Jan Bodakowski: Czy Biden dopuszczał się nadużyć seksualnych?  - zdjęcie
11.01.21, 17:35Fot. screenshot - YouTube (NBC News)

Jan Bodakowski: Czy Biden dopuszczał się nadużyć seksualnych?

37

Powinniśmy się zacząć bać. Prezydentem największego militarnego imperium na Ziemi została osoba zachowująca się tak, jakby miała starcze zaburzenia świadomości i wykazywała zaburzenia seksualne (polegające na publicznym seksualnym molestowaniu kobiet i dzieci). Osoba, która, jeżeli zostanie pozbawiona urzędu ze względu na stan zdrowia (o czym już dziś głośno się mówi), może zostać zastąpiona wideprezydentką, którą można ocenić jako komunistkę związana z czarnym rasizmem. Oczywiście, dla dominujących mediów niewłaściwe zachowania Joe Bidena nie mają znaczenia, bo jest to polityk lewicy – a politycy lewicy, jak wiadomo, mogą bezkarnie robić rzeczy, które lewica negatywnie ocenia u prawicowców – nawet gdy robią to publicznie – co widać na wielu filmach i zdjęciach z Joe Bidenem.

Choć algorytmy Google są tak ustawione, by nie można było znaleźć niewygodnych dla lewicy informacji – np. wyników badań naukowych, które są sprzeczne z obecną covidową propagandą, i jak można się spodziewać, sprzeczne z interesem politycznym amerykańskiej lewicy, np. dotyczą fałszerstw wyborczych w USA czy niewłaściwych zachowań Joe Bidena wobec kobiet czy dzieci, to nie wszystko udało się lewakom zamieść pod dywan.

Na stronie ''Businessinsider'' w artykule ''Oto wszystkie przypadki, kiedy Joe Biden był oskarżany o niewłaściwe zachowanie wobec kobiet i dziewcząt'' autorstwa Elizy Relman i Sonam Sheth znajdują się informacje, że „osiem kobiet twierdziło, że Biden albo dotknął ich niewłaściwie, albo naruszył ich przestrzeń osobistą w sposób, który sprawił, że poczuły się niekomfortowo. Jedna z tych kobiet, Tara Reade, twierdzi, że Biden dokonał napaści seksualnej w 1993 roku”.

Według artykułu „w marcu 2020 roku była doradczyni Senatu Tara Reade zarzuciła, że Biden wykorzystał ją seksualnie, gdy pracowała w jego biurze w 1993 roku”. Kobieta za bycie oporną straciła pracę.

Kolejna z ofiar nowego prezydenta USA, demokratka z Nevady, „Lucy Flores zarzuciła w marcu 2019 r., że Biden złapał ją za ramiona od tyłu i pocałował ją w tył głowy bez jej zgody podczas kampanii w 201. […] Biden podszedł za nią, położył ręce na jej ramionach, powąchał jej włosy i pocałował ją w tył głowy”.

Z artykułu można się dowiedzieć, że „Ally Coll, była pracownica Demokratów, powiedziała The Washington Post w kwietniu 2019 roku, że kiedy spotkała Bidena w 2008 roku, pochwalił jej uśmiech, ścisnął jej ramiona i trzymał ją przez chwilę zbyt długo”.

Nowy prezydent został też oskarżony o niewłaściwe seksualne zachowania wobec lewicowej działaczki Sofie Karasek – miało to miejsce podczas rozdania Oscarów w 2016 roku. „Karasek była jedną z kilkudziesięciu ofiar napaści na tle seksualnym, którzy stali na scenie, podczas gdy Lady Gaga wykonywała piosenkę Til It Happens To You na gali rozdania Oscarów w 2016 roku”.

Z artykułu można się też dowiedzieć, że „Amy Stokes Lappos, właścicielka małej firmy i działaczka Demokratów, powiedział Hartford Courant w kwietniu 2019 r., że Biden założył mi ręce za głowę i przyciągnął mnie do siebie. Skandaliczne wydarzenie miało „miejsce podczas zbiórki pieniędzy na rzecz demokratycznego przedstawiciela Jima Himesa w Greenwich w stanie Connecticut w 2009 roku”.

Z kolei „Caitlyn Caruso powiedziała, że po tym, jak podzieliła się swoją historią o napaści na tle seksualnym podczas wydarzenia na University of Nevada w 2016 roku, Biden przytulił ją trochę za długo i położył dłoń na jej udzie”. Zaś „DJ Hill twierdziła, że Biden położył dłoń na jej ramieniu i przesunął ją w dół jej pleców podczas zbierania funduszy w 2012 roku w Minneapolis”, a „Vail Kohnert-Yount, była stażystka w Białym Domu, powiedziała, że kiedy poznała Bidena w 2013 roku, ten położył mi rękę z tyłu głowy i przycisnął czoło do mojego czoła'' [...] Biden nazwał ją ''ładną dziewczyną''”.

Nowy prezydent USA lubi nie tylko towarzystwo młodych kobiet ale i dziewczynek „W czerwcu 2019 r. Biden powiedział braciom 13-letniej dziewczynki, aby trzymali chłopaków z daleka od niej podczas kampanii wyborczej”. Takie skłonności nowy prezydent ma już od lat - „Biden dotykał głową czoła młodej dziewczyny, witając gości po rozmowie podczas kampanii wyborczej z byłym prezydentem Barackiem Obamą w 2012 roku”. „W maju 2019 r. Biden powiedział 10-latce: Założę się, że jesteś równie bystra, jak ładna”.

Na łamach brytyjskiego dziennika „The Guardian” a artykule „Dlaczego media zignorowały napaść seksualną i zarzuty niewłaściwego zachowania wobec Bidena?” Arwa Mahdawi przybliżyła więcej szczegółów dotyczących molestowania Tary Read, która twierdzi, że obecny prezydent „w niewłaściwy sposób ją dotykał i penetrował palcami bez zgody” - „jego ręce były na mnie i pod moim ubraniem”.

Brytyjska dziennikarka zwraca uwagę „media głównego nurtu w dużej mierze zignorowały zarzut” podczas gdy rozpisywały o się o zarzutach wobec Trumpa. Dodatkowo lewica odmówiła pomocy skrzywdzonej kobiecie - „Reade poprosił o pomoc fundusz Time's Up Legal Defense Fund, który wspiera oskarżycieli tak znanych osób, jak Weinstein. Krajowe Centrum Prawa Kobiet, organizacja, w której mieści się fundusz Time's Up, powiedział Reade, że nie może pomóc w oskarżeniach przeciwko kandydatowi na prezydenta, ponieważ zagroziłoby to ich statusowi non-profit. The Intercept zauważa ponadto, że ''firmą public relations, która pracuje w imieniu Time's Up Legal Defense Fund, jest SKDKnickerbocker, której dyrektor zarządzający, Anita Dunn, jest głównym doradcą kampanii prezydenckiej Bidena''”.

Odpowiadając na zarzuty o niewłaściwe zachowanie wobec kobiet i dzieci Joe Biden powiedział, że „Nie żałuję niczego, co kiedykolwiek zrobiłem”. Warto pamiętać, że niekontrolowanie własnych seksualnych namiętności jest doskonałym materiałem operacyjnym dla obcych wywiadów, i z tego powodu nie powinno się osób z nieuporządkowanym życiem seksualnym dopuszczać do tajemnic i władzy.

 

Jan Bodakowski

Komentarze (37):

Skrzypek na dachu2021.01.15 7:41
Brawo Pani Rose McGowan . Kandydat Joe Biden moze byc aresztowany 19ego Stycznia 2021 as gwalt na Tara Reid .
Art2021.01.14 17:39
Ha ha a redaktor Bodakowski znowu o seksie. Tak, wiemy, wiemy. Frustracja seksualna jest naprawdę okropna. Ale żeby publicznie się tak obnażać. I to ciagle?
Lucy2021.01.12 13:57
Cos za często te brudne łapy dotykaja oblesnie dzieci i młode kobiety obrzydlistwo
prawy2021.01.12 13:12
jaki wybrany ????????????na tylu lewych wyborcow,zmowa całej żydokomuny ,masonow niewłaściwe działanie Sądow ,przeciąganie terminu POzwow ,wylewanie POmyj na człowieka uczciwego dało oczekiwany skutek dla komunistow!!!!skąd My to znamy???????????niech sie nie cieszą bo odpłaci im NATURA Z IMPETEM Światła !!!!!
Natalja Siwiec2021.01.12 10:28
Pan Bodakowski musi dostawać naprawdę niezłe pieniądze za to, że podpisuje swoim nazwiskiem podobne bzdury.
Stefan2021.01.14 15:12
Tow. Siwiec, to sa fakty poliszynela w USA a nie bzdury.
Art2021.01.14 17:36
Tow. Stefan, w języku polskim nie występuje zjawisko pt. „Fakty poliszynela”. Może w rosyjskim? To już musicie ocenić sami.
Lucifer Morningstar2021.01.12 9:20
Joe Biden: Czy Bodakowski dopuszczał się nadużyć seksualnych? Odpowiedź: na pewno, każdym swoim tekstem - pi****li bez sensu.
Dam2021.01.12 7:46
Wiadomo na pewno, że nadużyć seksualnych dopuszczał się Trump, no ale o tym przecież nie napiszecie. Tylko clickbaitowy nagłówek z ?, na który odpowiedź najpewniej brzmi "nie". No ale fronda to propagandowa gadzinówka, nie wiem dlaczego wciąż oczekuję chociaż krzty rzetelności.
Tajniak2021.01.12 7:43
J.B. - nażarł się blekotu i popił szalejem i plecie jak Piekarski na mękach.
Jerzy2021.01.12 7:09
Autor artykulu, cymbal, mogl naglasniac i pochylac sie nad sprawa naduzyc seksualnych Bidena przed wyborami, a nie obecnie, gdy juz zostal wybrany i bedzie Prezydentem USA. Wyborcy nie dali wiary oskarzeniom lub uznali je za przesadnie rozdmuchane. Trump dopuszczal sie znacznie gorszych zachowan wobec plci pieknej, nie mowiac juz o jego werbalnych wyskokach wzgledem kobiet.
Beno2021.01.11 22:54
Bodakowski - o takich sprawach trzeba pisać przed wyborami, a nie po wyborach. Teraz twoje wywody tyle znaczą, co musztarda po obiedzie.
ak2021.01.11 21:37
Biden stanie się takim amerykańskim Tuskiem.
Anonim2021.01.11 20:27
Ale żenada takiego wybrali na Prezydenta USA !!!!!!!!
Agnieszka2021.01.12 9:06
Nikt nie będzie bardziej żenujący niż prezydent, którego wybrali w poprzednich wyborach.
xyz2021.01.11 20:12
Wydaje się, że czytelników tej strony bardziej interesuje Jan Paweł II i to czy on gwałcił dzieci, czy tylko na to pozwalał i chronił gwałcicieli?
Maryja2021.01.12 12:13
Może się tylko przyglądał?
JanP2021.01.11 19:41
Chciałbym przypomnieć redaktorowi, że Biden to katolik a więc jego zachowanie nie powinno nikogo dziwić.
Tomasz2021.01.11 19:52
To, że złodziej podaje się za "wnuczka" nie oznacza, że jest wnuczkiem okradanej przez niego babci - szanowny panie JanP
Jerzy2021.01.12 7:19
Zostal ochrzczony, a zatem otrzymal pietno na cale zycie, Nawet osoby wyrzekajace sie wiary maja trudnosci z opuszczeniem rejestrow i statystyk koscielnych. Dla kosciola nie ma znaczenia fakt, czy wierzy czy nie, ale to, ze jest liczony jako czlonek stada.katolikow.
SPROSTOWANIE2021.01.11 20:03
Wejdź na stronę www.bibula.com/?p=20171 i zobacz szczegóły. Zemdlejesz z ohydy.
Ksiądz Grizzly2021.01.11 19:17
Trzeba go usprawiedliwić ze jak całował to widział swoja żonę. Z reszta zdarza się szczypnie panie w zadek ale to nie grzech. A i tak myśli ze jest w swoim domu.
Grizzly2021.01.12 10:34
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Tomasz2021.01.11 19:13
W Masonerii (wyższe poziom oczywiście) normą są ofiary z dzieci, rytualne gwałty i mordy. Bo oni kultywują kult Baala, który właśnie na tym polegał. Można o tym przeczytać w świadectwie anonimowego masona, który się nawrócił i był świadkiem takiego spotkania na szczycie, gdzie był też i nasz Geremek. Można znaleźć w sieci. Wstrząsające świadectwo.
Ania2021.01.11 19:09
Panie Bodakowski.Co smaczniejsze wódka czy denaturat?
Foster2021.01.11 19:02
Bodakowski - ty prymitywie. Nawet Prezydenta zaprzyjaźnionego mocarstwa potrafisz obrazić.
AAAtomek2021.01.11 18:55
Bodakowski = frustracja seksualna = kolejny felieton o seksie...
Po 11 ...2021.01.11 18:55
"Biden złapał ją za ramiona od tyłu i pocałował ją w tył głowy bez jej zgody podczas kampanii, albo pochwalił jej uśmiech, ścisnął jej ramiona i trzymał ją przez chwilę zbyt długo." Jak myślę, że taka męska świnia nie powinna zostać nawet woźnym na Nowogrodzkiej.
Piotr Nowak 🖐🏻2021.01.11 19:18
Czekał czy mu stanie?
?2021.01.11 18:10
Troszkę dziwne te nawyki staruszka, czy normalny inteligentny starszy pan podający się za katolika współpracował by z tym całym lewackim cyrkiem? jest duże prawdopodobieństwo że to jakiś zboczek
Czy Jan Bodakowski podejmie pracę2021.01.11 18:05
w 2021 roku?
Maria Błaszczyk2021.01.11 17:53
No niby tak. Ale to akurat nie są różnice w porównaniu z panem Trumpem. Że pan Trump jest seksualnym drapieżnikiem wiemy ponad wszelką wątpliwość, wszyscy słyszeliśmy jak się chwalił gwałceniem kobiet. Że ma jakiegoś rodzaju - nie wiem, czy starcze, ale jakies na pewno - problemy z umysłem również wiemy, nikt normalny nie wygaduje takich bredni jak on.
fifthrider2021.01.11 18:13
Wszystkim Trumpa oskarzycielkom zostalo udowodnione klamstwo. Glupia babo ponad wszelka watpliwosc
mały2021.01.11 18:55
zgadzam się jego fiutek był za mały na gwałt a one po prostu za dużo razy czytały stefka burczymuchę
Maria Błaszczyk2021.01.13 18:55
Po pierwsze - nieprawda. Po drugie - przecież on sam o tym opowiadał. Wszyscy słyszeliśmy jak się chwalił napadaniem na kobiety.
Skaki Faki2021.01.11 19:21
Maryska chcesz mieć seksualnego drapieżnika? Witam W-wa Lewicka 2 dzwon dwa i pol raza.
Maria Błaszczyk2021.01.13 18:56
Pozwól, że Ci coś poradzę, bo zawsze mi żal inceli. Spróbuj inaczej.