Hołownia uderza w o. Rydzyka i zapowiada ,,rozdział Kościoła od państwa’’  - zdjęcie
07.12.20, 12:35Fot. screenshot - YouTube (TVP Info)

Hołownia uderza w o. Rydzyka i zapowiada ,,rozdział Kościoła od państwa’’

253

Szymon Hołownia, który swoją karierę dziennikarską zrobił na publikacjach katolickich, karierę polityczną najwyraźniej chce robić na atakowaniu Kościoła. Polityk deklaruje, że gdy dojdzie do władzy, powołany zostanie specjalnych pełnomocnik w randze ministra ds. przeprowadzenia rozdziału Kościoła od państwa. Zapowiedział też rozliczenie o. Tadeusza Rydzyka.

W czasie uroczystości związanych z 29. rocznicą urodzin Radia Maryja kontrowersyjna wypowiedź padła z ust o. Tadeusza Rydzyka, który nazwał oskarżanego o tuszowanie pedofilii bpa Edwarda Janiaka, w którego sprawie postępowanie prowadzi Stolica Apostolska, „współczesnym męczennikiem”. Wypowiedź tę skomentował w programie Wirtualnej Polski założyciel ruchu Polska 2050 Szymon Hołownia.

- „Nie mogę wyjść z oburzenia po tym co usłyszałem i zobaczyłem w sobotę. (…) Rydzyk wyszydził ofiary księży pedofili, wypowiedział posłuszeństwo papieżowi i Kościołowi robiąc męczennika z biskupa, wobec którego procedury kościelne wszczął papież” – mówił polityk.

Zadeklarował, że jeśli jego ruch zdobędzie w Polsce władzę, „wszystkie jego (o. Tadeusza Rydzyka) biznesy, to co jest związane na styku relacji jego instytucji z państwem zostanie rozliczone do ostatniej złotówki”.

Wypowiedź redemptorysty stała się dla Szymona Hołowni okazją do kolejnego promowania się na atakowaniu Kościoła. Polityk zapowiada, że jeśli dojdzie do władzy, w rządzie powołany zostanie specjalny pełnomocnik mający zająć się rozdziałem państwa od Kościoła.

- „Hołownia coraz mocniej atakuje Kościół i chętnie przyłącza się do krytyki poszczególnych kapłanów i samej instytucji. Popularność zdobył nie tylko w TVN, ale też na spotkaniach i promocjach swoich książek w kościołach niemal w całej Polsce. Teraz wygląda to tak jakby szukał taniego poklasku, wśród ogólnej antyklerykalnej histerii” – komentuje portal wPolityce.pl.

W programie Tłit Hołownia skomentował też zapowiedzi Romana Giertycha, który chce powrócić do polityki. Ocenia tę decyzję jako bardzo słuszną, bo jego zdaniem mec. Giertych jest potrzebny w polskiej polityce.

- „Szanuję Romana Giertycha, lubię go i cenię rozmowy, które czasami z nim toczę. I serdecznie współczuję mu tego, co go teraz spotkało ze strony prokuratury” – mówił.

kak/PAP, wPolityce.pl

Komentarze (253):

Czytar2020.12.8 9:30
Żeby Hołownia miał doświadczenie w realnej polityce . Nie był nawet członkiem Rady Sołeckiej . Antyklerykalny katolik . Wegetarianin .Wajchowi uznali , że w Polsce można zaserwować wariant ukraiński jak z Zełeńskim .
dr2020.12.8 9:06
wydmuszka TVN "powiedział co wiedział" czarować to se możesz w TVN-nie , co nie zmienia problemu że coś tam w kościele zawsze trzeba "się nawracać" ale nie dlatego że Chołownia coś powiedział czy nie powiedział na razie to se rozdziel ... "agenturę wpływu" od twej pustej głowy ... a pusta głowę rozdziel od polityki ...na ktrórą masz podobno ambicje ... poniał ? i zajmij się "szołem" w TVN-nie .. Merkel dobrze płaci
nie ślepy2020.12.8 3:17
Czyżby Roman obiecał temu pajacowi jakieś pieniążki? Się POlitycy znaleźli...złodziej adwokat i zaPOwiadacz z tvnu...
Wera2020.12.8 2:58
Nie mogę patrzeć już na ta krzywa mordę
Szybki Lopez2020.12.8 1:14
A ta pani z tylu to pan czy pani? Chociaż dla mnie to nie ma znaczenia! Biorę jak leci!
Saki Faki2020.12.8 1:16
Tylko na łzy Holowni jezdem czuły. Nie lubię jak ktoś płacze!
szyderca2020.12.7 20:13
Pan Hołownia zgodnie ze słuszną diagnozą pani Suchanow to PALANT. Ponieważ nie zaprzeczał a tylko coś bredził o krótkim loncie to go nie obrażam.
Anonim2020.12.7 18:21
Widać jak Hołownia nie panuje nad słowami które wypowiada. Ale to dobrze, bo wiemy jaki jest i kim jest. Jego poglądy to lewacko-liberalne.
POLIKRATES2020.12.7 18:05
TEMPOTA UMYSLOWA PROFAN
Anonim2020.12.7 18:11
"Tępota" się pisze bystrzaku ;)
Anonim2020.12.7 18:31
właśnie dlatego powinno się mieć jakiś poziom inteligencji by mieć prawo do głosowania....Bo tacy ludzie za nas wybierają jak polkirates....
AST2020.12.7 17:57
Hołownia ty się nie mieszaj w sprawy kościoła, tam Pan Bóg rządzi i jak będzie miał taką wolę to zrobi tama porządek w ułamku sekundy. Ty jesteś za cienki, nie tylko w uszach, we wszystkim, żeby choćby drobinkę piasku przesunąć na chodniku przed Bazyliką Św. Piotra. I jeszcze jedna rada, nie pyskuj "Kościołowi", bo cię bez żadnego wysiłku, zdmuchnie jak Palikota i wielu innych. Rozejrzyj się gdzie są ci wszyscy co "Kościołem" sobie mordy wycierali.
Beno2020.12.7 20:08
Ast - super komentarz.
8882020.12.7 17:48
Czym rzesz to oni chcieli by nas poczęstować, skutki rozdziału państwa od Kościoła są już widoczne na zachodzie Europy. Wypieki Hołowni to wybrakowany zakalec, totalna chała. Efektem takiego oddzielenia państwa od Kościoła jest skutek oddzielenie głowy od reszty ciała w imię Allahu Akbar...
pora na rozdział żydokomuny2020.12.7 17:19
od mediów i przestrzeni publicznej
Anonim2020.12.7 17:35
Mission impossible, bo media należą do nich?
Jazzz2020.12.7 17:03
MIEJSCE PEDOFILI JEST W WIĘZIENIU. TO DLACZEGO ICH TAM NIE MA. Kto mi wyjaśni jaki jest dalszy ciag sprawy Zatoki Sztuki, reportaż Latkowskiego tylko przypomniał STARĄ SPRAWĘ, pokazał że organa ścigania i sądy nie są zainteresowane wyjaśnianiem naprawdę wielkiej afery pedofilskiej, może dlatego że przedstawiciele tych resortów bywali w Zatoce, Warszawka bywała. Wszyscy wiedzieli co się tam dzieje. Nikt by się sprawą nie zajął, gdyby nie upór matki dziewczynki, zgwałconej przez pedofila z Zatoki, która popełniła samobójstwo. Na razie cisza. A kto wie jak działają organa ścigania w sprawie Sadowskiego, prezesa PSJ, pedofila, organizatora programów muzycznych z udziałem dzieci w TVP i w Polsacie. Nie działają. Cisza. Na stronie dziennikarza Mariusza Zielke możemy przeczytać że mimo tego że wysyłał on do wielu redakcji materiały na temat pedofilskich czynów, gwałtów Sadowskiego [zebrał 40 relacji ofiar pedofila], żadna redakcja, żaden dziennikarz nie pojął tematu. Zielke publikuje relacje ofiar, napisał o tym książkę, a jedyny przypadek aby sąd się sprawą zajął, jest sądowy zakaz pisania o Sadowskim, nałozony na Zielkego. Śledztwo dziennikarskie pokazało że wszyscy w TVP i w Polsacie wiedzieli że Sadowski to pedofil, nikogo to nie skłoniło do przeciwdziałania krzywdzeniu dzieci. Zielke pisze rownież o tym, że w świecie artystycznym, pedofilia to dużo powszechniejse zjawisko niż sie wydaje, bo to temat tabu, nie wolno go publicznie poruszać. Kto wie coś na temat pedofilów polujących na chłopców na Dworcu Centralnym, kto pisze o warszawskiej pedofilskiej agencji towarzyskiej ? Cisza. Co robią Sekielscy ? To co wszyscy inni - udają że nie widzą. Ci co tak ostrożnie omijaja temat pedofilii w swoich środowiskach, nie dotykaja tematu nawet jeśli ktoś im wkłada do ręki twarde dowody, chcą jednak pokazać że los dzieci nie jest im obojętny, dlatego są tak bardzo zajeci rozdmuchiwaniem marginalnego zjawiska, jakim jest pedofilia w Kościele Katolickim. To przykrywka.
Józef2020.12.7 17:12
Dlatego ich tam nie ma po Ziobro ich nie wsadza, a jeżeli w koloratce to wypuszcza.
Jazzz2020.12.7 20:08
Aby pedofil trafił do więzienia, sąd musi go skazać, a nie Ziobro. A jak napisałem sądy zamykają usta dziennikarzom, aby pedofilii nie nagłaśniali, to co tutaj mówić ościganiu, sądzeniu i wsadzaniu do więzienia. Chyba że chodzi o księży, wtedy jest odwrotnie.
OKO2020.12.7 17:12
Hołwnia to zabłokany ==dziecko be be be be be be
prawy2020.12.7 17:02
no coz lewaki uderzaja w silnych,mądrych a KOSCIOŁ I silni jego PRZEWODNICY najbardziej ,tylko głupi uwierzy,że to nie dostawka lewacka zjednoczonych totalnych wrogow POLSKI,POLAKOW I POLSKOŚCI .precz z komuną!!!!
Anonim2020.12.7 17:01
Kościół, to wspólnota wiernych, czyli, to było nie było ponad połowa Polaków. Bardzo więc chętnie oddzielimy się od państwa lgbt. Stworzymy sobie nową konstytucje, założymy własną armię, policje, szkoły, media, będziemy zarządzać własnymi pieniędzmi jak będziemy uważać to za stosowne. Wtedy zobaczymy kto na tym lepiej. Aha, adekwatnie do oderwania państwa z ponad połową obywateli od Kościoła, zniknie wam zboczeńcy ponad połowa budżetu, ciekawe jak sobie wtedy radzić będziecie nieroby i zboczeńcy trwoniący kasę na którą My - Polacy tyramy w pocie czoła
Do Anonim.2020.12.7 17:27
Tak ponad połowa społeczeństwa, tylko że same staruchy. Kto Wam będzie opłacać emerytury palancie. Armię sobie stworzycie? I czym będziecie wojować? Laską i różańcem? Armia 60+ haha. Emerytury macie tak małe, że ledwo wystarczy na opłacenie pogrzebu, a patrząć na Rydzyka to on Wam rabatu nie da...
Anonim2020.12.7 17:37
tak? to zaryzykujcie, zboczony nierobie z korporacji od tzw. "nowych projektow". Ja mam 34 lata i prowadzę firmę budowlana zatrudniającą 45 osób, płacę podatki i jestem w stanie przenieść się nawet do Polski B, gdyby miała być "Kościołem" oddzielonym od państwa lgbt, naiwnych przygłupów bez jaj, narodowości, zdrowego rozsądku, honoru zmierzających ku samozagładzie lub wyrznięciu przez arabów
Anonim2020.12.7 17:42
Jakie emerytury? co ty pleciesz? grandziarze dają gratis pandemię, a szczepionkę rząd ci kupi, i to jest panaceum na starość, a tymi upartymi genetycznie będą się opiekować nachodźcy? I tak sprawa zatacza koło.
do Do Anonim.2020.12.7 17:45
Przecież wy 'młodzi wykształceni' wykonujecie gowno prace która nikomu nie niesie żadnych korzyści. A tyra na was zwykły statystyczny Polak: robotnik, kierowca, frezer czy budowlaniec. Wy, pokolenie pierwszej gimbazy, po swych licencjatach z gotowania wody na gazie, potraficie co najwyżej siedzieć w biedrze na kasie, no chyba że tatuś w PO-PSL jest ustawiony i jeszcze znajomości są- to chwilowo co innego, ale chwilowo
Jacek i Placek2020.12.7 17:43
Znakomity pomysł podzielić Polskę na część dla skrajnych katolików i część dla reszty myślącej inaczej.
Anonim2020.12.7 17:50
Nie ma "skrajnych katolików" albo jesteś katolikiem, albo nie, ktoś się tak nazywa a postępuje wbrew regułom, wyklucza się z katolicyzmu. Ale jest za to faszyzujące lewactwo a ty będziesz w tej "nowoczesnej jewropie" niemieckim parobkiem bo oni takich jak ty chętnie wykorzystują, ale szacunku do was nie maja żadnego
Anulka2020.12.7 16:49
Ten niespełna rozumu czy co? On może sobie oddzielić bialko od żółtka ewentualnie. I też pewnie nie może.
Marcel2020.12.7 16:41
Panie Hołownia! Dopóki ktoś nie jest skazany prawomocnym wyrokiem to jest osobą niewinną! Wszczęcie śledztwa nie jest równoznaczne z winą, więc powoli z plackiem!
Do Marcel2020.12.7 17:29
To już koniec, za 20 lat w kościołach będą supermarkety i dyskoteki...
infor2020.12.7 16:25
Płaczkowaty debil z tvn-owskiego szamba
uwaga nadchodzi2020.12.7 16:18
aaaaaa co pan panie ryjek zrobisz ze szkolnictwem bo jak dotychczas najpotworniejszej zbrodni dokonał nauczyciel z Piotrkowa Tryb. pedofil Trynkiewicz ten zboczeniec zgwałcił torturował i zamordował czterech chłopaczków swoich ucznów a ciała tych dzieciaczków podpalił w lesie jakoś o tym zboczeńcu żyjącym wygodnie w specjalnie dla niego wybudowanym kosztownym ośrodku C I S Z A
thebodzio2020.12.7 16:16
„Rozdział Kościoła od państwa”? Widać pan Hołownia nie bardzo wie o co w nim chodzi. Proponuję myśleć nie o „rodziale” tylko o „odróżnieniu” jednego od drugiego, a może myślenie się naprostuje :}
Kudyba2020.12.7 16:16
Upośledzony tęczowy Szymek chyba oddzielił mowę od myślenia.
Anulka2020.12.7 16:50
On nie wie co to myślenie bo On nie ma rozumu.
Toni2020.12.7 16:11
Co ty możesz pajacu z TVN 24 niedouczony, nikim nie jesteś i nikim nigdy nie będziesz.
Czyim2020.12.7 16:10
głosem przemawia ta pacynka?
TVNowski "przekaz dnia"2020.12.7 16:31
on przemawia głosem największej partii opozycyjnej, jaką jest TVN, a to co mówi tym swoim krzywym dzióbkiem, to tzw. "przekaz dnia" .
...2020.12.7 16:09
Jak mawiał klasyk: Panie Hołownia Pan to se możesz kury szczać prowadzać.
kaka2020.12.7 16:06
Holownia czli jak -przypuscmy -bys byl -prezydentem i zapalisz swiece hanukowe -tak jak ci twuj nauczyciel podpowiada--TO BEDZIE ROZDZIAL OD PANSTWA CZY DODZIAL DO PANSTWA?
Jahu🐟2020.12.7 15:57
o. Rydzyk, krów z tobą nie pasał więc dla ciebie chłoptasiu o. Rydzyk. To po pierwsze a po drugie, jako wieloletni tefałenowiec to najpierw się wyspowiadaj dlaczego tvn promował pedofila w programie Top model a potem się możesz zająć rozdziałem tvnu od pedofilów.
Anonim2020.12.7 16:04
Pedofilia to choroba roznoszona przez żydowski przemysł pornograficzny i aborcyjny. To jest pandemia. Dotyka wszystkie środowiska. Wypalić czerwonym żelazem należy miejsca zakażenia. Tu maseczki nie pomogą?
Hue2020.12.7 16:07
To dlaczego tylko kosciol katolicki systemowo przenosi pedofilow miedzy parafiami? Czy widziales aby ministerstwo edukacji przenosilo nauczyciceli pedofili?
Anonim2020.12.7 16:18
I w kościele, i w szkolnictwie, i w Deep State afera Pizza Gate, jak powiedziałem, to jest choroba przenoszona na ludzi przez pornografię, zobacz afera Jeffrey Epstein. Tylko przedstawiciele jednej nacji ją negują, i chcą pedofilię zalegalizować, ale szczegóły pominę, znajdziesz i sieci.
Anonim2020.12.7 15:53
Właśnie między innymi dlatego pójdziemy na Hołownię zagłosować . MY , czyli będzie nas więcej niż 1 . :)
Anonim2020.12.7 15:55
Z Panem Bogiem. Cenię to, jak ktoś nie uprawia agitacji.
Anonim2020.12.7 15:47
p. Hołownia to nowoczesny katolik posoborowy niemieckiej prezydencji protestanckiej nowoczesnego papieża?
Hue2020.12.7 15:48
Tak sie sklada, ze zanim Rzydzyk zalozyl Radio Maryja to byl w Niemczech. I co teraz?
Anonim2020.12.7 15:57
I co to ma Twoim zdaniem oznaczać? Jak też byłem w Niemczech. I nie nawróciłem się na protestantyzm.
wanda2020.12.7 15:46
AGENT
Hue2020.12.7 15:47
No dokladnie. Nikt nie wie co Rydzyk dokladnie robil w Niemczech zanim wrocil do Polski.
Anonim2020.12.7 16:28
mądry ty? litości
Anonim2020.12.7 15:40
Zazdroszczą Dyrektorowi Rydzykowi stworzonego kompleksu medialnego i szkolnego? Nie ma co zazdrościć, tylko zakasać rękawy, i do roboty. Pokażcie czerwone mendy, że potraficie więcej?
Hue2020.12.7 15:44
Nie badz smieszny. Nikt tego nie zazdrosci. Ile zyc uratowal budujac kosciolek ze zlota, i szkole medialna? Zobacz ile w tym czasie uratowal zyc lewak Owsiak. Rydzyk nie ma startu do niego.
Anonim2020.12.7 15:50
Zrabował ci jakieś złoto? jeśli już, to dawali ci, co uznawali za stosowne dać? Nie psiocz, tylko spróbuj zrobić coś podobnego dla Polski, dla siebie, a sam złożę ręce do oklasków.
Hue2020.12.7 15:53
Jeszcze raz. Co dobrego zrobil Rydzyk? Bo zbieranie kasy, budowanie z tego ozloconych kosciolow i budowanie szkol medialnych to zadne dobro. Ile zyc tym uratowal, ile rodzinom pomogl?
Anonim2020.12.7 16:10
Myślisz materialnie. Jest jeszcze sfera ducha. Dla mnie to sprawa bardzo ważna. Co do p. Owsiaka, nie powiem, dawałem na serduszko, nie żałuję inwestycji, ale to są dwie różne sprawy.
Anonim2020.12.7 15:33
pacynka na sznurkach służb wsi
qwert2020.12.7 15:32
Hołownia to demon taki Koń Trojański a głupcy łykają.
Hue2020.12.7 15:46
Przeciez Rydzyk wprost powiedzial, ze biskup przenoszacy pedofilow to meczennik. Lepiej powiedz, jakiej firmy klapki nosisz na oczach. Bede omijal ta firme.
Anonim2020.12.7 15:53
Kłamiesz! Skoro już tak twierdzisz, to słuchaliśmy coś innego? Nadinterpretacja w stylu bolszewickim.
Hue2020.12.7 15:57
Wiec co takiego powiedzial Rydzyk?
Anonim2020.12.7 16:11
odsłuchaj sobie z oryginału u źródła
shalom2020.12.7 15:29
Holownia = Ukrainczyk w PL
Anonim2020.12.7 15:36
stąd też poparcie Siemoniaka?
Anonim2020.12.7 15:23
krytyka organisty jest w prostej linii krytyką pana boga
Waldek2020.12.7 15:21
Hołownia atakuje ojca Rydzyka bo chce się pozbyć konkurencji w wołaniu o 5, 10 czy 20zł
Hue2020.12.7 15:22
Atakuje, bo ma juz dosc tego ojca Muchomora, ktory uosabia w katolikach to co najgorsze.
da da towariszcz jewrej z leningrada2020.12.7 15:27
A u was polskowo alfabieta NIET?
Hue2020.12.7 15:49
Uuuu. Ale mi dowaliles. Nie wiem co zrobie. Moze poczekam na jakies argumenty od ciebie.
Ja mam argument2020.12.7 20:58
Ty de bilu podaj swój tel. A wiec, żuj jaja przygłupie, 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅 Taki narybek jak wy to bolszewik z krwi i kości.
Ada2020.12.7 15:13
Rydzyk tworzy, Hołownia - niszczy. Sługus opozycji, wazeliniarz, następca Palikota i Petru.
Hue2020.12.7 15:20
Co takiego stworzyl Rydzyk? Kosciol ze zlota, i radyjko gdzie sieje nienawisc? Gownianie osiagniecia.
da da towariszcz jewrej z leningrada2020.12.7 15:27
A u was polskowo alfabieta NIET?
Hue2020.12.7 15:50
"Nie mow falszywego swiadectwa o bliznim". Wiec skoro oskrzasz mnie o bycie rosjaninem, to wlasnie zlamales przykazanie Pana Boga.Biegnij do spowiedzi.
Do szczura,2020.12.7 20:59
Drogi Hue, żuj jaja przygłupie, 😂😂😂 Jedyną osobą którą udało ci się oszukać to twoja stara w ciąży bo myślała ze cie wyskrobała. 😅 Taki narybek jak wy to bolszewik z krwi i kości.
Anonim2020.12.7 15:10
Rydzyk broni pedofilów w sutannach, a Prokurator Gen. słucha i klaszcze! Podobnie Rzecznik Praw Dziecka!
Hue2020.12.7 15:09
A tyle gadania o zgnilym zachodzie, jak to LGBT niszczy rodziny, chociaz nie pokazano chocby jednego przykladu. A tu Rydzyk wyskakuje, ze biskup przenoszacy pedofilow miedzy parafiami to meczennik. A Ziobro mu klaszcze.
Anonim2020.12.7 15:11
Jak to "nie pokazano"? Z badań wynika, że LEWICA promująca LGBT odpowiada za 2600 okaleczeń i 3000 samobójstw każdego roku w UK.
Hue2020.12.7 15:14
Potrafisz czytac? Napisalem, ze nie ma przykladu, ze LGBT rozbija rodziny. Po za tym od kiedy okaleczanie rozbija rodziny? I mowa jest o lgbt, a nie lewicy.
da da towariszcz jewrej z leningrada2020.12.7 15:28
A u was polskowo alfabieta NIET?
Anonim2020.12.7 15:43
To były "badania" frondzi? xD
Anonim2020.12.7 15:43
Bo szukam po necie, ale nie mgoę znaleźć, jak cos masz na ten temat podeślij proszę :) Z góry dzięki
Halo jezdem , Alojzy Cedzidło ,2020.12.7 15:02
ale niezupełnie , bo jezdem tyż: ebz , Figo Fago a tak naprawdę to męska tylko z nazwy , pisda . Wycieram doopy Polskim Panom , ale mam ambicje . Ogólnie mówiąc to jestem głupia pisda zza Buga , dosłownie i w przenośni i nienawidzę Polskich Panów . Wprowadzają mnie w kompleksy . Tutaj się podpisuje różnie , bo jak wspomniałam , jestem głupia pisda zza Buga , ale lubię "politykować , "filozofować " a jaki ze mnie "teolog" , "psycholog" ? Nie mówiąc o mojej znajomości "problemow Śląska" . A najbardziej lubię te spacje pomiędzy półdoopkami Polskich Panów .
Krakus2020.12.7 15:02
Autorze "kak" od kiedy to Kościół Katolicki to Rydzyk? A Hołownia zaatakował Rydzyka - oszusta, złodzieja (gdzie miliony zebrane na stocznie?) a od wczoraj obrońcę pedofili w sutannach.
Jazzz2020.12.7 15:31
Żeby kogoś publicznie nazwać złodziejem, trzeba mieć dowody. Programy TVN i artykuły w Gazecie Wyborczej to nie są dowody procesowe.
Krakus2020.12.8 8:35
Rydzyk zebrał 160 000 000 USD od emerytów i rencistów i... przywałaszczył te pieniądze. To nie złodziejstwo? https://pl.wikipedia.org/wiki/Tadeusz_Rydzyk
Anonim2020.12.7 14:49
Na Śląsku istnieje mało znana partia : Polska Partia Komunistyczna . Muszę się jej przyjrzeć . Ziobro już próbuje ją wyeliminować jak wyeliminowano Wałęsę i KOD . Składa wniosek do prokuratury . Ale póki co , to Hołownia będzie dużo lepszy niż PiS .
katolik_i basta2020.12.7 14:44
wszystkich, ktorzy zle mowia o kosciele bedziemy zamykac za drutami. za rok przejmujemy wladze i bedzie pozondek
Hue2020.12.7 14:46
A teraz zacytuj biblie, ktora mowi, aby tak postepowac.
katolik_i bestia2020.12.7 17:48
Tak nakazuje biblia szatana :P
kaka2020.12.7 14:34
Przypominam aby miec jasnosc.Aby powstalo jakies dobro dla wszystkich ludzi-wierzacych i niewierzacych----TO POSTULOWANIE ZNISZCZENIA KOSCIOLA JEST TYLKO WTEDY UZASADNIONE -JESLI POWSTANIE JAKAS ORGANIZACJA DOSKONALSZA OD KOSCIOLA -- czyli przytulki brata alberta,misje i nauczanie murzynow,pomoc psychicznie chorym prze sistry zakonne ,fundacje brata alberta--Isakowicz -Zalewski,karitas---i wiele innych Jesli NIE ISTNIEJE ORGANIZACJA KTORA PRZEJMIE TE DZIELA I BEDZIE LEPIEJ PRACOWAC-nawolywanie do zniszczenia Kosciola sa OBLEDEM! I nieuzasadniaja tego przypadki pedofilji-KTORE SA OCHYDNYM PRZESTEPSTWEM Koniec kropka.
Hue2020.12.7 14:44
Bzdury. Jezeli potrzebujesz organizacji, ktora powie ci jak masz zyc, bo sam masz problem z okresleniem co jest dobre, a co nie, to masz powazny problem z soba.
Anonim2020.12.7 15:12
LEWICA sama określa co jest dobre a co złe, więc PROMUJE PEDOFILIĘ i zakłada Obozy Koncentracyjne.
Hue2020.12.7 15:19
Idac twoim tropem myslenia, to skoro od lat kosciol mowi co dobre i zle, to promouje pedofilie i zaklada obozy koncentracyjne.
kaka2020.12.7 15:41
Jednak sie pomylilem jkestes odporny na wiedze -albo musisz zmienic dostawce. Na 50 000 ksiezy jest kilku pedofilow- gdzie ta promocja ? gdzie te obozy koncentracyjne?
man.of.Stagira2020.12.7 14:26
NIE MA w Polsce medium które byłoby tak nienawidzone, prześladowane i szykanowane w ciągu ostatnich 30 LAT w PRL Bis. -przede wszystkim przez GW et consortes. OTO dowód na s k r a j n ą BIGOTERIĘ, obłudę i nietolerancję ludzi którzy chcą rządzić Polską od 75 lat. Brawo Ojciec Tadeusz Rydzyk! Szczęść Boże Polsce i Polakom!
Grizzly2020.12.7 14:30
Brawo obrońca pedofili man.of.Stagira. Spłoniesz w piekle
Jezus2020.12.7 14:44
Możesz jeszcze dodać szczęść boże księżom skuszonym przez dzieci
Grizzly2020.12.7 15:42
Won od mojego nicka!
Hue2020.12.7 14:45
Bzdury. Oskarazenia wobec Rdzyka sa uzasadnione. Defraudowal pieniadze przeznaczone na stocznie, wczoraj bronil pedofilii. Jak chcesz to obronic?
Polak12020.12.7 15:05
A ten Katarczyk z kasą na Stocznie, Tuskowi wyparował .
Hue2020.12.7 15:16
I widzisz rownosc pomiedzy zmiana zdania przez kupca, a zbieraniem pieniedzy i zagarnieciem ich dla siebie? Gratuluje bystrosci. A tak lubicie sprawdzac Owsiaka co roku.
gracz2020.12.7 14:26
Rozdział Hołownia to powinien dotyczyć ciebie ale od jakiejkolwiek władzy w Polsce.
Hue2020.12.7 14:46
Bo? Uzasadnij.
srosz2020.12.7 14:25
taki synek z krzywy ryjkiem chcąc zaistnieć, to tak jak wielgus-szajbus atak na kościół.przejedziesz sie i to szybko.
mlaskacz2020.12.7 14:24
Hołownia pochodzi z żydowskiego TVN-u i jedynie co może wam zaproponować to bolszewicko-żydowskie łajno
Hue2020.12.7 14:47
Jezus tez jest pochodzenia zydowskiego.Maryja rowniez. Bedziesz potrafil teraz zyc z ta swiadomoscia?
Polak12020.12.7 15:08
Jezus Chrystus nie był żydem, tylko Aramejczykiem.
mlaskacz2020.12.7 16:06
Jezus pracował w żydowskim TVN? ty zapewne jesteś cymbał ze "strajku kobieto podobnych", tam jest taki poziom intelektualny
man.of.Stagira2020.12.7 14:23
„Właśnie dla demokracji katolicki ksiądz deprawujący dziewczęta jest o wiele mniej groźny niż ksiądz bez sutanny, ksiądz bez prostackiej religii, ksiądz ideowy i demokratyczny, głoszący budowanie i tworzenie bozi. Albowiem pierwszego można łatwo zdemaskować, potępić i przepędzić, drugiego zaś tak po prostu przepędzić nie można, zdemaskować go jest tysiąckroć trudniej, potępić go żaden ‘słaby i żałośnie chwiejny’ mieszczuch się nie zgodzi” Lenin, 1913
Anonim2020.12.7 14:27
Lenin oficjalnie promował pederastię, pedofilię, kolektywną własność kobiet i tzw wolną miłość. Dzisiejsi LEWACY postępują dokładnie tak jak ich guru Lenin - promują i chronią PEDOFILIĘ i inne zboczenia seksualne. Wg LEWICY PEDOFILIA jest tylko wtedy, gdy pedofilem jest przypadkiem ksiądz, każdy inny PEDOFIL jest CHRONIONY.
...2020.12.7 14:22
...to jest myśl...genialna! Mam nadzieję,że Hołownia będzie do końca konsekwentny w tym co mówi i nie będzie zabiegał w wyborach o głosy Kościoła....a tak się składa,że Kościół to nie jest jedynie Kler...Kościół w Polsce to Katolicy i ich głosy.... --- i wtedy Kościół będzie sobie a Państwo sobie.... Tylko celebryta mógł to ogłosić za podszeptem Kobosco.... --- tu więc rozdział agentury od polityki nie wskazany...
Grizzly2020.12.7 14:15
NO TO OFICJALNIE! FRONDA I FRONDZIARZE BRONIĄ RUCHACZY DZIECI W KOŚCIOŁACH!
Anonim2020.12.7 14:19
Oficjalnie LEWICA promuje przymusowe PEDOFILNE gwałcenie 9-latków w szkołach świeckich i laickich pod płaszczykiem seksedukacji.
Grizzly2020.12.7 14:29
Twoje kłamstwa mają usprawiedliwać waszych kleruchaczy pedofilu?
Anonim2020.12.7 15:10
W obronie PEDOFILÓW kłamie tylko LEWICA, od dziesięcioleci promująca i chroniąca zwyrodnialców PEDOFILÓW, wydająca proPEDOFILSKIE książki np "LOLITA", i proPEDOFLISKIE popularne filmy na modnych internetowych telewizjach. To LEWICA chroni PEDOFILÓW, nie zakrzyczysz prawdy.
uwaga nadchodzi2020.12.7 14:42
najpotworniejszym pedofilem jest Trynkiewicz gwałcił torturował i zamordował czterech 10 latków z Piotrkowa Tryb. zmasakrowane ciała tych chłopczyków podpalił w lesie i kim był ten zboczeniec aaaaa nauczycielem tak tak nauczycielem . Policjanci którzy prowadzili to śledztwo jeszcze dzis wpominając tą sprawę mają łzy w oczach . i tyle w temacie
Grizzly2020.12.7 15:37
Aha, czyli Trynkiewcz be, klerycy okej?
Grizzly2020.12.7 15:43
Won bydle od mojego nicka! To jeden z psychopatycznych trolli podpisujących się jako: Durny Ge(Fu)j, kretyn.. (nie)polski i (dup)AAAtomek!
Aśka2020.12.7 14:14
To jest właśnie katolickość Hołowni. Dziwi mnie głupota ochrzczonych popierających tego "wilka w owczej skórze". Lewak i kropka.
ladychapel2020.12.7 14:12
Tadeusz Rydzyk: "To, że ksiądz zgrzeszył... No zgrzeszył. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże. (...) Nawet jeżeli jakiś katolik wygaduje czy nawet ksiądz, jak wychodzi taki guru i opowiada i sądzi innych. Zadzwońcie do niego, porozmawiajcie z nim i z jego przełożonym porozmawiajcie i niech się uciszy".
Lili2020.12.7 14:12
Hołownia ma urwac poparcie wystarczajaco licznej czesci katolików PIS owi by siły antyniepodległosciowe zyskały 51 % poparcia w polski Sejmie.Jest to w gruncie podobna rola jak ta która na wsi staraja się odgrywac PSL czy Agrounia
dyletator2020.12.7 14:09
rozdział rozumu od hołowni ( to tak trochę z ukraińska głowa) już dawno nastąpił
Monika2020.12.7 14:09
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://panieonline.pl/monia89
Vievin2020.12.7 14:08
Polski Macron czyli najbardziej przebiegła operacja ubekistanu
Kubus Puchatek2020.12.7 14:06
Popieram Hołownię. I nie tylko rozdział kościoła od państwa ale i konfiskata majątków kościelnych
alusia2020.12.7 14:12
A któż to podpisał konkordat?
Anonim2020.12.7 14:18
LEWICA zawsze nawołuje do kradzieży, zbrodni, katofobii, rasizmu, niszczenia rodzin, kobiet i dzieci. LEWICA to zbrodnia, promocja PEDOFILII i podłota.
Jazzz2020.12.7 15:05
Komuniści z majątkiem Kościoła zrobili to, co wychodzi im najlepiej - ukradli. W 1950 państwo przejęło 80 procent dóbr kościelnych, w tym 155 tysięcy hektarów gruntów. A 2004 Kościół otrzymał 52 tys. hektarów ziemi od skarbu państwa, jako rekompensatę, zwrot utraconego majatku.
stefan2020.12.7 14:06
Atakowaniem kościoła? Przecież rydzyk nie ma nic wspólnego z kościołem to biznesmen!!!!
stefan2020.12.7 14:07
Biznesmen z preferencyjnymi dotacjami od państwa !!!
chuj##ka2020.12.7 14:01
gdzie twoja głowka
Kiki2020.12.7 13:59
Sluby konkordatowe nie sa w modzie?!...
Agnie2020.12.7 13:57
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
kaka2020.12.7 14:04
Pocaluj psa w d... przez listek Hej --taki rodzaj spotkania intymnego!
...2020.12.7 15:02
Czasem dobrze poczytać kogoś w czymś dobrze doświadczonego.
jj2020.12.7 13:54
Był już taki od "pięciu króli", którego nazwiska nie pomnę. Niczym sensownym się nie wsławił. Pamiętam tylko, że narobił wokół siebie szumu medialnego, a potem zgasł. Wcześniej bodajże był też taki mądrala od bananów, koneser alkoholi i przyjaciel zboczeńców. Tą samą drogę obrał Hołownia. Znikąd do nikąd, jak uliczny wicherek. Zawieje, ustanie i śladu po nim nie będzie.
alusia2020.12.7 14:14
Popieram twoje zdanie.Kabaret musi trwać,chociaż jest wesoło.
Anonim2020.12.7 13:51
Czas na rozdział LEWICY od państwa. Trzeba pociągnąć LEWICĘ do odpowiedzialności za falę PEDOFILII i za masowe ukrywanie 99,55% przestępstw PEDOFILNYCH świeckich i ateistycznych, oraz wyrzucić nauczanie LEWICOWOŚCI ze szkół podstawowych, średnich i z uczelni wyższych. Państwo ma być bezstronne i neutralne, a nie LEWICOWE.
Anon2020.12.7 14:05
To w takim razie również nie prawicowe
Anonim2020.12.7 14:12
Państwo od 1918 nie jest prawicowe, tylko socjalistyczne.
90%2020.12.7 14:12
peda...wa jest lewicowe
Tomasz2020.12.7 14:44
To kłamstwo o czym piszesz. Żeby móc ocenić i porównać statystykę pomiędzy pedofilią reprezentowaną przez duchownych kontra świeckich, biorąc pod uwagę nawet to co piszesz, musisz porównać ilość księży katolickich (25.000) do ilości ludzi świeckich w Polsce powyżej 18 roku życia (a tych 20mln) i dopiero wtedy porównać. Z wyliczeń wynika że prawdopodobieństwo zgwałcenia dziecka przez księdza jest o 50% większe niż przez osobę świecką.
Anonim2020.12.7 21:38
W wyliczeń wynika, że księży i zakonników jest nie 25 tysięcy, a 25 tysięcy księży, 12 tysięcy zakonników i 2,4 tysiąca alumnów, co daje łącznie z diakonami itp liczbę 41 tysięcy mężczyzn. Ponadto, przypomnę że chodzi nie o "ludzi świeckich" a o mężczyzn, których w wieku wskazanym jest 13 mln. Kobiety popełniają 0,2% przestępstw pedofilnych. Wynika z tego, że zaniżyłeś liczbę księży o 60%, liczbę osób świeckich zawyżyłeś o 50%, z czego wynika, że prawdopodobieństwo zgwałcenia "dziecka" nie jest wyższe, ale niższe. Tyle w temacie katofobii silącej się na logikę. PS. Jak policzono, na zachodzie liczba Komunikatów Medialnych o pedofilii w Kościele, jest ponad 40 tysięcy razy większa w przeliczeniu na przypadki, niż o pedofilii w szkołach państwowych i laickich.
Grizzly2020.12.7 13:46
(C)H...ownia TVN - owska!
Grizzly2020.12.7 13:48
Won z mojego nicka faszystowski obrońco pedofili
Anonim2020.12.7 13:52
Przecież to LEWICA chroni i promuje PEDOFILIĘ, od 50 już lat.
Grizzly2020.12.7 13:56
Kościoł to lewica? No ciekawe
Anonim2020.12.7 13:58
LEWICA to nie Kościół, LEWICA to promotorzy i ochraniacze PEDOFILÓW. LEWICA to wydawcy PROPEDOFILSKICH książek, filmów i muzyki, LEWICA pisze PROPEDOFILSKIE odezwy w obronie PEDOFILSKICH "uścisków i pocałunków"
Grizzly2020.12.7 14:10
Won bydle od mojego nicka! To jeden z psychopatycznych trolli podpisujących się jako: Durny Ge(Fu)j, kretyn.. (nie)polski i (dup)AAAtomek!
Ale luja i do przodu2020.12.7 13:41
Kościół trzeba zdelegalizować, majątek kościoła oddać rodzinom zmarłych księży którzy podstępem zostali zmuszeni do celibatu w imię oddania się bogu, a tak naprawdę tylko dlatego by zrabować ich majątek i pozbawić rodziny spadku
kaka2020.12.7 13:48
Dobrze zniszczymy Kosciol. CO PROPONUJESZ W ZAMIAN? Czy aby nie to samo co proponowal Lenin TEN SAM RAJ NA ZIEMI --ktory przeplacilo zyciem 100 mil istnien ludzkich? Malo ci krwi rozlanej? Czy z twojej wizji swiata wynika jakies dobro dla wszystkich??????????????????????????????????????????????????????????????????????
Grizzly2020.12.7 13:50
A katolicka wizja śiwata ilu zamorodowała rdzennych indian w ameryce?
Anonim2020.12.7 13:53
Rdzennych amerykanów wymordowali protestanci czyli LEWICA dawnych wieków.
Towariszcz "rdzennych amerykanów"2020.12.7 13:54
jest miliony!
Anonim2020.12.7 14:00
Rdzennych amerykanów są miliony w krajach katolickich. W krajach protestanckich, postępowych i lewicowych zostali wymordowani bez litości.
W USA, towariszcz durak, jest ich aż2020.12.7 14:18
10 milionów - Jak nigdy w historii.
Anonim2020.12.7 14:23
W USA Indian czystej krwi jest mniej niż milion, i są to potomkowie tych Indian, którzy uciekli na tereny ówczesnego Meksyku lub Kanady.
No już dobrze, już dobrze ...2020.12.7 14:27
A teraz wycieraj doopy Polskim Panom, bo wylecisz na zbity białoruski pysk.
kaka2020.12.7 13:57
Juz ci tlumaczylem -ale jestes odporny na argumenty. Indjanie byli ile lat w stecz??????? Natomiast raport ONZ w XXI wieku mowi o ROK W ROK MORDOWANIA OKOLO 130 000 TYSIECY CHRZESCIJAN obecnie -nie w sredniowieczu i nie u indjan. trudne? musisz to jakos zniesc!
Grizzly2020.12.7 14:11
Won bydle od mojego nicka! To jeden z psychopatycznych trolli podpisujących się jako: Durny Ge(Fu)j, kretyn.. (nie)polski i (dup)AAAtomek!
antoni.s2020.12.7 13:50
To proces na długie lata, ale w perspektywie możliwy do zrealizowania, myślenia starych zaczadzonych ludzi nie zmienimy, nadzieja w młodych, na tę chwilę najważniejsze to odizolować kościół i jego zgubną ideologię od dzieci, jeśli nie zaczniemy od tego, to będziemy tkwić w kruchcie do usr**ej śmierci.
Anonim2020.12.7 13:54
To proces niemożliwy do zrealizowania, ponieważ ludzie zgwałceni przez LEWICOWE Ideologie natychmiast wymierają jak Indianie. LEWICA zabija ludzi na masową skalę, i promuje PEDOFILIĘ od półwiecza.
Polak12020.12.7 15:09
a na miejsce Koscioła Meczet haha
Czas poinformować AWE2020.12.7 13:40
"Hrabia" znowu usiłuje zagłodzić wilczura.
Michał Jan2020.12.7 13:37
Pełnomocnik? Sam nie potrafi tego zdefiniować?
alusia2020.12.7 14:18
Ale ja ślepa przeczytałam -pełen nocnik-..
Krzysiek2020.12.7 13:37
holota niech sprawdzi ile za zydokomuny dostala gazeta szmatlawa i tvn ktory powstal za kase ukradziona POLAKOM przez FOZZ
Beno2020.12.7 13:36
Hołownie i i inni nieudaczników zżera zazdrość ogromnego dzieła O. Rydzyka. Wy mu do pięt nie dorastacie nieudaczniki. A z Hołowni taki katolik jak z Lempart.
...2020.12.7 13:49
Kolejny, poer.do.lony obrońca czarnych pedofilów.
Grizzly2020.12.7 13:51
Beno to faszystowska szmata i ruchacz dzieci
PEDOFILĘ chroni i promuje LEWICA2020.12.7 13:56
LEWICOWCU, nie chcesz PEDOFILII? Nie promuj jej, nie ochraniaj PEDOFILÓW świeckich i ateistycznych.
Grizzly2020.12.7 14:12
Won bydle od mojego nicka!
Beno2020.12.7 14:31
Ty wiesz tyle o bp. Janiaku, co o mnie, a już jego i mnie oceniłeś i osądziłeś. Jesteś śmieszny, a zarazem żałosny.
Anon2020.12.7 14:11
Dzieła, który sukcesywnie dzieli polaków i ma negatywny wpływ na Kościół
Beno2020.12.7 14:25
A to raczej lewackie i liberalne media dzielą Polaków, organizują marsze, wzywają do nienawiści. A dlaczego miałyby Radio Maryja, TV. Trwam mieć negatywny wpływ na kościół. To, że krytykują nieuczciwość polityków i niekonsekwencje życia katolików - chwała im za to. Jak nie wierzysz tym mediom, to zacznij czytać Pismo święte, a wtedy nie będziesz pisał głupot, a ci co się mienią niby innymi katolikami, to pewnie w ogóle nimi nie są. Albo się jest z Chrystusem, albo się jest chrześcijaninem tylko z nazwy, a w sumie żadnym.
ADAM2020.12.7 13:34
A nie dawno co wszyscy wiedzą był ulubieńcem Bpa Zadarko, jak i Pani Kolęda-Zaleska /b. blisko związana z Kard. Nyczem. A potem nauki do młodzieży w Koszlinie jako ewagelizator za zgodą Bpa Dajczaka. A terazm asz babo placek. A może to Służby ....
Radziszewski-matis89-Walter-rebeliant2020.12.7 13:32
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
Yo! Gramps2020.12.7 13:44
https://theinterrobang.com/old-people-text-ellipses/
https://tinyurl.com/y2pnovfx2020.12.7 13:53
Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
ANNA2020.12.7 13:28
Co z tego, że o RYDZYK chwali się swoimi osiągnięciami . Jezus powiedział,że prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Bogu w Duchu i Prawdzie. Pycha i brak współczucia.Jerozolima , miasto święte i piękne a jednak kamień na kamieniu nie został w roku 70, bo nie rozpoznała Chrystusa. Żal, żal, że padały slowa o "męczennikach" ani słowa o ofiarach. "Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych ,mnieście uczynili - tak nam powiedział Jezus.Jestem katoliczką
Wilczur nakarmiony "hrabio" ?2020.12.7 13:27
Samo zaś "kaziroctwo" po polsku piszemy inaczej.
matis892020.12.7 13:26
Lewakoateizm = Religia Światowa Ponad Wszystko. Przypominam to lewakoateiści i ich politycy odpowiadają za islamizację UE, falę terroryzmu i gwałtów które lewackie massmedia kryją i wspierają. Politycy lewaccy religię mają ponad wszystko, nic się dla nich nie liczy tak jak religia nawet gospodarka, to religijni fanatycy. Dla Trzaskowskiego Warszawa się tak nie liczy jak jego działalność religijna, ideologiczna i światopoglądowa i tak ma całe lewactwo. Ruchy lewakoateistów, ich uliczne spędy aż kipią od fanatyzmu religijnego, światopoglądu i jak to u fanatyków z wulgarności, braku kultury, wychowania, obleśności. I przede wszystkim to lewakoateiści najbardziej ze wszystkich religii czczą swojego przywódcę religijnego i swojego Pana Głowę Watykanu Bergoglio który to właśnie jest politykiem jak żadna Głowa Watykanu, jest politykiem przede wszystkim i politykować wprost uwielbia za co lewakoateiści go uwielbiają i biją mu brawa. A Hołownia, Trzaskowski itp. to największe sługusy ich pana Głowy Watykanu Bergoglio za którym lewakoateiści budują Religię Światową.
Anonim2020.12.7 13:27
A wszystkiego tego dowiedziałeś się w RM?
Grizzly2020.12.7 13:31
Mateuszek pewnie lubi ruchać dzieci
Grizzly2020.12.7 13:44
Won bydle od mojego nicka! To jeden z psychopatycznych trolli podpisujących się jako: Durny Ge(Fu)j, kretyn.. (nie)polski i (dup)AAAtomek!
matis892020.12.7 13:32
Nie, z TVNPolsatTVP bo to jedna i ta sama telewizja.
Talmund i Torah nakazuje pedofilie i kaziroctwo.2020.12.7 13:25
"Znaczy wg Rydzyka pedofilia jest usprawiedliwiona"
Glaudiusman2020.12.7 13:25
Co to za plugawa, zdradziecka i masońska morda. Najważniejszy wróg to teraz Kościół. A przedtem to jeździł po parafiach i udawał przyjaciela kościoła. Tylko splunąć w gębę tak samo jak Trzaskowi paskudnemu.
dlaczego kłamiesz? czy wszyscy pisowcy to kłamcy?2020.12.7 13:29
He?
jahiramać2020.12.7 13:40
Paranoiku , a na jakiej podstawie pariasie intelektualny twierdzisz ze to pisowiec, masz wizje czy omamy?
Grizzly2020.12.7 13:32
Rozumiem, że dla ciebie pedofilu pedofilu i faszysto wypowiedz Rydzyka jest okej?
Beno2020.12.7 13:40
Ten co sympatyzuje z marszami pedziów, nagle przeciwko pedziom. Aha wśród pedziów są równi i równiejsi- Ci równiejsi to z LGBT.
...2020.12.7 13:51
Może byś grze3cznie odpowiedział na pytanie, a nie pier.doli.ł nie na temat?
Grizzly2020.12.7 13:45
Won bydle od mojego nicka! To jeden z psychopatycznych trolli podpisujących się jako: Durny Ge(Fu)j, kretyn.. (nie)polski i (dup)AAAtomek!
Janko muzykant2020.12.7 13:24
Rozdzielić to ty sobie kretynie możesz swoje buły
jan2020.12.7 13:23
beksa
Zośka2020.12.7 13:22
Jasna cholera. TV mnie uwiera.
Znaczy wg Rydzyka pedofilia jest usprawiedliwiona2020.12.7 13:21
gdy pedofil jest księdzem?
Zośka2020.12.7 13:17
Hołownia, ty lepiej zweryfikuj TVN.
Hue2020.12.7 13:22
Niby czemu? Chronia pedofilow jak Rydzyk?
Anonim2020.12.7 14:01
Dokładnie tak jest, LEWICA ukrywa 99,55% PEDOFILÓW, tych świeckich i ateistycznych.
jle_ffm2020.12.7 13:25
TVN nie dostaje milionowych dofinansowań od różnych ministerstw a Rydzyk tak. Skoro jest to publiczna kasa to trzeba się z niej rozliczyc (jak każdy, a Rydzyk nie powinien stać ponad prawem).
Michał Jan2020.12.7 14:19
Bardzo słusznie, ale prawdziwy kozak zacząłby od słynnych respiratorów. Sprawa wykładana, a jakoś umilkło...
Monika2020.12.7 13:14
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://panieonline.pl/monia89
nie placz...2020.12.7 13:12
szymon krzywy ryjek !!!
Hue2020.12.7 13:13
Przynajmniej nie uwaza, ze pedofilia, to tak tam pokusa jak Rydzyk.
Szybki Lopez2020.12.7 21:02
Hue chcesz w dupcie?
Anonim2020.12.7 13:11
Na jesienne łowy szkodników powinni wybrać się wyborni strzelcy i zastrzelić tych palantów
fedcb2020.12.7 13:09
Osobiście wolałem Ryśka Petru! Przynajmniej potrafił powiedzieć coś śmiesznego (nie musiałem oglądać kabaretu)! A ten jest tragiczny i zapłakany!
Anonim2020.12.7 13:13
Potrafił skrzyknąć oszołomów pod sejm i kiedy ci marzli to sam naradzał się z koleżanką na Maderze.
Hue2020.12.7 13:15
Ale przynajmniej obaj nie strzykiwali pelno wozow policjnych jak Kaczynski, ktory zyje w strachu jak tchorz.
hehehe2020.12.7 13:04
No, no, kroi nam się lider. W głupocie już przeskoczył Rycha Pertu a do za chwilę prześcignie w chamstwie palikmiota :-) Lider "chwilówek".
Hue2020.12.7 13:07
Moze spojrzmy na waszego lidera - Rydzyka. Wg niego pedofilia to pokusa. Brak slow, jak jestescie slepi.
hehehe2020.12.7 13:49
To nie mój lider ale i tak mnie cieszy, że lewackie ściervo tak go nienawidzi :-)
nerwowe te twoje "hehehe"2020.12.7 13:33
100% "Polaku" i 100% cebulaku
hehehe2020.12.7 13:48
*uja wiesz mieszańcu na 50% niewiadomokogo :-)
co za debilstwo frondowe2020.12.7 13:03
Pokusa to może być nachlać się w sobotę albo nażreć czekolady, a nie gwałcić dzieci.
Anonim2020.12.7 21:44
Masz rację, dla LEWAKA pokusa (grzech) to sprawy zdrowia, żarcie, używki. Dla LEWAKA gwałty to ani pokusa, ani grzech, tylko normalna, ludzka i naturalna sprawa którą trzeba zrozumieć a może i docenić.
TERESA2020.12.7 13:02
Wysluchałam o. Rydzyka z uroczystości w Toruniu. Jestem katoliczką, ale słowa "ksiądz zgrzeszył no to zgrzeszył' mnie poraziły. Ot tak , nic się nie stało.To jakaś katastrofa. Ksiądz przecież głosi ewangelię. Molestowania czy gwałty to nie są ot takie sobie niewinne grzechy.Myślę, że szybko się przekonamy jak przekonały sie inne kraje.To ja jako osoba należąca do Kościoła katolickiego przepraszam wszystkie ofiary, które doznały krzywdy w Kościele.
Hue2020.12.7 13:09
Tylko dlaczego musialo dojsc do tego punktu, abys zobaczyla co Rydzyk wyprawia? Przeciez juz wczesniej wyciagal pieniadze od emerytow, od rzadu, zbieral na stocznie i nigdy nie rozliczyl. Obrazal Marie Kaczynska.
Karol2020.12.7 13:01
Kościół katolicki stracił zaufanie Polaków. Podobno jest w Polsce 95% katolików, ale jest to fikcja. Taka jest liczb ochrzczonych, ale to wcale nie znaczy, że są to osoby nadal uważające się za katolików. Nikt ich nie pytał o zgodę, gdy je chrzczono i nie dano im żadnej szansy, żeby się z tego kościoła wypisać. W przyszłym roku zostanie przeprowadzony spis powszechny. Możecie go wypełnić w Internecie, więc żaden rachmistrz nie podejrzy i nie ujawni waszych odpowiedzi. Jedno z pytań dotyczy "tożsamości wyznaniowej". Jeśli jesteście "katolikami z przymusu", możecie tu wpisać, że NIE JESTEŚCIE KATOLIKAMI. Da to więcej, niż wszystkie wywalczone z trudem potwierdzenia wystąpienia z kościoła, których kościół w żaden sposób nie musi ujawniać. Tu powstaje twardy zapis w danych statystycznych, publikowanych przez niezależny GUS, przeczący mitowi, że prawie wszyscy Polacy to katolicy. Pamiętajcie, że wasze odpowiedzi są chronione tajemnicą spisową i już sama próba ustalenia jak odpowiedzieliście na konkretne pytanie jest przestępstwem. Nie musicie się obawiać. Raz na dziesięć lat mamy taką szansę.
Michał Jan2020.12.7 13:36
Namawiasz porządnych ludzi do tego, żeby się pisowcom spowiadali ze swoich intymnych spraw?
Rydzyk to tęga głowa2020.12.7 13:01
Potrafi doić kasę jak nikt inny.
fedcb2020.12.7 13:07
Ale chyba nie od ciebie!
Krzysztof2020.12.7 13:24
Niestety władza która się mu podlizuje w zamian za poparcie w wyborach oddaje mu nasze podatki, zatem bierze od wszystkich.
...2020.12.7 15:05
Jakby nie żebrał z moich podatków to bym słowem się nie odezwał. Niestety jest inaczej. Za moje pieniądze z podatków władza kupuje sobie głosy u Rydzyka.
Polonia Semper Fidelis2020.12.7 13:00
Uwaga! Ten "Anonim" (ostatnio częściej AAAtomek) oraz tenże pod wieloma innymi nickami jest chory z nienawiści do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk dla ćpuna lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu złudne wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy, pełen bełkotu cykl się nasila. Brak reakcji administracji Frondy na jego chamstwo i bluzgi to oczywisty skandal, ale na to nie ma rady – udają głuchych. Nie wchodźcie więc z żadne słowne przepychanki z nim, bo jemu właśnie o to chodzi. A w jego przypadku logika nie działa. Niech robi swój maniacki bełkot sam ze sobą. Żałosny, nieszczęśliwy, godny politowania typ, któremu bardzo śpieszy się do piekła i rad by tam też zaciągnąć innych.
Hue2020.12.7 13:10
Uwazac to trzeba na ciebie, ktory tak kocha chrzescijanstwo, ze nie widzisz, ze Rydzyk wlasnie powiedzial, ze pedofilia to tylko pokusa. Wieksze dobro wazniejsze, niz krzydwa dzieci, co ?
Jan2020.12.7 12:59
Nareszcie! Ktoś to musi zrobić inaczej kościół w Polsce straci wszystkich wiernych poza fanatykami. A Rydzyk? Od dawna z nauka KK nie ma nic wspólnego, nawet Ziemkiewicz pisze że Rydzyk dba tylko o swoich w wymiarze ziemskim
Jan2020.12.7 12:59
sprzedawca, jednym slowem jakze biedny czlowieczk zal mi go coz
Anonim2020.12.7 12:58
I tak właśnie wygląda typowy "śpioch". Najpierw zjednuje sobie ludzi deklarując , że jest za KK i itd, aby w we właściwym sobie momencie ( wskazanym przez mocodawców) zrobić woltę o 180 stopni i zacząć walkę z kościołem. To DYSKWALIFIKUJE Go jako POWAZNEGO POLITYKA.
leo2020.12.7 13:24
Bycie w i za KK, nie oznacza akceptacji przestępstw w KK.
Anonim2020.12.7 14:05
Opowiadanie bajek i pomówień o marginalnej liczbie księży-pederastów służy LEWICY do ochrony PEDOFILÓW, świeckich i ateistycznych.
Witt2020.12.7 12:57
Rozdział kościoła od państwa mamy w europie od 100 lat a właśnie się to kończy bo Europa upada a kraj który pierwszy ten rozdział wprowadził - Francja - ma wojnę domową. Hałownia niech się schowa.
Biedroń z penisem w tyłku2020.12.7 12:54
Ważne, ze nie odzieli penisa mojego partnera z moim tyłkiem.
Wicio a kuku2020.12.7 12:50
dziwne co mu tak ryjek wykrzywia i te świdrujące oczka
ladychapel2020.12.7 12:53
o Morawieckim mowa?
nie płacz - nie płacz2020.12.7 12:48
kupię tiebia łechtacz wraz z elektronicznym wzmacniaczem
AAAtomek2020.12.7 12:47
Wystarczy olać kościół, i tak się rozpada na naszych oczach.
Wania nie szczyj kwasem solnym2020.12.7 12:49
na własne nogi
jahiramać2020.12.7 13:42
Atomek , rozpada sie od dwu tysięcy lat. twoje kości się rozpadną a tacy jak ty dalej będą opowiadać że sie rozpada
...2020.12.7 13:53
Jeszcze dwa pokolenia i po kościele. Zostanie garstka tych, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i potrzebują zboczonego faceta w sukience aby mówił im jak mają żyć.
rozbawiony głupotą lewaka2020.12.7 16:26
w twoim zakutym lewackim łbie się rozpada
Jarek2020.12.7 12:46
Bo Rydzyk, to idiota. Zapomniał, że Janiak ukarał Papież a nie Siekielscy. Rydzyk, to szkodnik.
Anonim2020.12.7 14:14
Franko nie jest papieżem, tylko antypapieżem i biskupem Rzymu.
twarz jak u pokerzysty2020.12.7 12:45
żadne beczenie - kopsnij człek 5, 10, 50, 100 zł dla Hłówki
STOP dotacją do synagog2020.12.7 12:44
i szkół rabinackich
rozdział od łoża2020.12.7 12:43
a żonka zostanie dziewicą konsystorską
katolicka deratyzacja Polski2020.12.7 12:42
Holownia byl szefem Dzialu Kultura w Gazecie Wyborczej.
Krzysztof2020.12.7 13:30
To straszne!!! Janiak chronił pedofilów i wg przedstawicieli KK jest męczennikiem, ale bycie szefem działu kultury to już przegięcie. Teraz już rozumiem czemu część czytelników Frondy tak hejtuje Hołownie.