Fundusz Odbudowy. Rzecznik rządu: Głosowanie przeciwko będzie głosowaniem przeciwko interesom Polski - zdjęcie
08.03.21, 10:25Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Fundusz Odbudowy. Rzecznik rządu: Głosowanie przeciwko będzie głosowaniem przeciwko interesom Polski

5

Fundusz Odbudowy to ogromna szansa dla całej Europy i dla Polski” – podkreślił rzecznik rządu Piotr Müller w rozmowie na antenie TVN24.

Pytany o różnicę zdań w obozie Zjednoczonej Prawicy przyznał, że Porozumienie zdecydowanie go popiera, zaś Solidarna Polska ma co do niego wątpliwości.

Jak zaznaczył rzecznik:

Oczekiwanie co do głosowania «za» będzie, natomiast inną kwestią jest to, czy będzie to elementem jakiejś warunkowości w koalicji. Uważamy, że głosowanie przeciwko będzie głosowaniem przeciwko ważnym interesom gospodarczym Polski”.

Dodał, że Zjednoczona Prawica oczekuje, że każdy z klubu Prawa i Sprawiedliwości zagłosuje za projektem.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (5):

Maciej Piwowar2021.03.8 12:14
Poparcie przez któregoś z KOALICJANTÓW ( Solidarna Polska) to JEST ZDRADA.Bo Wtedy DOBRO UE PRIORYTETEM ( PONAD DOBREM POLSKI).A NA TO NIE MA ZGODY. SOLIDARNA POLSKA POWIEDZ NIE ,bo DOBRO SUWERENA jest PRIORYTETEM.
APEL2021.03.8 11:36
UWAGA!!! Ponieważ ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego), proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentarzy. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot, nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”), oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tęczowy lewak!), będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko rzygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele.
Anonim2021.03.8 11:15
Te pieniądze Unia( Niemcy) dała Nam tylko po to aby wziąść Nas na haczyk , aby Polacy podpisali dokument o " Naruszaniu praworządnośći" i tylko po to. A teraz pod byle pretekstem będą Nam te pieniądze odbierać. I p Ziobro ma 100 % racji.
Polak2021.03.8 10:49
Ziobro miał sprawę odesłać do TK aby zbadał czy jest to zgodnie z Polską Konstytucją ! Jeśli nie ma możliwości po podpisaniu tego funduszu - w trakcie jego obowiązywania i zablokowaniu wypłaty pieniędzy -unieważnienia go lub wycofania się Poski z niego- TO PIS DZIAŁA WRAZ Z OPOZYCJĄ NA SZKODĘ POLSKI . Chyba że jest jakiś myk i da radę to zrobić !
Po 11 ...2021.03.8 10:36
Jakie to żenujące, to wycieranie sobie pyska Polską, przy każdej okazji. Jak ktoś ma inne polityczne stanowisko, to nie jest już atak na rząd, ale atak na Polskę. Ten wasz narodowy bębenek jest żenujący.