Czy walka o własne interesy uzasadnia przemoc? Michał Sz.: Tak!!! Przypomnijmy, kto za niego poręczył - zdjęcie
02.09.20, 08:55Screenshot Youtube - Fundacja Pro Tv

Czy walka o własne interesy uzasadnia przemoc? Michał Sz.: Tak!!! Przypomnijmy, kto za niego poręczył

22

Sprawa jest całkiem prosta. Oprócz cech płciowych takich jak narządy płciowe, jest coś takiego jak płeć społeczno-kulturowa. To jest nic nowego” – stwierdził w rozmowie na antenie Radia ZET Michał Sz., pseudonim „Margot”.

Stwierdził też, że nie odnajduje się w roli męskiej. Dlaczego zatem nie zdecydował się na operacyjną „zmianę płci”? Na to również ma odpowiedź:

To nie jest tak, że nie chce dokonać korekty. Ja jestem osobą niebinarną”.

I dalej:

Jestem kobietą. Jestem kobietą niebinarną. Nie identyfikuję się jako kobieta, jako mężczyzna”.

Co szokujące, stwierdził że atak na kierowcę furgonetki Fundacji Pro – Prawo do Życia to nie chuligaństwo, bo to ma miejsce wówczas, gdy działa się ze względu na niski cel. Dodał też, że wcale nie był prowodyrem całego zajścia, bo przez większość nagrania… siedzi przed samochodem i wiąże buty. Na uwagi dziennikarki, że popychał kierowcę stwierdził:

Wszyscy mają własne oczy, własny rozum. Ja chciałbym zapytać, czego doświadczają osoby z mojej społeczności”.

Powiedział też, że on i jego środowisko jest rzekomo często bite i szarpane przez policjantów, a policja i prokuratura nie jest zainteresowana LGBT. Zapytany z kolei o to, czy walka o własne interesy uzasadnia przemoc, odparł wprost – tak.

 

Warto przypomnieć, że jego uwolnienia domagali się między innymi dwaj rabini, a także księża Adam Boniecki i Michał Jabłoński.

dam/Radio ZET,Fronda.pl

Komentarze (22):

Michał Jan2020.09.2 10:02
Cel nie uświęca środków, ale jeżeli już obstawać, że przemoc jest uzasadniona, to nie jest usprawiedliwiona. W odróżnieniu od reakcji na nią.
Michał Jan2020.09.2 10:00
Np proszę! Bohater i kandydat na męczennika głównie sobie wiązał buty. Czyżby jednak "ziomale" od grypsu pod adresem MinSprawa nie byli dla niego aż tak mili, żeby do nich chętnie wracać, jak sugerował po wyjściu?
Katolik dziś i jutro2020.09.2 9:59
PiS chroni tą barwną hołotę!!!
ryszard2020.09.2 9:57
No takie to wszystko pomieszane: chłopokobieta, rabinoksiadz , zdrajcopatriot, władzoniewolnik, itd.
edi2020.09.2 9:53
chory człowiek
Bożena2020.09.2 9:52
Proponuję księdzu Adamowi Bonieckiemu, by spotkał się z agresywnymi nieszczęśnikami, którzy wyrządzają krzywdę innym i pochyleniu się nad ich ofiarami. Czy ks. AB choć przez chwilę pomyślał i współczuł napadniętemu przez Michała Sz?. Czy, człowiek, który poświęca swój czas i jak widać naraża się na ataki dewiantów, nie zasługuje na to, by się za nim wstawić? Wracając do mojej propozycji czyli do spotkania ks AB z MSz. Jestem niezmiernie ciekawa, czy Michał Sz. odpłaciłby pięknym za nadobne i dał się nawracać księdzu Adamowi. Jeszcze raz proszę i proponuję, by ks. Adam Boniecki odważył się podziałać, czynem a nie słowem i życzę owocnego naprawiania tego, który zabłądził. Jeszcze lepiej, pan Michał Sz. nie ma zameldowania - może ks. Adam zaproponuje mu wspólne zamieszkanie, wtedy będzie łatwiej i pewnie szybciej dokonywało się nawrócenie zagubionej owieczki ;-)
Dam2020.09.2 9:49
Tej pajac powinien odejść w zapomnienie, a wy mu ciągle reklamę robicie. Naprawdę nie ma w Polsce poważniejszych problemów? Np. jak wygląda przygotowanie szkół do przyjęcia dzieci w trakcie pandemii?
Bożena2020.09.2 9:38
To istne nonsensy, które wypowiada Michał Sz. Nielogiczność i zakłamywanie niesie kolejne pseudo-argumenty, tych niby obrońców, właściwie nie wiadomo czego i kogo. Dlaczego policja ma znęcać się nad gejami? Skąd policja mogłaby wiedzieć, że ktoś jest gejem czy lesbijką? Jeśli ktoś zachowuje się dewiacyjnie, to niezależnie od tego kim jest - powinien zostać pouczony, zatrzymany bądź aresztowany. Dla bezpieczeństwa obywateli dewiant, agresor czy ktoś, kto zachowuje się nienormalnie powinien być odizolowany. Jeśli, ktoś z tych niby poszkodowanych, których wymienia Michał Sz. zachowywał się nienormalnie, to w sytuacjach zasadnych bezwzględnie konieczne jest zastosowanie przymusu bezpośredniego. Wobec tego nie ma mowy o jakimkolwiek znęcaniu się, gdyż każdy z awanturujących się jest pouczony co do dalszych czynności, które wobec niego będą realizowane. Każdy normalny i zdrowo myślący człowiek akceptuje zasady, mające na celu stosowanie niezbędnych procedur, dla zachowania porządku i spokoju. Ten, kto narusza porządek również powinien wiedzieć, że zostanie rozliczony za swoje anormalne zachowania.
verizanus2020.09.2 9:26
Tacy księża mogą normalnie funkcjonować (Boniecki i inni poręczyciele) a tacy jak np ks. Międlar już nie... Ktoś wie dlaczego tak jest OFICJALNIE?, bo domysły mogą być różne ;).
Katolik2020.09.2 9:32
Międlar nie jest księdzem, a prześladuje go lewacki prezydent Wrocławia i lewaccy mieszkańcy wrocka czyli małpy.
Anonim2020.09.2 9:38
Międlara prześladują księża geje z wrocławia.
NaziBarbi2020.09.2 9:49
Nie wiedziałam, że robak Dutkiewicz to xiąc
AntySzwab2020.09.2 9:25
Przyjdzie czas, będą bici we wszystko i nic im nie pomoże... U mnie w domu tęczową flagą wyciera się buty.
Darek2020.09.3 15:29
U mojej koleżanki kot sra na Matkę Boską, której wizerunkiem ozdobiona jest kuweta - cóż w przestrzeni prywatnej obie sytuacje nikogo nie krzywdzą, więc ty sobie dalej wycieraj w swoim prywatnym domu swoje własne buty swoja własna tęczową ściereczką a kot niech sra na Matkę Boską w swojej własnej kuwecie - na tym polega wolność.
Kibic2020.09.2 9:21
Tak jak już pisałem mieszkając w Warszawie spotka w końcu na swojej drodze kibiców Legii. No cóż...walka o własne interesy? Przemoc? Spotkanie takie nie będzie długie, ot kilka liści może jakiś wolej. Niech nie leci później na milicję tylko przyjmie na wątłą klatę efekt swojej dozwolonej w szczytnym celu walki.
Ben2020.09.2 9:19
Za księdza pedofila poręczył Kardynał Gulbinowicz.
ZERRO2020.09.2 9:18
To biedne dziecko nigdy nie powinno być umieszczone w areszcie właściwie za nic. Na surowe więzienie zasługują księża krzywdzący seksualnie dzieci, którzy wciąż są bezkarni.
Anonim2020.09.2 14:27
To nie dziecko to dorosły człowiek .
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.2 9:17
za kochanka szMacierewicza i znanego łapówkarza bartka misiewicza, poręczył znany złodziej i oszust rydzyk!
Nigdy Tęcza w PL2020.09.2 9:14
Tęczowi sobie grabią, potem skowyt nie pomoże.
pedał margot2020.09.2 9:12
dac w morde tak! oberwac w morde nieeeeeee nie wolnooooo
ROBOTNICZAkrew2020.09.2 9:11
Uzasadnianie przemocy na globalną skalę walką o własne interesy było (i jest) praktyką KK od 2000 lat ;)