Kolejny sukces Polski!!! Trzecie miejsce w rankingu ksenofobii. Jesteśmy lepsi od Izraela  - zdjęcie
04.09.20, 16:23Jan Bodakowski (zdj. własne)

Kolejny sukces Polski!!! Trzecie miejsce w rankingu ksenofobii. Jesteśmy lepsi od Izraela

46

Mamy kolejny powód do radości i dumy. Polska zajęła trzecie miejsce w rankingu najbardziej ksenofobicznych krajów. Pierwsze miejsce zajęły Węgry. Drugie Turcja (co oznacza, że według rankingu eksterminacja Kurdów jest mniej ksenofobiczna od polityki Orbana). Trzecie miejsce jest nasze. Jesteśmy w ksenofobii według rankingu lepsi od Żydów. Ranking oznacza, że rasistowska polityka Izraela wobec Palestyńczyków, wypędzenie milionów ludzi z domów, dekady brutalnej okupacji, rasistowskie zbrodnie Żydów na Palestyńczykach, mordowanie, torturowanie, głoszenie, pozbawianie dostępu do lecznictwa i edukacji, czyli codzienność żydowskiej okupacji Palestyny, są mniej ksenofobiczne od polityki PiS.

Kolejne miejsca za Izraelem zajęły: Łotwa, Litwa, Południowa Korea, Słowacja, Grecja, Słowenia, Estonia, Japonia, Czechy, Meksyk, Włochy, Chile, Francja, Austria, Portugalia, USA, Szwajcaria, Niemcy, Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Hiszpania, Luksemburg, Finlandia, Irlandia, Dania, Szwecja, Australia, Norwegia, Nowa Zelandia, Kanada. Najbardziej tolerancyjna jest Islandia.

O naszym sukcesie można się dowiedzieć z zamieszczonego na antyPiSowskim portalu Oko Press artykułu „Polska na dnie rankingu OECD. Jesteśmy jednym z najmniej przyjaznych mniejszościom krajów” autorstwa Dominiki Sitnickiej.

Badanie OECD „All Hands in? Making Diversity Work For All” dotyczyło stosunku do „trzech wyszczególnionych grup: mniejszości etnicznych, osób LGBT i migrantów”. „W raporcie badano przede wszystkim jak wygląda sytuacja na rynku pracy grup, które mogą być dyskryminowane ze względu na pochodzenie etniczne, płeć, niepełnosprawność, czy wiek”. Dane z 2019 porównano z danymi 2017, 2018, 2008, 2007.

Według OECD „otwartość na migrantów, akceptacja dla homoseksualności i wsparcie dla równości płci łączą się ze sobą”. Z badań wynika, „że w krajach, które są bardziej tolerancyjne wobec osób LGBT, ludzie również rzadziej zgadzają się z opinią, że w przypadku kryzysu na rynku pracy obywatele z urodzenia powinni mieć pierwszeństwo przy zatrudnieniu przed migrantami. Autorzy raportu podkreślają zatem, że wzmacnianie w społeczeństwie pozytywnych postaw wobec jednych mniejszości, owocuje pozytywnymi postawami wobec innych dyskryminowanych grup”.

Wobec lat poprzednich ksenofobia rośnie w takich krajach jak „Polska, Łotwa, Włochy, Grecja i Francja. Niekwestionowanym liderem regresu są jednak Węgry”. Polska i Węgry swój sukces w rywalizacji o koszulkę lidera ksenofobii swój sukces zawdzięczają spadkowi akceptacji dla osób LGBT. Zapewne tęczowi bandyci terroryzujący ulice polskich miast (których wspiera lewica i pseudo liberałowie) zapewnią dalszy spadek akceptacji Polaków dla LGBT i kolejne nasze sukcesy w ksenofobii – może w przyszłym roku przegonimy Turcję i Węgry.

Z artykułu wynika, „ogólnie negatywny stosunek do osób LGBT panuje, zdaniem samych mieszkańców, w Grecji, Izraelu, Korei, Litwie, Łotwie, Turcji i Słowacji. Ale we wszystkich tych krajach, w przeciwieństwie do Polski i Węgier, pozostaje niezmienny albo poprawia się”.

Akceptacja dla imigrantów spada nie tylko w Polsce i na Węgrzech ale i w takich krajach jak „Belgia, Czechy, Estonia, Francja, Grecja, Izrael, Włochy, Łotwa, Luksemburg, Holandia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania i USA”. Nastawienie do imigrantów poprawiło się za to w Niemczech, Norwegii i Portugalii.

Jan Bodakowski

Komentarze (46):

katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.18 16:13
Jestem ĐŮƤÄ czyli Đöğłëßñïë Ůşřäñÿ Ƥïërđöļñïëțÿ Äțëïšţä. Chory na nienawiść do Polski i Kościoła. To już końcowe stadium. Nie czytajcie moich bzdurnych wpisów.
sct2020.09.6 19:00
No i gitara!
covidiota2020.09.6 18:21
Super!Oby kiedyś 1.miejsce! DEUS VULT!
ryszard2020.09.5 10:23
A wg mojego rankingu najbardziej ksenofobicznym autorem jest Jan Bodakowski, bo powtarza brednie rozpowszechniane przez faszystowską awangardę antyczłowieczeństwa.
bogdanus2020.09.5 10:21
Nie dacie rady nas złamać, tym bardziej marksistowska władza w UE. Możecie sobie wyć dalej...!
Realista2020.09.5 9:22
O to chodziło pisim aby przeciętny debil nienawidził każdego kto jest inny bo wtedy się nie dogadają i można rządzić bez przeszkód za miskę ryzu
Krakus2020.09.5 9:53
Dokładnie tak. Prymitywy z PiS i i ich elektorat boją się wszystkiego co nowe, odważne, inteligentne itd.
Japa2020.09.5 22:13
" Krakus " , jeśli masz cokolwiek wspólnego z Krakowem , nie rób nam wstydu.Kraków to nie Warszawa z Czajką , Trzaskowskim Rabiejem .No i ostatnio z tym " ono " co to nie wie co mu natura w krok przylepiła .
kali2020.09.5 10:34
A szambo Czajkowskie płynie ...
O Polakach powiedzieli2020.09.5 8:29
""Ale tak jak dziś jest, to Polak jest olbrzym, a człowiek w Polaku jest karzeł - i jesteśmy karykatury, i jesteśmy tragiczna nicość i śmiech olbrzymi" - Cyprian Kamil Norwid ""Oni mogą być niebezpieczni - bo to zdolny naród - całe szczęście, że nie lubią myśleć i nie lubią się często fatygować. Jak się raz wysilą od wielkiego święta, to potem przez całe lata odpoczywają" - Józef Culmer. "(...) istnieje olbrzymia trudność doprowadzenia jakiejś narady z Polakami do końca. Męcząca to praca tak dalece, że wytworzyłem całe mnóstwo pięknych słówek i określeń, które (...) naród polski stawiają w rzędzie idiotów" Józef Piłsudski. "Ślamazarny był los nasz. Zabierało się na coś w początkach. Zdawało się, że my Słowiańszczyznę spoim i urządzim. Garnęły się do nas narody i korony, ale z niczego korzystać nie umieliśmy, nic w czas zrobić" - Zygmunt Krasiński. "W gruncie rzeczy ludzie prawie w niczym się nie orientują i naprawdę nie bardzo wiedzą, czego chcą. Przede wszystkim nikt nie chce zbyt wiele pracować, a wszyscy chcą dobrze zarabiać" - Bolesław Bierut. "Polacy są narodem wybitnie skłonnym do stosowania etyki bohaterskiej wymagającej ofiar z życia (...). A są prawie zupełnie pozbawieni etyki społecznej (...) prowadzącej do szczęśliwego, bo uczciwego życia na co dzień" - Maria Dąbrowska. "Niestety u nas każdy jest wielkim człowiekiem; jak przychodzi co zrobić, to nikogo nie znajdziesz. Każden jest tylko albo ministrem, albo jenerałem" - Leopold Kronenberg.
ryszard2020.09.5 10:27
Niestety to święta prawda, dlatego co polityk to wpadka.
Foster2020.09.5 8:00
Jako młody chłopak (w latch 70 tych) XX wieku, pierwsze ulotki szkalujące Polaków za pochodzenie żydowskie znalazłem na szybie samochodu zaparkowanego na parkingu przed Bazyliką w Licheniu.
jasko2020.09.5 10:35
Największa świątynia w Polsce, znajdująca się na terenie Sanktuarium Maryjnego w Licheniu, powstała w latach 1994 - 2004.
slw2020.09.5 7:44
skoro tak nas ocenia OECD to znaczy że z nami nie jest tak źle :)
Wicio Napletek2020.09.5 7:34
mieszkamw TelAviv -ma na sumieniu całe przedszkole ;ale nie jestem ksenofobem,a strasznie nie lubię tych o skośnych okach i gojów
Jarek2020.09.5 7:15
Istny powód do dumy. I kolejny powód do dumy, to to że jesteśmy ponoć chrześcijanami. To pokazuje nowy odłam chrześcijaństwa pełnego nienawiści do drugiego człowieka. W 90% nie znacie tych ludzi, to czemu ich tak nienawidzicie?
koma2020.09.5 6:30
uż po egzekucji polskich oficerów, w 1943 r. ukazała się stalinowska dyrektywa, która zalecała: "Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej".
kali2020.09.5 6:28
Bardzo dobra wiadomość . Wszelaka swołocz będzie omijać nas z daleka
Czytacz2020.09.5 4:38
To są rankingi z ...wzięte. Szkoda na takie bździny czasu. Podobnie jak teksty o Michale Sz. Media nadymały to nic. Jak kiedyś Kijowskiego. Jak kiedyś Petru. Jak kiedyś Palikota. Wszystkie te zera spłynęły z życia publicznego jak kupa serducha Czajkowskiego Wisłą. To nowe coś też spłynie
Katolik2020.09.4 22:26
Bóg wygra!
Japa2020.09.4 20:59
Nie do wiary . Jeśli to prawda co pan J. Bodakowski napisał , to mamy się z czego cieszyć . Bardziej bym się cieszył z pierwszego miejsca . Cóż nie udało się. Ale jest i druga strona tego " medalu " Dokąd ten świat zmierza ? Jeśli prawa natury , są mniej ważne od wydumanych praw chorych umysłów. to koniec z nami . To jeszcze jeden dowód na genialność Hitlera i Stalina . Dzieją się rzeczy dalekie od prawdy , bez dowodów naukowych , wymysły chorych umysłów, a reakcji naszej elity naukowej nie widać . Ba ..Jeszcze brawo biją . Ten Hitler ze Stalinem przewidzieli wszystko , I swoją ewentualną klęskę i dzisiejszy :zwycięstwa " W miejsce wytępionej do cna elity naukowej i patriotycznej ,wykształcili swoją . I mamy co mamy . Biją brawo kiedy chłop dziś jest chłopem a jutro babą z gonadami . Pomagają udowadniać ,że płeć jest wymysłem idiotów . No i mamy co mamy . Bez armat, ci wyżej wymienieni odnoszą zwycięstwa . Ino patrzeć jak Lenin z mauzoleum zacznie brawo bić .
rychu2020.09.4 20:52
Jestem ksenofobem i nienawidze hitlersynow kacapow gudłai i złych ludzi
...2020.09.4 20:45
Zróbcie najpierw sondaż na temat aktualnej polityki Izraela wobec Palestyńczyków, zaręczam, że mniej niż połowa Polaków będzie wiedziała o co chodzi.
NaziBarbi2020.09.4 20:41
Bodakowski to jest mężczyzna. Chyba, że któraś nie jest biologiczną kobietą jak ja - wtedy uważa inaczej.
Randka juz dzis2020.09.4 20:27
Cześć Poznaj dziewczynę w domu i weź ja na szybka penetracje! Najlepsze dziewki w polsce www.erooo.pl
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.4 19:36
Polska jest wspaniała
abcd2020.09.4 19:05
Nigdy nie pozwalajcie, aby nazywano was rasistami lub ksenofobami! 15% społeczeństwa, 50% morderstw - CHCECIE TAK MIEĆ? To nie jest rasizm - to zwykłe myślenie z troską o przyszłości własnych dzieci. CHCECIE ZOSTAWIĆ IM TAKĄ POLSKĘ? - Nie pozwólcie sobie wmówić, że to jest ksenofobia lub rasizm - macie prawo sami kształtować przyszłość własnego kraju. Po prostu: NIE CHCEMY TAK MIEĆ, taki jest NASZ wybór. Przeczytaj: "Murzyni. Czy czarne jest piękne?" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Murzyni._Czy_czarne_jest_pi%C4%99kne%3F
ceramik2020.09.4 18:50
Jesteśmy lepsi od Izraela? Przecież tak zwany israel, to pierwsze miejsce bezapelacyjnie.
STANISLAW2020.09.4 18:20
Zachód nie wykazuje tyle ksenofibii czyli lęku przed obcymi, bo dla nich ludność krajów kolonialnych, która tu występują w podtekstach, jest już od dawna oswojona. Ona po prostu nabrała praw do Zachodu, do jego majątków i instytucji, od których nadal jest uzależniona, lecz na sposób postkolonialny. Zresztą bywają dotąd nadal eksploatowani jako siła robocza.
Anonim2020.09.5 5:21
Do Stanisław - piszesz brednie , brednie i jeszcze raz brednie. "ludność krajów kolonialnych" dale w europie wyznaje swoje zwyczaje , religie , ubiory, mentalność . Nigdy nie pogodziła się z prawem Zachodu . Już się nie tylko z tym nie kryją , ale żądają większych przywilejów dla siebie niż mają rodowici Europejczycy. Francja , Belgia , Holandia, Szwecja to już są kraje ISLAMSKIE , tylko w oficjalnym przekazie nikt o tym nie mówi.
STANISLAW2020.09.5 7:30
Powtarzam jaśniej: Ciagną do Zachodu, bo ich wiele z nim i wzajemnie łączy. Do Polski nie, bo nic wspólnego tu nie mają, oni u nas, a my u nich! Upodabnia nas tylko wzajemna ksenofobia: lęk przed obcością.
Bodakowski, nigdy nie umieszczajcie2020.09.4 17:55
w Internecie zdjęć, na których trzymacie przed sobą kartkę papieru. Uczcie się na cudzych błędach.
STANISLAW2020.09.4 17:54
Ksenofobia to prawo przyrody roślinnej, zwierzęcej i ludzi. Lękiem przed obcym nieznanym niebezpiczeństwej bytu chronia swojego istnienia. Gdy nie ma fobii, czyli lęku przed obcym nieznanym, gatunek ginie. NIE BÓJMY SIĘ BAĆ! Nie wyrzekajmy sie ksenofobii. Jest ona darem Bożym dla przyrody.
A w pośredniaku byłeś?2020.09.4 17:37
j.w.
Realista2020.09.4 16:54
Bo tam ludzie się zmieniali na pepsze a u nas katolik stał się synonimem zakutego cieplnego łba nienawidzącym wszystkivh
wania2020.09.4 17:26
jaki z ciebie realista? Polacy niezawidzą wszystkich? Weź pigułkę.
Mirek2020.09.4 17:39
To ty jesteś zakuty łeb który nic nie rozumie albo jesteś kacapskim trolem . To dzięki wierze katolickiej Polska się trzyma . Natomiast taka Francja jest dzisiaj żerem dla islamu !!! .
suuper,marze o top12020.09.4 16:54
top1
nie ślepy2020.09.4 16:54
Jestem za tym, żeby zająć pierwsze miejsce! Wywalenie lewactwa z Polski pewnie by znacznie w tym pomogło?!
MaxFiend2020.09.4 17:04
Nie potrzeba wyganiać lewactwa. Sami siebie tradycyjnie po swojsku wykończycie. Wystarczy, że sąsiadowi się lepiej powodzi :-D
Wilq2020.09.4 21:28
Boś jest buc.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.4 16:46
tylko zaczął rządzić PiS wspierany przez kościół i od razu jesteśmy w czołówce wszelkiej homofobii i ksenofobii! szkoda że PiSdziakom tak dobrze nie idzie np.w gospodarce, sądownictwie czy szkolnictwie że jesteśmy przykładem i klasyfikujemy się w czołówce!
Anonim2020.09.4 16:46
Wiecie jaka jest nowa Karta Polaka , dostają ją wszyscy potomkowie osób zamieszkujących I i II Rzeczpospolitą . A wiecie pewnie jakie to były nacje i dobre dla nas jest też to , że nie ma już Krzyżaków
Panie Tadeuszu Grzesik2020.09.4 16:32
Po co wpuszczacie na portal tę łajzę Bodakowskiego?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.4 16:56
zostaw go... bezrobotny jest to niech se zarabia, będzie miał kasę to może znajdzie dziewczynę i w końcu sobie zarucha, bo tak to wali konia pod pornole z karłami! a na jego obronę dodam że jako jedyny podpisuje się z imienia i nazwiska pod tymi swoimi bzdurami które wypisuje...
Anonim2020.09.4 16:32
Polacy róbmy wszystko aby zająć pierwsze miejsce na pudle. Wszystkie ręce na pokład !!!