Czy Trzaskowski ponownie zatrudni Rabieja? - zdjęcie
10.12.20, 17:13fot. pixabay.com/wikipedia.org, domena publiczna

Czy Trzaskowski ponownie zatrudni Rabieja?

7

O zwolnieniu Pawła Rabieja przez Rafała Trzaskowskiego było głośno. Stało się to po tym, jak były wiceprezydent Warszawy wyjechał ze swoim partnerem na „rekonwalescencję” po przebytym zakażeniu koronawirusem do Grecji. Niektóre media spekulują, że mogła to nie być jedyna przyczyna zwolnienia Rabieja.

Na temat możliwości dalszej współpracy z Rabiejem mówił prezydent Warszawy w czwartek w Radiu ZET.

Powiedział m.in.:

- Jeszcze nie znalazł zatrudnienia, natomiast też jasno mówiłem, że z Pawłem Rabiejem będę chciał współpracować. Dlatego że on pokazał, że potrafi być sumiennym pracownikiem.

O możliwym zakresie dalszej współpracy stwierdził:

- żeby choćby jedną z inicjatyw, którą prowadził do tej pory, czy to kwestie dotyczące polityki społecznej czy dotyczące kwestii żłobków, żeby mu powierzyć jakąś odpowiedzialność. Oczywiście nie w takim zakresie jak prezydenta miasta stołecznego Warszawy.

Dodał też:

- Będę o tym myślał, przez cały czas o tym myślę. Myślę, że na początku przyszłego roku spotkam się z Pawłem Rabiejem i się go zapytam, czy będzie chciał ze mną współpracować w jakiejś sensownej inicjatywie

Oraz:

- Raczej myślę o jakimś projekcie, jakiejś konkretnej instytucji, gdzie mógłby realizować swój talent i mam nadzieję, że też nauczył się po tym epizodzie, że trzeba być dużo bardziej odpowiedzialnym.

 

mp/radio zet

Komentarze (7):

wracaj2020.12.10 19:37
mój tygrysie
rabiej2020.12.10 19:27
Zapinam Rafałka
kiedy comingout2020.12.10 18:50
tęsknię
as2020.12.10 18:00
Paweł chciał się sprawdzić w polityce społecznej :) . Ja też p. Trzaskowski.
Adam S2020.12.10 17:54
A może przejdzie na pedalstwo?
lintis2020.12.10 17:46
a co was to obchodzi, możne niech zatrudni Rydzyka albo innego klechę ped...ła, pełno ich tam, jest w czym wybierać,
Polonia Semper Fidelis2020.12.10 17:24
Uwaga! Nasz stary znajomy "Anonim" (czasem AAAtomek) oraz tenże pod wieloma innymi nickami jest chory z nienawiści i pogardy do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. To beneficjent starych układów rządów PO, który nie może pogodzić się z nieodwracalnością obecnych rządów. Maniacko wieszczy ich upadek, w co zresztą sam nie wierzy. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk dla ćpuna lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu złudne wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy, pełen bełkotu cykl się powtarza ze zdwojoną siłą. Brak reakcji administracji Frondy na jego chamstwo i bluzgi to oczywisty skandal, ale na nich nie ma rady – udają głuchych. Może mają z nim jakąś cichą umowę? Nie wchodźcie więc z żadne słowne przepychanki z tym typem, bo jemu właśnie o to chodzi. To jest sadomasochista, który obrażany czuje lubieżną satysfakcję. W jego przypadku logika nie działa. Jego „argumenty” to Talmud w czystej postaci – pokrętny, złośliwy, pełen fałszywych oskarżeń. Dobro wywołuje w nim furię. Skandale, prawdziwe, naciągane lub wręcz urojone go cieszą. Niech więc prowadzi ten swój maniacki, bełkotliwy dialog sam ze sobą. To żałosny, nieszczęśliwy, godny politowania typ, któremu bardzo śpieszy się do piekła i rad by tam zaciągnąć też innych.