Jezus zapewnił mistyczkę, że będzie królował Polsce - zdjęcie
16.06.21, 18:52Fot. via: Pixabay

Jezus zapewnił mistyczkę, że będzie królował Polsce

37

Pan Jezus: Córko moja, obrałem tron w królowaniu w sercu twoim, jakby w niebie. Przychodzę z moimi skarbami, abyś nimi dzieliła się z innymi. Nie zasypiaj z nimi. Daję ci [je] jak córce królewskiej

Pan Jezus: (I sobota miesiąca): Kiedyś Mi oddała serce na własność, [Ja] w nim króluję i znajduję odpoczynek. Bądź Mi posłuszna i wykonuj, co ci każę. Pragnę upodobnić ciebie do Siebie. Chcę jednoczyć się z tobą.

Pan Jezus: Matka moja i była, i jest, i będzie Królową Polski!

Święta Teresa od Dzieciątka Jezus: W trudnościach, jakie przechodzisz, bądź zawsze spokojna, jakby nic nie zaszło, bo w twoim sercu Pan Jezus odpoczywa. Każdy człowiek, który chce zasnąć, pragnie spokoju. Pan Jezus w duszy spokojnej jakby zasypiał. Siostro moja, ty mi pomożesz kochać Oblubieńca naszego, gdy pójdziesz drogą wskazaną ci z dobroci i miłosierdzia Bożego, przeze mnie, a ja ci pomagać będę kochać Pana Jezusa i wspierać cię będę moimi prośbami. Siostro moja ukochana, jesteś królową, bo cię wybrał Pan Jezus na oblubienicę swoją. Droga, którą idziesz, jest drogą królewską. Idąc nią na pewno trafisz do Chrystusa Króla. Droga ta dostępna jest dla każdej duszy

Pan Jezus: Jestem Królem królów, a królowie pozostają w mojej obecności jako prości ludzie, zaś kapłani są moimi zastępcami.

Pan Jezus: Jestem Królem wszystkich królów, a ty jesteś moją królową i jako taka masz prawo do skarbów moich, możesz nimi rozporządzać, ile i kiedy zechcesz, dla siebie i dla innych.

Pan Jezus: (Uroczystość Chrystusa Króla): Kapłani są królami mojego Królestwa. Majątkiem ich są dusze. Módl się za kapłanów, bo oni sprawują mój urząd, są jakby kielichami, z których krew moją wylewają na dusze. Módl się, aby urząd sprawowali z wielką pokorą i w miłości. Przez okrutne cierpienia wysłużyłem zasługi krwi mojej. Królowa przez zaślubiny z królem ma prawo do majątku królewskiego. Przez łączenie się ze Mną w Komunii św. otrzymujesz na własność moje zasługi, moje skarby. Daję ci prawo do wszystkich moich skarbów. Możesz z nich czerpać dla innych i dla siebie, ile chcesz i kiedy chcesz. Przez moje zasługi i miłość jedno się stajemy w łączności. W sercu masz zapoczątkowane niebo na ziemi, a w niebie szczęściu nie będzie końca. Jako ziemska oblubienica króla stara się we wszystkim mu przypodobać i w tym jest pilna, tak ty pilnuj czasu na ziemi, nie zajmuj umysłu sprawami niepotrzebnymi, ale staraj się zdobyć jak najwięcej miłości i jak najwięcej dusz, byś mogła zdobyć jak najwięcej mojego majątku – dusz moich, a tym zadowolisz moje pragnienie. Cierpienia, jakimi cię nawiedzam, należą do skarbów moich. Ponoszone z miłości dla Mnie i złączone z moimi [cierpieniami] stają się dowodem najwyższej miłości. W tym okażesz Mi najwyższą miłość, że zniesiesz cierpienia z radością. Łatwiej [jest] wykonywać inne cnoty. Gdy król ma jakieś strapienie, królowa przeżywa je razem z nim. Razem przeżywają smutki i radości. Daję ci odczuć radość moją. Boleść i cierpienia podzielaj ze Mną i wstępuj w moje ślady. Podzielaj ze Mną i pracuj w mojej winnicy, bądź bardzo pilna i wierna, a Ja będę nagrodą twoją. Nie sama pracujesz, ale ze Mną i moją łaską. Jestem twoim kierownikiem. Mnie się radź, co i jak masz wykonywać, a Ja wspomogę cię łaską, i [wszystko] przeze Mnie wykonywać będziesz, a Ja przez ciebie. Miłość jest sternikiem, który przejdzie przez największe nawałnice. Pełnij moją wolę, jak Ja pełniłem wolę Ojca mego.

 

Kunegunda Siwiec, (ur. 28 maja 1876 w Stryszawie, zm. 27 czerwca 1955 tamże) nazywana Kundusią, to świecka karmelitanka ze wspólnoty wadowickiej, która zmarła w opinii świętości w 1955 r. To mistyczka oraz Służebnica Boża Kościoła katolickiego.

Urodziła się ona 28 maja 1876 r. w Stryszawie (koło Suchej Beskidzkiej) w bardzo pobożnej rodzinie Jana i Wiktorii Siwiec. Była dziesiątym z jedenaściorga ich dzieci. W domu rodzinnym otrzymała chrześcijańskie wychowanie i wyrosła na żywą, wesołą, ładną i religijną dziewczynę.

W dwudziestym pierwszym roku życia w nowopowstałej parafii p. w. św. Anny w Stryszawie pod wpływem nauk misyjnych o. Bernarda Łubieńskiego, redemptorysty, obecnie Sługi Bożego, Kundusia doznała głębokiego nawrócenia. Zmieniła swoje plany życiowe i oddała się na wyłączną służbę Bogu, jednak nie w klasztorze lecz w świecie.

Żródło tekstu:   http://kundusia.pl/

MP 

 

Komentarze (37):

Józef2021.06.17 16:17
Teraz za to się wziął Natanek, codziennie rozmawia z Jezusem aby był Królem Polski.
qwert2021.06.17 10:59
MISS TYCZKI a nie mistyczka - nauczcie się odmieniać!!!!!!!
Lucifer Morningstar2021.06.17 10:55
Jak to dobrze, że nie każda miss tyczki jest opętaną idiotką: część skacze dobrze i wysoko.
katolik2021.06.17 9:11
ŻADNA UNIA........ NAM NIE POMOŻE ANI PIENIĄDZE ........ faryzejskie ....... z "FUNDUSZU ODBUDOWY" ...... POMOŻE NAM JEDYNIE CHRYSTUS PAN !!!
wierni2021.06.17 9:07
modlimy się w tej świętej i ważnej dla Polski intencji ...... oczekujemy tego ! Niech żyje Chrystus Pan !
Polak2021.06.17 8:14
I czemu właściwie mielibyśmy traktować ten tekst jako coś innego niż majaczenie prostaczki naiwnej a ignoranckiej?
bef2021.06.17 9:06
Dlaczego w Tobie tyle nienawiści ! dlaczego jesteś taki okrutny w ocenie czy ktoś kiedyś Ciebie tak ocenił?
PDV2021.06.17 9:53
Z którego słowa wywnioskowałeś tą nienawiść?
Anonim2021.06.17 17:50
A to już twój problem, lewacki błaźnie.
Polak2021.06.18 9:43
To że boisz się prawdy i rzeczywistości nie zmienia faktów - fikcja literacka zwana "religią" służy wyłącznie do wyłudzania pieniędzy od naiwnych.
Jawny2021.06.17 4:30
,,Pan Jezus został wzięty/wstąpił do nieba i zasiadł po prawicy Boga" nie znaczy oczywiście, że zasiadł - jako Bóg - po prawicy samego siebie. Zasiadł po prawicy Boga innego, ale jednocześnie tego samego, bo rezydującego w Trójcy Świętej łącznie z Duchem Świętym (tj. takim samym Bogiem, tyle że kompletnie różnym). Jednak nie zasiadł też po prawicy Ducha Świętego, bo to jest totalnie niepodobny, ale identyczny z nim Bóg. Skądinąd wiadomo również, że Bóg jest JEDEN, ale w TRZECH osobach, tzn. jest ich TRZECH w JEDNYM. Stanowi to tzw. teologiczno-dogmatyczną kwadraturę trójkątnego koła.
Anonim2021.06.17 17:52
Mało pojętnemu człowiekowi rzeczywiście trudno to ogarnąć.
Przepraszam cię Jezu za niego !....2021.06.16 23:06
... Za te wszystkie bluźnierstwa tego Lecha Kellera !... Daj mu Boże, łaskę nawrócenia! ... Zlituj sę nad nim! Niech nie pogarsza i tak złej swojej sytuacji duchowej!... Bądź miłościw jemu grzesznemu!... Przecież nie da się tych obelg czytać !
Matka trojga dzieci przeprasza2021.06.17 10:45
Za swoje debilne wpisy, uderzające w bogu ducha winnego dr. Lecha Kellera-Krawczyka. Ciekawe, skąd w tej starej babie tyle nienawiści. Nie chciał jej w łóżku czy jak?
hehe2021.06.16 22:24
to był zwykły egregor jesusopodobny ,co juz setkami zwodził róznych poplątańców, podobnie jak setki innych zwiodły matki boskie
AAAtomek2021.06.16 22:09
Czy Jezus jak zostanie królem tego barłogu, to będziemy wreszcie wygrywali wszystkie mecze w piłce nożnej? Jeśli nie - to niech spada na pustynne drzewo!
Clint2021.06.16 23:18
Nie wiesz, co wypluwasz z siebie atomku-matołku, jednak zapłacisz piekłem. Pomyśl o nawróceniu gówniarzu, póki egzystujesz tu, masz szansę. Powodzenia.
PDV2021.06.17 10:00
Kim ty jesteś aby sądzić żywych i umarłych, nie ty decydujesz o jego losie, a Pan Twój nie będzie miał nad Tobą litości ponieważ postawiłeś się na jego miejscu, chciałeś być Bogiem czym popełniłeś obrzydliwość w jego oczach za co zostaniesz osądzony sprawiedliwie!
hehe2021.06.17 14:02
tak będzie,najpierw smazenie, potem duszenie pod przykryciem ,a pieczenie zwieńczy dzieło,spożywać na zimno
Monika2021.06.16 22:05
Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: www.cutt.ly/monika89
6969692021.06.16 22:04
Klituś bajduś dla idiotów.
Clint2021.06.16 23:23
Skomentował kompletny idiota, nie zdający sobie sprawy z konsekwencji swojej głupoty... Nie zazdroszczę przyszłości.
6969692021.06.17 10:53
Ja swoją przyszłość znam: kiedyś umrę i będzie po wszystkim. A ty i tobie podobni będziecie śmierci pewni swoich debilnych zabobonów i nic was z głupoty nie wyleczy. Tego, że was już nie ma, oczywiście nie zauważycie, bo niby jak. Wyimaginowana bozia wam nie pomoże.
Sprzedam opla2021.06.16 22:03
Sprzedam opla aquillę. Autokomis Roman Pornola. Radomsko, ul Wiejska
piotr2021.06.16 20:34
Mistyczka u boku Natanka ma dokładnie takie same schizy.
Clint2021.06.16 23:28
Piotruś już odrobił lekcje? Zaszczepił si 2 x grzecznie? To smartfonik do łapki i spać.
Jezus zapewnił mistyczkę,2021.06.16 20:23
że będzie królował Polsce. //////////// Pan Jezus: Córko moja, obrałem tron w królowaniu w sercu twoim, jakby w niebie. Przychodzę z moimi skarbami, abyś nimi dzieliła się z innymi. Nie zasypiaj z nimi. Daję ci [je] jak córce królewskiej Pan Jezus: (I sobota miesiąca): Kiedyś Mi oddała serce na własność, [Ja] w nim króluję i znajduję odpoczynek. Bądź Mi posłuszna i wykonuj, co ci każę. Pragnę upodobnić ciebie do Siebie. Chcę jednoczyć się z tobą. Pan Jezus: Matka moja i była, i jest, i będzie Królową Polski! Święta Teresa od Dzieciątka Jezus: W trudnościach, jakie przechodzisz, bądź zawsze spokojna, jakby nic nie zaszło, bo w twoim sercu Pan Jezus odpoczywa. Każdy człowiek, który chce zasnąć, pragnie spokoju. Pan Jezus w duszy spokojnej jakby zasypiał. Siostro moja, ty mi pomożesz kochać Oblubieńca naszego, gdy pójdziesz drogą wskazaną ci z dobroci i miłosierdzia Bożego, przeze mnie, a ja ci pomagać będę kochać Pana Jezusa i wspierać cię będę moimi prośbami. Siostro moja ukochana, jesteś królową, bo cię wybrał Pan Jezus na oblubienicę swoją. Droga, którą idziesz, jest drogą królewską. Idąc nią na pewno trafisz do Chrystusa Króla. Droga ta dostępna jest dla każdej duszy Pan Jezus: Jestem Królem królów, a królowie pozostają w mojej obecności jako prości ludzie, zaś kapłani są moimi zastępcami. Pan Jezus: Jestem Królem wszystkich królów, a ty jesteś moją królową i jako taka masz prawo do skarbów moich, możesz nimi rozporządzać, ile i kiedy zechcesz, dla siebie i dla innych.
cd2021.06.16 20:24
Pan Jezus: (Uroczystość Chrystusa Króla): Kapłani są królami mojego Królestwa. Majątkiem ich są dusze. Módl się za kapłanów, bo oni sprawują mój urząd, są jakby kielichami, z których krew moją wylewają na dusze. Módl się, aby urząd sprawowali z wielką pokorą i w miłości. Przez okrutne cierpienia wysłużyłem zasługi krwi mojej. Królowa przez zaślubiny z królem ma prawo do majątku królewskiego. Przez łączenie się ze Mną w Komunii św. otrzymujesz na własność moje zasługi, moje skarby. Daję ci prawo do wszystkich moich skarbów. Możesz z nich czerpać dla innych i dla siebie, ile chcesz i kiedy chcesz. Przez moje zasługi i miłość jedno się stajemy w łączności. W sercu masz zapoczątkowane niebo na ziemi, a w niebie szczęściu nie będzie końca. Jako ziemska oblubienica króla stara się we wszystkim mu przypodobać i w tym jest pilna, tak ty pilnuj czasu na ziemi, nie zajmuj umysłu sprawami niepotrzebnymi, ale staraj się zdobyć jak najwięcej miłości i jak najwięcej dusz, byś mogła zdobyć jak najwięcej mojego majątku – dusz moich, a tym zadowolisz moje pragnienie. Cierpienia, jakimi cię nawiedzam, należą do skarbów moich. Ponoszone z miłości dla Mnie i złączone z moimi [cierpieniami] stają się dowodem najwyższej miłości. W tym okażesz Mi najwyższą miłość, że zniesiesz cierpienia z radością. Łatwiej [jest] wykonywać inne cnoty. Gdy król ma jakieś strapienie, królowa przeżywa je razem z nim. Razem przeżywają smutki i radości. Daję ci odczuć radość moją. Boleść i cierpienia podzielaj ze Mną i wstępuj w moje ślady. Podzielaj ze Mną i pracuj w mojej winnicy, bądź bardzo pilna i wierna, a Ja będę nagrodą twoją. Nie sama pracujesz, ale ze Mną i moją łaską. Jestem twoim kierownikiem. Mnie się radź, co i jak masz wykonywać, a Ja wspomogę cię łaską, i [wszystko] przeze Mnie wykonywać będziesz, a Ja przez ciebie. Miłość jest sternikiem, który przejdzie przez największe nawałnice. Pełnij moją wolę, jak Ja pełniłem wolę Ojca mego.
hehe2021.06.16 22:26
niezły bełkot ,jakby plenuma kc pzpr wróciła
krzysztof2021.06.16 19:59
rebeliant jesteś niewolnikiem diabła będziesz wył przez wieki ale pomocy nie otrzymasz
rebeliant2021.06.16 19:24
" Bądź Mi posłuszna i wykonuj, co ci każę. Pragnę upodobnić ciebie do Siebie. Chcę jednoczyć się z tobą." - i tak wygląda właśnie "życie" w Bogu - czyli bycie marionetką, wydmuszką. Lepiej jest już nie istnieć.
Po 11 ...2021.06.16 19:21
Gdyby to Jezus objawił, że jest królem Polski komuś neutralnemu, np. Aborygenom w Australii, to można by to brać choć trochę poważnie, ale to mamy rojenia pani Natalii Siwiec, Polki z krwi i kości, no i kilku innych "rzeczy", które katolików zawstydzają. Przypominam, że pani Siwiec została nam objawiona w czasie EURO 2012.
matis892021.06.16 19:27
To bierz na poważnie te wizje kiedy to obcy także mieli takie wizje o Polsce. O zgrozo nawet Niemka.
Grizzly2021.06.16 19:50
Przypomnieć również warto jej udział w reklamie kremu do wybielania odbytu
hehe2021.06.16 22:27
i jak ? wybieliło kakałko??
matis892021.06.16 19:02
Zanosi się na to że Pan Jezus zrobi porządek z PISem który oficjalnie służy Antychrystowi i pod Antychrysta ciągnie naród Polski. Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Cyfryzacja Antychrysta to narządzie polityków do realizacji Państwa Bezgotówkowego Antychrysta i Znamienia Bestii.
Dziękujemy św.Hubercie!2021.06.16 18:59
"Kiedy mówisz do Boga modlisz się; Kiedy Bóg mówi do ciebie – masz schizofrenię. Jeśli zmarły mówi do ciebie, jesteś spirytualistą; Jeśli ty mówisz do zmarłego, jesteś schizofrenikiem."