J. Ozdoba o ZP: Jesteśmy jak dobre małżeństwo - zdjęcie
19.09.20, 13:24Fot. screenshot - YouTube (Polskie Radio)

J. Ozdoba o ZP: Jesteśmy jak dobre małżeństwo

4

O tym, że co do większości spraw w Zjednoczonej Prawicy panuje zgoda, zapewniał w opublikowanym dziś w „Super Expressie” wywiadzie wiceminister klimatu z Solidarnej Polski Jacek Ozdoba. Jego zdaniem koalicjanci są jak „stare dobre małżeństwo”, dlatego wobec kłótni muszą usiąść do stołu i spokojnie porozmawiać.

Wiceminister klimatu Jacek Ozdoba w rozmowie z „Super Expressem” komentował napięcia w koalicji rządzącej, które w dramatyczny sposób ujawniły się po głosowaniu nad tzw. „Piątką dla zwierząt”. Polityk przekonuje, że co do większości spraw w Zjednoczonej Prawicy panuje zgoda. Podkreśla jednak, że koalicja składa się z trzech ugrupowań z różnymi programami i strategią, co czasem powoduje pewne niezrozumienia. Dlatego teraz w sporze najważniejsza jest spokojna rozmowa:

- „Musimy ostudzić emocje, usiąść do stołu i porozmawiać. W Zjednoczonej Prawicy jest jak w dobrym małżeństwie – zdarzają się kłótnie. A po takiej kłótni należy porozmawiać” – stwierdził polityk Solidarnej Polski.

W wywiadzie wyraził też wdzięczność dla Prawa i Sprawiedliwości za wycofanie projektu nowelizacji tzw. ustawy covidowej, która miała wprowadzić bezkarność dla urzędników podejmujących działania niezgodne z przepisami w celu zwalczania pandemii koronawirusa.

Teraz, zdaniem Ozdoby, powinno odbyć się spotkanie liderów ugrupowań koalicyjnych, ponieważ „to oni doskonale wiedzą, jak powinna wyglądać Polska przyszłości”.

kak/PAP

Komentarze (4):

katolicka kretynizacja polski 🇵🇱 i spółka2020.09.28 16:47
Jak ja nienawidzę tej katolickiej Polski! Jak ja nienawidzę Kościoła, Krzyża, Eucharystii, Bożego Miłosierdzia! Nie dziwcie mi się, nie oburzajcie. To mój pan, szatan, przegrany na całą wieczność anioł zła i kłamstwa, który nie chciał służyć Bogu, tak mi każe... Dzięki Kościołowi tyle dusz unika w Polsce piekła! A ja tak się staram… I wszystko to na nic!
Anonim2020.09.19 18:02
Jesteście jak patologiczne małżeństwo! Bolszewicy z chrześcijańskimi prawicowcami. No chyba, że też kłamiecie społeczeństwo, i nie jesteście konserwatystami.
Agnieszka2020.09.19 16:29
Panie Ozdoba stuknij si,e w łeb. Jak pan pochodzisz z patologicznej rodziny i może taką stworzyłeś, to choć w teorii naucz się co znaczy słowo pojęcie dobre małżeństwo. W dobrym małżeństwie (niezależnie czy starym czy młodym) mąż (PiS) nie łamie sumienia i kręgosłupa żony (Solidarna Polska), żeby nadskakiwała dziwce (lewaki), z którą się bzyka i dla niej wyniszczała swoje dzieci (elektorat) i całą rodzinę Polska, bo jak nie to ją skopie i pod most wygoni razem z dziećmi, wymieniając na bardziej posłuszną niewolnicę.
Anonim2020.09.19 13:58
Ozdoba macie 35 szabel a prezes co najwyżej 15 pewnych betonowych. W starciu te stare szable i tak pójdą za młodszym a nie na ewentualną tułaczkę po przegranych wyborach.