Grzegorz Górny: Homoseksualizm i pedofilia w Kościele - zdjęcie
27.07.19, 13:00

Grzegorz Górny: Homoseksualizm i pedofilia w Kościele

57

Grzegorz Górny w wywiadzie dla Doroty Niedźwieckiej z kwartalnika „Opcja na prawo” stwierdził, że to geje odpowiadają za pedofilie w Kościele katolickim.

 

Jak można się dowiedzieć z wywiadu pedofilia to problem ogólnospołeczny. Z turystyki pedofilskiej, wyjazdów do biednych krajów w celu seksualnego wykorzystywania dzieci, rocznie korzysta 3 miliony mężczyzn. Zyski z pedofilskiej pornografii rocznie wynoszą powyżej 20 miliardów dolarów. W amerykańskich szkołach doszło do 100 razy większej ilości przypadków wykorzystywania nieletnich niż wśród amerykańskiego kleru, jednak problem pedofilii w edukacji jest tematem nieobecnym w dyskusjach publicznych. Konserwatywny publicysta przypomną, że Kościół katolicki jest „jedyną organizacją, która postanowiła sobie poradzić z tą plagą we własnych szeregach”.

Czytelnicy z łam „Opcji na prawo dowiedzą się, że na zachodzie powszechne jest dążenie do legalizacji pedofilii. W USA 240 kongresmenów popiera „Ustawę o równości LGBT”, która legalizuje seks dzieci z dorosłymi. Seks indoktrynacja w szkołach, skłanianie dzieci do aktywności seksualnej, rozbudzanie zainteresowania dzieci seksem, ma na celu wyhodowanie kolejnych ofiar dla pedofilów. Dzieci pod wpływem szkolnej seks indoktrynacji zaczynają się postrzegać i traktować jako obiekty seksualne. Szkolna seks indoktrynacja powoduje wzrost odsetka dzieci podejmujących aktywność seksualną i spadek wieku, w którym dzieci zaczynają być aktywne seksualnie. Dzieci szkolna seks indoktrynacje traktują jako zachętę do podejmowania aktywności seksualnej. Wprowadzenie seks indoktrynacji do szkół prowadzi do tego, że społeczeństwo traktuje osoby niepełnoletnie jako zdolne do odpowiedzialnego podejmowania relacji seksualnych.

Z wypowiedzi konserwatywnego publicysty wynika, że prowadzanie seks indoktrynacji do szkół sprzyja pedofilom, którzy twierdzą, że seks dziecka z dorosłym, jest korzystniejszy dla dziecka od seksu z równolatkiem, bo dorośli są bardziej doświadczeni i swoją wiedzą służą nieletnim w odkrywaniu tego, jak czerpać satysfakcje z seksu. Zindoktrynowane w szkołach dzieci są gotowe wierzyć w te pedofilskie brednie, podobnie jak ich zindoktrynowani przez lewice rodzice.

Skandale seksualne w Kościele wynikają, według Grzegorza Górnego, z tego, niektórzy duchowni, „przyjmują standardy postępowania niezgodne z nauczaniem katolickim”. Realną przyczyną pedofilii w Kościele jest homoseksualizm. „Przytłaczająca większość przypadków molestowania seksualnego nieletnich przez duchownych stanowią czyny homoseksualne” - jednoznacznie to pokazały niezależne badania w USA, Australii i Niemczech. Według niezależnych od Kościoła badań przeprowadzonych przez ośrodki uniwersyteckie „homoseksualiści stanowią od 75 do 80 proc. sprawców pedofilii wśród duchownych, ich ofiarami są przytłaczającej większości chłopcy, a nie dziewczynki”. Jest to szokująca nadreprezentacja homoseksualistów wśród pedofilów. Homoseksualiści stanowią od 1 do 2% populacji, więc odsetek ofiar wśród chłopców powinien stanowić 2% a 80%, 80% pokazuje, jak homoseksualiści są nad-reprezentowani wśród pedofilów.

Jak przypomina Grzegorz Górny „do 2005 roku nigdy w Kościele nie było formalnego zakazu wyświęcania osób o orientacji homoseksualnej” przez co do seminariów trafiały takie osoby. W wyniku „rewolucji seksualnej nastąpiło daleko idące przyzwolenie społeczne dla tego typu praktyk”. Przyzwolenie wśród świeckich zaczęło być obecne i w seminariach, kleryków zaczęto indoktrynować w duchu nurtów psychologii akceptujących homoseksualizm. Doprowadziło to do powstania środowiska homoseksualistów w sutannach, którzy wzajemnie zaczęli się wspierać i promować. Homoseksualiści stworzyli w Kościele wpływowe lobby, które umożliwiało homoseksualistom kariery. Dziś to lobby jest tak silne, że domaga się zmiany nauczania katolickiego – zaprzestania określania czynów homoseksualnych grzechem, ślubów dla związków gejowskich, wyświęcania pederastów, akceptacji dla życia księży w związkach sodomickich. Takie bluźniercze demoniczne postulaty są normą dla episkopatu Niemiec i wpływowych niemieckich organizacji świeckich. Najbardziej zinfiltrowany jest przez sodomitów Watykan. Skutkiem obecności homoseksualistów wśród duchownych jest problem pedofilii, by mu przeciwdziałać, trzeba przestrzegać prawa kościelnego i nie wyświęcać homoseksualistów.

Według konserwatywnego publicysty geje jawnie przedstawiają swoje plany zmiany społecznej, zgodnie z wytycznymi Antonio Gramsciego. Celem sodomitów jest przejęcie kontroli nad kształtowaniem tożsamości ludzi. Ten plan wcielany jest już w życie, w Szwecji państwo odbiera dzieci rodzicom, którzy się nie zgadzają na ich homo indoktrynacje, w szkołach na zachodzie homo demoralizacja dzieci jest norma. Tak też ma być w naszym kraju.

Jan Bodakowski

Komentarze (57):

anonim2019.07.28 7:18
Czy zbadano co stało się z dziecięcymi ofiarami Kinseya, jakie były ich losy? Orgiastyczna droga do unicestwienia?
Filip 2019.07.28 1:44
Był taki film dokumntalny włoskiej produkcji o tym ze im wyżej ktoś postawiony watykanie tym większa szansa że jest gejem. To prowadzi drogą logiki do stwierdzenia że owa prawidłowość sprawdza się wszędzie. A więc decyzja młodego mężczyzny o zostaniu księdzem i wyrzeczenia się uciech cielesnych (tu nie do końca) wiąże się z duchowym powołaniem i czymś jeszcze: bycie niepewnym własnej seksualności a to w praktyce często oznacza mniejszy lub większy homoseksualizm. Gdy kobiety nie są dla nas atrakcyjne , boimy się do tego przyznać a społeczeństwo nie jest na nas gotowe przy odrobinie powołania duchowego wstępujemy do seminarium. A dlaczego zdecydowana większość molestowanych dzieci to chłopcy? Grzech czai się w zalążku. Oczywiście wielu księży to nie-geje. Prowadzą życię jak wielu z nas, często maja nawet rodzinę i fajne wakacje. Jednak instynkt niezrealizowanego geja będzie mu mówił by tępić homoseksualizm. Nie wiem jak nazwać taką przypadłość, wiem że w zachowaniach księży jest dużo hipokryzji i tłumienia. Stąd nie są już autorytetem, wiekszość kobiet w Polsce postawiło krzyżyk na księżach (tolerują co prawda), dla mężczyzn jednak ksiądz to wciąż autorytet - mężczyźni są ogólnie słabsi przy rozpoznaniu geja. Ciekawe czemu tak jest.
olaboga2019.07.27 20:54
Teze, ze homoseksualisci sa odpowiedzialni za pedofilie w kosciele, probuja lansowac srodowiska konserwatywne od dawna, ale niestety nie znajduje ona mocnego potwierdzenia w faktach. O obecnosc homoseksualistow wsrod duchownych trzeba obwiniac waszego boga, bo przeciez kosciol poprzez biskupow zezwala im przyjmowac swiecenia kaplanskie. 80% biskupow i nawet 50% ksiezy amerykanskich wedlug badan jest homoseksualnych. Taka jest wola boga. Ilu z nich dopuszcza sie pedofilii? 4-7% , choc heteroseksualnych ksiezy pedofilow rowniez nie brakuje. A zatem mniejszosc. Zdecydowana wiekszosc duchownych homoseksualistow nie ma wiec z pedofilia koscielna nic wspolnego.
Stanislaw2019.07.27 16:38
Kto na Frondzie pozwala na bluźnierstwo: Homoseksualizm "w Kościele"! Czy ksiądz lub jakiś inny duchowny to już Kościół? Do nauki katechizmu, wio! Homoseksualizm"w Kościele"? A przypadkiem nie wbrew Kościołowi i przeciw Kościołowi? Ludzieee! Uczcie się katechizmu!!!
Atheisten sind Dummköpfe - A. Einstein2019.07.27 16:38
@Ubu Od kazdej reguly sa wyjatki. Co wcale nie zmienia faktu, ze wymienione nazwiska nie maja na sumieniu pedofilii.
Ubu2019.07.27 16:24
U homoseksualistów wyjątkowo niska inteligencja? To czemu tylu wybitnych twórców i uczonych było tej orientacji? Turing, Andrzejewski, Proust, żeby tylko kilku wymienić.
Ben2019.07.27 14:37
W Diecezji Kieleckiej kolejny ksiądz homoseksualista zgwałcił 14-letnia dziewczynkę, ksiądz ten musiał być niedowidzącym bo nie zauważył że to dziewczynka. http://kielce.wyborcza.pl/kielce/7,47262,25027178,ksiadz-z-diecezji-kieleckiej-wspolzyl-z-14-latka-prokuratura.html#s=BoxLoKiLink
Ooooo2019.07.27 14:42
PRZECIEŻ WG FRONDY PEDOFILE TO GEJE, JAK WIĘC OFIARĄ PADŁA DZIEWCZYNKA?
Kamil2019.07.27 14:53
Fronda powiela kłamstwa księdza Oko.
Ooooo2019.07.27 15:00
Przecież księża nie kłamią, bo to grzech, Jak możesz nie ufać księżom, przecież od Wojtyły, przez Tiso, po Wyszyńskiego, wszyscy mówią prawdę.
Kamil2019.07.27 15:11
"dla dobra Kościoła kłamstwo jest wskazane"
Mateusz 2019.07.27 14:54
"Ksiądz homoseksualita zgwałcił dziewczynkę" Polecam się trochę doedukowac, bo widzę, że jedyną szkołę jaką ukończyłeś, to szkółka niedzielna, z wyróżnieniem posiadacza najbardziej wypranego mózgu.
Zerr02019.07.27 17:05
Sekciarze LGBT mało co się nie zessają aby ukryc prawdę, że 60-80% przestępstw pedofilnych popełnili gejowi. Taki sam myk jak uparte ukrywanie 99,55% pedofilii i gęganie TYLKO o 0,45% tej przyklejonej do Kościoła. Następny "Łowca pedofilów, ale TYLKO w kościele". Uważasz, że w ten spodób odwrócisz uwage od Sekty LGBT?
Kamil2019.07.27 17:51
Ty zanim nie zrozumiesz różnicy między gejem a pedofilem będziesz bredził brednie do usranej śmierci.
Ooooo2019.07.27 14:33
KATOLICY: SKORO NIE DA SIE WYTĘPIĆ PEDOFILII W KOŚCIELE, TO MOŻE LEPIEJ WYTĘPIĆ CAŁY KOŚCIÓŁ?
Foster2019.07.27 14:20
Czy to prawda, że po wyborach już będą obowiązywały w Polsce katolickie paszporty ?. Chciałbym przed wyjazdem do Dubaju się w talki zaopatrzyć.
Prawaczka2019.07.27 14:18
Homoseksualiści są nad-reprezentowanie wśród księży a nie wśród pedofilów. Wspołeczeństwie homoseksualistów jest ok. 1 %, w wśród księży homoseksualistów jest 30% !
Zerr02019.07.27 16:42
nie więcej niz 10% na zachodzie więcej
Atheisten Dummköpfe - A. Einstein2019.07.27 14:15
Homoseksualizm jest nierozerwalny z pedofilia. Jak pedofilia jest u hetero okreslana na 1-2% to posrod homoseksualistow siega dna. Ale nie tylko pedofilia jest monopolem homoseksualistow, dodajmy do tego sadyzm i masochizm, wyjatkowo niska inteligencja, w praktyce zadna, co widac m.in. tu na blogach i ich "zachowaniu" na paradach. No i mamy obraz ... Homoseksualizm nie kreuje zycia, ale je niszczy. Jest wrogiem zycia. Epidemia HIV kosztowala ludzkosc dziesiatki milionow i dalej zabija. Najwiecej nowych zakazen jest posrod homoseksualistow, blisko 70%. Mozna homoseksualizm zaliczyc do najwiekszych zbrodniarzy, wrogow ludzkosci.
książĘ z Bródna2019.07.27 14:06
Sport! Zdrowie! Homoseksualizm!
taro2019.07.27 20:27
i trumna po chorobach wenerycznych.
polak2019.07.27 13:47
co w tym złego że ksiądz ciumknie w przyrodzenie ministranta lub pobawi się przy nim swoim świętym siusiakiem? ja to przeżyłem ze swoim proboszczem w młodości i wyrosłem na porządnego człowieka!
edi2019.07.27 13:51
ładował cię proboszcz w kakaowe oko? ja to uwielbiałem.
Ben2019.07.27 13:45
Hodowla pedofilów odbywa się w Seminariach, latami wmawia się klerykom, że kobieta to zło, którego należy unikać.
taro2019.07.27 20:26
a tobie mamusia wmowila ,bys na na nie patrzyl tak zboczonym wzrokiem?
Teresa2019.07.27 13:44
Zignoruj autorów bluźnierczych, złych, agresywnych, antykatolickich i antypolskich komentarzy jak psa szczekającego na łańcuchu. Nie klikaj w łapki pod ich komentarzami, bo to sprawia im satysfakcje i podjudza ich jeszcze bardziej do większej zajadłości. Nie oni decydują co jest dobre a co złe. O tym zdecydował już Pan Bóg i przed Nim każdy zda sprawę ze stanu swego serca. Owszem mogą Ci uzurpatorzy prawa na jakiś czas namieszać ale ostateczne zwycięstwo należy do Pana Boga i ludzi, którzy Mu ufają.
Reytan2019.07.27 13:40
Redaktor Górny jest bardzo dobrze wykształconym i zorientowanym dziennikarzem, szczególnie w zakresie religii i problemów społecznych z nią związanych. Potrafi w prosty i interesujący sposób przedstawić swoje tezy i racje. Bardzo lubie czytać jego artykuły. Może warto też, aby polscy hierarchowie Kościoła katolickiego wzięli sobie do serca, to co on pisze i podjęli działania naprawcze w Kościele, najlepiej zaczynając od siebie samych.
Ooooo2019.07.27 13:31
ZAŁÓŻMY ŻE TEN WASZ BAJKOWY BÓG ISTNIEJE. SEMINARIA TO JEGO CENTRA SZKOLENIOWE, DLATEGO ON POWOŁUJE SOBIE LUDZI DO NICH. WIĘC CZY SAM ŚCIĄGA TAM PEDOFILII, CZY MOŻE SWOICH KSIĘŻY NIE CZYNI MĄDRYMI, A CI NIE WYKRYWAJĄ ŻE DO SEMINARIÓW ZGŁASZAJĄ SIĘ DEWIANCI. A MOŻE PO PROSTU LUBI PATRZEĆ JAK KATOLICKI KSIĄDZ POSUWA MINISTRANTA? A może po prostu go nie ma?
Andrzej2019.07.27 15:44
Boga nie ma ? A co jest? Wszystko co masz poniżej oczu służy do tego by funkcjonował Twój mózg. Oddychasz, jesz, pijesz. Nawet przyjemność z kopulacji zaprogramowano w Twoich płatach czołowych jako nagroda. A jak fajnie rozwiązano konstrukcję oczu jako kamery. Obraz trzeba przetworzyć i to wymaga nauki. Ucz się nieuku korzystać z całego mózgu, a nie tylko z płatów czołowych. Skąd się wziąłeś i po co żyjesz na tej niebieskiej kulce? To praca domowa dla Takich jak Ty. Nie odrobisz będzie pała(kara), bo pycha Cie zgubi.
Cogito ergo sum2019.07.27 16:13
Zabolała prawda? Wg ciebie żyjemy by klepać paciorki do zmyślonego bożka i dawać miliony klechom? Wg ciebie jesteśmy nic niewartymi kukiełkami, którymi steruje jakiś zmyślony bożek? Wg ciebie ten cały piękny skomplikowany wszechświat powstał w 7 dni? Spójrz na piękno nauki, świata, przyrody. To wszystko działa, i nie potrzebuje żadnej bozi do działania.
Zerr02019.07.27 17:06
Jestes nic niewartą kukłą, nienawistnikiem o robaczywej duszy.
Andrzej2019.07.27 23:51
Czytaj ze zrozumieniem. Czy ja Ci każę klepać paciorki. Czy ja Ci sugeruję że Tobą steruje zmyślony bożek i że jesteś bezwolną kukiełką.Czy ja napisałem że wszechświat powstał w 7 dni. Nie. We wszechświecie istnieją miliardy galaktyk składające się z miliardów gwiazd. Wokół jednej z nich krąży malutka "niebieska kulka" na której się urodziłeś. Jesteś pyłeczkiem w stosunku do kosmosu. Ale jesteś jedyną istotą na niej jako człowiek, która ma świadomość jego ogromu i swojego istnienia we własnym ego. A do tego masz rozum i wolną wolę do jego wykorzystania.Swiat rzeczywiście jest piękny. Jest tysiące ptaków o różnorodnym kolorowym upierzeniu. Wszystkie wykluwają się z jajek powielając swoje upierzenie. Nie widziały jak "rodzice" wiją gniazda, ale jak dorosną kopiują ich konstrukcję. Także ich śpiew. To przecież program wbity w ich geny pozwala na powielanie gatunku. Z nami jest tak samo.Czy sonar u delfina powstał przypadkiem. Czy pszczoła widząca ultrafioletem to też przypadek? Czemu Ty tak nie widzisz.A widzisz gwiazdy ,których już nie ma. Masz wybór, życie lub śmierć. Trzeba być wyjątkowo ograniczonym umysłowo przy dzisiejszym stanie nauki,by nie dostrzegać w przyrodzie projektu "wielkiego architekta".Jak potężną ma moc by umieścić miliardy gwiazd w czasoprzestrzeni. Ziemie umieścić w takiej odległości od Słońca, by to co powstało na niej nie zostało spalone ani nie zamarzło. To obliczenia naukowe.Więcej niż +/- 5% i nas nie ma.Kura czy jajo? To nauka świadczy o Stwórcy, a Ty o zmyślonym bożku. Ucz się, to się może uratujesz. Zacznij się bać Boga to Ci pomoże.Tyś jest pyłeczek.
Justyna K.2019.07.28 2:01
ANDRZEJ, Brawo ! Podziwiam jak to pięknie napisałeś ! Tak mądrze , po kolei wszystko! Jaki masz zawód, że tak to wspaniale ująłeś? Dzieki.
Andrzej2019.07.28 9:58
Proście a będzie Wam dane. Szukajcie a znajdziecie. Kołaczcie a otworzą Wam. Czy trzeba więcej?
Janina2019.07.28 1:56
COGITO, KPISZ? CZY O DROGĘ PYTASZ? MÓWICIE, ŻE NIE MA BOGA? TO DLACZEGO WALCZYCIE Z KIMŚ, KOGO NIE MA ? PO CO OBRAŻAĆ TU BEZ KOŃCA KOGOŚ, KOGO NIE MA? WYTŁUMACZ NAM, CZEKAM! Skrajnie walczący ateiści, tak żarliwie zwalczają nawet ideę o Bogu, że stanowi ona ich obsesję, poprzez ciągłe zaprzeczanie, że Boga nie ma ! Nie ma Boga, bo Go nie widziałeś? Wielu tak pisze! Poczytaj więc słynny "Dialog Einsteina " ze studentem ! Pytam cię: czy ty masz rozum? Ja mówię, że nie ! Masz. ? Więc pokaż go ! Czy widzisz powietrze ? Nie ! A oddychasz nim ! Pomyśl o tym ! Poczytaj ten mądry DIA!LOG!
Mateusz 2019.07.27 13:29
Gadanie, że pedofile to homoseksualiści, to według Frondy '' opinia'', natomiast twierdzenie, że Kościół katolicki to sekta indoktrynujaca przede wszystkim dzieci, to '' odlot". Pochwalcie się, co bierzecie?
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.27 13:25
Bez homo kościół by upadł, nagle straciłby większość kapłanów. Koloratkowi homo więcej odwagi! Zniszczcie te podła sekte od środka niczym koń trojański :)
Prawdziwy Polak2019.07.27 14:03
Może byś się tak poddał chemicznej kastracji, przestał byś mieć grzeszne myśli, troche by się uspokoiła twoja agresja, poukładało by sie w tej niemądrej głowie, przybliżył byś się do Boga, co myślisz o tym dewiancie
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.27 14:11
dobra pod warunkiem, że ty swojego obetniesz nożyczkami, bez jaj się uspokoisz rozum ci wróci i zobaczysz w jakim bagnie amoralnym tkwiłeś
Moni2019.07.27 13:22
Ja widzę problem w ten sposób: to nie księża są homoseksualistami czy pedofilami. To homoseksualiści czy pedofile stają się duchownymi...
xx2019.07.27 13:30
To jest oczywiście racja. A teraz powiedz, dlaczego tak się dzieje?
ect2019.07.27 13:47
Dzieje się tak dlatego, bo był prawdopodobnie jakiś problem w jego rodzinie albo w jego dzieciństwie. Każda historia życia jest inna i trudno generalizować.
xx2019.07.27 13:52
Nie pytam o to dlaczego ludzie są homoseksualistami albo pedofilami. Pytam dlaczego chętnie stają się duchownymi?
ect2019.07.27 14:23
Nie wiem tego, takie informacje nie są mi dostępne. Musiałbyś zapytać takie chore osoby, które zgłosiły się do seminarium.
Kamil2019.07.27 14:55
Do seminarium nie są przyjmowane osoby chore!
ect2019.07.27 23:24
Nie twierdzę, że są przyjmowane takie osoby tylko, ze zgłosiły się. A jeśli chodzi o ścisłość to dawniej były przyjmowane, dziś zasady przyjmowania do seminarium pod tym względem są nieco inne, ale nie oznacza to, że ktoś się nie przemyci mimo wszystko.
stahu2019.07.27 14:40
ja odpowiem ... 1- bo niema społecznej akceptacji dla pedalstwa , 2-mogą tam się schować. 3- bo są tam narybkiem dla uciechy starych zboków w sutannach. 4- jw. w artykule tam mogą zrobić kariere + bezpieczeństwo finansowe +prestiż+nietykalność - systemowa ochrona swoich przed odpowiedzialnością. 5 brak w KK Mechanizmów Samooczyszczania = otwarte wrota na oścież dla szatana .
Ben2019.07.27 13:49
Biskup czy rektor lubi mieć ładnych chłopców wokół by było na kim oko zawiesić.
Kamil2019.07.27 14:08
No i homo dzieciaka nie zmajstruje, nawet jak mu baba sama do łóżka wejdzie to nie ruszy.
Michał Pasierb 2019.07.27 14:09
Teraz jest odpowiednia wielostopniowa selekcja przed przyjęciem kogoś do seminarium i w czasie formacji.Wcześniej tak nie było, niestety. Na Zachodzie pozamykano z tego powodu seminaria np w Irlandii- wszystkie.Tzw.lawendowa mafia w Watykanie....A dlaczego papież Franciszek zamieszkał w Domu św.Marty a nie tak jak jego poprzednicy w papieskich apartamentach...Homoseksualiści wśród hierarchów popierają "swoich".i starają się przeforsować w KK- oczywiście nie dokonując coming out'u - akceptację dla homoseksualizmu wśród duchowieństwa i nie tylko; błogosławienie takich związków etc.Trwa etap oczyszczania Kościoła;wyjdzie z tego ubogi, skromny ale mocny wiarą.Kiedy to nastąpi?? Jeden BÓG wie....
Zerr02019.07.27 16:33
To nie jest prawda. Wiele razy wyliczano że odsetek pedofilów wsród księży jest taki sam jak wśród ogółu facetów >25r.ż. Czy seminarium to opcja dla pedofila? A niby dlaczego? Ani to nie gwarantuje pracy z dziecmi, ani szybkiego dostepu do małolatów. Opcją dla pedofila sa SZKOŁY PODSTAWOWE i faktycznie wsród mężczyzn nauczycieli wystepuje bodaj 2x wyższy odsetek sprawców.
Kamil2019.07.27 16:56
Ja przez całą podstawówkę nie miałem ani jednego nauczyciela faceta, a wystarczyło pójść na religie( w salkach) i już !
Zerr02019.07.27 17:08
i co 'i już'? Dalej zakłamujesz obrzydliwa prawdę, że minimum 40% pedofilów to LGBT?
Kamil2019.07.27 17:47
….i spotkałem księdza pedofila, który nie należał do LGBT.
Zerr02019.07.27 17:09
Sekta LGBT dostaje kręćka gdy ujawnia się kim naprawde są.
Kamil2019.07.27 17:45
Księża i ZERRO dostaje kręćka gdy ujawnia się pedofilie wśród księży.
ofiara seksualna dewianta w sutannie2019.07.27 13:15
Sami katolicy stawiają czarnych kleszych zboczeńców na piedestale! Poza prawem! Poza podejrzeniami... A seminaria to wylęgarnia pedofilów,homoseksualistów obskurantyzmu, nietolerancji i pychy!