Czy komuniści przejmują Stany Zjednoczone? - zdjęcie
16.03.21, 11:00Fot. via Pixabay - DifferentAngles

Czy komuniści przejmują Stany Zjednoczone?

46

Czy komuniści przejmują kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi? Odpowiedź twierdzącą daje Trey Blanton z portalu „Church Militant” i przytacza przykłady cenzury, które niestety są także już częściowo znane polskim użytkownikom Internetu. Konserwatywna i chrześcijańska myśl jest spychana na margines oficjalnego życia intelektualnego i kulturalnego.

Blanton przytacza znamienne słowa Ronalda Reagana z lat 80-tych: „Wolałbym raczej, by moje córeczki umarły teraz, wciąż wierząc w Boga, niż dorastały pod panowaniem komunizmu i pewnego dnia umarły, nie wierząc już w Boga”. Zdaniem publicysty Stany Zjednoczone od tamtego czasu odeszły znacznie dalej od Boga „w ramiona komunizmu”.

Tamę tym przemianom usiłował postawić prezydent Trump. Jak stwierdza Blanton: „Komunistyczni globaliści dostrzegli zagrożenie, jakie Trump stanowił dla ich agendy i drastycznie zwiększyli swój atak na społeczeństwo. Cenzura obecnie mocnymi uderzeniami sprowadza chrześcijańskie i konserwatywne wypowiedzi do nieistnienia”.

Publicysta przytacza przykład konserwatywnego polityka Josha Hawleya, którego książka została wycofana z publikacji po tym, jak opowiedział się za uczciwością wyborów. Takich przypadków jest więcej, ale smutne jest także to, że jak się wydaje również niektórzy katoliccy wydawcy z obawy skandalu lub ataków wycofują się z projektów, które mogą kwestionować dominującą kulturę. Przykładem jest według Blantona wycofanie się katolickiego wydawnictwa z publikacji książki o feminizmie znanego konserwatywnego publicysty Davida Gordona.

Niektórzy dziennikarze, widząc, co się dzieje, porzucają atrakcyjną pracę, nie mogąc się zgodzić na kierunek, jaki obierają media głównego nurtu. Przykładem jest znana prezenterka telewizyjna Kari Lake z Arizony, która mimo popularności zrezygnowała z pracy dla stacji telewizyjnej „Fox 10”. Jak wyznała w swoim komentarzu wideo, w ostatnim czasie nie czuła się „dumna z faktu bycia członkiem mediów”.

Okazywało się, że czytałam wiadomości, w których pełną prawdziwość nie wierzyłam – mówi Lake w swoim wideo – albo które przedstawiały tylko część zdarzenia. I miałam poczucie, że przyczyniam się do strachu i podziału w tym kraju pozostając w tym zawodzie”.

Zdaniem Davida Gordona należy śmiało zwalczać tę cenzurę i przeciwstawiać się jej. Jego zdaniem niestety zbyt wiele osób, które zostały „skasowane” przez cenzorskie działania globalistów, „podwija ogon i dostosowuje się, jak zbity pies, a to nie jest właściwy sposób postępowania”. Także zdaniem Blantona, „rozwadnianie przesłania tak, by było łatwe do przyjęcia dla każdego”, nie jest prawidłowym wyjściem.

jjf/ChurchMilitant.com, iotwreport.com

Komentarze (46):

Korek2021.03.21 14:29
Komunizm zwycięży!!!!!!!!
Komuniści przejmuja tez Europę2021.03.21 11:09
tu nazywaja się prawem (talmudycznym ) i sprawiedliwościa ( dla swoich)oraz jawnie socjaldemokratami i zielonymi!
Karol2021.03.17 16:11
Byłem pewien że to tekst Jana Bodakowskiego.
Prawda2021.03.17 8:06
Jedno jest pewne w Europie ---Islam wytnie do Nogi Czerwoną Zaraze i Zboczenia Seksualne ==to już pewne na 100 procent ====Tylko Kwestia Czasu do 15 lat --dlaczego bo przecietny Europejczyk ma --Kota ---Psa albo 1 dziecko=== Islam 6 dzieci mozna przeliczyć we Francji Holandi Francja --już są -- Klasy 93 procent dzieci w klasach
BieS2021.03.16 19:55
Oni nie przejmują a już przejęli bo Amerykanie mieli to w głębokim poważaniu. Kwestią jest tylko kiedy się obudzą z letargu. Teraz mogą mieć tylko pod górę. Trudno jest żałować kogoś jak sam się pcha w łapy komunistów.
Yo...man.of.Stagira... Po11...2021.03.16 17:10
GÓWNO WIESZ O USA!
ryszard2021.03.16 16:59
Od kiedy to faszystowska finansjera - ten 1%, który posiada tyle co cała reszta, to komuniści? Tak ludziom wodę z mózgu mogą robić tylko ich najemnicy. Faszyzm to faszyzm a komunizm to komunizm.Globaliści sami dbają o to aby ich nazywać komunistami bo to doskonały kamuflaż. A przyznanie się przeciętnemu obywatelowi, że w swej głupocie to Amerykanie wyhodowali faszyzm finansowy - gorszy od hitlerowskiego, nie chce im przejść przez gardło.Powinniśmy wyciągać wnioski, bo w faszyzmie zniewolenie narodu zaczyna się od zgnojenia oświaty. Tak było w USA i tak zaczyna się u nas.
rysiu...2021.03.16 17:08
Gówno wiesz o USA!
BieS2021.03.16 20:09
Co opowiadasz jakimś faszyzmie finansowym. Te totalitaryzmy zawsze były lewicowe. A nasi komunistyczni działacze jak się szybko przeobrazili w kapitalistów. Wszelkie lewactwo zawsze prowadzi do nieszczęść milionów ludzi. Nieodpornym podsuwają utopijne wizje a potem zniewolenie i następnie sklepy z żółtymi firankami dla wybranych i pełną kontrolę.
towarzysz Jagoda2021.03.24 8:32
socjalizm narodowy niemiecki, hitlerowski to faszyzm. socjalizm międzynarodowy radziecki, leninowski, stalinowski
katolicka deratyzacja Polski2021.03.16 15:15
Fronda ,korzysta z tego ,ze Polacy nie wiedza,ze slowo chzescijanski oznacza w krajach protestanckich tylko protestantyzm,co ma podkreslic niechrzescijanskosc katolicyzmu. Fronada zachwala wiec radykalnie antykatlickie pismo Church Miltant,liczac na to,ze nikt sie nie zorientuje.
man.of.Stagira2021.03.16 15:03
PRZECIWNIE! USA staje się krajem ZABOBONÓW i nietolerancji! // DLACZEGO uważamy ogłaszanie przez Senat USA (ONZ etc) tzw. ‘praw człowieka’ za EGZORCYZM? // Najpierw uproszczenie terminów. Umawiamy się używać określenia ‘PRAWIENIE’ dla czynności polegającej na opracowywaniu, procedowaniu tzw. ‘praw czlowieka’ oraz na ogłaszaniu wyniku tego postępowania przez jakąś instytucję urbi et orbi // Nasze zadanie polega najpierw na określeniu syntaktycznym terminu ‘prawienie’ // Wyrażenie ‘prawienie’ pozwala się zdefiniować następująco; niech „a” oznacza dowolną instytucję świata (Senat USA, ONZ, Kościół hierarchiczny luterański, katolicki et al.), niech ‘P’ oznacza jednoargumentowy predykat ‘prawienie’ wtedy wyrażenie ‘P(a)’ czyli ‘(a)prawi’ mówi, że jakaś instytucja ludzka zajmuje się prawieniem w sensie jw. // Zapytajmy teraz co jest potrzebne do tego, żeby jakaś instytucja ludzka mogła skutecznie prawić? Nie interesuje nas tu prawienie sensu largo w rodzaju oświadczeń Pana X, że medycyna jest niepotrzebna ponieważ jest nieskuteczna, analogicznie do mycia rąk, wybierania premiera czy wychodzenia za mąż –które to czynności powinny również zgodnie z logiką argumentu X’a zniknąć z obrazu świata jako notorycznie nieskuteczne // Otóż, odpowiedź jest dość oczywista, większość religii, wśród nich katolicyzm, dysponuje jako ‘religie Księgi’ strukturą znaczeń opisujących naturę ludzką. Struktura umożliwia, z trudem ale co do zasady, rozróżnienie między zdaniami które należą do niej oraz tymi które do niej NIE należą // Teraz możemy już zdefiniować uniwersale ‘prawienie’, ale już REALNIE: w metajęzyku: (_(a) prawi_) wtedy i jedynie gdy wypowiada się w imieniu Instancji opisanej w dogmatach uznawanych w Świętej Księdze przez (_(a)_) w jej wierzeniu. To znaczy, że każde zdanie wypowiedziane gdy jakieś (_ (_X_)_) prawi będzie twierdzeniem a każde twierdzenie będzie na gruncie dogmatów wiary tautologią ponieważ JEST, w systemie, poparte ŁASKĄ. Tyle definicji realnej. // Wróćmy do Senatu Stanów Zjednoczonych Ameryki i zadajmy pytanie; Czy mamy (_(Senat USA)prawi_)? Otóż.. tak! Senat USA prawi! –to już w języku przedmiotowym. // Stajemy zatem wobec oczywistej kwestii; SKĄD Senat US (ONZ etc etc) bierze treści poparte ŁASKĄ a pochodzące od Ducha Świętego w Kościele Katolickim? // Nowy ŚWIECKI ZABOBON...z rynsztoka?.. // I tak należy rozumieć s e k u l a r y z a c j ę.
man.of.Stagira2021.03.16 15:48
1. Egzorcyzm uroczysty (wielki, publiczny), który ma na celu wyrzucenie złego ducha z opętanej osoby oraz uwolnienie od wpływów demonicznych. Jest odprawiany wedle zaleceń Rytuału rzymskiego przez ordynariusza diecezji, np. biskupa. Egzorcystą może być także każdy kapłan, który działa jako egzorcysta w imieniu i autorytecie Kościoła na mocy władzy otrzymanej w święceniach kapłańskich oraz za zezwoleniem ordynariusza diecezji. Zasada ta jest sprecyzowana w Kodeksie Prawa Kanonicznego.
T2021.03.16 14:48
Komuniści, komunistami ale zniszczenie USA jest w planach Masonerii i to się właśnie dziej. Ponad komunistami i wszelakimi paranoikami stoją Rotschildowie i to oni decydują czy ma być tak czy inaczej. Oczywiście na tyle na ile im Pan Bóg pozwoli. Czytajcie jak jest napisane w Apokalipsie - co chwilę jest tam sformułowanie "Besti dano moc, władze i td do czynienia tego czy owego. Pan Bóg pozwala na pewne nieprzyjemne dla ludzi zjawiska aby się opamiętali i nie poszli do piekła na wieczną męką. Dlatego wierzący niech się nie obawiają niczego - wszelkie plagi dotykać będą tych, których mają dotknąć.
opty2021.03.16 14:19
Żeby to byli komuniści.....zwykłe niezwykłe lewactwo.
matis892021.03.16 14:08
A co Fronda tak łagodnie. Nie masoneria i szataniści tylko lajtowo komuniści. Kadencja szatanisty Bidena to czas ujawnienia się Antychrysta na Bliskim Wschodzie z jego fałszywym pokojem. Dlatego mamy globalne szczepienie Rządu Światowego NWO Antychrysta na bazie szczepionek z aborcyjnego mordu dzieci oraz szatanistyczny PIS oficjalnie wspiera i reklamuje państwo bezgotówkowe Antychrysta do Znamienia Bestii.
Gówno ty kurwo kremlowska wiesz o USA!2021.03.16 14:36
Dlaczego nigdy nie krytykujesz szczepionek Putina i tych brudasów z Chin? TY PŁATNA SZMATO!
matis892021.03.16 15:01
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
NIE BLUŹNIJ!2021.03.16 17:09
DRUGIE i ÓSME PRZYKAZANIE!
katolicka deratyzacja Polski2021.03.16 15:11
Konfederacja,jak widac,to piesek izraelski i pracuje za szekle.
Polska i Rosja wyeksportowały to co miały2021.03.16 13:30
To rządzące tym państwem „kasty”, kluby „miłośników cygar” oraz syndykaty wojskowej i cywilnej bezpieki, będą głównymi odbiorcami wszelkich „przemian”. Do nich spłyną zyski z „działań pro-rozwojowych”, oni będą adresatami realnych korzyści. Obecność tych ludzi w życiu gospodarczym i politycznym III RP, ich poczucie bezkarności i wpływu na sprawy polskie, są dostatecznym dowodem, że „nowy ład” ma umocnić stary porządek i jest drogą do kolejnej sukcesji komunistycznej. https://bezdekretu.blogspot.com/
Komuniści z Polski nigdy nie odeszłi!2021.03.16 13:29
sa najbogatszymi na liście , vide kulczyki, czarneckie , więc wyeksportowali swój model bandyterki za ocean.
AAAtomek z loży Polin2021.03.16 12:59
Wszędzie widzę antysemitów i pazernych księży-pedofilów... ALE lubię ich druty obciągać! Lubię jak mi w kichę dają i PŁACĄ! Nie ma to jak DUŻY chüj narodowca! Albo tego z KKK! Marzenie!
Anonim2021.03.16 12:54
Wszędzie spisek le-wacki, bo prawiczki kochają wacki.
Prawda2021.03.16 12:53
Czerwona Zaraza w USA to już Koniec Planety Ziemi ooooo
Klapaucjusz2021.03.16 12:41
„Wolałbym raczej, by moje córeczki umarły teraz, wciąż wierząc w Boga, niż dorastały pod panowaniem komunizmu i pewnego dnia umarły, nie wierząc już w Boga”. Pan Reagan jest w dobrym towarzystwie. Kilkanaście lat temu spłonęła muzułmańska szkoła dla dziewcząt. Panowie z kijami nie pozwolili wyjść uczennicom z płonącego budynku bo lepiej było, żeby spłoneły żywcem, niż obraziły Boga pokazując się na zewnątrz bez zakrytej twarzy. To tak a propos “cywilizacji śmierci”.
Hej PRL!2021.03.16 12:51
Gówno wiesz o USA.
Ty Klapanasedesie...2021.03.16 12:52
Gówno wiesz Żydzie o R. Reagan!
Andrzej2021.03.16 12:39
Boże chroń nas od czerwonej zarazy
AAAtomek2021.03.16 12:19
moja neobolszewicka, lewacka i komunistyczna ideologia wygra i zapanują ogólnoświatowe dni szczęścia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Lenin wiecznie żywy
kgb2021.03.16 12:27
psychopata
BieS2021.03.16 19:40
Jak Lenin jest jego idolem to pewnie też pedałujący jak on.
Babcia 62021.03.16 12:30
Człowieku, to nie są żarty, tylko koniec cywilizacji. Nic mniej, nic więcej.
AAAtomek2021.03.16 13:30
Prawaku, złodzieju nicków, jesteś po prostu głupi.
BieS2021.03.16 20:14
To może i dobrze, że ci podkradł bo to oznacza, że ty jesteś lewakiem a tutaj jest portal poświęcony.
Prawda2021.03.16 11:53
Polska to PIS ---Sługa Narodu Polski === Dzieci Najedzone ===Emeryci maja większa Stope Życiowa jak Pracowali za Czerwonej Bolszewickiej Zarazy === 1,5 milona nowych miejsc pracy --Setki miardów na odbudowe Koleji--Zakupili 120 ton złota w 2018 roku --=====Rok 2021 rok zakup 100 ton złota ---Wielkie Inwestycje jak Tunele --Przekopy Mierzeji ---itd
Albert2021.03.16 12:03
I rekordowy dług publiczny, który Polacy będą spłacać przez kolejne 100 lat, albo i dlużej. Jeśli w ogóle kiedykolwiek będą w stanie go spłacić.
Anonim2021.03.16 12:12
SPOKOJNIE SPŁACIMY. WYSTARCZY TYLKO NIE KRAŚĆ VAT-u jak to sobie mafie przesłały na jakieś KAJMANY czy BERMUDY koło 800 miliardów za Rządu PO i ZSL-u. Można jeszcze przeanalizować emerytury ZDRAJCÓW i WROGÓW POLSKI i POLAKÓW i je odpowiednio zmodyfikować na MINIMALNE EMERYTURY. Można będzie też zastanowić się nad BANICJĄ dla WROGÓW POLSKI i POLAKÓW i nie płacić ZDRAJCOM i WROGOM POLSKI żadnych EMERYTUR..
Rozsądek2021.03.16 12:32
Przy pandemii policz jaki ten dług publiczny byłby przy złodziejach z opozycji - wtedy może coś zrozumiesz (choć wątpię)... fakty, matematyka i skala porównawcza - tylko to się powinno teraz brać pod uwagę - bo złodziei i kumoterstwo jest po każdej stronie w Polsce i za granicą.
Albert2021.03.16 16:06
O złodziejach z opozycji pisiory mówią nieustannie. Problem tylko w tym, że im bardziej szukają złodziei w opozycji, tym więcej znajdują ich w swoich szeregach. Ilu platformersów zostało postawionych przed sądem? Wymień ich.
Mim22021.03.16 12:57
Albert i cała oPOzycja nie rozumie makroekonomii, to dlatego jest sceptyczny.
BieS2021.03.16 19:43
Sto lat nie jest ci pisane, więc po co cię to zajmuje?
Ryszard2021.03.16 11:20
Nie posłuchali ostrzeżeń niejakiego Jurija Biezmienowa, bywszjewo kagiebisty, o stadiach przejmowania–podboju państw bez wojny. Teraz następuje okres subversion, po nim nastąpi tzw. normalizacja, czyli przejęcie władzy przez komunę...
AAAtomek2021.03.16 11:32
Czyli w Polsce, obecnie, mamy "normalizację"!
Anonim2021.03.16 12:06
Jak PRAWDZIWI POLACY PATRIOCI pozwolą to w POLSCE będzie komunizm, jest nas PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW ledwo ponad 50%. Musi III pokolenie AK, NSZ i WiN zrobić wszystko by WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW, III pokolenie BOLSZEWII UB NKWD, SB, KGB, PPR, PZPR, ZSL, UW, KLD, PEŁO itd. i tych co przybyli na SOWIECKICH TANKACH w 1944 roku z pozamienianymi swoimi CHACHŁACKIMI nazwiskami na POLSKOBZMIĄCE nie ZAWŁADNĘLI POLSKĄ, NASZĄ NAJJAŚNIEJSZĄ RZECZPOSPOLITĄ. Ale uspokajam PAN w NIEBIESIECH MA PLAN.
Prawda2021.03.16 11:20
USA -zostanie Bolszewickim Państwem == to zalezy od Coboi z Teksasu ==inacej zostaną wybici jak Rosja Carska