PSL ma ,,cudowną broń'' przeciw PiS: Kosiniak-Kamysz, Komorowski i Ujazdowski w budowie politycznego centrum - zdjęcie
02.05.21, 13:13Fot. Łukasz Plewnia, lic. CC BY-SA 2.0 via Wikipedia / Platforma Obywatelska via Flickr, CC BY-SA 2.0 / Youtube/Telewizja Republika

PSL ma ,,cudowną broń'' przeciw PiS: Kosiniak-Kamysz, Komorowski i Ujazdowski w budowie politycznego centrum

106

Były prezydent Bronisław Komorowski w towarzystwie polityków opozycji ma dziś złożyć wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Ma to być jednak nie tylko symboliczny gest, a… powrót Komorowskiego do polityki. Wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski (PSL) poinformował na antenie Polsat News, że po złożeniu wieńca rozpoczną się rozmowy na temat utworzenia nowej, konserwatywnej formacji.

„Super Express” poinformował, że w towarzystwie szefa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz polityków ze stronnictwa konserwatywnego Platformy Obywatelskiej, były prezydent Bronisław Komorowski przejdzie dziś spod Zachęty – Placu Stanisława Małachowskiego pod Grób Nieznanego Żołnierza, aby złożyć tam kwiaty.

Ten symboliczny gest ma być początkiem budowania nowej formacji na polskiej scenie politycznej. Formację te mieliby tworzyć m.in. politycy z tzw. konserwatywnego skrzydła Platformy Obywatelskiej, którzy nie zgadzają się z obecną linia partii radykalnie skręcającej w lewą stronę.

Do sprawy odniósł się na antenie Polsat News wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski, który przyznał, że weźmie udział w dzisiejszym spotkaniu z Bronisławem Komorowskim.

- „Dostałem zaproszenie. W niedzielę o godz. 16:00, wraz z m.in. prezydentem Komorowskim, prezesem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem oraz konserwatywnymi posłami takimi jak Kazimierz Michał Ujazdowski złożymy kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza”

- powiedział gość Piotra Witwickiego w programie „Śniadanie w Polsat News i Interii”.

Podkreślił, że w ten sposób zainaugurowana zostanie dyskusja o „wypełnieniu treścią centrum sceny politycznej”.

- „Będziemy (w tym gronie - red.) rozmawiać bardzo długo. Spotkamy się wśród osób, którym bliskie są wartości chadeckie, wspólnota, patriotyzm niewykluczający Unii Europejskiej, a także szacunek dla chrześcijańskiej tradycji”

- zdradził polityk.

kak/polsatnews.pl

Komentarze (106):

kibic2021.05.3 11:30
Głupi Komorowski gdybyś dalej w Ruskiej Budzie siedział, nigdy by się o Twoim braku intelektu nikt nie dowiedział !!!
Bronek ze WSI2021.05.3 9:45
komoruski! ... do budy!!!
wielki powrót koombajnisty2021.05.3 9:28
Król(ik) ... Bizon Wielki .... ksywa bul bul ...
Towarzysze z GRU nie dają spokoju,2021.05.3 8:52
a i gotówki brakuje...
joanna2021.05.3 8:50
Okazuje się po raz setny, że politycy ulegają alienacji władzy i tracą w pewnym momencie poczucie rzeczywistości, a zwłaszcza dotyczącej ich szans w polityce. Kosiniak-Kamysz nie tylko zmarnował swoje, wątłe bo wątłe, ale jakieś szanse na zachowanie własnego miejsca w polityce i miejsca swojego ugrupowania. Dla utrzymania się na fali, zawiązywał sojusze ze byłym PZPR-em, wprowadzając do UE skompromitowanych do cna lewaków. A kiedy się przekonał, że to niewypał, zaczął się śmiesznie i bezpodstawnie lansować jako polityk środka. Wygłupił się, dopuszczając do głosu infantylną żonę, która go ośmieszyła ksywką ''tygrysa'; ostatecznie zmarginalizował PSL, który się już właściwie w polityce nie liczy. Ujazdowski - człowiek wprawdzie wykształcony, ale nie posiadający za grosz honoru, typowy polityk obrotowy, zdradziecki, pójdzie z każdym, kto mu obieca stanowiska i zaszczyty. No i Komorowski - to szczyt szczytów kompromitacji. Człowiek niedouczony, kompromitujący - jako prezydent - Polskę brakiem ogłady, manier, dobrego wychowania i nieznajomością polskiej historii, choć ''z zawodu'' - magister historii, prowadzący niejasne interesy z funkcjonariuszami komunistycznych służb specjalnych. I TO MA BYĆ ''NOWA FORMACJA PATRIOTYCZNA''... Ci wszyscy zużyci politycznie i skompromitowani byli politycy robią cyrk, składając wieńce w miejscach pamięci narodowej, niby to dla uczczenia godła Polski, flagi polskiej, Konstytucji 3 Maja, a jeszcze kilka lat temu drwili z tych świętych dla każdego Polaka symboli, zamieniając je w czekoladowego orła i różowe baloniki. Ten ''projekt polityczny'' zdegenerowanych, przegranych, skompromitowanych karierowiczów politycznych jest i ŻAŁOSNY, i ŚMIESZNY zarazem. I na koniec apel do pomysłodawców ''nowej'' formacji politycznej - opamiętajcie się, zejdźcie na ziemię, popatrzcie krytycznie na siebie i swoje ''zasługi''; Polacy są mądrym i dumnym Narodem; przestańcie nas uważać za ciemną masę, której można bezkarnie wciskać taką tandetę polityczną, jaką wy proponujecie. I to tandetę ''uwiarygodnioną'' twarzami zgranych, skompromitowanych cwaniaczków i karierowiczów.
Brawo!2021.05.3 8:59
Super komentarz! Pozdr.
Alojzy Cedzidło2021.05.3 9:46
Zgoda . Super , brawo . Mam odrobinę inne zdanie . Jest to zdrowa ,normalna , bezpartyjna ocena naszej polskiej sytuacji .Spotykana nie często na tych forach.. A szkoda ...... A tak mniej poważnie .Jestem wdzięczny pan Komorowskiemu .Otwiera Polakom oczy . Widać to już na tej stronie .Nawet Buraki siedzą cicho.
ja2021.05.3 15:13
ale znalezli sobie poplecznika nie maja osob dowartosciowanych popieraja dalej skompromitowane elity wstyd
Grzegorz2021.05.3 8:35
Pomijając intelekt to Komorowski ma tyleż wspólnego z konserwatyzmem co wegetarianin z konserwą turystyczną
@"matis89"jn.,to troll konfederasta!2021.05.3 8:33
Pusty śmiech ogarnia na TO, CO tu wypisują tu KONFEDERACKIE TROLLE! checheche..... już "pana Bosaka" na stołku prezydenta obsadzali, "PiSiorów" do Izraela wysyłali, a ONI sami szyt na szycie, na czele ze swoim liderem Ozjaszem JKM, ale Polacy nie zapominają, że konfederaści i 80 procent ich elektoratu głosowało za tęczowym Rafaulem w II turze wyb. prezydenckich.
Narodowcy przehandlowali swoje idee2021.05.3 8:39
Konfederacja, to taki KOciołek  wielu plemion, gdzie za dużo wodzów, a za mało "indian".  Minie sporo czasu zanim Narodowcy, którzy dobrowolnie weszli w to KOnfederackie bagno pożytecznych idiotów -  ogarną sie po takim  mezaliansie, o ile w ogóle się ogarną.
Jonatan2021.05.3 8:25
BUL niemota co pisać bez błędów nie potrafi -spec od lewatywy , macania kur, skokach ze stolika, parasolki -brakiem wychowania, sztachety, kredytu i emigracji ...brak słów
a więc2021.05.3 8:09
A więc opcja prorosyjska obok opcji proniemieckiej znowu się aktywizuje.
Anonim2021.05.3 8:26
Dlatego , że sponsorzy z Niemiec i Rosji się już bardzo niecierpliwią i czekają na swoje profity
Wicio Wernyhora2021.05.3 8:02
Plemiel - z Ruskiej Budy, a Prezydent z Krakowa- zielony człeczek
Anonim2021.05.3 7:50
A co z Gowinem? to Gowin wraz z PSL-em miał ambicje wyprowadzać "centrum" z PO? nawiasem mówiąc, jak łatwo sobie politycy przypisują tagi? marki? oby tylko żłób był zapewniony?
granat włożony do tupy tygryska2021.05.3 7:28
POra na Podpalenie lontu. Akcja dywersyjna udałsja - redio Wolna Ruska Buda
Komorowski2021.05.3 7:19
Wczoraj był dzień flagi. O ile dobrze pamiętam, to właśnie prezydent Komorowski ustanowił to święto, to on rozpoczął uroczyste obchodzenie tego dnia. Nic więc dziwnego, że właśnie dziś rozpoczął powrót do działalności politycznej....
Jawny2021.05.3 7:24
Ni pamiętasz dobrze. Była to ustawa z dnia 20 lutego 2004 r. Wtedy był pijaczyna Kwaśniewski, ale święto faktycznie rozpropagował dopiero L. Kaczyński.
Anonim2021.05.3 6:41
Kosinak , komorowski już mieli w polityce swoje tzw. "pięć minut" , są dinozaurami polityki i kontynłatorami złej polityki , więc - niech odejdą w niebyt. Mają zbyt dużo "za uszami".
matis892021.05.3 5:47
Kłamstwo partii POPIS z ich przydup*sami PSL, SLD i ich bękartami Hołownią, Nowoczesną, Wiosną. Tam już nie ma żadnych konserwatystów, patriotów, katolików. Ich układ to czyste lewactwo i szatanizm. Interesy masonerii, Nowego Ładu NWO, Antychrysta. Tego już się nie da pogodzić z katolicyzmem, patriotyzmem, konserwatyzmem. Oni wszyscy to czysta masoneria i Antychryst.
ale2021.05.3 5:03
Google -Bronisław Komorowski vel Szczynukowicz : archiwa IPN Dziadek masona “hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim. W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego. W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii. Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwona pod koniec roku 1944 Zygmunt Leon Komorowski wstępuje do wojska polskiego do armii Berlinga. Służy w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansuje na stopień oficerski. Bronek na temat swojego ojca na swojej stronie, pisze: “Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo Kor), a od jesieni 1943 roku był w AK. Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką. Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali(?) jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku, do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga. Niech Bronek wytłumaczy ten “cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem L.W.P.
Japa2021.05.2 22:20
Zawiodłem się na adoratorach PO . Teraz kiedy ten "Totalnik " tonie z godziną na godzinę , nikt nawet tu na Frondzie nie leci na ratunek .Filar PO, pan Komorowski , stara się ratować nadzieję na władzę . a tu masz ... Na 80 " komentarzy (godz.22.17 ) , ani jednego litościwego wpisu. I jak tu wierzyć adoratorom.
Noel2021.05.2 22:09
On tyle już "może" co chory w kubeł !
moher z Krakowa2021.05.2 21:51
Konserwatyści dawno już z PO pouciekali .
Safronis2021.05.2 21:43
Zasługi Kosiniaka-Kniewątpliwe,lekarstwo na COVID wynalazł. Wystarczy głowę popioŁem a Krowich placków posypaća wirus się nie ima jak Grodzkiego we Włoszech.Przeczytane z forum.
kibic2021.05.2 21:42
Wraca guru intelektu z którego będzie można drzeć koty !!!
gośc2021.05.2 21:36
„Komorowski” vel Szczynukowicz po dziadku czekiście w armii bolszewickiej co tłumaczy jego patronat nad pomnikiem ku tych swoich pamięci w Osowie w rocznicę „cudu nad Wisłą” w miesiącach PO Katastrofie Smoleńskiej. Główny licytator czekoladowego „Polskiego orła” w dzień niepodległości z szajką jest bez grosza wstydu, zero pojęcia przyzwoitości, „malowany hrabia” WSI TW Litwin to zdrajca interesów Polski o którego przeszłości wystarczy przeczytać akta IPN aka Szczynukowicz. Wizjoner 10 IV 2010 i moralnej zgnilizny.
Sofronis2021.05.2 21:31
Bronek z własnego płota dechę urwał aby z PiS walczyć.
Anonim i AAAtomek2021.05.2 20:27
Łonczymy się w bulu, rzalu i rzałobie po PISie.
Anonim2021.05.2 20:45
o ambasada się uaktywniła
Anonim2021.05.2 20:48
czy tam u was w ambasadzie nikt nie zna polskiej ortografii nieuki?
Ambasada2021.05.2 22:17
Znany, ale ortografia Bronka jest bardziej atrakcyjna.
Michnik, naczelny moralizator PRL-bis2021.05.2 20:25
Panowie, żarty się skończyły! Bronek wraca. Zwijajcie manatki, oddajcie władzę po dobroci. Bo jak Bronek się zdenerwuje, to marny wasz los. Bronek będzie miał, lekko licząc, 98%, Duda 2%.
AB2021.05.2 19:46
no to chłopki-roztrpoki będą mieli BUL, wyrazy współczucia
Bronisław ...... ??????2021.05.2 19:18
Mało-piśmienny ........ ????????????
abcd2021.05.2 18:57
Pogrzeb PO został już postanowiony i przygotowany.
karolina karolajn2021.05.2 18:51
kasa mu się kończyła czy co? przecie nieźle się obłowił. :)
ja2021.05.2 18:33
oni chca miec pogrzeb na ktorym troche sie posmieja jak Bul
Sofranis2021.05.2 18:19
Człowieka który ma 30% racji warto posłuchać, 50%racji ma mądry, 70% to geniusz, 100% racji ma Bull i oszust lub hochsztapler, omijać z daleka.
J*BAC brnoka knura2021.05.2 18:12
bronek knur pomatolski szykuje sie na zyrandol...
Bronkowi ku przypomnieniu:2021.05.2 17:50
Pakuj się Bronek! ściągaj koronę, znajdź nową pracę i kredyt weź! -- Pakuj się Bronek! JOW-y zmielone, dziś nie tak łatwo posklejać jest -- Pakuj się Bronek! bierz także żonę, no i Nałęcza koniecznie też! ---- Pakuj się Bronek! Żegnaj się z tronem i z żyrandolem pożegnaj się -- Pakuj się Bronek! Służby szkolone już nie pomogą za bardzo ci --- Pakuj się Bronek! gdzie z tym kartonem ?! Zostaw ten aneks o WSI!!--Pakuj się Bronek! Wszystko skończone! Lud w Belwederze już nie chce cię!! --- Pakuj się Bronek! Wiesz w którą stronę trzeba ci jechać,  Bronek ADIEU!! Na Mazury macać kury Bronek jedź i niech ucho ci pokaże jakiś śledź! / Autor tekstu: Ryszard Makowski/
Japa2021.05.2 17:54
Kapitalne i trafne . Brawo Makowskiemu a i Tobie za cytat .
karolina karolajn2021.05.2 18:54
super:)
adas2021.05.2 17:44
nie zapomnę mu dywagacji dotyczących ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego: https://www.youtube.com/watch?v=YMYpcpnGD3Y
Anonim2021.05.2 17:40
A weźmie ze sobą Szoguna?, bo bez niego nic nie znaczy.
Michał Jan2021.05.2 17:36
Trochę za późno (jak to on). P. Budka potwierdził właśnie tezę, że jak zawiodą wszystkie inne możliwości, to człowiek zaczyna zachowywać się racjonalnie i sam zaczął PO odwracać.
Wielki powrót Orieła Czekoladowego2021.05.2 17:28
dla sympatyków okruszki ze skrzydeł i dzioba
zdumiony głupotą2021.05.2 17:22
Zastanawiam się tylko jak wielkim trzeba być debilem, żeby zapisać się do partii przygłupa komoruskiego?
szybka sonda2021.05.2 17:12
komorwski wbija ostatni gwóźdź do trumny PO czy wbija nóż w plecy PO ? zielone gwóźdź czerwone nóż
e,tam!2021.05.2 17:43
co tam nóż i gwóźdź, wystarczy że komunorowski zastosuje to, w czym się specjalizuje : lewatywa i dechą w tył głowy.
sok z banana2021.05.2 17:11
no to zacznie się bigosowanie, łażenie po krzesłach. komuruski to taka kitawa w męskim przebraniu
leokadja2021.05.2 16:55
winien dawno kiblowac! renegat! co za gowniane panstwo!
Nina2021.05.2 17:27
Nie państwo tylko sądy są gówniane z gównianymi sędziami POlitycznymi.
Nina C.2021.05.2 16:40
Pod jakim nazwiskiem ten niby Komorowski wraca pod tym przebranym, czy pod prawdziwym Szczynukowicz? Pluszowy tygrys i Bul chcą koniecznie do koryta, nic z tego jeden i drugi to miernota intelektualna. Chcą powrotu i odbudowy WSI, powinni jeszcze zaprosić do siebie Jerzego Urbana też z ich bajki.
turkuć podjadek2021.05.2 16:32
spotka się prezes prostytutki sejmowej z analfabetą KOmorkiem by spłodzić POtForka ....brakuje tylko czarownicy senyszyn .......
KOSTEK2021.05.2 16:26
Ta treść, która ma ponoć wypełnić centrum sceny politycznej w Polsce, wcale świeża nie jest. Wygląda raczej na solidnie już przetrawioną polityczną treść żołądkową, żeby nie powiedzieć jelitową.
nasz drogi tygrysku2021.05.2 16:09
u Was podobno dużo Gęśi- larek
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.05.2 15:53
Zamiast zasiadania w Radzie Muzeum Auschwitz , szczęśliwym rozwiązaniem by było, gdyby chytra baba z Brzeszcz niejaka straSzydło zajęła się tym, do czego jest predysponowana. Krowy wydoić, gnoj na polu rozrzucić, izbę pozamiatać, obiad ugotować, gadzinę nakarmić, cóś przeprać, przeprasować. Wypolerować broszkę. . I najważniejsze, odejść od polityki, bo to tylko seria porażek jest i wstyd...
sok z banana2021.05.2 17:05
ulżyło ci niemoto
Raczej2021.05.2 18:27
zgłoś się na lewatywę do bula
ja2021.05.2 18:36
nie nadajesz sie do niczego tylko do zasilenia medrcow POmiotu
Kosiarz2021.05.2 15:43
W programie konserwatywna aborcja i tradycyjne śluby gejowskie ;)
Olej2021.05.2 15:11
Prawe skrzydło Platformy ? Od kompletnych drzwi z szafy generała Czesława.
droma2021.05.2 15:05
Chłopy ze wsi wyciągają trupy z szafy dla ratowania psl ,partii swoich ludzi / kukiz pomógł czasowo ,ale się zbiesił / i rozbitków z partii oszustów tępe dzidy ,wyjdzie jak zwykle -ga,wno ...
opty2021.05.2 15:03
Pełen bulu, będę skakał PO taboretach..... Ożeł morze!!!
Grizzly2021.05.2 15:02
Mówiłem ci chłopka że masz mi ch uja obciągać, a nie grizzly!
Grizzly2021.05.2 19:19
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Grizzly2021.05.2 14:59
Po rozpadzie PiS to Kaczyński będzie mógł tylko założyć partię żywych rozkładających się trupów śmierdzących PiS dą
sok z banana2021.05.2 17:14
ulżyło ci niemoto
BieS2021.05.2 17:42
Obrzydliwe te człekokształtne chociaż misiowate.
granatowy na gebie z rozpaczy2021.05.2 18:39
zazdroscicie madrosci Kaczynskiemu bo to jest rasowy polityk a nie pajac kompromitujacy Polske i polakow
Grizzly2021.05.2 19:19
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
chłopka, czasowo mam chuja Alojzy Cedzidło2021.05.2 14:51
Jezdem tyż "obudzony" do nowego życia . Byłem wszą łonową na pisdzie Krupskiej , chce być na pisdzie Lempart .
Szyderca2021.05.2 14:46
TW LITWIN - Bronisław Maria Komorowski - vel Szczynukowicz syn Osipa Szczynukowicza - służącego w Cze-ka dostał rozkaz : ma wyjść z uśpienia i rozp....lać Polskę.
Japa2021.05.2 14:44
Kumciu z PSL -em , Jak dawniej ? Tylko tym razem może być problem .Nie wierzę ,że chodzi tu o konserwatyzm . To ani do Kamysza ani do Komorowskiego nie pasuje .Czuję tu zapach apetytu na Belweder . Może być problem . Spotkało się dwóch amatorów na ten sam " kęsek "
Anonim2021.05.2 14:54
tylko ze Komorowski od lat boleje ze nie ma normalnej centroprawicy, sa jedynie oszolomy, radykalowie a ostatnio promotorzy Margotow
KJI2021.05.2 14:43
Ale Agora wymyśliła. Pan Komorowski i Prawica z czekoladowym orłem
Alojzy Cedzidło2021.05.2 14:37
Hmmmm .... Konserwatyści z PO .... Co to takiego ? Jakie wyznaje zasady ? Co . jest konserwatyzm wg pana Komorowskiego? Rozdział państwa od kościoła ? Czy może obowiązkowa spowiedz w z okazji 1 Maja wszystkich członków tej konserwatywności.? A uzgodnił to nowy zwolennik konserwatywności z Brukselą? A tak poza tematem . Na co liczy ten nasz znawca powodzi ( woda ma to siebie ,że jak przypłynie , to sama odpłynie ) . Czyżby na powrót na Belweder .? Byle nie wsześniejszym sposobem.
Japa2021.05.3 9:58
Aż się boję pomyśleć . Przecież do Samary samolotów obecny rząd by nie wysłał. A ten który to robił siedzi w Brukseli .
ala2021.05.2 14:33
Komorowski to może jedynie wyprowadzić sztandar PO!!!
Covid zmienia mózg2021.05.2 14:31
mgławica mózgowa z POmrocznością jasną
Waldi2021.05.2 14:31
PeeZeL dostaje do głowy, przecież w tak wielu miastach i gminach ma koryto i wyje, że to oni muszą dzielić piniędzami, a każdy pokazany przekręt, jakich pełno, jest atakiem politycznym. We Francji można skazać prezydenta, w Niemcach sędziego, ale w Polsce ukazanie przestępstwa jest tylko wyłącznie polityczną nagonką.
Od 30 lat mjscami wsejmie zamienają sie2021.05.2 14:30
niepolscy Polacy! https://www.salon24.pl/u/qqc1968/1130521,co-boskie-cesarzowi-o-obroncach-chrzescijanskich-obowiazkow#comment-20675223
mariusz2021.05.2 14:49
Powołujesz się na chrześcijańskie zasady, a łamiesz jedną z naczelnych chrześcijańskich zasad: NIE KŁAM. Ordynarnym twoim kłamstwem jest stawianie na jednej płaszczyźnie polityki totalnej opozycji i PiS w sprawie przyjmowania imigrantów. Lepiej więc żebyś o chrześcijaństwie całkowicie zamilkł.
zajumali zyrandol....2021.05.2 14:29
knur i locha znow zapragneli zyrandola..
Agnieszka2021.05.2 14:20
To od kiedy Komorowski się nawrócił na szacunek wobec chrześcijańskich wartości. Ostatnio to jak pamiętam po Smoleńsku organizował z ks.Sową i Wyborczą prowokację wokół Krzyża pod Pałacem Prezydenckim, napuszczał dzicz palikociarni i wszelkiej maści służby tajne i mundurowe na jego opluwanie, deptanie wszelkich ludzkich (nie mówiąc nawet o chrześcijańskich i patriotycznych) wartości i dręczenie, niszczenie modlących się ludzi. To on tym pokazaniem jak daleko bezkarnie pod okiem prezydenta można się posunąć w profanacji świętości, podłościach sprawił rozpanoszenie się nie tylko pod pałacem i w PO, ale w całej w Polsce lewactwa w najgorszej, najbardziej wulgarnej, agresywnej postaci a teraz rozumiem uznał, że w PO jeszcze jakieś niedobitki przyzwoitych zostały, których trzeba na manowce wyprowadzić. To z Ujazdowskim a nie przyjacielem Palikotem kpiny z kwiatami będzie urządzał pod pomnikami? Po tym wszystkim - bez jego przyznania się do win i przeproszenia - mamy uwierzyć w jego nagłe nawrócenie?
Skrzypek na dachu2021.05.2 14:15
Bul kury macac .
KOryto puste! jak żyć? :(2021.05.2 14:15
"CH...rabia" bul-KOmoruski wybudował pałac z bunkrem w piwnicy i teraz urządza tę twierdzę - czajnik, szklanki, sokowirówka itd, bo te, które zajumał z pałacu prezydenckiego, już się zużyły, no i wyżywienie kaszalota sporo kosztuje, a "Tygryskowi" Kosiniakowi od Kamysza - Pauliny mężowi z odzysku, też przybyło tygrysich gęb do wyżywienia, bo przecież Zosia i Rózia mają POnad standardowe potrzeby.
nie ślepy2021.05.2 14:13
Widać bula przycisnęło? Co kredytów nie dają i na zmywak nie można wyjechać?
Piotr Nowak2021.05.2 14:06
Skoro Kosiniak Kamysz się na to zgodził, to znaczy , że jest takim samym głupcem jak Bronek !
Taka prawda2021.05.2 13:51
komorek to z kaczorkiem donaldem niech sie nie pokazuje na scenie politycznej a sojusz z wieśniakami chłopkami którzy są z każdą inna frakcją byle się tylko do koryta jak właśnie wiejska świnia dopchnąć jest wstydem , i nie jestem też za żadnym pisem tylko bezpartyjny bo to całe i tak jedno bagno jest
BieS2021.05.2 17:55
Z tego co napisałeś wynika, że tylko u ciebie nie ma bagna. A co masz? Gnojownik? Sam tego nie udźwigniesz jak będziesz tylko pluł.
chłopka2021.05.2 13:50
Jo sie yno śmieja . Jo na wybory i tak niy ponda bo nie bydzie żodnego naszego . Same Poloki ?
Skrzypek na dachu2021.05.2 14:22
Az strach do Izraela wyjezdzac nie da sie tam wytrzymac jak to zyc wsrod samych Zydow .
BieS2021.05.2 17:58
Wszystkie wasze już w Niemcach?
BBBetonek2021.05.2 13:44
może doproszą gwiazdy z tzw strajku kobietonów i bodnara-rzecznika - sukces gwarantowany
trollu ruski Bąku Lipo z Zoppot2021.05.2 13:42
miejsce zajęte
Romus2021.05.2 13:40
Porozumienie Lewatywa w skrócie PL
POmpowanie mojego tygryska trwa2021.05.2 13:32
bierze lewatywy, ale dlaczego nie z powietrza lub helu
Wolne Redio Ruska Buda2021.05.2 13:31
wznawia nadawanie
Wicio p to chodzi2021.05.2 13:30
żeby POplatfusy popełniły harakiri - bez lewatywy
Anonim2021.05.2 13:23
komorowski dzis zostal by wyrzucony z PO bo jak sadze nigdy nie poparlby 5 dla zwierzat
Józef Bonkzdupytuska2021.05.2 13:23
O mój Nergalu nad Nergale Bigos wraca do gry, a gdzie Polmos i reszta. Grzeją kotleta w bulu.
Będzie nazwa2021.05.2 13:21
Silni Razem
Klara2021.05.2 13:37
Siła z bigosu się bierze i lewatywy.