Kolejna Wielkanoc z obostrzeniami?! Kraska odpowiada - zdjęcie
06.03.21, 09:45Fot. via Pixabay

Kolejna Wielkanoc z obostrzeniami?! Kraska odpowiada

7

Pamiętam rok temu, kiedy mówiliśmy, że następne święta już będą świętami normalnymi. No niestety wydaje się, że na pewno jakieś ograniczenia w przemieszczaniu (będą)” – powiedział dziś w rozmowie na antenie Radia ZET wiceminister zdrowia Waldemar Kraska komentując kwestię rozwoju epidemii koronawirusa w Polsce.

Jak podał dalej, zapewne znów pojawią się zalecenia co do ograniczenia kontaktów, ponieważ to jest największą przyczyną zwiększania zakażeń.

Dodał:

To jest początek kwietnia, czyli dość nieodległy termin. My oczywiście o tym myślimy i myślę, że za tydzień, dwa takie rekomendacje się pojawią”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (7):

Jerzy2021.03.6 11:03
kraska - kolejny debil któremu szerszej widowni trzeba na latarni przedstawić... już na te żydowskie ryje nie sposób patrzeć...
***** PO bardziej od PiS2021.03.6 10:55
PIS i SLD to chorzy psychicznie ludzie dlatego popierają wszelkie lockdowny. Co innego PO, z drobnymi wyjątkami, zdrowi i świadomi tego czego głośno, stanowczo oczekują by zdewastować całe państwo celem zdobycia władzy
Han2021.03.6 10:29
Kraska i cała ta ekipa baranów niczego przez rok nie zmieniła.Deptamy w tym samym miejscu.Ten nierząd PiS to jak okupacja wolnych ludzi.mYŚLĘ ,ŻE JUŻ NIEDŁUGO odbędą się przedterminowe wybory i PiS wyląduje w koszu.
tretka2021.03.6 10:23
Episkopat do chrzanu, zgadza się na wszystko. Wyszyński przewraca się w grobie!!!
katolik2021.03.6 10:19
Dlaczego debile decydują za katolików, za Kościół. to tak jakby decydowali za Chrystusa. Episkopacie powstań z kolan! Arb Gadecki episkopat rfaczej nie ruszy. Moze chociaz TY wstaniesz z kolan. Nie bój się , ze wszystkim zmarłym księzom wpisali covid, to znaczy, że to prawda, bo jest plandemia i pseudowirus, taka śmiertelna gra, więc chyba świeconkia bedzie i Kościół na święta będzie działał?
Ant2021.03.6 10:10
Tradycja to tradycja. Precz z paskudnym banksterem i ekonometrą.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.6 10:00
święta nikomu nie są potrzebne! pokazał to ostatni rok! można bez tego żyć! świat się nie zawalił! to tylko wymysł kleszych pedofilów którzy w tych dniach strzygą swoich baranów z kasy!