

WIĘCEJ O KULCIE ŚW. JÓZEFA PRZECZYTASZ TUTAJ

Ostateczna bitwa o rodzinę

Ale dlaczego właśnie teraz? I dlaczego św. Józef? Jest po temu wiele powodów, lecz dwa z nich wydają mi się szczególnie ważne.

Po pierwsze, potrzebujemy ojcostwa duchowego św. Józefa do pomocy w obronie małżeństwa i rodziny. Małżeństwo i rodzina były atakowane od zawsze, jednak w czasach współczesnych te napaści stały się wyjątkowo wzmożone. Wielu ludzi zatraciło świadomość, co to znaczy być mężczyzną czy kobietą, nie mówiąc już o tym, że nie wiedzą, czym jest małżeństwo i rodzina. Wiele krajów świata przyznało sobie nawet prawo do przedefiniowania małżeństwa i rodziny. Istnieje w tych kwestiach ogromne pomieszanie pojęć, większe niż we wszystkich epokach w historii ludzkości. Służebnica Boża siostra Łucja od Jezusa, najdłużej żyjąca wizjonerka z Fatimy, znała powagę sytuacji i napisała pełne mocy oświadczenie w tej sprawie:

Ostateczna bitwa pomiędzy Bogiem i Szatanem zostanie stoczona o małżeństwo i rodzinę.

Aby zwalczyć i zwyciężyć podstępy Szatana, Kościół potrzebuje św. Józefa. Jego przykład i ochrona są jedyną drogą wyjścia z tego strasznego zamętu, w jakim obecnie tkwimy. Do kogóż mamy się zwrócić, kto mógłby nam pomóc zrozumieć, czym jest małżeństwo i rodzina, jeśli nie do głowy Świętej Rodziny i postrachu duchów piekielnych?

Ratunek dla świata

Po drugie, cały świat potrzebuje dziś ponownej ewangelizacji, w tym także ogromna większość chrześcijan. Święty Józef był pierwszym misjonarzem. W naszych czasach pragnie ponownie przynieść Jezusa narodom. Wiele narodów i kultur oderwało się od swoich chrześcijańskich korzeni i wstąpiło na drogę prowadzącą do samozniszczenia. Kraje zbudowane niegdyś na fundamentach judeochrześcijańskich zostały zdominowały przez ideologie i organizacje, które dążą do odarcia społeczeństwa ze wszystkiego, co święte. Jeśli nic się nie zmieni, cywilizacji grozi samozagłada.

Najwyższy czas powierzyć siebie św. Józefowi! Bóg mówi swojemu Kościołowi, że aby bronić małżeństwa i rodziny, przywrócić moralność, odzyskać stracony teren, zdobywać dusze dla Jezusa Chrystusa, musimy zabrać ze sobą na pole bitwy św. Józefa. On jest postrachem duchów piekielnych! Dzięki jego potężnemu ojcostwu duchowemu, niezwykłej miłości do swych dzieci duchowych i dzięki nieprzerwanemu orędownictwu, Kościół może się odnowić jako światło dla narodów, jako piękne miasto położone na górze!

O TYM, JAK ZAWIERZYĆ SWOJE ŻYCIE ŚW. JÓZEFOWI PRZECZYTASZ W KSIĄŻCE “KONSEKRACJA ŚW. JÓZEFOWI” KS. DONALDA CALLOWAYA

Fragment został opracowany na podstawie książki ks. Donalda Callowaya “Konsekracja św. Józefowi”, wydawnictwo Esprit

Komentarze (33):

chłopka2021.03.9 16:30
Ach , ach no przecież tylko KK może uratować ten świat . Koń by się uśmiał . Niech KK spojrzy wstecz , do swoich korzeni a znajdzie odpowiedź na to kto ten świat przez 1700 lat gubił . Jeśli odrobinę pomyśli i spojrzy samokrytycznie na swe działania to zrozumie jak przyczynił się wspólnie z Żydami do zagłady Ziemi . Piszę w trybie orzekającym , gdyż to się już dzieje i nie ma odwrotu .
OLO2021.03.9 13:02
Tylko Bóg uratuje świat. A na książce ktoś chce zarobić.
Loth i jego curki2021.03.8 18:24
UWAGA!!! Poniewarz ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego) proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentaży. Zresztą wielu już tak robi , w ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”) oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tenczowy lewak!) będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów) wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!), a na koniec będzie już tylko żygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – "pedofilię w Kościele" //
CamilaLindgn2021.03.8 14:39
Google płaci 92 dolary za każdą godzinę, a mój ostatni czek wyniósł 8400 dolarów, pracując w sieci przez 10 godzin tygodniowo. Mój młodszy towarzysz z rodzeństwa osiągał w ostatnich miesiącach średnio 18 tysięcy i pracuje około 24 godzin tygodniowo. Nie mogę zaakceptować, jakie to było proste, kiedy próbowałem. To jest właśnie to, co robię !!!!! .....>>>>>> Netprofit10.com
APEL2021.03.8 10:38
UWAGA!!! Ponieważ ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego), proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentarzy. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot, nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”), oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tęczowy lewak!), będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko rzygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele.
Marek2021.03.7 17:31
Watykan potępił wszystkie Powstania Narodowe . Żadna "wersja prawdy" tego nie zmieni . Przez zdradę Kościoła to Rzeczpospolita upadła . A może Kościuszko się mylił ?
Kto uratuje nasz świat od zagłady?2021.03.7 13:06
Nadszedł czas św. Józefa!//// Żyjemy w czasach wielkiego zamętu. Europa coraz mocniej odcina się od swoich chrześcijańskich korzeni, wkraczając na prostą drogę do samozagłady. Przestajemy już rozumieć, czym jest małżeństwo, męskość i kobiecość. Co gorsza, szatan zasiał ferment zgorszenia nawet wewnątrz samego Kościoła... Kto może uratować nasz świat od nadchodzącej zagłady zła? Tylko ten, który jest prawdziwym Opiekunem Kościoła Świętego i Postrachem Duchów Piekielnych! Nadszedł czas św. Józefa! O tym, dlaczego to właśnie on może okazać się naszym ocaleniem, pisze ks. Donald Calloway MIC w najnowszej książce “Konsekracja św. Józefowi”. To jest czas całkowitego zawierzenia! Wiecie co, moi przyjaciele? Teraz nadszedł czas św. Józefa! Dlaczego mogę to stwierdzić z takim przekonaniem? To proste: Bóg wskazał nam wyraźnie, że pragnie, aby Jego lud zwrócił większą uwagę na św. Józefa, zrobił to o wiele wyraźniej niż w jakiejkolwiek wcześniejszej epoce w historii Kościoła. Żyjemy w nowoczesnych czasach – czasach, w których Kościół jest świadkiem bezprecedensowej ery nabożeństwa do św. Józefa. Według świętego papieża Jana XXIII, Bóg pragnie, aby nabożeństwo do św. Józefa rozpowszechniło się w naszych czasach w formie specjalnych modlitw „ufnego oddania”. To oznacza zwłaszcza jedno: Nadszedł czas całkowitego zawierzenia św. Józefowi! Można bez przesady stwierdzić, że Kościół zrobił więcej, by rozpropagować kult św. Józefa, przez ostatnie sto pięćdziesiąt lat niż przez wcześniejsze tysiąc osiemset lat chrześcijaństwa!
c.d.2021.03.7 13:06
Ostateczna bitwa o rodzinę Ale dlaczego właśnie teraz? I dlaczego św. Józef? Jest po temu wiele powodów, lecz dwa z nich wydają mi się szczególnie ważne. Po pierwsze, potrzebujemy ojcostwa duchowego św. Józefa do pomocy w obronie małżeństwa i rodziny. Małżeństwo i rodzina były atakowane od zawsze, jednak w czasach współczesnych te napaści stały się wyjątkowo wzmożone. Wielu ludzi zatraciło świadomość, co to znaczy być mężczyzną czy kobietą, nie mówiąc już o tym, że nie wiedzą, czym jest małżeństwo i rodzina. Wiele krajów świata przyznało sobie nawet prawo do przedefiniowania małżeństwa i rodziny. Istnieje w tych kwestiach ogromne pomieszanie pojęć, większe niż we wszystkich epokach w historii ludzkości. Służebnica Boża siostra Łucja od Jezusa, najdłużej żyjąca wizjonerka z Fatimy, znała powagę sytuacji i napisała pełne mocy oświadczenie w tej sprawie: Ostateczna bitwa pomiędzy Bogiem i Szatanem zostanie stoczona o małżeństwo i rodzinę. Aby zwalczyć i zwyciężyć podstępy Szatana, Kościół potrzebuje św. Józefa. Jego przykład i ochrona są jedyną drogą wyjścia z tego strasznego zamętu, w jakim obecnie tkwimy. Do kogóż mamy się zwrócić, kto mógłby nam pomóc zrozumieć, czym jest małżeństwo i rodzina, jeśli nie do głowy Świętej Rodziny i postrachu duchów piekielnych?
Grizzly2021.03.7 11:48
Ten Józef nie miał przypadkiem lekkich skłonności pedofilskich? W końcu On był już dorosłym satyrem, z synami gdy wziął sobie za żonę nieletnią Maryję.
Grizzly2021.03.9 7:50
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowy parchu!
Polarny2021.03.9 11:45
Grizzly znów pomyliłeś Józefów, ten o którym piszesz to twój idol ze wschodu
berejczyk2021.03.6 16:21
"Bóg pragnie, aby nabożeństwo do św. Józefa rozpowszechniło się..." - przecież to jakieś heretyckie nauczanie!
Grizzly2021.03.8 9:33
Księża wyczuwają pragnienia boga i przekazują je wiernym.
Grizzly2021.03.9 7:50
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won tęczowy parchu!
Anonim2021.03.6 6:51
Kto ananasowy pod wodą ma dom?
Ela2021.03.6 0:03
Już coraz mniej ludzi kupuje te Waszą ciemnotę. Nawet w tej skażonej JP2 Polsce. Ufff.
Anonim2021.03.6 8:33
dlaczego "waszą" z dużej litery, nie zasługują
Ela2021.03.6 10:48
W odróżnieniu od pisowców staram się szanować zasady ortografii języka polskiego oraz zwyczaje typograficzne :)
Jest tyle mądrzejszych książek, Bodakowski2021.03.5 23:47
Jezus nie zmartwychwstał. Nie jesteś nic nikomu winien.
Lechu, dlaczego tak siebie nie lubisz?2021.03.5 21:38
JESTEŚ MASOCHISTĄ? Sprawia ci przyjemnośc, jak sam na siebie brednie piszesz? Piszesz bez składu i ładu! Ośmieszasz się sam. Małe dzieci więcej wiedzą o KK niż ty! A ty pisząc wychodzisz na duraka! Opamiętaj się! Zacznij myśleć...!
Anonim2021.03.5 19:34
Józiu, ty zostań w warsztacie!
Co ty nie powiesz, Lechu..K...?2021.03.5 21:21
" kretynizacjo"...To właśnie ty pozostań w domu w swoim szambie nienawiści się nawet nie wychylaj z niego! I nie obrażaj Świętych ! Przecież wiemy kim jesteś i czym brzydko "pachniesz"! NIE WYTRZYMASZ DRANIU, JAK SOBIE JADU NIE POLEJESZ!... OJ, BĘDZIESZ TY ZA TO BIEDNY...!
coś2021.03.5 19:00
Czyli chrześcijanie uważacie że samo posiadanie fiuta i popęd tylko do kobiet nie wystarczą żeby być mężczyzną - czyli istnieje więcej niż dwie płcie?
gdgkdgktnkdwwvkrc2021.03.5 18:56
Tak.......... na szerzący konkubinat Józef to najlepszy wybór. tak.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.5 18:25
józef - święty rogacz!
Kto uratuje nasz świat od zagłady?2021.03.5 14:00
Nadszedł czas św. Józefa!//// Żyjemy w czasach wielkiego zamętu. Europa coraz mocniej odcina się od swoich chrześcijańskich korzeni, wkraczając na prostą drogę do samozagłady. Przestajemy już rozumieć, czym jest małżeństwo, męskość i kobiecość. Co gorsza, szatan zasiał ferment zgorszenia nawet wewnątrz samego Kościoła... Kto może uratować nasz świat od nadchodzącej zagłady zła? Tylko ten, który jest prawdziwym Opiekunem Kościoła Świętego i Postrachem Duchów Piekielnych! Nadszedł czas św. Józefa! O tym, dlaczego to właśnie on może okazać się naszym ocaleniem, pisze ks. Donald Calloway MIC w najnowszej książce “Konsekracja św. Józefowi”. To jest czas całkowitego zawierzenia! Wiecie co, moi przyjaciele? Teraz nadszedł czas św. Józefa! Dlaczego mogę to stwierdzić z takim przekonaniem? To proste: Bóg wskazał nam wyraźnie, że pragnie, aby Jego lud zwrócił większą uwagę na św. Józefa, zrobił to o wiele wyraźniej niż w jakiejkolwiek wcześniejszej epoce w historii Kościoła. Żyjemy w nowoczesnych czasach – czasach, w których Kościół jest świadkiem bezprecedensowej ery nabożeństwa do św. Józefa. Według świętego papieża Jana XXIII, Bóg pragnie, aby nabożeństwo do św. Józefa rozpowszechniło się w naszych czasach w formie specjalnych modlitw „ufnego oddania”. To oznacza zwłaszcza jedno: Nadszedł czas całkowitego zawierzenia św. Józefowi! Można bez przesady stwierdzić, że Kościół zrobił więcej, by rozpropagować kult św. Józefa, przez ostatnie sto pięćdziesiąt lat niż przez wcześniejsze tysiąc osiemset lat chrześcijaństwa!
c.d.2021.03.5 14:01
Ostateczna bitwa o rodzinę Ale dlaczego właśnie teraz? I dlaczego św. Józef? Jest po temu wiele powodów, lecz dwa z nich wydają mi się szczególnie ważne. Po pierwsze, potrzebujemy ojcostwa duchowego św. Józefa do pomocy w obronie małżeństwa i rodziny. Małżeństwo i rodzina były atakowane od zawsze, jednak w czasach współczesnych te napaści stały się wyjątkowo wzmożone. Wielu ludzi zatraciło świadomość, co to znaczy być mężczyzną czy kobietą, nie mówiąc już o tym, że nie wiedzą, czym jest małżeństwo i rodzina. Wiele krajów świata przyznało sobie nawet prawo do przedefiniowania małżeństwa i rodziny. Istnieje w tych kwestiach ogromne pomieszanie pojęć, większe niż we wszystkich epokach w historii ludzkości. Służebnica Boża siostra Łucja od Jezusa, najdłużej żyjąca wizjonerka z Fatimy, znała powagę sytuacji i napisała pełne mocy oświadczenie w tej sprawie: Ostateczna bitwa pomiędzy Bogiem i Szatanem zostanie stoczona o małżeństwo i rodzinę. Aby zwalczyć i zwyciężyć podstępy Szatana, Kościół potrzebuje św. Józefa. Jego przykład i ochrona są jedyną drogą wyjścia z tego strasznego zamętu, w jakim obecnie tkwimy. Do kogóż mamy się zwrócić, kto mógłby nam pomóc zrozumieć, czym jest małżeństwo i rodzina, jeśli nie do głowy Świętej Rodziny i postrachu duchów piekielnych?
ladychapel2021.03.5 12:26
Ale już wiemy z Frondy, że z Polski wyjdzie iskra - tak katoliccy mistycy i wizjonerzy przepowiedzieli
Mikołaj2021.03.5 11:27
Tylko jan Bodakowski może uratować świat starych ,dobrych wartości począwszy od pańszczyzny i dziesięciny a skończywszy na obcinaniu ręki złodziejowi.
A2021.03.5 9:08
To może zadzwońcie to tego Józefa, nich przyjedzie, czy chociaż w telewizji wystąpi, a nie tylko gadacie.
nie na PIŚMIE tylko na ludzkim bajaniu2021.03.5 8:59
cyt;1. "Bóg pragnie, aby nabożeństwo do św. Józefa rozpowszechniło się...", 2. "Nadszedł czas całkowitego zawierzenia św. Józefowi!", 3. "..rozpropagować kult św. Józefa...", 4. "Najwyższy czas powierzyć siebie św. Józefowi! ", 5. "On jest postrachem duchów piekielnych!" Tylko BÓG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
thebodzio2021.03.5 10:17
Problem w tym, że „sola scriptura” zakłada, że „pismo” pojawiło się jakby „automagicznie”. Nie było – jest. Ot tak! Jakby nie było żadnego procesu, w wyniku którego określono co Pismem jest a co nie. Tyle tylko, że Pismo to nie martwa luterańska litera zapisana na kartkach i interpretowana przez całe rzesze samozwańczych „papieży”, tylko Żywe Słowo, które musi współgrać z Urzędem Nauczycielskim i Świętą Tradycją. Owszem „tylko Bóg”, ale nie przy zanegowaniu wszystkiego innego, bo jeśli przyglądnąć się świętym, to życie każdego z nich zorientowane było na Boga i na niego wskazuje. Kult świętych, który protestantyzm wykazuje jako błędny, nie jest zapatrzeniem w osoby ludzkie kosztem Boga, ale wpatrzeniem się w przykład życia świętych oraz prośbą o wsparcie w dążeniu do Niego. Święty nie zastępuje, ani nie przesłania Boga, tylko jest częścią „rodziny” (bratem, siostrą), która już do Boga doszła i może pokazać drogę.
berejczyk2021.03.6 6:44
cyt; "...tylko Żywe Słowo, które musi współgrać z Urzędem Nauczycielskim i Świętą Tradycją." Problem w tym, że powinno być O D W R O T N I E, wtedy będzie wszystko na swoim miejscu. Tak więc, więcej Słowa Żywego, a nie ludzkich tradycji!