Jarosław Kaczyński utyka, ale wciąż odwleka operację. ,,Nigdy nie ma dobrego momentu'' - zdjęcie
22.07.21, 08:11Fot. screenshot - YouTube (Prawo i Sprawiedliwość)

Jarosław Kaczyński utyka, ale wciąż odwleka operację. ,,Nigdy nie ma dobrego momentu''

40

Jarosław Kaczyński ciągle odkłada operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego, pomimo tego, że zaczyna coraz bardziej utykać.

Pierwszą operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego Kaczyński przeszedł w 2019 roku w szpitalu w Otwocku. Po operacji miała miejsce długa rehabilitacja.

Kolejny taki zabieg Kaczyński planował po wyborach prezydenckich w 2020 roku. Tutaj jednak plany prezesa PiS pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Dzisiejszy Super Express donosi, że prezes PiS coraz bardziej utyka, jednak mimo to woli w dalszym ciągu przekładać operację.

"Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, dzieje się tak z dwóch powodów: powrotu do krajowej polityki największego politycznego wroga, czyli Donalda Tuska i możliwych wcześniejszych wyborów na wiosnę" - czytamy w SE, który cytuje słowa "ważnego polityka PiS". 

"Jarosław odkłada zabieg, ale nie może go przecież odkładać w nieskończoność. Zalecałbym mu przeprowadzenie operacji jak najszybciej, chociaż z tego co wiem, on się do niej nie kwapi, bo to wyłączyłoby go z politycznej aktywności, a bez niego w roli szefa i lidera Zjednoczonej Prawicy, to wszystko może runąć. W dodatku pojawił się groźny przeciwnik, czyli Donald Tusk, którego nie można lekceważyć" - mówi informator Super Expressu.

Nie jest ponadto wykluczone, że do końca roku Kaczyński odejdzie z rządu, co da mu więcej czasu na zadbanie o zdrowie i o sprawy w partii.

Wtedy także Kaczyński mógłby pozwolić sobie na zabieg.

"Chyba, że na wiosnę odbędą się wybory… Widzi pan, nigdy nie ma dobrego momentu" - skonkludował rozmówca SE.

jkg/super express

Komentarze (40):

Jawny2021.07.22 15:54
Kaczyński przegrał z Petru. wiadomosci.onet.pl/kraj/ryszard-petru-wygral-proces-z-jaroslawem-kaczynskim/1p6ny91 - Mały sukces a cieszy.
Kaczyński odkłada operację? Wina Tuska!2021.07.22 15:23
Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska! Nie boimy się Tuska! Wina Tuska!
Maciej Piwowar2021.07.22 15:19
Kaczyński się “niedobrze” zestarzał i jest kompletnie oderwany od rzeczywistości. Nie ma pojęcia o tym, co się naprawdę dzieje i gdzie obecnie są prawdziwe problemy, którymi żyją ludzie. Kaczyński zamknął się w wąskim światku swojej najbliżej kamaryli, wszelkie bieżące informacje dostarczają mu tacy “współpracownicy”, jak Morawiecki, Fogiel, Moskal, Terlecki, Kurski oraz im podobni. Oni oczywiście stosują odwieczną zasadę “żeby babci nie denerwować”, więc Kaczyński dowiaduje się tylko o tym, co jest dla niego wiadomością miłą. Sam po prostu nie umie sobie niczego sprawdzić. Jedna z podstawowych słabości Kaczyńskiego to nieumiejętność korzystania z możliwości stwarzanych przez cywilizację cyfrową, oraz kompletny brak zrozumienia zmian, jakie ta cywilizacja wywołała na świecie i wśród ludzi. A skoro wszyscy przydupnicy bez przerwy kadzą Kaczyńskiemu jaki to on jest genialny i niezwyciężony, to trudno się dziwić, że Kaczyński w to święcie wierzy.
Anonim2021.07.22 12:30
przecież on i takk ni cholery w rządzie nie robi,a na kolano niech wypije redbulla i używać skrzydeł kwaczych zacznie
ludzie umieraja przez pis2021.07.22 11:55
co z tego ze kaczysnki utyka/ ile ludzi utyka przez to, ze pis pozamykal dostep do szpitali, lekarzy i nie ma z tego powodu sensacji..75tys,ludzi zostalo usmierconych przez ludobojcow pis, blokujac amantadyne.
Ty świnio!2021.07.22 14:49
Ruszyłeś doopę, sprawdziłeś? Nie. Ludzie umierają przez panów "doktorów", którzy mają gdzieś pacjenta, zamknęli się w przychodniach i lekceważą swoje obowiązki.
Polak2021.07.22 11:53
Przecież bratobójca nie robi nic poza ukrywaniem się pod poduszka, czasu ma pod dostatkiem. Tylko wrodzone tchórzostwo go trzyma w pieleszach, za setką radiowozów.
A ty,2021.07.22 14:49
matkobójco, masz wszystkie klepki?
Krakus2021.07.22 11:31
Tuska wina!
Awatar2021.07.22 11:15
Jaka jest w tej prawie opinia prasy białoruskiej ?
robaczek2021.07.22 11:02
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBUNIE CH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU!!!! ;] .......................................... kuźwa no wtóciliśmy do PRL ;] ......................... powiatowe dziadki i ich wizja świata ;] .................... jak za ich młodosci ;] ............................ PARTIA RZĄDZI PARTIA RADZI PARTIA NIGDY............... itd
W POLSCE POLITYCY PiS UDAJĄ ANALFABETÓW2021.07.22 10:18
Europoseł Patryk Jaki (PiS) "Czy wiecie, że mianujemy KRS w parlamencie tak samo jak w Hiszpanii? W Hiszpanii wszystko jest ok, ale w Polsce narusza się praworządność. To jest równość? - powiedział, przemawiając w imieniu grupy EKR podczas debaty w Parlamencie Europejskim,: "W Hiszpanii sędziowie są wybierani przez Radę Główną Władzy Sądowniczej, której przewodniczącym jest prezes sądu najwyższego. Pozostałych 20 członków tej Rady jest powoływanych przez parlament (większością 60 proc.), ale wyłącznie spośród doświadczonych sędziów i prawników rekomendowanych przez Komisję Wyborczą, działającą przy sądzie najwyższym. Ta Komisja Wyborcza jest niezależnym organem sędziowskim. parlament wybiera 20 członków Naczelnej Rady wyłącznie z zamkniętej listy 36 kandydatów wskazanych przez sędziów. Nie ma możliwości, aby ktoś poza środowiskami sędziowskimi wskazał parlamentowi kandydatów do Najwyższej Rady Sądownictwa. "Niezależność sędziów od władzy wykonawczej jest w Niemczech modelowa - mówi tymczasem sędzia Monika Frąckowiak z zespołu międzynarodowego Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia. - W komisjach ds. powoływania sędziów zazwyczaj większość stanowią sędziowie wyłaniani przez sędziów, bez żadnych wpływów władz politycznych. Władze landowe czy federalne powołują lub mianują tak wyłonionych kandydatów i najczęściej jest to formalność. Sędziowie od momentu powołania w ogóle nie zależą od żadnej innej władzy. Ministrowie nie sprawują kontroli nad sądami nawet organizacyjnej, tak jak ma to miejsce obecnie w Polsce."
Anonim2021.07.22 10:04
Jak już się konus zdecyduje, to (nomen omen) kaczkę będzie podawał mu salowy w randze wiceministra. 😁😁😁
robaczek2021.07.22 10:02
NO BOHATER!!!! ;] ......................................... liżecie dupsko wodowi?? ;] ....................... no pięknie ;] ..................... widać ze jesteście wyszkolenie w PRL!! ;].............................. PARTAI RZADZI . PARTIA RADZI..................... itd ........................................ powiatowe dziadki ';]
ProtezaOpozycjonistyMaKrótkieKłamliweNogi2021.07.22 9:43
Odezwały się stare rany kończyn dolnych Jarosława Kaczyńskiego ps. Jarosław Kaczyński... Z przejść Bojowym Szlakiem Walki z Komuną. Żadni krwiożerczy oficerowie Jaruzela nie przesłuchiwali Jarosława Kaczyńskiego ps. Jarosław Kaczyński i nie wyrywali mu paznokci u stóp. Tym samym bezwzględnie skazywali Jarosława Kaczyńskiego ps. Jarosław Kaczyński na ogrom tortur związanych z wrastaniem płytki paznokciowej w wały.
wyborca2021.07.22 9:41
A może się NIE ZASZCZEPIŁ Prezes i NIE CHCĄ GO PRZYJĄĆ DO SZPITALA. Przecież już łże media cały czas TRĄBIĄ , że będą ograniczać "PRZYWILEJE" SPOŁECZNE. Albo się Prezes boi (tak jak inni) , że załapie wirusa w szpitalu. Jest jeszcze możliwość, że mu "podrzucą".
Jak cos o Kaczyńskim2021.07.22 9:32
to zaraz swołocze antypolskie wyja pod niebiosa!!!Wyjcie wasze wycie to miód na moje uszy
XYZ2021.07.22 9:32
Do kolejki NFZ dziada.
Dziad2021.07.22 14:52
to jesteś ty, do tego idiota, bęcwał, popapraniec.
Marek Suski2021.07.22 9:22
Ewidentnie do złego stanu stawu kolanowego pana premiera Kaczyńskiego przyczynił się Donald Tusk. Tak to wina Tuska.
Antoni Macierewicz2021.07.22 9:40
Donald Tusk rzucał pod nogi premiera Kaczyńskiego drobne kamyczki, żeby się o nie potykał. Żadne ludzkie kolano nie wytrzyma takiego zmasowanego ataku. Powołamy komisje do wyjaśnienia tej sytuacji i udowodnienia winy Donalda Tuska. Komisja będzie pracować pod moim przywództwem z udziałem międzynarodowych ekspertów. Wyniki prac poznają państwo wkrótce.
Foster2021.07.22 9:17
Po co na tym forum puszczacie takie wiadomości ? Przecież wiadomo jak to się zakończy.
za lockdown pod ściankę!2021.07.22 9:09
https://www.youtube.com/watch?v=kzqQAudsEbU
ProtezaOpozycjonistyMaKrótkieKłamliweNogi2021.07.22 9:04
Odezwały się stare rany... Z przejść Bojowym Szlakiem Walki z Komuną. Kolana Jarosława Kaczyńskiego ps. Jarosław Kaczyński musiały znosić długotrwałe przygniecenie pierzyną w stanie wojennym, kiedy skulony nasłuchiwał, czy siepacze ZOMO walą do drzwi kolbami.
Aleś2021.07.22 14:53
mądry! Jak najgorszy debil.
Foster2021.07.22 9:01
Przez Tuska zostanie inwalidą.
Po 11 ...2021.07.22 8:54
Wychodzi na to, że prezes musi mieć sprawne nogi w pogotowiu aby uciekać przed Tuskiem :))) A wizja chwilowego unieruchomienia po zabiegu go przeraża ...
Anonim2021.07.22 8:50
Lektykę dla Prezesa!
Anonim2021.07.22 9:00
Wystarczy krzesło, najlepiej elektryczne.
Babka klozetowa2021.07.22 9:20
Dyskusja z samym sobą to objaw jednoznaczny.
kałmuk2021.07.22 8:41
knucie i szczucie - to go trzyma przy życiu
Babka klozetowa2021.07.22 9:17
Jak Ty się wyrażasz o Tusku?!!! Trochę szacunku dla Pana Premiera i szefa partii Zielonych i Tęczowych w Dojczlandzie! Reprezentujesz kulturę z forum Wyborczej.
Lala2021.07.22 11:12
Wpis godny autorki
qwerty2021.07.22 8:40
Może mu ta noga odpadnie i będzie koniec ze starym capem
Bandyci z bandy 4 dr Hałat oskarża:2021.07.22 8:36
https://www.youtube.com/watch?v=kzqQAudsEbU
Anonim2021.07.22 8:36
Może, jako entuzjasta i stręczyciel szczepień powinien się po raz kolejny zaszczepić dawką przypominającą i utrwalającą, gdyż jak twierdzą eksperci, to wpływa na poprawę kondycji i może przyczynić się do bezoperacyjnego pozbycia się problemu.
Darek2021.07.22 8:29
Doktor marksizmu-leninizmu Jarosław Kalekenstein vel Kaczyński utyka przede wszystkim na głowę.
ateusz2021.07.22 8:28
Hm to jak to jest w końcu z tym Tuskiem. Jest nic nieznaczącym hejterem do zignorowania, czy przeciwnikiem tak groźnym, że Kaczyński z jego powodu odkłada operację? Jaki jest przekaz dnia z Nowogrodzkiej w tej sprawie, bo już się pogubiłem?
bękart wojny2021.07.22 8:46
frondziarze sami nie wiedzą i czekają na wytyczne jaki ma być przekaz dnia, sprawa musi być poważna bo z reguły wytyczne są do godz 7.00 a tu już prawie 9 i dalej nie ma decyzji
Anonim2021.07.22 8:25
Kaczyński utyka? - miód na moje serce! Buhahahahaha!!!