Homofobia nie istnieje – to wymierzone w rodzinę kłamstwo ruchu LGBT - zdjęcie
17.12.13, 11:11Fot. Morgue File

Homofobia nie istnieje – to wymierzone w rodzinę kłamstwo ruchu LGBT

13

Tym samym nie są zrozumiałe próby wielu rządów wprowadzania ustaw przeciwko homofobii, bo to, z czym walczą jest de facto sztucznym tworem.

W dodatku wszystkie te rządowe próby są zdaniem Nardiego zwyczajnie niepotrzebne, bo w większości przypadków istniejące już prawo krajowe w sposób wystarczający penalizuje agresywne działania międzyludzkie, co obejmuje przecież także homoseksualistów. Jego zdaniem wprowadzanie ustaw przeciwko homofobii pod pretekstem prześladowania gejów i lesbijek jest próbą nadania tym osobom większych praw niż heteroseksualistom.

W Europie ustawę przeciwko homofobii wprowadziła już Wielka Brytania; takie prawa są  dyskutowane we Włoszech oraz we Francji. Wszystkie są przez krytyków uważane za atak na wolność wypowiedzi i wolność sumienia. Oferują możliwości prostego zwalczania nauczania Kościoła, które można w ich myśl określić często jako „homofobiczne” i w ten sposób odebrać mu prawa do funkcjonowania w przestrzeni publicznej. Jak wskazuje Nardi, ustawy przeciwko homofobii nie zwalczają jedynie fizycznych napaści na homoseksualistów, ba, nie ograniczają się nawet do obelg – chcą penalizować po prostu wszelką krytykę homoseksualizmu.

Niedawno włoskie stowarzyszenie „Prawnicy dla praw LGBT” opublikowało badanie na temat dyskryminacji homoseksualistów w latach 2007-2013. Za „homofobów” uznano tam te osoby, które wypowiadały się przeciwko legalizacji „małżeństw” homoseksualnych i adopcji dzieci przez homoseksualne pary. Badanie nie podawało poza tym żadnych konkretnych danych na temat ewidentnej przemocy czy dyskryminacji wobec homoseksualistów. Jak wskazuje Nardi, „Prawnicy” za przyczynę „dyskryminacji” homoseksualistów uznali zbyt mocne zakorzenienie tradycyjnego wzoru rodziny we włoskim społeczeństwie. Jego zdaniem to właśnie dlatego lobby homoseksualne tak ostro zwalcza chrześcijańską koncepcję rodziny.

Poza tym homo-lobby często ogłasza, że homoseksualiści są dyskryminowani, na podstawie przypadków, które wcale na o takiej dyskryminacji nie świadczą. Przykładowo niedawno we Włoszech głośna była sprawa samobójstwa 17-letniego homoseksualisty. Według Nardiego media podawały, że chłopak zabił się ze względu na dyskryminację i odrzucenie społeczne. Wreszcie okazało się, że rzeczywistą przyczyną samobójstwa były najprawdopodobniej problemy w jego związku z innym mężczyzną.

Częste samóbjstw wśród homoseksualistów tłumaczy się zresztą powszechnie rzekomą nienawiścią społeczeństwa do przedstawicieli ruchu LGBT. Nardi przytacza jednak dane z Danii, gdzie już w 1990 roku związki homoseksualne zostały zalegalizowane. Tymczasem badanie „Marriage, cohabitation and mortality in Denmark: national cohort study of 6.5 milion persons followed for up to three decades, 1982-2011” opublikowane w naukowym czasopiśmie „Social Psychiatry and Psychiatric Epidemiology”, obejmujące aż 29 lat wykazało, że mężczyźni homoseksualni, którzy żyją w związku z innym mężczyzną, popełniają samobójstwa 4 razy częściej niż ci heteroseksualiści, którzy żyją z kobietą. Nie ma to najwyraźniej żadnego związku ze społeczną akceptacją homoseksualizmu.

Pac/katholisches.info

Komentarze (13):

anonim2013.12.17 11:51
Niechęć do homo wynika z naturalnej świadomości, jak ten seks wygląda. Dla nie sfiksowanej męskiej psychiki jest to seks obrzydliwy. Te osoby które krzyczą "pedały, to obrzydliwe! nie chcę żeby mnie dotykali" są osobami szczerymi, lecz nie kulturalnymi. Ten brak kultury wynika z przymusu, chęci dominacji, agresji homoseksualizmu.
anonim2013.12.17 12:08
Wbrew temu co mówi lewactwo nie istnieje coś takiego jak homofobia! Nazwy fobii pochodzą z greki, rzadziej z łaciny. Homofobia z greki oznacza lęk przed czymś/kimś takim samym, identycznym np. lęk przed sobowtórami, bliźniakami lub przed podróbkami dzieł sztuki. Ale w tym sensie nikt tego słowa nie używa. Homofobia z łaciny oznacza lęk przed człowiekiem, także nie jest stosowana. Lęk przed człowiekiem to antropofobia. Homoseksualiści właśnie na łacinę powołują się przy pochodzeniu słowa homofobia. Problem w tym, że z łaciny fobia wobec homo powinna brzmieć hominofobia. Przy tworzeniu nazw fobii odmienia się przez przypadki pierwszy człon! Śmieszy mnie jak lewica używa słów, których nie zna znaczenia. Lewactwo chce być "postępowe" i "nowoczesne", a wychodzi słoma z butów wieśniakom!!! Widać w praktyce te mityczne "krytyczne" myślenie "racjonalistów". Jakiś debil (George Weinberg swoją drogą uznany naukowiec, ale najwidoczniej wtedy gdy to wymyślił miał zaćmienie umysłu) o IQ mniejszym od numeru mojego buta (42) wymyślił sobie taką przedziwną nazwę, a reszta baranów ("racjonalistów") o IQ niewiele większym przyjęła to bez zastrzeżeń. Jeśli już chcą jakoś to nazwać "po naukowemu" mogą spróbować np. pederastofobia odnośnie gejów. W słowniku lewactwa istnieje słowo lesbofobia więc byłoby jak ulał. Ogólnie mogą nazwać np. homoseksizm. Na pewno to lepsze od potworka jakim jest homofobia:)
anonim2013.12.17 12:25
Oczywiście że homofobia nie istnieje , jest to wymysł lewaków. Fobia to strach a normalny człowiek widząc gejów czuje przede wszystkim awersje i obrzydzenie i bardzo dobrze bo jest normalny.
anonim2013.12.17 13:45
@pawelbronowski Akcja wywołuje reakcję, zwykłe prawo fizyki
anonim2013.12.17 13:57
Określenie "homofobia" to totalny bełkot, który ma mieć pozory naukowości @pawelbronowski Poniekąd odpowiedział ci tnn. Ja dodam od siebie, że przeciwnicy lewactwa tworzą niestety także potworki językowe. Najwidoczniej chcą dostosować język do poziomu intelektualnego przeciwnika czyli lewaków.
anonim2013.12.17 14:15
Prawidłowo pojęcie to powinno brzmieć homoizofobia - to po pierwsze. A po drugie różne fobie istnieją, tylko nie każdą z nich interesuje się poprawność polityczna. Ba, niektórym wręcz hołduje i ich wymaga jak np. hoplofobia bardzo ceniona przez lewackich yntelektualistuf, a dla demokratów jest wręcz świecką religią.
anonim2013.12.17 14:52
sodomia jest obrzydliwa - tak uważam nie mam przy tym żadnych lęków, po prostu jest to obrzydliwe nie mam żadnej fobii na tym punkcie to raczej pedzie mają fobię na punkcie normalnego funkcjonowania może? normofobię?
anonim2013.12.17 16:34
@Chlop z Radomia Napisałem niechęć a nie lęk, a lęk znaczy fobia. Faktycznie nie każdy chłop ma wiedzę.
anonim2013.12.17 17:10
Niezłe jaja. W latach 80-tych tej zarazy nie było.
anonim2013.12.17 17:37
jeśli człowieka naznaczają homfobem to ci zboczeńcy są normalfobami gdyż strach i ogarnia kiedy naukowcy chcą poznać przyczyny tej paskudnej homoseksualnej dolegliwości i opracować metody terapii.
anonim2013.12.17 18:22
frag. z książki „GLOBALNA REWOLUCJA SEKSUALNA Likwidacja wolności w imię wolności”. GABRIELE KUBY Nowe badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Harvarda pokazuje, że niepewność co do tożsamości płciowej u dzieci poniżej 11 lat zwiększa prawdopodobieństwo nadużyć seksualnych, fizycznych i psychicznych oraz wystąpienia trwającego już do końca życia stresowego zaburzenia pourazowego (PTSD)87. Dekonstrukcja tożsamości płciowej przez „wychowanie do różnorodności” to nieodpowiedzialny eksperyment na bezbronnych dzieciach. Człowiek, który nie wie, kim jest, jest słaby. Rozdarcie wewnętrzne może stać się patologiczne, przerodzić w nerwicę, schizofrenię czy pograniczne zaburzenia osobowości (BPD). Więzi budujące tożsamość…
anonim2013.12.18 9:53
"Homofobia nie istnieje" Oczywiście, że nie istnieje.
anonim2013.12.18 9:57
A najlepszym przykładem na to jest moja skromna osoba.