Jaki o TVN: ordynarne łamanie prawa - zdjęcie
12.08.21, 13:38Screenshot Youtube

Jaki o TVN: ordynarne łamanie prawa

170

Po przegłosowaniu przez Sejm nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji (zwanej także "lex TVN") europoseł Patryk Jaki zamieścił w internecie nagranie, na którym skrytykował prawne uwarunkowania istnienia stacji. Wypowiedział się także na temat materiałów publikowanych przez stację.

- TVN kupiła firma, która znajduje się w 100 proc. poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Oni o tym dobrze wiedzieli, więc założyli sobie firmę-kogucik z siedzibą na lotnisku w Amsterdamie, która nie zatrudnia żadnego pracownika. Ta firma udaje, że jest firmą europejską. To ordynarne łamanie prawa - uważa Jaki.

Jaki skrytykował także materiały produkowane przez TVN i zarzucił im brak "obiektywizmu" i "niezależności". 

Zdaniem Jakiego TVN jedynie próbuje zaprezentować się jako "niezależne i obiektywne medium". 

- To, co budowało zawsze siłę polskości, to był kościół katolicki, osoby, autorytety, które formowały wiele pokoleń Polaków, jak Jan Paweł II czy kard. Stefan Wyszyński. (...) Dzisiaj w TVN przedstawia nasze autorytety, jako osoby co najmniej kryjące pedofilię. (...) Patriotyzm jest przedstawiany jako nienormalność. Ludzie idący w Marszu Niepodległości są pokazywani jako faszyści wariaci - wskazał Jaki.

W ocenie Jakiego TVN ponosi odpowiedzialności za "reedukację" Polaków i "rozwalenie autorytetów". Europoseł podkreślił także bezkrytyczny stosunek TVN do Unii Europejskiej.

- TVN tak kształtuje młodych ludzi – jeśli chcesz być wielkomiejskim inteligentem, to musisz w ciemno popierać to, co mówi Unia Europejska - dodał.

jkg/youtube

Komentarze (170):

Jamaika2021.08.13 11:37
Które wolne media upadną? Newsweek, wyborcza. Nie sądzę. Polska upadnie, a gazety "global" będą co najwyżej w innym języku. Patrzeć na ręce władzy. Czyli banków? Kto zapobiegł aferom Amber Gold, Skoków, dzikich polis pseudo ubezpieczeniowych? Tusk nowym zbawcą mediów. Będzie chinatown. Nowa gospodarka będzie miała więcej dróg, ceny bloków wzrosną dwukrotnie, będzie EURO dla VIPów, rolnika się oszuka na ziemi, parobki będą pracować i pracować i morze kredyt nie spłacić. Ma być zaszczepiony bo będzie pracował w obozie koncetracyjnym.
Bogusław2021.08.13 23:15
Ty "jamajka" naucz się dobrze jezyka polskiego a potem pisz !!!
Filip2021.08.13 11:20
Po raz pierwszy w wolnej Polsce władza chce zamykać wolne media, które patrzą jej na ręce. Nie ma wątpliwości, że po ataku na TVN i TVN24 przyjdzie czas na uderzenie w inne niezależne redakcje. Cel jest jeden — do wyborców mają przestać docierać informacje o błędach i aferach rządów PiS. To zwiększy szanse Jarosława Kaczyńskiego na kolejną wyborczą wygraną. Przeszkodą w tym planie był wicepremier Jarosław Gowin — dlatego został wyrzucony z rządu. Rządzący podjęli decyzję o pozbyciu się Gowina dopiero wtedy, gdy udało im się przekupić pięciu jego posłów. Chcieli mieć gwarancje, że pozbycie się Gowina i jego ludzi nie spowoduje utraty większości. Czasy są dziś takie, że prezes PiS gotów jest dziś zapłacić dowolną cenę za każdy dodatkowy głos w Sejmie. W cenniku są prestiżowe stanowiska w parlamencie, warte dziesiątki tysięcy miesięcznie posady w spółkach skarbu, przychylność instytucji państwowych. Tak rozbudowanej korupcji politycznej nie było w polskim Sejmie nigdy dotąd. A wchodzimy właśnie w okres, gdy Jarosław Kaczyński będzie musiał coraz więcej płacić za utrzymanie władzy — pokazały to głosowania nad ustawą anty-TVN. Na liście płac Kaczyńskiego właśnie zameldowali się kukizowcy. Tylko dzięki nim ustawa wymierzona w TVN została uchwalona.
Jamaika2021.08.13 11:11
Discovery TVN. TVN kojarzy się z nowoczesnością, która TVP nie miała. 4K, HEVC, ECO lasy na drugiej półkuli. Żadne misje katolickie, promowanie towarów z polski. Co można powiedzieć po 20latach TVN? Te same twarze nawet przy garach. Okładka - Monika Olejnik. My jesteśmy global, więc nie polscy. A jacy? TVN antyPIS bo nie tęczowy. Ooo... Patryk Jaki się obudził, że firma nie płaci podatki w Polsce. Ma biuro w Amsterdanie. Ojej. Firma w której pracuje "global" od początku nie płaci podatków. Klienci firmy płacą z rączki do rączki. Jakie przelewy? Firma zarejestrowana w Czechach, wynajęta hala w polu 15km pod Warszawą. Ponadto pracuje połowa obcokrajowców. To jest gospodarka. Hostele, UBER, kredyt na bloki w polu, komisy na samochód w Niemiec w dieslu. Jakie cła? Ponadto cztery pociągi jadą przez Polskę z Chin do Düsseldorf bez cła za PIS. Przeładunek na UE i mamy towar w Polsce. To jest zielona logistyka proECO.
tu-du2021.08.13 11:20
Skoro się obudził - TO PO CO TEN KRZYK !(?) TRZEBA ROBIĆ PORZADEK NARESZCIA !!!
***** ***2021.08.13 10:46
"Musiałem się upewnić, bo byłem przekonany, że jest to niemożliwe. A jednak. Dr PatrykJaki pyta sekretarza stanu USA, dlaczego nie pomogli nam w holokauście" - napisał Wojciech Karpieszuk, a w odpowiedzi posłanka Anna-Maria Żukowska (notabene anglistka) dodała: Panie Pośle Patryk Jaki, Pan już lepiej pisze po polsku, dobrze?".
Cytując Jakiego2021.08.13 10:41
"Remember who asked the U.S. for help with the Holocaust when you could really help?"
Opisując Jakiego2021.08.14 15:02
Pijany cygan z opolskiego blokowiska, rzygający w windzie, dresiarz !!!!!!!!!!
Cytując Romana Giertycha2021.08.13 10:41
Europoseł PiS pan Patryk Jaki publicznie zwraca się do Amerykanów z żalem, że nie pomogli Polakom w Holocauście. Czy polskie MSZ mogłoby zaapelować do szefa klubu PiS w PE, aby posłowie PiS nie powtarzali obrzydliwych pomówień o współudziale Polaków w Holokauście?
Olo2021.08.13 10:08
SBecko-żydowska telewizja zrobiona za ukradzione Polakom pieniądze z FOZZ szczujące przeciwko PL24h!
Anonim2021.08.13 10:19
A ty gówno możesz z tym zrobić.😁😁😁
anonim2021.08.13 11:14
Bo mamy takie jak ty, kocie gówno pod podeszwą, a ono nieustannie śmierdzi i rzeczywiście nie możemy z wami nic zrobić, bo trzeba by stosować żydo-bolszewickie NKWD-kie metody, jakie wy stosowaliście wobec mojego Narodu? Zemsta jednak, nie leży w naturze prawdziwych Polaków? Ale najpodlejszy naród świata (cytując przez rabina 6 p przykazanie "nie kradnij"?), nazywa nas złodziejami i żąda odszkodowań za mienie, które Niemcy zrównali z ziemią, a Polacy odbudowali po wojnie własnymi rękami ? Czy można ulegać takim podłym żądaniom ?!
Hala2021.08.13 10:01
Brawo panie P. Jaki. takich ludzi nam potrzeba do rządzenie Polską, którzy odważnie nazywają rzeczy po imieniu. TYN to siedlisko manipulacji, a teraz rządzący łamią się dla USA, skandal.
Grizzly2021.08.13 9:37
Za***** TVN!
Grizzly®2021.08.13 10:05
PIBAĆ JES!
Glaudiusman2021.08.13 8:27
Zarejestrowali spółkę TVN na lotnisku dla pucu, bo dobrze wiedzieli oszuści, że łamią prawo. Dla nich żadnej litości, tylko dechy i przegonić lewaków, którzy nie szanują żadnych zasad. Precz i won na plugawy zachód.
Da2021.08.13 8:29
Racja towarzyszu. Tu jest wschód i akceptujemy tylko szlachetne rosyjskie wzorce w mediach posłusznych ukochanemu przywódcy.
tu-du2021.08.13 10:04
A ty towarzyszu "Da", nie doczytałeś się co "Glaudiusman" napisał powyżej o "przegonieniu lewaków", którzy właśnie na tankach w walonkach - PRZYBYLI Z ROSJI, aby przez 75 lat krzewić "bolszewickie wzorce", mordując w kazamatach najlepszych synów MOJEJ OJCZYZNY ?! Czytaj do cholery, ze zrozumieniem
Da2021.08.13 10:37
Większość "tępiących lewactwo" w Polsce, to klasyczne homo sovieticus, samemu głęboko wierzące w ustrojowe zdobycze socjalizmu i jednocześnie uważające się za antykomunistyczne. Takie klasyczne dwójmyślenie. Amerykańskie Discovery, które jest obecnym właścicielem TVN, przyjechało na "tankach"? Nie. Więc nie atakujesz tych, którzy zakładali tę stację na lotnisku a koncern medialny z kraju naszego największego sojusznika.
Ali-baba2021.08.13 10:26
Czytając twój tekst, można odnieś wrażenie, że - ponieważ to są Amerykanie, wielkie mocarstwo - to należy akceptować podlegle wszystko i nawet firmy krzaki - NA LOTNISKU W HOLANDII, GDZIE NIE PRACUJE ANI JEDEN PRACOWNIK ??? Apeluję o więcej wyobraźni i szacunku do mojej Ojczyzny, jeśli jesteś Polakiem?
Da2021.08.13 10:40
Obecnym właścicielem TVN jest amerykańskie Discovery a nie ludzie, którzy zakładali tę "stację na lotnisku", więc nie walczysz z nimi tylko z przedsiębiorstwem z kraju naszego sojusznika. Nie jesteś Polakiem, że chcesz szkodzić Polsce łamiąc sojusze i osłabiając naszą pozycję międzynarodową, czy po prostu jak większość komentujących nie odróżniasz interesów kraju od bieżących interesów partyjnych?
Ed2021.08.13 11:28
Niestety nasi tzw. politycy podobnie myślą, a owocem tego jest obecna sytuacja. Byle dyplomata zaczyna dyktować nam (Polsce) co nam wolno a czego nie wolno robić. Dyktują nam ustawy. Chyba od tego jest legalnie demokratycznie wybrany Sejm RP. Nieśmiało nasza władza próbuje coś dla kraju zrobić, ale pół Polski jest oburzonych, bo nie wolno drażnić wielkich braci. Waszym zdaniem, Polak powinien zginać kark przed ruskim, niemcem czy też przed innym "światłym" władcą świata.
Ali-baba2021.08.13 11:53
Więc po co ten nieustanny "bełkot" o braku wolności słowa, prasy, skoro otrzymali aż 39% tej wolności, skoro Niemcy, Francja podobno daje tylko 20% ? Przecież nie można dopuścić do "szarogęsizmu" w - suwerennym jeszcze dotąd kraju - tylko dlatego, że Ameryka jest wielkim krajem i wielkim mocarstwem ?! PS - nie łamie się sojuszy, kiedy w suwerennym państwie, uchwala się wygodne dla tego państwa prawo (jakie obowiązuje i w innych krajach Europy?) - CHOĆBY TO BYŁO NIE WYGODNE DLA NAJWYŻSZEGO MOCARSTWA ŚWIATA ?!
złosliwy2021.08.13 8:12
To "łamanie prawa" to taka propos "reasumpcji" ogłoszonej przez marszałek "musimy powtórzyć bo przegramy"?
Anonim2021.08.13 4:52
Wyszło tak jak wyszło. Jaki w języku angielskim sugeruje, że Polska miałaby prosić o pomoc USA w przeprowadzeniu Zagłady Żydów.
logiczny2021.08.13 0:49
Skoro lamanie prawa : to oskarzenie - sad i wyrok. Jestesmy panstwem prawa czy nie ? Jak ktos nie przestrzega prawa to musi dostac w "czape". Chyba logiczne.
jan kowalski2021.08.13 0:02
wracaj stanowisko u McDonalda czeka
Anonim2021.08.12 23:39
Taki jest skutek i kara za pokazania filmów Sekielskich w TVN.Kara musi być.
Grizzly2021.08.12 22:52
Jedna jedyna prawda to ta głoszona przez naszego zbawiciela Jarosława
matis892021.08.12 22:41
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Ksiądz Bartold2021.08.12 21:43
Jaki! Zbliża się czas, że tacy religijni nawiedzeńcy i radykałowie jak ty, zbyszek i banda zostaniecie odsunięci od władzy. Młode pokolenia śmieją się z konserwatystów, śmieją się z czystości przedmałżeńskiej i wiecznej kary w piekle za tabletki antykoncepcyjne i in-vitro! Taka jest twoja wiara, taka jest wiara kościoła!
Mariusz2021.08.13 7:51
To że jesteś idiotą nie oznacza, że wszyscy inni również są idiotami
monika2021.08.12 20:22
BOZE daj aby Jaki zostal prezydentem PROOOOSZE
Salmonella łysiejaca modelka2021.08.12 21:40
Jaki z niego prezydent,Jaki to dresiarz,wyjechał na zmywak do Brukseli
Salmonella łysiejaca modelka2021.08.12 21:47
A twój idol już wrócił po sześciu latach pracy na zmywaku i w szatni . Zadowolony jesteś że już z tobą ? Znowu ujada.
Panie Jaki,2021.08.12 18:50
wiele Pańskich wypowiedzi na forum KE są, jak to się mówi, "strzał w dziesiątkę", ale z tym TVN to mam poważne wątpliwości. . . . . . Discovery, Inc. jest właścicielem TVN jest również właścicielem Discovery Communications Nordic. W skład Discovery Communications Nordic wchodzi m.in. Dania, członek UE. Dlaczego Dania NIE kwestionuje LEGALNOŚCI posiadania przez Discovery, Inc. 100% udziałów ich kanałów na terenie Danii?
Prawda2021.08.12 18:42
AJAJ ----Goje nie chcą płacić to ==słaby biznes ---Rabiń Nowego Yorku czyli teść Sikorskiego walczy z Polakami czyli Gojami aby dawali Kase - dla Narodu Wybranego ale jajajajjj
Ksiądz Bartold2021.08.12 21:45
Co za bełkot! Nie ma to jak poczytać wariatów na frondzie :)
Aldona2021.08.12 18:36
Niezłomny jest związek republik swobodnych, Ruś Wielka na setki złączyła je lat. Niech żyje potężny jednością narodów, z ich woli zrodzony nasz kraj, Związek Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, ludów przyjaźni ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Skroś burze świeciło nam słońce swobody, nas wiódł wielki Lenin, wskazywał nam cel, wychował nas Stalin w wierności ludowi, do wielkich zapalił nas trudów i dzieł. Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, szczęścia narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! Okrzepła nam armia w bitewnym mozole. najeźdźców zmieciemy, zetrzemy ich ślad! . . . . . Za Rodinu ...urraaa ! . . . . Za Putinu ....urraaa ! . . . . My w bitwach stanowim o losach pokoleń, my sławą okryjem ojczysty kraj Rad! Chwała ci, Ojczyzno, tyś ziemia swobody, sławy narodów ostoja i straż! Sztandar radziecki, sztandar ludowy, drogą zwycięstwa niech kraj wiedzie nasz! . . . . . Za Rodinu ...urraaa ! . . . . Za Putinu ....urraaa ! . . . .
Aldek2021.08.12 21:50
ALDONA umów jutro jak najszybciej wizytę u psychiatry,
Anonim2021.08.12 17:08
Patryk martwi się żeby TVN nie zdemoralizowało jego błyskotliwego Icka
Józef2021.08.12 17:58
Cymbał?
DO ANONIM2021.08.12 20:11
Idiotą jesteś z tym wpisem i chamem pierwszego gatunku.
mateuszjegliński2021.08.12 17:03
Prawo, jego przestrzeganie zależy od siły, która jest w stanie to prawo wyegzekwować.
Aldona2021.08.12 16:58
Pan Patryk Jaki cały czas isę uczy i wyciąga trafne wnioski. Tak istnienie TVN jest sprzeczne z Prawem EU. Pisałam o tym ,żę numer z lotniskiem w amsterdamie to taka typowa mafijna zagrywka. Gdzieś czytałam ,że w odległej Polsce mafia włoska podstawiła jakiegoś obszczymurka włoskiego i uruchomiła kanała Televizji naziemnej .Na szczęście ktoś sie dosyć szybko połapał. TVN ma koncesje satelitarną zawsze mogą nadawać z satelity taki codzienny przegląd wiadomośći z Kosmosu co tam amerykański łazik wyczynia albo ile dzisiaj ludzi zabito z maszynówki na ulicy albo np. jaką prędkośc uzyskali US-troop....s w drodze na lotnisko w Afganistanie. To będzie właściwe i fasynyjąśce. Teraz widać jaką wagę ma 30 podpisów posłów RP .Prawo górą.Brawo.
waldeberg2021.08.13 6:15
Jaki jak jego przodkowie powinien wrócić do sprzedaży patelni na targowiskach, tam jest jego miejsce, a nie kompromitować Polskę w Parlamencie Europejskim.
Anonim2021.08.12 16:56
No cóż, pozostaje nam teraz polubić radio rydzyka.
Aldona2021.08.12 17:08
Ojciec DR Tadeusz Rydzyk tak się nazywa ten GENIALNY REDEMPTORYSTA. Mając oparcie zbudowała od podstaw Radio , Telewizję , Szkołę Wyższą , Wysokowydajne ogrzewanie termalne dla kilku nastu tysięcy ludzi. Ba nawet teraz w trudnych czasach ten geniusz kupił wysoko wydajny wóz transmisyjny TV. Do wyboru do koloru . Polecam
Anonim2021.08.12 17:28
Pazerny klecha, wysysacz rent i emerytur. 😁😁😁
Krakus2021.08.12 17:34
Aldona, on radio, telewizję i szkołę wyższą zbudował za pieniądze ukradzione emerytom "na radtowanie stoczni" (https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Tadeusz-Rydzyk-zgarnal-miliony-ze-zbiorki-na-ratowanie-Stoczni-Gdanskiej-14-02-2021) i dalej okrada emerytów i rencistów i z milionowych datków z naszych podatków (325 mln PLN za czasów PiS), ma wsparcie państwowych firm, zresztą sama sobie poczytaj jak się kupuje wyborców PiS przez te pseudokatolickie media rydzyka https://oko.press/325-milionow-rydzyka/
antoni.s2021.08.12 17:34
Rzecz w tym że niekoniecznie, radio rydzyka należy do redemptorystów z siedzibą w watykanie, watykan nie należy do unii europejskiej więc siłą rzeczy radio maryja i telewizja trwam również podlegają pod ustawę lex-tvn, myślę że jeszcze będzie ciekawie.
Aldona2021.08.12 19:15
Obszar europejski jest wymagany a Watykan leży w Rzymie
antoni.s2021.08.12 21:16
Ale nie należy do unii europejskiej, a chyba o to chodzi w tej ustawie, a nie o położenie geograficzne, szwajcaria też leży w europie, ale do unii nie należy i według tej ustawy nie mogłaby być właścicielem stacji telewizyjnej, oczywiście to wszystko jest absurdem, lex tvn to zemsta za wszystkie ujawnione przez tvn pisowskie afery, gdyby nie ta telewizja bylibyśmy ślepi i nieświadomi tego co ta ferajna wyprawia, i myślę że to jest poza sporem.
Anonim2021.08.12 16:44
Znowu cygan, dresowiec spod blokowiska, słynny w rzyganiu do windy, zesrał się srogo.
Anonim2021.08.12 16:40
Patryk teraz Jankesi wystawią wam taki rachunek za stacjonujące wojska, że amerykańscy żydki zrobią sobie w USA party na tysiąc kolejnych lat.
Zürich2021.08.12 16:16
kultura komentujących, a raczej bluzgających jadem, poniżej AZJATYCKIEJ, a powołuja się jednocześnie na europejskość
Anonim2021.08.12 16:32
Panie Zürich, pan nam tu nie pi*rdol bo to je wojna, a na wojnie jak na wojnie - mięcho lata.
pilne!!!2021.08.12 16:11
Zobaczcie koniecznie https://m.youtube.com/watch?v=-8JiGa_7gZY
Anonim2021.08.12 15:59
PiSdzielce tkwią mentalnie w komunizmie, i nie przyswajają, że jak się komuś jakaś telewizja nie podoba, to zawsze może zmienić kanał. Dlatego dążą do sytuacji, kiedy będzie jedna telewizja i jeden, jedynie słuszny przekaz, jak w starych, dobrych czasach nieboszczki PZPR.😁😁😁 A może ja to nadinterpretuję, bo oni sa tylko zwyczajnie głupi?
katolicka deratyzacja Polski2021.08.12 16:01
Nie,glupi jestes ty,wracaj chlopie za Ural.
Anonim2021.08.12 16:03
Mistrz Ciętej Riposty...😁😂🤣😂😁
katolicka deratyzacja Polski2021.08.12 16:05
Konfederacja od wczoraj wraca do swojego marksizmu i do walki klasowej z reakcyjnym PIS-em !
Anonim2021.08.12 16:13
No i ch.j z nimi. 😁😁😁 Taka sama banda matołów i złodziei jak PiSdzielce.
xxx2021.08.12 15:51
Kolejna Szmata jaki haha
Polak2021.08.12 15:50
Ojszczypłoty z tVN są skończeni.
Dam2021.08.12 15:29
I mam dla was jeszcze jeden temat. Cytacik Morawieckiego z dzisiaj z Pułtuska "W Polskim Ładzie zakładamy rewolucję wolności, prywatności, własności". Przypomnijcie mi, jak wyszła poprzednia rewolucja wolności, prywatności, własności. Ta na wschodzie.
Anonim2021.08.12 15:38
To tylko jeszcze raz dowodzi, że PiSdzielce to komuchy, tylko pobożne.😁😁😁
katolicka deratyzacja Polski2021.08.12 15:56
Komuna chyba zglupiala do reszty !
Anonim2021.08.12 16:01
Możliwe, nigdy nie byłem zbyt wysokiego zdania o możliwościach intelektualnych katoprawicy, czyli komuchów pobożnych.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.12 16:06
Komuna potrafi tylko mordowac,rabowac i klamac,ale w tym sa prawdziwymi mistrzami
Anonim2021.08.12 16:14
Dokładnie tak, a PiSdzielce i "katoprawica" są tego najlepszym przykładem.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.12 15:53
Kabotyni mysla,ze mysla,co to z belkor ?
Anonim2021.08.12 15:55
Pa polski piszytie tawariszcz liejtnant, polskowo fonta u was niet?
katolicka deratyzacja Polski2021.08.12 15:59
Jak rozmawiac z lewakiem z Konfederacji,ktora wczoraj poparla zydowski kapital ?
Anonim2021.08.12 16:04
Pa polski piszytie tawariszcz liejtnant, polskowo fonta u was niet?
katolicka deratyzacja Polski2021.08.12 16:08
Konfederacja to marksizm i sojusz z Zandbergiem o interesy zydowskie w Brukseli ,i zydowski TVN.
Anonim2021.08.12 16:13
No i ch.j z nimi. 😁😁😁 Taka sama banda idiotów jak PiSdzielce.
Dam2021.08.12 15:26
O, widzę fronda już kasuje wpisy. Nie martwcie się, mogę powtórzyć. Geniusz intelektu Jaki napisał dzisiaj z żalem do Amerykanów, że nie pomogli Polakom w Holokauście. 2 lata siedzi w europarlamencie i ma znajomość angielskiego na poziomie podstawówki.
Jawny2021.08.12 15:21
Krótko mówiąc: W 1989 r. nie było "wyzwolenia" Polski od komunizmu, tylko przepoczwarzenie się go na postkomunizm z obłudną maską kapitalizmu. To skutek kreciej roboty TW Bolka i jego pana - Kiszczaka oraz kanalii w rodzaju Michnik i inni. Zapewnili UB-kom miękkie lądowanie. Dopiero teraz, po ponad ćwierć wieku, dzięki geniuszowi Kaczyńskiemu, Polska zrzuca jarzmo postkomuny. A żydostwo kwiczy. Bo czują, że skończył się na dobre ich polski geszeft.
AAAtomek2021.08.12 15:24
Babko klozetowa, Jawna towarzyszko, nie będą wam płacić za takie same posty!
Anonim2021.08.12 15:28
Myślisz, że im płacą, czy dają na tacę?😁
AAAtomek2021.08.12 15:29
Płacą, to sprzedajne szmaty.
Anonim2021.08.12 15:43
Pytanie tylko w jakiej walucie - mam podejrzenie graniczące z pewnością, że w rubelkach.😁🤑🤑🤑
gracz2021.08.12 15:20
Widzisz Patryku, te dwie SBeckie TV to telewizje komercyjne i nie interesuje mnie ich los. Natomiast takiej kloaki kłamstwa i dezinformacji jaką prezentuje TV PiC, nie widziałem od czasów Urbana.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.12 16:03
Kaczynski opiera sie o nienawisc Komuny,i dlatego NIGDY nie odejdzie.
Babka klozetowa2021.08.12 15:20
Krótko mówiąc: W 1989 r. nie było "wyzwolenia" Polski od komunizmu, tylko przepoczwarzenie się go na postkomunizm z maską kapitalizmu. To skutek kreciej roboty TW Bolka i jego pana - Kiszczaka oraz kanalii w rodzaju Michnik i inni. Dopiero teraz, po ponad ćwierć wieku, dzięki Kaczyńskiemu, Polska zrzuca jarzmo postkomuny. A żydostwo kwiczy. Bo czują, że skończył się na dobre ich polski geszeft.
AAAtomek2021.08.12 15:22
Żyd Jezus Chrystus kwiczy? Muszę skoczyć do kościoła i posłuchać!
Babka klozetowa2021.08.12 20:15
Nie do kościoła, głupku. Do banku Rockefellera. Spora różnica.
Jawny2021.08.12 15:19
Lewactwo wciąż w szoku po przegłosowaniu ustawy TVN. Bluzgają ze zdwojona siłą. Ale to jest wycie do księżyca. Kijem Wisły nie zawrócą.
Anonim2021.08.12 15:25
A mały PiSdzieluszek poszczany w gacie z radości, że jego pan Putin znów dostał to co chciał 😁😁😁
Anonim2021.08.12 15:29
PIS mial szanse powtorzyc wyczyny skandynawskich socjaldemokratow, Mogli demokratycznie rzadzic przez minimum 20 lat, realizujac ten sam program sprawiedliwosci spolecznej tylko z konserwatywnym podejsciem. PIS wybral autodestrukcje, Nie chodzi o tvn ale o caloksztalt.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.12 16:12
Nie dosc ,ze jestes glupi,to jeszcze klamiesz. Zaklamana glupota jednak po prostu NUDZI !
Anonim2021.08.12 15:19
Teraz będziemy mieli jeden Discovery naukowy kanał – jak brandzlować się różańcem?
Goj2021.08.12 15:22
Popitol se, popitol. Tyle ci zostało, żydku.
Anonim2021.08.12 15:18
za kim kryja sie najwiejsze smiecie ? odpowiedzia jest odpowiedz na inne pytanie... polsat jest minimalnie propisowski, powiedzmy ze sa zupelnie bezstronni i teraz - KOMU DALEJ DO POLSATU , TVN czy TVP? ktora stacja skupia same sprzedajne mendy oplacane za pare srebrnikow? drugie pytanie - KTO SZYBCIEJ ZATRUDNIENIE W POLSACIE, WYWALONY topowy dziennkarz TVP czy TVN? prawda wyzwoli
Ty Bystry co sra na dachu?2021.08.12 15:22
Are you coming tomorrow?
Do Bystry2021.08.12 16:39
Może tak może nie
AAAtomek z loży Polin2021.08.12 15:16
Wszędzie widzę antysemitów i pazernych księży-pedofilów... ALE lubię ich druty obciągać! Lubię jak mi w kichę dają i PŁACĄ! Nie ma to jak DUŻY chüj narodowca!
Zych2021.08.12 15:16
Ależ tu tego esbeckiego nasienia!
AAAtomek2021.08.12 15:21
Też się dziwię, ile tego ubecko-prawackiego ścierwa się tu zbiera?
Jawny2021.08.12 15:23
Został ci się ino cynizm.
AAAtomek2021.08.12 15:25
Oraz czyste sumienie, o którym wy prawackie sprzedajne szmaty, możecie tylko pomarzyć.
jle_ffm2021.08.12 15:15
Panie doktorze Jaki. Ordynarne łamanie prawa to uprawia pańska zakłamana formacja partyjna. Począwszy od łamania Konstytucji, poprzez niewykonywanie wyroków albo postanowień TSUE, NiK i sądów, poprzez bezprawne reasumpcje głosowań (jak wczoraj w sejmie). I że już nie wspmnę o aferach, nepotyzmie i innych wałkach tej władzy.Także aby wymagać i pouczać innych do bycia uczciwym i praworządnym, to njapierw samemu trzeba być bez zarzutu.
żydku, żydku2021.08.12 15:21
Pytanie jest czy tzw. prawo unijne jest "ponad" narodowa konstytucja w sytuacji kiedy zrzeszony kraj NIE jest sfederalizowany? Czy jesteś w stanie zrozumieć coś takiego NIEskomplikowanego, żydku?
jle_ffm2021.08.12 15:38
Jak się dobrowolnie wstępuje do jakieś organizacji to trzeba stosować się do jej reguł gry i zasad. A jak sie nie podoba to wynocha i wtedy można sobie urządzać Kaczystan.
AAAtomek2021.08.12 15:14
Europoseł PiS pan Patryk Jaki publicznie zwraca się do Amerykanów z żalem, że nie pomogli Polakom w Holocauście. Czy polskie MSZ mogłoby zaapelować do szefa klubu PiS w PE, aby posłowie PiS nie powtarzali obrzydliwych pomówień o współudziale Polaków w Holokauście? 10:34 AM · 12 sie 2021·Twitter for iPhone
AAAtomek2021.08.12 15:15
Romasz Giertych 10:34 AM · 12 sie 2021·Twitter for iPhone
katolicka dertatyzacja Polski2021.08.12 16:15
Zydokomuna z faszystowskiej Konfederacji bredzi.
AAAtomek2021.08.12 16:48
Wymieniłeś frakcje w waszej Zjednoczonej Prawicy. Nihil novi.
Jan2021.08.12 15:11
Niebywała wprost bezczelność i chamstwo w kontekście tego co robi codziennie kurwizja
Panie Jaki,2021.08.12 15:06
wiele Pańskich wypowiedzi na forum KE jest jak to się mówi "strzał w dziesiątkę", ale z tym TVN to mam poważne wątpliwości. . . . . . Discovery, Inc. jest właścicielem TVN jest również właścicielem Discovery Communications Nordic. W skład Discovery Communications Nordic wchodzi m.in. Dania, członek UE. Dlaczego Dania NIE kwestionuje LEGALNOŚCI posiadania przez Discovery, Inc. 100% udziałów ich kanałów na terenie Danii?
ala2021.08.12 15:02
Musi być regulator prawny, a nie to co dotychczas. Nie ma kraju na zachodzie, który by oddał media obcemu kapitałowi, oprócz Polski, którą oddali za przysłowiowa złotówkę. Większość kapitału medialnego rodzimego zmniejszy nieporozumienia społeczne.
Skrzypek na dachu2021.08.12 15:02
PiS tylko udaje poboznych uczciwych patriotow , ale to zdrajcy , oklamuja i oszykuja Polakow .
gość2021.08.12 15:03
Zdrajcą narodu Polskiego jest Tusk. A ty zdrajcą na tym forum.
Anonim2021.08.12 15:05
Nie pos.raj się od tej patriotycznej napinki.😁😁😁
Ed2021.08.12 15:20
Rozumu Boże daj chociaż troszeczkę. Zielonego pojęcia to to nie ma o co spór się toczy, ale mądre to to, że cho cho. Wolność mediów, od kogo, czego? Tylko kasa, biedaku, się liczy i to nie mała.
Dziś TVN jutro TvTrwam albo Fronda2021.08.12 14:55
...jak władcy się znudzicie, albo będziecie bezużyteczni, to i was sprzątną.
spokojnie2021.08.12 14:58
przecież te przepisy nie dotyczą polskich nadawców ani z obszaru unii europejskiej
Dziś TVN jutro inni2021.08.12 15:35
i co z tego, że przepisy nie dotyczą, dziś są takie przepisy jutro mogą być inne
Darek2021.08.12 15:05
TV Trwam i Radio Maryja podchodzą pod restrykcje tej ustawy, bo Watykan również nie należy do EOG.
Rumcajs2021.08.12 15:09
A Co Watykan leży w Afryce czy Ameryce,darek wiem że na lekcji geogerafi spałeś ale być takim tępym na wiedze to tylko u POwców jest tak.
Anonim2021.08.12 15:16
Białoruś też leży w Europie ale podobnie jak Watykan nie należy do EOG. EOG to ogranizacja polityczno-gospodarcza, a nie obszar geograficzny nieuku.
AAAtomek2021.08.12 15:20
Watykan nie należy do EOG, ale skąd miałbyś to wiedzieć?
ala2021.08.12 15:11
Jak można pozwalać na 90% obcych i wrogich Polsce wpływów. Kiedy wreszcie prawo o dekoncentracji mediów i zakazie obcego kapitału w udziale na rynku powyżej 20%? Ciekawy jestem, co by powiedział Niemiec, gdyby rano się obudził i ktoś mu powiedział, że 90% mediów jest w rękach Polaków?
Izydor2021.08.12 14:53
To jest hatakumba
Glaudiusman2021.08.12 14:49
Zawsze byłem wrogiem tej telewizji, bo zawsze tam kłamali. I dawno powinna być usunieta z polskiej przestrzeni medialnej. Won z manipulatorami. Won.
Anonim2021.08.12 14:54
A to że księża ruchają twoje dzieciaki, to dowiesz się od Rydzyka?
"Zatoka Sztuki" w Sopocie2021.08.12 18:35
A to, że celebryci z tvn-owskich kręgów ruchają twoje dzieci dowiesz się od Stokrotki Olejnik?
Jutro jest szabes.2021.08.12 14:56
Może byś wpadł na moją posiadłość i pozbierał psie gówna. Na kolacje szabesowa w sam raz. No co ty na to, żydku?
Anonim2021.08.12 14:59
proponuję spuszczanie się do kielichów wieczerzy pańskiej.
Hello, you filthy kike motherfucker2021.08.12 15:02
"prof. PhD" Hertrich-Woleński!
Tadziu Hateprick-Woleński2021.08.12 15:05
dymam twoją starą
Sure,2021.08.12 15:07
welcome to Palm Beach.
Tadziu Hateprick Woleński2021.08.12 15:21
dymam twoja starą w palm beach oraz w doope
put some sunscreen2021.08.12 15:24
and dream on
Panie Jaki,2021.08.12 14:45
wiele Pańskich wypowiedzi na forum KE jest jak to się mówi "strzał w dziesiątkę", ale z tym TVN to mam poważne wątpliwości. . . . . . Discovery, Inc. jest właścicielem TVN jest również właścicielem Discovery Communications Nordic. W skład Discovery Communications Nordic wchodzi m.in. Dania, członek UE. Dlaczego Dania NIE kwestionuje LEGALNOŚCI posiadania przez Discovery, Inc. 100% udziałów ich kanałów na terenie Danii?
Anonim2021.08.12 14:50
Dlaczego? No bo w PL masz się tylko brandzlować różańcem.
żydku, żydku2021.08.12 14:53
24/7/365 na warcie. Żeby coś z sensem, na temat... TOO STUPID!
Anonim2021.08.12 15:02
Buhahahahhahaaaa 😁😂🤣😂😁 Od Pisdzielca to komplement.
Jakieś te "Buhahaha ..." niewyraźne.2021.08.12 15:10
Pewnie masz czyjegoś ch uja w pysku albo zgubiłeś "zęby".
Anonim2021.08.12 15:46
Trzep kapucyna, bo obie możliwości jarają prawiczków.
ala2021.08.12 15:06
Dlaczego opodatkowanie wpływów z reklam w krajach zachodniej Europy jest czymś normalnym i nikt tam nie wrzeszczy o zamachu na wolność, niezależność i pluralizm ? U nas zagraniczne koncerny medialne uważają, że podatków w Polsce, tak jak u siebie, płacić nie powinny. Podwójne standardy? Obłuda i hipokryzja? Podobny podatek funkcjonuje w innych krajach zachodnich. Totalni bronią bogatych, którzy odprowadzają podatki w rajach podatkowych.....
Ed2021.08.13 11:35
Totalni to rasa szczególnej troski. Ich ojcem był szympans może jakiś orangutan lub coś podobnego. Nie wymagajmy od nich zbyt wiele. Ewoulują jeszcze. Robić należy to co słuszne dla naszego kraju.
Filip2021.08.12 14:38
Z Polski zrobicie katolicką wyspę w wersji Jareckiej. Tylko, że Polacy mają wasze poglądy gdzieś i nowe pokolenia lądują na Zachodzie. A w PL do kopania dołów zostaną wam dzieciaki Chazana i Ukraince.
Babka klozetowa2021.08.12 14:42
Anonim, lubisz się kompromitować?
PILNE! TYLKO U NAS!! ZAORANIE!!!2021.08.12 14:37
https://youtu.be/cU-pGx2OP0Q
Dam2021.08.12 14:36
Ten "dr" po 2 latach siedzenia w europarlamencie nie potrafi 2 zdań po angielsku poprawnie sklecić. Właśnie zwrócił się do Amerykanów z żalem, że nie pomogli Polakom w Holokauście.
Anonim2021.08.12 14:27
Tak, tak, TVN zepsuło wam dzieci. Proponuję wam też zamknąć granice, bo Polki jeżdżą za granice się skrobać.
boy2021.08.12 14:26
Kościół to pieniądz tylko ...
Anonim2021.08.12 14:25
Ten matoł zapytał amerykańskiego sekretarza stanu w swoim licealnym angielskim, dlaczego Ameryka nie pomogła Polsce w przeprowadzeniu holokaustu.....😁😁😁
Dam2021.08.12 14:23
Mam nadzieję, że tak samo potraktujecie TV Trwam, którego właściciele też nie są w UE. Czy może to będzie "specjalny przypadek", jakie zawsze się zdarzają kolegom władzy?
Samo gęste2021.08.12 14:21
Dr jak coś powie, to jak gołąb na parapet.
Jahu🐟2021.08.12 14:18
dzieci tefałenu pokazały wczoraj swoje oblicze napastując Sośnierza, gupole nawet nie wiedziały kogo i za co atakują..
Hymn TVN2021.08.12 14:04
Bój to jest nasz ostatni krwawy skończy się trud gdy zwiazek nasz bratni ogarnie ludzki smród
PILNE!!!2021.08.12 14:35
Tutaj wasz wuc spiewa hymn :) https://youtu.be/z71mqRN8KmI
Jaki ja?2021.08.12 14:03
Jaki jestem ja? Jaki ja jestem?
Anonim2021.08.12 14:02
Kto mi podpowie, jaka jest prawidłowa forma: "Jaki idiota", czy "Co za idiota"?
o ...2021.08.12 14:46
... "co za idiota" = anonim ... teraz już wiesz "geniuszu" ...
Anonim2021.08.12 15:01
Aż mi w pięty poszło, taka cieta riposta... Nie wiem co odpowiedzieć, stoję ze spuszczoną głową. 😁😁😁😁 (tłum. dla członków PiS i innych niepełnosprawnych intelektualnie - to sarkazm i ironia)
Adrian2021.08.12 13:59
Niestety, kościół katolicki nie budował Polski, tylko ją niszczył. Polecam stronę "zakazana historia - kościół katolicki a rozbiory Polski".
Figa2021.08.12 14:07
A ja ci debilu polecam monografie prof Roszkowskiego pt."Swiętości ,upadki i nawrócenia "a po przeczytaniu mozesz zabrac głos
abc2021.08.12 14:11
na stronach internetowych są rzeczy tak różne że wzajemnie się wykluczają a ty jesteś osłem skoro nie znasz polskiej historii
Rumcajs2021.08.12 15:11
Niestety, LGBT nie buduje Polski, tylko ją niszczy. Polecam stronę "zakazana historia - LGBT od rozbiory Polski".
Marek2021.08.12 13:51
Jaki wiedział o łamaniu prawa? Nie powiadomił prokuratury? To jest przestępstwo przygłupie.
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.08.12 13:50
I słowo od naszego sponsora. . . . . . . Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu! Mydło jest świetne do mycia düpy! Ale tylko düpy, szczególnie dziury w düpie po srraniu!"
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.08.12 13:45
46-ty( część dziękczynna) dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Archidiecezji Poznańskiej z udziałem wiernych. Cała Polska w łączności z biskupami, a zwłaszcza z Episkopatem na czele z jego przewodniczącym Abp Gądeckim odmawia Nowennę Pompejańską w intencji: Aby przez nawrócenie ludzi, upały masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Nawrócenie na drodze sakramentu pokuty. Zalejmy Kościoły naszym nawróceniem, a stanie się cud przemiany zła w dobro i upadnie szatański plan depopulacji i zniewolenia ludzkości!! Nawrócenie, masowe przystępowanie do spowiedzi niech będzie zadośćuczynieniem za zdradę Episkopatu, Abp Gądeckiego.
czy było już o tym na Frondzie?2021.08.12 13:43
"Jesteśmy głęboko zaniepokojeni, że polski parlament uchwalił dziś przepisy poważnie ograniczające proces uzyskiwania przez ocalałych z Holokaustu i ich rodzin, a także innych żydowskich i nieżydowskich właścicieli mienia, odszkodowania za mienie niesłusznie skonfiskowane w czasach komunizmu w Polsce. Apelujemy, by prezydent Duda nie podpisywał ustawy lub zgodnie z przyznanymi mu jako prezydentowi uprawnieniami skierował ustawę do polskiego trybunału konstytucyjnego. Potrzebne są kompleksowe przepisy dotyczące rozstrzygania roszczeń dotyczących skonfiskowanego mienia, aby zapewnić ofiarom pewien wymiar sprawiedliwości. Takie prawo przyniosłoby korzyści wielu obywatelom polskim, a także osobom, które zostały zmuszone do opuszczenia Polski w czasie II wojny światowej i po jej zakończeniu, a następnie stały się naturalizowanymi obywatelami innych krajów. Dopóki taka ustawa nie zostanie uchwalona, ​​droga do odszkodowania nie powinna być zamykana dla nowych roszczeń lub oczekujących na rozstrzygnięcie sądów administracyjnych. Stany Zjednoczone są również głęboko zaniepokojone projektem ustawy uchwalonym dziś przez niższą izbę polskiego parlamentu, która jest wymierzona w najchętniej oglądaną niezależną stację informacyjną, która jest również jedną z największych inwestycji amerykańskich w kraju. Polska przez dziesięciolecia pracowała nad rozwojem żywych i wolnych mediów. Ten projekt ustawy znacznie osłabiłby środowisko medialne, na które Polacy tak długo pracowali. Wolne i niezależne media wzmacniają nasze demokracje, a Sojusz Transatlantycki jest bardziej odporny i mają fundamentalne znaczenie dla stosunków dwustronnych. Duże amerykańskie inwestycje komercyjne w Polsce łączą nasz dobrobyt i zwiększają nasze zbiorowe bezpieczeństwo. Ten projekt ustawy zagraża wolności mediów i może podważyć silny klimat inwestycyjny w Polsce. Polska jest ważnym sojusznikiem NATO, który rozumie, że Sojusz Transatlantycki opiera się na wzajemnych zobowiązaniach do wspólnych wartości demokratycznych i dobrobytu. Te akty prawne są sprzeczne z zasadami i wartościami, za którymi stoją nowoczesne, demokratyczne narody. Wzywamy polski rząd do wykazania zaangażowania w te wspólne zasady nie tylko słowami, ale także czynami. "
‎‎‎‎2021.08.12 13:44
Podpisano: Secretary of State Antony J. Blinken
Bullshit!2021.08.12 13:53
On słowa po polsku nie umie!
PRAWDA2021.08.12 13:42
AJAJ --Goje zabierają Interes --Żydom ---