Hubert Hurkacz w półfinale! Polak pokonał ,,króla Wimbledonu’’ - zdjęcie
07.07.21, 17:32Fot. via: Twitter (Wimbledon)

Hubert Hurkacz w półfinale! Polak pokonał ,,króla Wimbledonu’’

6

Hubert Hurkacz pokonał dziś Szwajcara Rogera Federera i awansował do półfinału turnieju wielkoszlemowego. Jest drugim Polakiem, który zagra w półfinale Wimbledonu. Wcześniej udało się to Jerzemu Janowiczowi.

Roger Federera nazywany jest królem Wimbledonu. To ośmiokrotny mistrz imprezy. Dziś nie udało mu się jednak z Hubertem Hurkaczem. Polak zwyciężył w trzech setach - 6:3, 7:6 (7-4), 6:0. Mecz trwał godzinę i 49 minut.

W półfinale Hurkacz zmierzy się ze zwycięzcą spotkania Matteo Berrettini - Felix Auger-Aliassime.

kak/polsatsport.pl

Komentarze (6):

UURAA !!!2021.07.8 12:10
Agnieszka Radwańska przegrała, ta katolka! -------- UURRAAA ! Za rodinu ! Za Putinu! Ty job twoju mać !
O tym nie dowiesz się z Frondy2021.07.8 11:35
Agnieszka Radwańska przegrała z liderką światowego rankingu tenisistek Sereną Williams 0:6, 4:6 w półfinale wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open. Spotkanie trwało godzinę i cztery minuty. W pierwszym secie, który trwał zaledwie 21 minut, Amerykanka nie dała Polsce najmniejszych szans. Williams była skoncentrowana i dokładna, popełniała bardzo niewiele błędów. Polka próbowała zaskoczyć rywalkę trudnym serwisem, ale skończyło to się niepowodzeniem. Radwańska serwowała ze skutecznością poniżej 50 proc. w pierwszym podaniu. To słaby wynik.
Po11...2021.07.7 17:59
A już k u u u rwa było tak dobrze! Ta katolka niemal do zera przegrała a tu kUUU rwa mać masz! Katol polaczek rozjechał króla tenisu! Ale jest jeszcze nadzieja, że przej ebie w półfinale, a już na pewno w finale. A ten mój synalek z Edynburga też mu nie najlepiej. Na socjalu, razem z negrami mieszka.
JPIII2021.07.7 17:56
No proszę. Wygrał bez pomocy waszych modłów do pedophila Huberta.
Po 11 ...2021.07.7 17:45
Boże jakie szczęście, że fronda nie modliła się o pomoc świętego Huberta. Jak dobrze. No i błagam nie róbcie tego przed półfinałem .... proszę.
Ateista2021.07.7 17:57