Jan Bodakowski: Apostazja drogą do seksualnej satysfakcji?  - zdjęcie
22.12.20, 19:41Fot. via: Pixabay

Jan Bodakowski: Apostazja drogą do seksualnej satysfakcji?

63

Lewica konsekwentnie od wieków szerzy seksualną demoralizację, by rozbić naturalne instytucji społeczne kreujące więzi między ludźmi (rodziny, narody, wspólnoty wyznaniowe), by osamotnieni ludzie, pozbawieni wsparcia innych i zafiksowani wokół wmówionych im perwersyjnych potrzeb, nie byli zdolni do oporu przeciw lewicowej tyranii.

Widać to w obecnej lewicowej narracji o tym, że tylko apostazja zapewni seksualną satysfakcję. Narracja ta jest bardzo sprytna, bo seksualną frustrację tłumaczy nie sztucznie narzuconymi ludziom perwersyjnymi potrzebami, ale tym, że rzekomo katolicyzm narzuca wiernym odrazę do własnej seksualności. Apostazja, czyli odejście z Kościoła ma zapewnić wyzwolenie i prowadzić do osiągnięcia upragnionej seksualnej satysfakcji.

Na antyPiSowskim portalu „Oko press” ukazał się wywiad przeprowadzony przez Martę Nowak z Kasią Koczułap „psycholożką i edukatorką seksualną, która od dwóch lat prowadzi kanał na instagramie [...], a niedawno stworzyła również aplikację Co z tym seksem”. Instagram owej seks ''edukatorki'' „śledzi 280 tys. osób”, a jej „aplikację ma prawie 100 tys.” klientów, którzy w aplikacji znajdą „seksualny kalendarz adwentowy, płatny kurs »seks analny«".

Seks ''edukatorka'' zwierzając się na łamach antyPiSowskiego portalu, stwierdziła, że „jest[...] osobą po przejściach. Była[...] wychowywana w bardzo katolickim domu, sama bardzo zaangażowała [...] się w wiarę i życie Kościoła. Powolny rozłam zaczął się właśnie od tematów związanych z seksualnością. Rzeczy, które słyszała[...] na biologii nie pasowały do tych, które słyszała[...] w kościele. Mimo poszukiwań i starań nie dostawałam wyjaśnień, które by mnie satysfakcjonowały. Teraz jest[...] już osobą niewierzącą, [...] odejście z Kościoła było długim i trudnym procesem”.

Odraza seks ''edukatorki'' do Kościoła wynika z tego, że jej zdaniem Kościół uczy kobiety nienawiści do własnego ciała. To nauczanie ma przejawiać się w nauczaniu, „że seks jest zły, a pożądliwe myśli, to grzech. Wszystko było na po-ślubie, wszystko było grzechem, z którego trzeba było się ciągle spowiadać”. No i do tej spowiedzi ciągle chodziła, walczyła z myślami, bo miała 15 lat, a krew nie woda, majtki nie pokrzywy.

Dziś swoje cierpienia (to, że katolicyzm zakazywał jej nastoletniego seksu) odreagowuje, będąc oficerem frontu ideologicznego rewolucji seksualnej w internecie. Seks ''edukatorka'' liczy, że „może dla jakiegoś nastolatka, któremu państwo nie oferuje nic poza nauką Kościoła, mój instagram otworzy inne drzwi do własnej seksualności”.

W wywiadzie dla antyPiSowskiego portalu seks edukatorka twierdzi, że w Polsce „brak edukacji seksualnej” — „nie ma w naszym systemie edukacji żadnych zajęć, gdzie nastolatkowie mogą być pewni, że usłyszą prawdę o seksie”. Seks ''edukatorka” do największych bzdur „na lekcjach Wychowania Do Życia w Rodzinie” zalicza opinię, że: faceci wolą cnotliwe dziewczyny niż puszczalskie, „prezerwatywy [...] nie zabezpieczają przed chorobami. [...] aborcja to morderstwo, „[...] homoseksualność to choroba.”

Cenną informacją z wywiadu opublikowanego na antyPiSowskim portalu jest ta, że dziś rewolucja seksualna przychodzi z „Tik Toka”, bo „dzieciaki słuchają tam innych dzieciaków i widzą, że ta koleżanka, która lubi ten sam zespół i fajnie o nim opowiada, jest też lesbijką. A potem posłuchają osoby transpłciowej”.

 

Seks ''edukatorka'' uważa, że trzeba zalegalizować aborcję, tak jak to jest w innych krajach, bo „to nieprawda, że każda kobieta żałuje [aborcji], że większość ma potem depresję, że będzie o tym »dzieciątku« myśleć, nadawać mu imię. Wychowano nas w poczuciu, że to niewyobrażalne zło i trauma na całe życie”. Według seks ''edukatorki'' po aborcji kobiety czują ulgę - „dla większości [kobiet] najgorszą traumą była ciąża, a nie aborcja”.

Według promowanej przez antyPiSowski portal seks ''edukatorki'' „kolejny mit, z którym żyjemy, jest taki, że aborcja to rozdzieranie nóżek i rączek. Wszyscy są zdziwieni, kiedy tłumaczę, że nikt niczego nie rozrywa”.

 

Jan Bodakowski

 

Komentarze (63):

Adam2020.12.23 21:49
Zagęszczenie manipulacji na jednostkę zdaniową w tym tekście wyznacza nowe standardy.
OMEN2020.12.23 16:23
Apostazja to ucieczka od zbrodniczej mitologii chrześcijańskiej !!! Kościół boi się , że ktoś zaczyna używać rozumu i zrzuca kajdany nakładane od 2000 lat przez biskupów innych kapłanów. Ludźmi kierują tylko po to by zdobyć ich pieniądze i zgwałcić im dzieci
Albert2020.12.23 14:31
A katoprawactwo potrafi w kółko tylko na jeden temat nawijać. Banda niewyżytych zboczeńców.
ala2020.12.23 11:51
Propagująca takie niedorzeczności : Cis-kobiety, TERF, mansplaining i inne tego typu nazwy -to Anna Maria Żukowska . W 2013 roku ukończyła filologię angielską (licencjat) na Uniwersytecie Warszawskim, zaś w 2015 roku obroniła pracę magisterską z prawa na tej samej uczelni. Działała ponadto w Żydowskiej Ogólnopolskiej Organizacji Młodzieżowej. Była także jedną z pierwszych adminek i uczestniczek ruchu „Dziewuchy Dziewuchom”. Od kilku lat jest członkinią Komitetu Organizacyjnego Parady Równości
Anonim2020.12.23 12:31
Nie na temat.
Art2020.12.23 11:01
Ha ha ha, redaktorze Bodakowski, w psychologii to się nazywa projekcja. Generalnie wszyscy już żeśmy się na Frondzie zorientowali, ze jest Pan seksualnie sfrustrowany, ale po co dorabiać do tego taką tępą ideologię? Ja wiem, ze ignorancja jest straszna, ale można przynajmniej się nią nie afiszować. No nic, ośmieszaj się Pan dalej. :)))
Azazel2020.12.23 10:47
Ze względu na moralność publiczną nie sprecyzuję, z czego czerpie seksualną satysfakcję stary kawaler Bodakowski. Być może wystarczają mu nocne polucje, może widok niektórych świętych. A może sama myśl o zakazanych czynnościach, o których mówią i piszą "seksedukatorzy", a które Bodakowskiemu obce są i obrzydliwe.
Dimitroff2020.12.23 10:35
A to nie jest tak, że najbardziej zdemoralizowani są ci, którzy mają katolicyzm na sztandarach? Kurski z unieważnieniem małżeństwa z dwójką dzieci, rozwodnik i hipis Terlecki, bezdzietny Kaczyński, prokurator stanu wojennego Piotrowicz... Kto się jeszcze na tą pisowską propagandę nabiera?
ZERRO2020.12.23 10:24
Apostazja znakiem sprzeciwu wobec pedofilii księży.
A w pośredniaku byłeś, Bodakowski?2020.12.23 9:54
j.w.
ateusz2020.12.23 9:50
"Lewica konsekwentnie od wieków szerzy seksualną demoralizację" Jest dokładnie odwrotnie, to religia narzuca chore i kołtuńskie nakazy związane z seksualnością, wychodząc z założenia, że ludźmi przygniecionymi poczuciem winy jest łatwiej sterować.
Kuba2020.12.23 9:40
Genderyzm powinien być prawnie zakazany i ścigany jak faszyzm i komunizm bo jest równie niebezpieczny i zbrodniczy, a miejsce tych tzw. "sex edukatorów" jest w więzieniu.
Tadek2020.12.23 19:52
Debil!
Kiki2020.12.23 9:07
Opus Dei Brak wiary to choroba. Bagien moze byc, bylo i jest - coraz zadziej - wiele. Jest taki niemiecki wierszyk: wystarczy usmiech, uscisk dloni ... Biedny, kto nigdy nie poznal czystej milosci. Mysle, ze Kosciol rzymsko-katolicki moglby poznac i te strone zycia. Materialy sa. Metody sa. Obawy przed ludzmi zdrowymi i konsekwencjami - pytanie dla kogo - byly zbyt duze. Pytanie, czy w tej kwestii cos sie zmienilo. I u kogo. "Nauczycieli" czy tych "po drugiej stronie." Oni i my. On i my. Ona i my.
Natalja Siwiec2020.12.23 8:34
Ja tam nie potrzebuję żadnej apostazji, wystarczy mi ekskomunika.
Natalja Siwiec2020.12.23 10:44
no i dobry koń z tyłu
Chwalmy Pana!2020.12.23 2:52
Nie rozumiem powiązania apostazji z seksualnym wyzwoleniem. Apostazja to nie odejście od Boga. To KK wyzwala w człowieku poczucie winy, czyni z niego wynaturzonego dewianta, a następnie w konfesjonale daje złudne poczucie odpuszczenia grzechów - nawet tych najbardziej sprośnych. Bóg stworzył kobietę dla dopełnienia mężczyzny, by cieszyć się seksem z obopólnie. Przecież to hamowane popędy prowadzą do dewiacji, które tak skrzętnie KK stara się ukryć pod długą sutanną.
r.2020.12.23 2:10
juz pierwszy akapit i pierewsze jego slowa to wielka bzdura, dalej tylko gorzej.."Lewica konsekwentnie od wieków szerzy seksualną demoralizację"
rebeliant2020.12.23 1:24
Gdyby nie ta satysfakcja opluwana przez poświęcone jaja (i przygniecione bebzunem w kunfesjonale), to byście chrzcili, ale łby swoich własnych kapucynów.
rebeliant2020.12.23 1:21
Winę za to ponoszą oszołomy - ci co robią mecyje nastręczające potępienie tym co mają obfite życie seksualne oraz ci co z tego należytego życia seksualnego chcą zrobić wesołe miasteczko. Ja nawet widzę między nimi współpracę, której produktem są zapodawane gawiedzi jak w hipnozie: że jak nie rozmnażasz się w narkozie (aby broń bosze satysfakcji nie było), to na pewno zrobisz z d...py diabelski młyn. Jak Bogu nie pasuje, że kobieta ma orgazm i mężczyzna ma orgazm, a satysfakcja seksualna świadczy o tym, że z dbałością do sprawy podchodzi para, to niech Bóg da mężczyźnie pręcik z pyłkiem, a kobiecie słupek i będzie niebo w raju, a raj w niebie i anioły w chórku zatrąbią trąbą Ojczu Miłościwemu prosto w oblicze. A on rzeknie: to jest woń miła memu nozdrzu.
Jeść,pić,srać2020.12.22 23:59
FAK
AAAtomek2020.12.22 22:27
Ja pierX..., ale fajny felieton Bodakowskiego!! :D Sfrustrowany seksualnie Bodakowski zaczął czytać literaturę fachową? A to oznacza tylko jedno, zmiany w życiu Bodakowskiegogo na lepsze, czego Bodakowskiemu życzę! :D
AAAtomek2020.12.23 10:45
Won bydle od mojego nicka! Szmaciarzu zaje..., nie potrafisz sobie kur.. nicka wymyślić tylko mój kradniesz!
AAAtomek2020.12.23 11:26
Prawaku, w języku młodzieżowym odpowiem ci - wypier...dalaj! ps. Niekoniecznie w podskokach.
AAAtomek2020.12.23 19:54
to słaby nick
Lepsza Karma dla was2020.12.22 22:26
No poprostu nie .Wymiotuję .
Gazeta PL.2020.12.22 22:17
A nasza gazeta jest święta i niepodważalna i proszę nas nie krytykować !
XYZ2020.12.22 22:14
Chyba z 5 razy napisaliście o OKOpress, że to antypisowski portal. Macie obsesję czy brakuje wam przymiotników?
xyz2020.12.22 22:04
Co za brednie. Niby gdzie jest ta narracja o tym, że apostazja ma zapewnić seksualną satysfakcję??? Od pewnego czasu przeczesuję internet czytając o apostazji, i NIGDZIE nie było o jej związku z seksem, dopiero tutaj pierwszy raz przeczytałam tak absurdalną tezę. Głodnemu chleb na myśli?.
Ja2020.12.22 22:12
Czy szuka Pani satysfakcji ?
xyx2020.12.22 22:17
nie, nie chodzi o żadną satysfakcję. O tym właśnie mówię, na portalach o apostazji prawie w ogóle nie mówi się o seksie, chyba tylko w kontekście pedofilii i innych nadużyć 6 przykazania ze strony księży. W większości apostaci nie mają problemu z tym tematem, a tutaj jakiś absurdalny artykuł wiążący te dwie kwestie zupełnie od czapy
Ja2020.12.22 22:19
Ok , rozumiem ,ale satysfakcję mogę dać... tylko zależy z czego.
elilita2020.12.23 0:37
Proponuję czytać artykuł uważnie i ze zrozumieniem.
anonim2020.12.22 21:43
Zastanawiające czemu Fronda reklamuje tą panią. Ja w ogóle o niej nie słyszałem a teraz już wiem. Co, 200 tys. obserwujących to było Wam za mało..
De ' Bill Gej 't2020.12.22 21:42
O fuj ! toż to zberezne i niechlujne .
Jarek2020.12.22 21:37
Bodakowski znowu zaczął pić....
JKM2020.12.22 21:37
Bić kurw* i złodzieji .
szkoda że nie wyskrobali bodakoskiego2020.12.22 21:25
wszyscy byśmy poczuli ulge
Po 11 ...2020.12.22 21:15
Jak to możliwe, że normalni zdrowi ludzie słuchają takich niedoruuchanych kawalerów, albo przeruuuchanych biskupów w tematach seksualnego szczęścia. Ludzie! Wasza intymność to wasza sprawa. To źródło ciepła, szczęścia ... radości. Nie słuchajcie chorych zboczeńców. Boże ... apostazja drogą do seksualnej satysfakcji, napisał wieczny onanista ...
Lolix2020.12.22 21:39
Ty chyba jesteś no, ten, no... ciepły.
Po 11 ...2020.12.22 22:07
Bardzo cieplutki, taki przytulasek jestem.
NEOS com pl2020.12.22 21:11
..... dla bezmuzdzy ...ta "edukatroka"... to jedyna deska ratunku .... bo instrukcja obslugi ... dildusiow ... jest nazbyt skomplikowana ... a o uczucia wyzszego rzedu ... trudno u nich co liczyc ... jedynym "swiatlem" na tej drodze jest ... kastrowana tyncza ..
Fakt2020.12.22 21:06
Że też Pisiorom, w tym Bodakowskiemum, wszystko kojarzy się z seksem. Niewyżyte to jakieś.
gumowa kaczka2020.12.22 20:56
kobieta z tipsami wygląda sztucznie ,nie mówiąc już o robieniu mielonych takimi pazurami jak te Bodakowskiego z foci
A tak wygląda apostazja autorstwa2020.12.22 20:48
prof. dr. Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "Sram na Jana Pawła 2 ...." i dalej CYT.: " JUŻ LEPIEJ ŻEBY JAREK ZDECHŁ"
Kuba2020.12.22 20:45
Co za bełkot ^^ Ktoś z prawicy naprawdę jeździ na ręcznym czytając te brednie? To chyba nie moralne ^^
Kim2020.12.22 20:43
To jest po prostu obrzydliwe.
Po 11 ...2020.12.22 20:35
No właśnie :)) Jan Bodakowski to kawaler. Pewnie w życiu uprawiał seks maks z kilkunastoma kobietami. Co taki onanista wie o seksualnej satysfakcji??? Ale jaja, ale jaja :))
Iza2020.12.22 20:30
Bodakowski nigdy nie dowie się co to jest satysfakcja seksualna, bo wierzy w biskupów.
Grizzly2020.12.22 21:09
Może on puka się z klerykami
Iza2020.12.22 21:23
Myślisz, że wie, jak to się robi, że wie, iż członek służy nie tylko do sikania?
Grizzly2020.12.23 0:15
Won bydle od mojego nicka! Szmaciarzu zaje....!
A tak wygląda apostazja autorstwa2020.12.22 20:15
prof. dr. Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "Sram na Jana Pawła 2 ...." i dalej CYT.: " JUŻ LEPIEJ ŻEBY JAREK ZDECHŁ"
Po 11 ...2020.12.22 20:09
"tylko apostazja zapewni seksualną satysfakcję" - jeśli nie jest to manifestacja totalnego zdebilenia to co to niby jest? Jan B. to człowiek zaburzony.
Po 11 ...2020.12.22 20:32
Nie mogę się otrząsnąć. Wyjść ze zdziwienia. Jak można wpaść na pomysł, że aby mieć udane życie seksualne, żeby spełniać swoje fantazje (nawet takie pojechane) trzeba ... dokonać apostazji. To jest na maksa śmieszne. Już to widzę ... przychodzi prostytutka do klienta, który zamówił sado/maso/kato/ano/pisso/lizo i pyta: Pan po apostazji? A on: No nie ... Ona: To wracam. Obsługujemy TYLKO klientów po apostazji. I wychodzi, rzucając zza progu: Z Bogem :))
xyz2020.12.22 22:20
no właśnie, zupełny absurd, wyżej skomentowałam podobnie
elilita2020.12.23 0:44
Borok z ciebie, bo nic nie rozumiesz z tego, co czytasz.
Pytanie w kwestii technicznej!2020.12.22 20:03
A z czego czerpie satysfakcje seksualną bezrobotny kawaler który nigdy nie miał dziewczyny tak jak ty Janek?
Grizzly2020.12.22 20:07
Gdyby nie brudne majtki matki, podkradane z pralki przed praniem Pan Bodakowski nawet by nie wiedział jak pachnie kuciapka.
Grizzly2020.12.23 0:15
Won bydle od mojego nicka! Szmaciarzu zaje..!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.12.22 19:53
Bodakowski katolicki zboku! ty seksualną satysfakcję czerpiesz z pornografii dziecięcej i koprofilii!
AntyLgbt2020.12.22 20:28
KretynskiLewacki zboku! ty seksualną satysfakcję czerpiesz z pornografii dziecięcej i zoofili z własnym psem. hau hau. napewno jesteś parchaty, i masz lewackie wszy na jaja,i gryzą to dobrze dla ciebie waginalny niedorobku.
MT (‿ˠ‿)2020.12.22 19:49
Bodakowski, Ty zboku :D