Czekają nas trzy dni ciemności! Poznaj zaskakujące proroctwa dusz ofiarnych! - zdjęcie
31.03.21, 09:15

Czekają nas trzy dni ciemności! Poznaj zaskakujące proroctwa dusz ofiarnych!

96

Wielu mistyków i świętych Kościoła Katolickiego zapowiadało wydarzenie zwane trzema dniami ciemności. Saverio Gaeta, wybitny włoski watykanista, w swojej najnowszej książce „Dusze ofiarne” zebrał największe proroctwa wypowiedziane przez dusze ofiarne o czasach ostatecznych. Wyłania się z nich jeden, spójny obraz, który staje się ostrzeżeniem dla całej ludzkości!

Nastąpią trzy dni ciemności na całym świecie, podczas których jedyną ucieczką i pocieszeniem będzie modlitwa” - to proroctwo przekazane widzącym z Garabandal. Jest ono zbieżne z przesłaniami przekazanymi licznym mistykom i wpisuje się również w długi ciąg biblijnych odniesień, począwszy od zapowiedzi dziewiątej plagi egipskiej w Starym Testamencie:

I rzekł Pan do Mojżesza: Wyciągnij rękę ku niebu, a nastanie ciemność w ziemi egipskiej tak gęsta, że można będzie dotknąć ciemności. (Wj 10,21)

Refleksję nad znaczeniem tej kary ciemności znajdujemy w Księdze Mądrości:

Niegodziwcy, którym się zdawało, że ujarzmią lud święty, leżeli, uwięzieni ciemnością, zniewoleni długą nocą, wyłączeni spod wiecznej Opatrzności – zamknięci pod dachem. Ci, którzy mniemali, że się ukryją z grzechami tajemnymi pod ciemną zasłoną zapomnienia, pogrążeni zostali w ciemnościach, wielce zatrwożeni i przerażeni zjawami. Bo i chroniąca ich kryjówka nie zabezpieczała przed strachem: rozlegały się wokół przerażające odgłosy, ukazywały się ponure zjawy o posępnych twarzach.

Trzy dni demonów

Na początku 1990 roku w Medjugorje głośno było o pewnej wiadomości, opublikowanej w kanadyjskim czasopiśmie „Michael Journal”, odnoszącej się do lokucji, którą teksański zakonnik David Lopez otrzymał kilka miesięcy przed śmiercią na wzgórzu Podbrdo:

Podczas trzech dni ciemności nie będzie już w piekle diabłów. Wszystkie będą na ziemi. Te trzy dni będą tak mroczne, że nie będziemy nawet w stanie zobaczyć własnych dłoni. Zamknijcie okna i nie słuchajcie żadnych okrzyków z zewnątrz. Bóg wybrał pewne narody, które zostaną umęczone na początku dni ciemności. Powiedzcie ludziom, aby nie czekali na ujrzenie znaków i aby nie marnowali czasu na odkrycie dokładnych dni, kiedy te wydarzenia będą miały miejsce.

Podczas objawień na Ischii obie widzące otrzymały niedawno przesłania dotyczące tej samej kwestii. Matka Boża powiedziała Angeli:

Córko moja, spójrz, ile zła i bólu jest na świecie. Wszystko to sprawia mi wiele cierpienia, moje serce jest coraz bardziej rozdarte i dociera do mnie coraz więcej krzyków niewinnych ludzi. Módlcie się dużo za pokój, módlcie się za te dni ciemności, które zapanują nad całą ludzkością (przesłanie 8 czerwca 2017) .

ZOBACZ WIĘCEJ W KSIĄŻCE „DUSZE OFIARNE. HISOTRIE DUSZ, KTÓRE RATUJĄ ŚWIAT”

A Simonie potwierdziła:

Dzieci moje, nastąpią czasy, kiedy słońce nie będzie świeciło nad ziemią i świat będzie opanowany przez ciemności. Dzieci moje, nie nadszedł jednak jeszcze koniec: w tych dniach okaże się, kto jest mi naprawdę wierny, kto jest gotów, by chwycić za broń i podążyć za mną, kto powie mi swoje „tak” duszą i sercem, a nie tylko ustami. Dzieci, walka będzie brutalna, ale ja, moje dzieci, jestem przy was, wspieram was, czuwam nad wami i ochronię was (przesłanie 8 czerwca 2017).

Ziemia pokryta ciemnościami

Obfity jest również ciąg zapowiedzi, jakich Matka Boża udzieliła Pedrowi Regisowi w przeciągu długiego okresu między 1988 a 2016 rokiem:

Wkrótce nastąpią trzy dni ciemności, których nawet nauka nie będzie potrafiła wyjaśnić. Wszy- scy będziecie bardzo cierpieć w ciągu tych dni. Wszystkim, którzy trwają przy moim boku, obie- cuję, że nie zabraknie im światła. Proszę was, byście zawsze trzymali w domu gromnice pobłogosławione przez księdza. Nie bójcie się. Czyńcie to, co wam mówię.

Światło straci swój blask w środku dnia, a ludzie ze strachu upadną na ziemię.

Nie bójcie się, nawet wobec próby. Ludzkość wypije gorzki kielich bólu. Kiedy wszystko będzie się wydawało stracone, Pan zadziała i ludzkość zostanie oczyszczona. Będą to trzy dni kalwarii, a potem nastąpią nowe niebo i nowa ziemia.

Jezus i Matka Boża niejednokrotnie powtarzali, że ludzkość będzie musiała przejść przez prawdziwą próbę. Zawsze jednak wskazują, że to prawdziwa modlitwa i szczere nawrócenie są dla nas deskami ratunkowymi. Saverio Gaeta składa wszystkie przesłania dusz ofiarnych – czyli, dusz które oddają swoje cierpienia jako łaskę wyproszenia za grzechy ludzkości, wyłania się z nich spójna wizja, konkretny obraz i ostrzeżenie dla każdego z nas.

WIĘCEJ ZNAJDZIESZ W KSIĄŻCE „DUSZE OFIARNE. HISOTRIE DUSZ, KTÓRE RATUJĄ ŚWIAT” wydawnictwo Esprit

Komentarze (96):

rebeliant2021.04.3 9:30
A po ile sprzedajecie to arcydzieło ?
Anonim2021.04.2 19:45
zaskakująca to jest wasza ciemnota, o dusze niemyte
Czekają nas trzy dni ciemności!2021.04.2 14:56
Poznaj zaskakujące proroctwa dusz ofiarnych!//// Wielu mistyków i świętych Kościoła Katolickiego zapowiadało wydarzenie zwane trzema dniami ciemności. Saverio Gaeta, wybitny włoski watykanista, w swojej najnowszej książce „Dusze ofiarne” zebrał największe proroctwa wypowiedziane przez dusze ofiarne o czasach ostatecznych. Wyłania się z nich jeden, spójny obraz, który staje się ostrzeżeniem dla całej ludzkości! „Nastąpią trzy dni ciemności na całym świecie, podczas których jedyną ucieczką i pocieszeniem będzie modlitwa” - to proroctwo przekazane widzącym z Garabandal. Jest ono zbieżne z przesłaniami przekazanymi licznym mistykom i wpisuje się również w długi ciąg biblijnych odniesień, począwszy od zapowiedzi dziewiątej plagi egipskiej w Starym Testamencie: I rzekł Pan do Mojżesza: Wyciągnij rękę ku niebu, a nastanie ciemność w ziemi egipskiej tak gęsta, że można będzie dotknąć ciemności. (Wj 10,21) Refleksję nad znaczeniem tej kary ciemności znajdujemy w Księdze Mądrości: Niegodziwcy, którym się zdawało, że ujarzmią lud święty, leżeli, uwięzieni ciemnością, zniewoleni długą nocą, wyłączeni spod wiecznej Opatrzności – zamknięci pod dachem. Ci, którzy mniemali, że się ukryją z grzechami tajemnymi pod ciemną zasłoną zapomnienia, pogrążeni zostali w ciemnościach, wielce zatrwożeni i przerażeni zjawami. Bo i chroniąca ich kryjówka nie zabezpieczała przed strachem: rozlegały się wokół przerażające odgłosy, ukazywały się ponure zjawy o posępnych twarzach.
Trzy dni demonów2021.04.2 14:56
Na początku 1990 roku w Medjugorje głośno było o pewnej wiadomości, opublikowanej w kanadyjskim czasopiśmie „Michael Journal”, odnoszącej się do lokucji, którą teksański zakonnik David Lopez otrzymał kilka miesięcy przed śmiercią na wzgórzu Podbrdo: Podczas trzech dni ciemności nie będzie już w piekle diabłów. Wszystkie będą na ziemi. Te trzy dni będą tak mroczne, że nie będziemy nawet w stanie zobaczyć własnych dłoni. Zamknijcie okna i nie słuchajcie żadnych okrzyków z zewnątrz. Bóg wybrał pewne narody, które zostaną umęczone na początku dni ciemności. Powiedzcie ludziom, aby nie czekali na ujrzenie znaków i aby nie marnowali czasu na odkrycie dokładnych dni, kiedy te wydarzenia będą miały miejsce. Podczas objawień na Ischii obie widzące otrzymały niedawno przesłania dotyczące tej samej kwestii. Matka Boża powiedziała Angeli: Córko moja, spójrz, ile zła i bólu jest na świecie. Wszystko to sprawia mi wiele cierpienia, moje serce jest coraz bardziej rozdarte i dociera do mnie coraz więcej krzyków niewinnych ludzi. Módlcie się dużo za pokój, módlcie się za te dni ciemności, które zapanują nad całą ludzkością (przesłanie 8 czerwca 2017) . ZOBACZ WIĘCEJ W KSIĄŻCE „DUSZE OFIARNE. HISOTRIE DUSZ, KTÓRE RATUJĄ ŚWIAT” A Simonie potwierdziła: Dzieci moje, nastąpią czasy, kiedy słońce nie będzie świeciło nad ziemią i świat będzie opanowany przez ciemności. Dzieci moje, nie nadszedł jednak jeszcze koniec: w tych dniach okaże się, kto jest mi naprawdę wierny, kto jest gotów, by chwycić za broń i podążyć za mną, kto powie mi swoje „tak” duszą i sercem, a nie tylko ustami. Dzieci, walka będzie brutalna, ale ja, moje dzieci, jestem przy was, wspieram was, czuwam nad wami i ochronię was (przesłanie 8 czerwca 2017).
Ala2021.04.2 14:50
Przed ponad 20 laty śniły mi te 3 dni ciemności, było strasznie,ludzie włoczyli się w ciemnościach, przerażeni, bez jedzenia i picia.A potem,słońce, rozjasnialo się powoli....
Torka2021.04.2 13:21
FRONDO! OPAMIETAJ SIE! Co wy wypisujecie? Chyba wam Pan Bog rozum juz odebral kompletnie. To skandal zeby takie herezje pisac. To niemalze norma u was ze pod tymi herezjami nikt sie nie podpisuje. Spadliscie do pozimu depresji. Skad np te farmazony o Garabandal? Garabandal to bylo mamienie szatanskie. Poczytaj sobie nieuku jeden Ks. Jozefa Warszawskiego o Garabandal a potem nie rozsiewaj fermentu i niewiedzy.
sexi randki2021.04.2 13:16
hee Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - http://e-sponsorka.pl i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie!
Tella2021.04.2 1:34
Chcesz znaleźć kobietę na jedną noc? Wejdź na --- Sexconn.Com
Aerte2021.04.2 10:53
I rozszedł się smród siarki...
Grizzly2021.04.2 13:03
ale tylko na jedną noc
Grizzly2021.04.2 22:30
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Czekają nas trzy dni ciemności!2021.04.1 22:22
Poznaj zaskakujące proroctwa dusz ofiarnych!//// Wielu mistyków i świętych Kościoła Katolickiego zapowiadało wydarzenie zwane trzema dniami ciemności. Saverio Gaeta, wybitny włoski watykanista, w swojej najnowszej książce „Dusze ofiarne” zebrał największe proroctwa wypowiedziane przez dusze ofiarne o czasach ostatecznych. Wyłania się z nich jeden, spójny obraz, który staje się ostrzeżeniem dla całej ludzkości! „Nastąpią trzy dni ciemności na całym świecie, podczas których jedyną ucieczką i pocieszeniem będzie modlitwa” - to proroctwo przekazane widzącym z Garabandal. Jest ono zbieżne z przesłaniami przekazanymi licznym mistykom i wpisuje się również w długi ciąg biblijnych odniesień, począwszy od zapowiedzi dziewiątej plagi egipskiej w Starym Testamencie: I rzekł Pan do Mojżesza: Wyciągnij rękę ku niebu, a nastanie ciemność w ziemi egipskiej tak gęsta, że można będzie dotknąć ciemności. (Wj 10,21) Refleksję nad znaczeniem tej kary ciemności znajdujemy w Księdze Mądrości: Niegodziwcy, którym się zdawało, że ujarzmią lud święty, leżeli, uwięzieni ciemnością, zniewoleni długą nocą, wyłączeni spod wiecznej Opatrzności – zamknięci pod dachem. Ci, którzy mniemali, że się ukryją z grzechami tajemnymi pod ciemną zasłoną zapomnienia, pogrążeni zostali w ciemnościach, wielce zatrwożeni i przerażeni zjawami. Bo i chroniąca ich kryjówka nie zabezpieczała przed strachem: rozlegały się wokół przerażające odgłosy, ukazywały się ponure zjawy o posępnych twarzach.
Trzy dni demonów2021.04.1 22:23
Na początku 1990 roku w Medjugorje głośno było o pewnej wiadomości, opublikowanej w kanadyjskim czasopiśmie „Michael Journal”, odnoszącej się do lokucji, którą teksański zakonnik David Lopez otrzymał kilka miesięcy przed śmiercią na wzgórzu Podbrdo: Podczas trzech dni ciemności nie będzie już w piekle diabłów. Wszystkie będą na ziemi. Te trzy dni będą tak mroczne, że nie będziemy nawet w stanie zobaczyć własnych dłoni. Zamknijcie okna i nie słuchajcie żadnych okrzyków z zewnątrz. Bóg wybrał pewne narody, które zostaną umęczone na początku dni ciemności. Powiedzcie ludziom, aby nie czekali na ujrzenie znaków i aby nie marnowali czasu na odkrycie dokładnych dni, kiedy te wydarzenia będą miały miejsce. Podczas objawień na Ischii obie widzące otrzymały niedawno przesłania dotyczące tej samej kwestii. Matka Boża powiedziała Angeli: Córko moja, spójrz, ile zła i bólu jest na świecie. Wszystko to sprawia mi wiele cierpienia, moje serce jest coraz bardziej rozdarte i dociera do mnie coraz więcej krzyków niewinnych ludzi. Módlcie się dużo za pokój, módlcie się za te dni ciemności, które zapanują nad całą ludzkością (przesłanie 8 czerwca 2017) . ZOBACZ WIĘCEJ W KSIĄŻCE „DUSZE OFIARNE. HISOTRIE DUSZ, KTÓRE RATUJĄ ŚWIAT” A Simonie potwierdziła: Dzieci moje, nastąpią czasy, kiedy słońce nie będzie świeciło nad ziemią i świat będzie opanowany przez ciemności. Dzieci moje, nie nadszedł jednak jeszcze koniec: w tych dniach okaże się, kto jest mi naprawdę wierny, kto jest gotów, by chwycić za broń i podążyć za mną, kto powie mi swoje „tak” duszą i sercem, a nie tylko ustami. Dzieci, walka będzie brutalna, ale ja, moje dzieci, jestem przy was, wspieram was, czuwam nad wami i ochronię was (przesłanie 8 czerwca 2017).
violencja2021.04.1 20:28
Garabandal -to fałszywe objawienie!Co Wy tutaj rozpowszechniacie?!
Mariusz2021.04.1 18:20
O ile mi wiadomo, to, tzw objawienia w Garabandal już dawno temu zostały odrzucone przez Kościół.
Aleks...2021.04.2 2:04
NIEPRAWDA! Objawienia w Garabandal, nie zostaly odrzucone! Proszę dobrze poczytać z właściwych źródeł!
jambi2021.04.1 15:25
Fajne nazwisko ma ten Gae(ti)a.
jared2021.04.1 15:02
No tak, bo najlepiej to wpędzać wszystkich w lęki, niepewnosć, konfliktywewnętrzne. To są właśnie religie. Rycie bani młodym, indoktrynowanie ich, potem do konca życia życie w lęku, konflikt wewnętrzny miedzy swoimi pragnieniami, aspiracjami, a "ideologią" religijną. Tak, ideologią, bo religia jest w sumie ideologią, bo "reguluje" wszystkie aspekty życia społecznego. Jest to więc psychiczny system mind-control, niszczący "zwykłych" ludzi i nie pozwalający im żyć "zgodnie ze swoimi przemyśleniami i doświadczeniem życiowym". Podam prozaiczny przykład - lubię ostra muzę - death/black metal, ale "kapłani kultu" powiedzą mi, że jestem zły, niegodny i że nie mogę słuchać tego, co lubię. To jest obłęd i fanatyzm, może niedługo będą chcieli decydować, co jem na obiad śniadanie i kolację?
Ciekawy2021.04.1 20:58
Sprawdź wizję świata jaką mają deep state i deep church, to dowiesz się co będziesz jadł na śniadanie w ich wspaniałym NWO. Smacznego.
robaczek2021.04.1 14:50
SREDNIOWIECZE W GLOWACH PISIORÓW NADAL ZYWE!!!!!!!!!! czy oby napewno obmywacie cale cialo swiecona wodą!!!!!???????? TLYKO TO WAS URATUJE!!!!!! swiecona woda i swieconka do wanny ............ i cala rodzina wskakuje!!!! i buch!!! COVIDA nie ma ;] taki trik ;]
wieśniak2021.04.1 14:25
Lipa..! Natanek straszy bardziej kwieciście i obrazowo.Dokładnie widać że sam boi się tego co głosi..
Grizzly2021.04.1 12:54
Frondo! Napiszcie jak pisiory dały ciała i nabrały wszystkich na zapisy między 40 a 60 rokiem życia na szczepienia antycovidowe! Pełna professka - jak 2 kadencje patałachów! Tyle ciekawych artykułów, ale żaden o nich nie traktuje! Nie widzicie tego??? Takiego poczucia humoru na prima aprilis to cała okropna Unia nam zazdrości! Amen
Grizzly2021.04.1 13:09
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu! Won buraczany trollu końsko - matolski nasłany przez POKO (POwszychną KOrupcję). Won trollu buraczany!
Grizzly2021.04.2 13:04
Won mendo bolszewicka od mojego nicka! Won parchu!
Zdzislaw2021.04.1 9:27
Jeśli będziemy żyli w przyjażni z Bogiem w duchu prawdy i nawrócenia to z radością będziemy oczekiwać ponownego przyjścia Zbawiciela, lękać się mogą osoby które świadomie odrzucają Bożą miłość i nią gardzą dla swojej wygody . Zachęcam do czytania Pisma Świętego a zwłaszcza ostatniej jego księgi czyli objawienia jakie Jan ewangelista otrzymał od pana Boga zwane inaczej apokalipsą.
aaa2021.04.1 11:06
zyje w przyjazni z Odynem.
Zdzislaw2021.04.1 16:55
aaa ...Odyn :) ..fajne imię psa ,sam miałem cockera spaniela angielskiego o nazwie Leone.
jojo2021.04.1 21:49
Szczególnie, gdy twoje aspiracje, pragnienia są sprzeczne z nauczaniem twoich pasterzy. Nabawisz się w najlepszym wypadku konfliktu wewnętrznego (nierozwiązywalnego), nerwicy i wpadniesz w depresję.
Kerry2021.04.1 9:11
Straszac pieklem lub 3 dniami ciemnosci tylko wpedza sie uczciwych ludzi w lekowe stany a ci co sie piekla nie boja cynicznie sie smieja z tych straszakow. Depresji chcecie ludziom napytac ?
Roman2021.04.1 9:32
uczciwy się nie lęka he he
jj2021.04.1 15:24
Ciekawe tylko z czego p. Bóg nas osądzi, może się okazać, że wPt. zjadłeś golonkę i idziesz na wieczne potępienie. W takim wypadku drżyj!
Zdzislaw2021.04.1 9:10
Dobrze że Fronda publikuje artykuły które otwierają nam oczy na chrześcijańskie prawdy. Jeśli nawet nie doczekamy trzech dni ciemności i końca świata w sensie apokaliptycznym to doczekamy się zderzenia z prawdą o nas samych w godzinie śmierci ,dla wielu godzina ta będzie początkiem nowego życia w Raju a dla innych godziną wiecznej zgrozy strachu bólu i piekielnego cierpienia jakiego nawet najlepszy reżyser od filmowych horrorów przedstawić nie potrafi.
Apateista2021.04.1 8:34
Buhahaha AAAAAA Ha ha ha ha!!! Na Frondzie coraz lepsze teksty satyryczne. Szkoda tylko, że nikt już tego nie czyta, no chyba żeby pogimnastykować trochę przeponę.
Roman2021.04.1 9:33
ja czytam i to wystarczy he he
"darmo wzięliście, darmo dawajcie" (Mt. 10:8)2021.04.1 1:03
Skoro to takie istotne, to dlaczego konieczny jest zakup książki by się tego wszystkiego dokładnie dowiedzieć?
Roman2021.04.1 9:35
jak zrobisz nakład za darmo to i książka będzie za darmo he he
Może być w PDF-ie2021.04.1 15:22
jak będę chciał wersję drukowaną, wydrukuję sobie na swój koszt.
Wojtek2021.03.31 22:36
ostrożnie z charyzmatykami!
Anonim2021.03.31 21:23
A ci nadal swoje. "Nastąpią czasy, kiedy słońce nie będzie świeciło nad ziemią" - zrozumcie wreszcie że Słońce nie świeci ani nad ziemią, ani nie krąży wokół ziemi. Ziemia to w ogóle mały pyłek przy Słońcu. I to Ziemia krąży wokół Słońca. A o tym że Słońce kiedyś się wypali to wiemy doskonale. I nawet jesteśmy w stanie oszacować kiedy to nastąpi. Ale dużo czasu jeszcze, oj dużo. Po KK śladu już nie będzie.
Anonim2021.03.31 21:52
po tobie nie bedzie nawet smrodu
Styki2021.03.31 21:54
Jasne , Slonce swieci pod ziemia.
...2021.04.1 7:03
...dokładniej sprawę ujmując to cały układ słoneczny pędzi w przestrzeni kosmicznej - a wszystkie ciała w nim krążą wokół siebie na kształt helisy DNA.....https://youtu.be/zBlAGGzup48. Środek ciężkości naszego układu słonecznego nie jest dokładnie w słońcu - ale obok niego... - także z tymi dniami ciemności może być ciekawie ----tylko prawda jest ciekawa.
KoryHahn2021.03.31 21:08
Dziś znalazłem NOwe media społeczności0we, wydaje mi się, że to nieporozumienie niż facebook i twitter, sprawdź to…. www.Fteeli.com
Czekają nas trzy dni ciemności!2021.03.31 19:45
Poznaj zaskakujące proroctwa dusz ofiarnych!//// Wielu mistyków i świętych Kościoła Katolickiego zapowiadało wydarzenie zwane trzema dniami ciemności. Saverio Gaeta, wybitny włoski watykanista, w swojej najnowszej książce „Dusze ofiarne” zebrał największe proroctwa wypowiedziane przez dusze ofiarne o czasach ostatecznych. Wyłania się z nich jeden, spójny obraz, który staje się ostrzeżeniem dla całej ludzkości! „Nastąpią trzy dni ciemności na całym świecie, podczas których jedyną ucieczką i pocieszeniem będzie modlitwa” - to proroctwo przekazane widzącym z Garabandal. Jest ono zbieżne z przesłaniami przekazanymi licznym mistykom i wpisuje się również w długi ciąg biblijnych odniesień, począwszy od zapowiedzi dziewiątej plagi egipskiej w Starym Testamencie: I rzekł Pan do Mojżesza: Wyciągnij rękę ku niebu, a nastanie ciemność w ziemi egipskiej tak gęsta, że można będzie dotknąć ciemności. (Wj 10,21) Refleksję nad znaczeniem tej kary ciemności znajdujemy w Księdze Mądrości: Niegodziwcy, którym się zdawało, że ujarzmią lud święty, leżeli, uwięzieni ciemnością, zniewoleni długą nocą, wyłączeni spod wiecznej Opatrzności – zamknięci pod dachem. Ci, którzy mniemali, że się ukryją z grzechami tajemnymi pod ciemną zasłoną zapomnienia, pogrążeni zostali w ciemnościach, wielce zatrwożeni i przerażeni zjawami. Bo i chroniąca ich kryjówka nie zabezpieczała przed strachem: rozlegały się wokół przerażające odgłosy, ukazywały się ponure zjawy o posępnych twarzach.
Trzy dni demonów2021.03.31 19:46
Na początku 1990 roku w Medjugorje głośno było o pewnej wiadomości, opublikowanej w kanadyjskim czasopiśmie „Michael Journal”, odnoszącej się do lokucji, którą teksański zakonnik David Lopez otrzymał kilka miesięcy przed śmiercią na wzgórzu Podbrdo: Podczas trzech dni ciemności nie będzie już w piekle diabłów. Wszystkie będą na ziemi. Te trzy dni będą tak mroczne, że nie będziemy nawet w stanie zobaczyć własnych dłoni. Zamknijcie okna i nie słuchajcie żadnych okrzyków z zewnątrz. Bóg wybrał pewne narody, które zostaną umęczone na początku dni ciemności. Powiedzcie ludziom, aby nie czekali na ujrzenie znaków i aby nie marnowali czasu na odkrycie dokładnych dni, kiedy te wydarzenia będą miały miejsce. Podczas objawień na Ischii obie widzące otrzymały niedawno przesłania dotyczące tej samej kwestii. Matka Boża powiedziała Angeli: Córko moja, spójrz, ile zła i bólu jest na świecie. Wszystko to sprawia mi wiele cierpienia, moje serce jest coraz bardziej rozdarte i dociera do mnie coraz więcej krzyków niewinnych ludzi. Módlcie się dużo za pokój, módlcie się za te dni ciemności, które zapanują nad całą ludzkością (przesłanie 8 czerwca 2017) . ZOBACZ WIĘCEJ W KSIĄŻCE „DUSZE OFIARNE. HISOTRIE DUSZ, KTÓRE RATUJĄ ŚWIAT” A Simonie potwierdziła: Dzieci moje, nastąpią czasy, kiedy słońce nie będzie świeciło nad ziemią i świat będzie opanowany przez ciemności. Dzieci moje, nie nadszedł jednak jeszcze koniec: w tych dniach okaże się, kto jest mi naprawdę wierny, kto jest gotów, by chwycić za broń i podążyć za mną, kto powie mi swoje „tak” duszą i sercem, a nie tylko ustami. Dzieci, walka będzie brutalna, ale ja, moje dzieci, jestem przy was, wspieram was, czuwam nad wami i ochronię was (przesłanie 8 czerwca 2017).
Normalny, czyli ateista2021.03.31 18:53
Wyznawcy sekty katolickiej od zawsze trwają w ciemności - umysłowej ciemności.
Chcę zobaczyć tych tu krytykantów w onej chwili :D2021.03.31 18:21
kupcie sobie pampersy hahahahaha :)
Chcę zobaczyć twoją minę w piekle2021.04.1 1:00
gdy zrozumiesz, że to jednak cały czas był sunnizm a nie katolicyzm.
Jest Fronda? Jest środeczka? Jest LOLcontent!2021.03.31 18:03
j.w.
spadaj judaszu2021.03.31 18:22
.
aaa2021.03.31 16:21
"...Nastąpią trzy dni ciemności na całym świecie, podczas których jedyną ucieczką i pocieszeniem będzie modlitwa..." Takie coś, ale przez 10 dni było w XIX wieku jak nastąpił wybuch wulkanu Krakatau.
Czekają nas trzy dni ciemności!2021.03.31 14:51
Poznaj zaskakujące proroctwa dusz ofiarnych!//// Wielu mistyków i świętych Kościoła Katolickiego zapowiadało wydarzenie zwane trzema dniami ciemności. Saverio Gaeta, wybitny włoski watykanista, w swojej najnowszej książce „Dusze ofiarne” zebrał największe proroctwa wypowiedziane przez dusze ofiarne o czasach ostatecznych. Wyłania się z nich jeden, spójny obraz, który staje się ostrzeżeniem dla całej ludzkości! „Nastąpią trzy dni ciemności na całym świecie, podczas których jedyną ucieczką i pocieszeniem będzie modlitwa” - to proroctwo przekazane widzącym z Garabandal. Jest ono zbieżne z przesłaniami przekazanymi licznym mistykom i wpisuje się również w długi ciąg biblijnych odniesień, począwszy od zapowiedzi dziewiątej plagi egipskiej w Starym Testamencie: I rzekł Pan do Mojżesza: Wyciągnij rękę ku niebu, a nastanie ciemność w ziemi egipskiej tak gęsta, że można będzie dotknąć ciemności. (Wj 10,21) Refleksję nad znaczeniem tej kary ciemności znajdujemy w Księdze Mądrości: Niegodziwcy, którym się zdawało, że ujarzmią lud święty, leżeli, uwięzieni ciemnością, zniewoleni długą nocą, wyłączeni spod wiecznej Opatrzności – zamknięci pod dachem. Ci, którzy mniemali, że się ukryją z grzechami tajemnymi pod ciemną zasłoną zapomnienia, pogrążeni zostali w ciemnościach, wielce zatrwożeni i przerażeni zjawami. Bo i chroniąca ich kryjówka nie zabezpieczała przed strachem: rozlegały się wokół przerażające odgłosy, ukazywały się ponure zjawy o posępnych twarzach.
Trzy dni demonów2021.03.31 14:52
Na początku 1990 roku w Medjugorje głośno było o pewnej wiadomości, opublikowanej w kanadyjskim czasopiśmie „Michael Journal”, odnoszącej się do lokucji, którą teksański zakonnik David Lopez otrzymał kilka miesięcy przed śmiercią na wzgórzu Podbrdo: Podczas trzech dni ciemności nie będzie już w piekle diabłów. Wszystkie będą na ziemi. Te trzy dni będą tak mroczne, że nie będziemy nawet w stanie zobaczyć własnych dłoni. Zamknijcie okna i nie słuchajcie żadnych okrzyków z zewnątrz. Bóg wybrał pewne narody, które zostaną umęczone na początku dni ciemności. Powiedzcie ludziom, aby nie czekali na ujrzenie znaków i aby nie marnowali czasu na odkrycie dokładnych dni, kiedy te wydarzenia będą miały miejsce. Podczas objawień na Ischii obie widzące otrzymały niedawno przesłania dotyczące tej samej kwestii. Matka Boża powiedziała Angeli: Córko moja, spójrz, ile zła i bólu jest na świecie. Wszystko to sprawia mi wiele cierpienia, moje serce jest coraz bardziej rozdarte i dociera do mnie coraz więcej krzyków niewinnych ludzi. Módlcie się dużo za pokój, módlcie się za te dni ciemności, które zapanują nad całą ludzkością (przesłanie 8 czerwca 2017) . ZOBACZ WIĘCEJ W KSIĄŻCE „DUSZE OFIARNE. HISOTRIE DUSZ, KTÓRE RATUJĄ ŚWIAT” A Simonie potwierdziła: Dzieci moje, nastąpią czasy, kiedy słońce nie będzie świeciło nad ziemią i świat będzie opanowany przez ciemności. Dzieci moje, nie nadszedł jednak jeszcze koniec: w tych dniach okaże się, kto jest mi naprawdę wierny, kto jest gotów, by chwycić za broń i podążyć za mną, kto powie mi swoje „tak” duszą i sercem, a nie tylko ustami. Dzieci, walka będzie brutalna, ale ja, moje dzieci, jestem przy was, wspieram was, czuwam nad wami i ochronię was (przesłanie 8 czerwca 2017).
brygada RR2021.03.31 14:22
DIABEL PRZYJDZIE PO WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW PIS!!!!!!!!!! rzucam klątwe!!!! CIACH!!!!!!! poszlo.................. o zgrozo................!!!!!!!
ati2021.03.31 14:14
W owym czsie, prawdopodobnie, wielu "medrcom" jednak nie bedzie do smiechu...
Total Mayhem2021.03.31 13:59
Mistycy, mistycy... albo szurnięci sadyści-fantaści.
$$$2021.03.31 13:42
"Jak wynika z opublikowanych wyników badań naukowców z Uniwersytetu w Helsinkach, ludzie głęboko wierzący w Boga (lub bogów) charakteryzują się najczęściej niższym poziomem IQ i problemami ze zrozumieniem otaczającej ich rzeczywistości.Jak wykazano, im wiara w Boga/bogów i zjawiska paranormalne jest większa i gorliwsza, tym ich poziom inteligencji i możliwości zrozumienia otaczającej ich rzeczywistości jest mniejsza - mogą być porównane do umysłów osób cierpiących na autyzm, które wykazują podobne cechy."
tab2021.03.31 16:17
Fakty ?
jasko2021.03.31 16:19
Christian Boehmer Anfinsen biochemik: 1972 nagroda Nobla w dziedzinie chemii „Myślę, że tylko idiota może być ateistą. Musimy przyznać, iż istnieje pewna niepojęta moc czy siła posiadająca nieograniczoną zdolność przewidywania i wiedzę, która, po pierwsze, sprawiła, iż cały wszechświat zaistniał.”
Apateista2021.04.1 9:19
Anfinsen napisał w 1987 roku, że „moje uczucia wobec religii nadal bardzo mocno odzwierciedlają pięćdziesięcioletni okres ortodoksyjnego agnostycyzmu
jasko2021.03.31 16:19
Hannes Olof Gösta Alfven fizyk i astrofizyk: 1970 nagroda Nobla w dziedzinie fizyki „istnieje stale rosnąca liczba zaobserwowanych faktów, które trudno pogodzić z hipotezą Wielkiego Wybuchu. Establishment Wielkiego Wybuchu bardzo rzadko o nich wspomina, a kiedy nie-wierzący próbują przyciągnąć do nich uwagę potężny establishment odmawia przedyskutowania ich w uczciwy sposób…”
Apateista2021.04.1 9:16
Ze swoich poglądów religijnych Alfven był niereligijny i krytyczny wobec religii. (Wiki)
jasko2021.03.31 16:20
Werner Arber genetyk i mikrobiolog: 1978 nagroda Nobla w dziedzinie medycyny „Chociaż jestem biologiem, muszę przyznać, iż nie rozumiem w jaki sposób powstało życie… Uważam, iż życie zaczyna się dopiero na poziomie funkcjonalnej komórki. Najbardziej prymitywna komórka może wymagać przynajmniej kilkuset różnych specyficznych makromolekuł biologicznych. W jaki sposób takie już dosyć złożone struktury mogły się połączyć pozostaje dla mnie tajemnicą. Możliwość istnienia Stwórcy, Boga, stanowi dla mnie satysfakcjonujące rozwiązanie tego problemu.”
Apateista2021.04.1 9:13
Papież Benedykt XVI mianował go prezesem Papieskiej Akademii Nauk w styczniu 2011 r., Czyniąc go pierwszym protestantem na tym stanowisku
jasko2021.03.31 16:21
Sir Derek Harold Richard Barton chemik: 1969 nagroda Nobla w dziedzinie chemii „Nie ma żadnej niezgodności pomiędzy Nauką a religią… Nauka pokazuje, że Bóg istnieje.”
jasko2021.03.31 16:21
Alexis Carrel chirurg: 1912 nagroda Nobla w dziedzinie medycyny „Najzwyklejszą pychą jest wierzyć, iż jest się w stanie poprawić przyrodę, gdyż przyroda jest dziełem Boga.”
Apateista2021.04.1 8:59
Carrel był gorącym zwolennikiem eugeniki. W swojej książce L’Homme, cet inconnu, opublikowanej w 1935 roku, nawoływał do rozpoczęcia programu udoskonalania społeczeństwa naukowo opracowanymi metodami... :-)
jasko2021.03.31 16:22
Arthur Holy Compton fizyk: 1927 nagroda Nobla w dziedzinie fizyki „Jeżeli chodzi o mnie, wiara zaczyna się wraz z uzmysłowieniem sobie faktu, iż wyższa inteligencja doprowadziła do powstania wszechświata i stworzyła człowieka. Nie jest mi trudno mieć tę wiarę, gdyż niezaprzeczalnym jest fakt, iż tam gdzie jest plan istnieje inteligencja – uporządkowany, rozwijający się wszechświat świadczy o prawdzie najbardziej majestatycznego stwierdzenia jakie kiedykolwiek wypowiedziano – ‚Na początku Bóg’.”
Apateista2021.04.1 8:57
..."Compton był starszym Drugiego Kościoła Prezbiteriańskiego. [...]Kiedyś powiedział, że widział ducha Jezusa działającego na świecie jako aspekt Boga żyjącego w mężczyznach i kobietach"... :-)
Anonim2021.03.31 16:24
Albert Einstein fizyk, jeden z najwybitniejszych uczonych w historii nauki: 1921 nagroda Nobla w dziedzinie fizyki „Im bardziej zgłębiam naukę, tym bardziej wierzę w Boga.”
Apateista2021.04.1 8:49
..."jestem zdumiony, z jaką bezczelnością są takie kłamstwa opowiadane o mnie. [...], zdecydowanie jestem i zawsze byłem ateistą"... Albert Einstein, 2 lipca 1945
MaxFiend2021.04.1 9:15
Na rok przed śmiercią Albert Einstein pisał do filozofa Erika Gutkinda: "Słowo Bóg jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych legend, ponadto dość dziecinnych. Żadna interpretacja, niezależnie od tego, jak subtelna, nie może tego zmienić".
jasko2021.03.31 16:24
Wiecej ???
Anonim2021.03.31 21:20
Jasko a dowody tych wypowiedzi? Szukam i szukam i nie znajduję. Owszem są posty na fejsie i to wszystko. Szukałem tego artykułu Alfvena i.. nie ma. W obcych językach w ogóle takich cytatów brak. Podaj proszę źródło tych wypowiedzi. Link do artykułu, tytuł książki. Może YouTube z nagraniem wywiadu?
Apateista2021.04.1 9:23
Też nigdzie tego cytatu nie znalazłem.
koma2021.03.31 17:08
Czyli Hołownia jest głebem ? Kamień z serca .
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.31 13:19
Wielu mistyków i świętych Kościoła Katolickiego... czyli yebniętych schizofreników mających zwidy i omamy na tle religijnym, dziś już takich "mistyków" nie ma bo szybko dzięki dobrze rozwiniętej wiedzy psychiatrycznej byliby uleczeni!
Anonim2021.03.31 13:48
Szyderco , ty i tobie podobni padną ze strachu w ów dzień straszliwgo gniewu bożego. I nie będzie kamienia pod który się schowasz.
juras2021.03.31 16:16
sok z kretyna w pracy
Jędraszewski dyma pieski2021.04.2 10:55
A co, jakiś katol wpadł pod prasę?
Maria2021.03.31 12:17
Bez latarki albo świeczki ani rusz !!
trzaska2021.03.31 13:11
Czemu drwisz, w owe dni żadne światło uczynione ludzką ręka nie zapłonie, tylko świece błogosławione ale w domach złych ludzi nie wydadzą one światła. Bóg ostrzega, i prosi o nawrócenie . Odpowiedz sama sobie: wolisz zginąć czy żyć z Bogiem?
MaxFiend2021.03.31 14:17
Na ISS lub w bazach księżycowych też tak będzie?
gleen2021.03.31 15:03
Podobno ledy do 500lumenów będą świecić a powyżej już nie . Świetlówki jako że są nieczyste przez startery nie będa świecić wcale. Philips podobno święci swoje wyroby od lat osram tak samo także jak ktoś ma wyroby tych firm może spać spokojnie
Anonim2021.03.31 21:25
"uczynione ludzką ręka" a jak dzisiaj większość produkcji to roboty - co wtedy?
Anonim2021.03.31 11:20
Z proroctwami jest tak samo jak z relikwiami: Są dwa prawdziwe napletki Jezusa, było więcej, ale zweryfikowali. Drewna z krzyża Chrystusa nie przewiozło by 20 wagonów. Jest też dwadzieścia kilka czaszek Jana Chrzciciela, z czego tylko trzy prawdziwe,a Kardynał Dziwisz już z 10 litrów krwi św JPII opędzlował.
Jawny2021.03.31 10:34
Anonim i reszta jego bandy tu jeszcze nie błaznowali? Dziwne. Przygotowuje referat na wieczór?
Tajny2021.03.31 13:39
Jeszcze nie udało się nam wstać z podłogi, na której wiliśmy się ze śmiechu po przeczytaniu takiego steku bzdur. A kiedy skojarzyliśmy sobie, że różni Jawni w nie wierzą, wywołało to kolejne konwulsje. Teraz powoli rozmasowujemy obolałe od śmiechu brzuchy. I uprzedzając różne debilne wpisy nie, nie rusza nas zapowiedź waszego bajkowego piekiełka za nasze grzechy. Bójcie się sami.
Ejże .. ty niby.... "tajny"!2021.04.1 2:43
Piszesz o konfulsjach swojego głupiego śmiech...Więc przeczytaj to o sobie!..." PO CZYM POZNAĆ GŁUPIEGO...?? PO ŚMIECHU JEGO." ..? Czy zrozumiałeś teraz jakie bzdury napisałeś??? Takim ty jesteś! Nie masz się czym cieszyć!
Bardzo tajny2021.04.1 11:03
Naucz się dziecinko, "konfulsjo" najpierw pisać po polsku, a potem spójrz na swoje debilne treści i schowaj się głęboko w kąciku. Idiotę tobie podobnego poznać można po każdym tekście. A normalni ludzie śmieją się z nich przez łzy widząc, jak wielu głupców jest na świecie.
mk2021.03.31 10:28
Przecież to jest czysty gnostycyzm!
Nie używaj słów i określeń,2021.03.31 14:53
których znaczenia nie znasz :)
mk2021.04.1 23:24
Pogląd głoszący, że ktoś ma nadzwyczajne poznanie, niedostępne ogółowi wierzących, a Kościół, jak ma ocaleć, to musi przyjąć to poznanie. To tego w praktyce sprowadzała się gnoza w pierwszych wiekach chrześcijaństwa. Grupy pod kierunkiem takich nauczycieli odchodziły od Kościoła, bo uważały go za zbyt mało gorliwy w głoszeniu apokalipsy tak, jak one ją rozumiały.
Wielu mistyków i świętych2021.03.31 9:59
Kościoła Katolickiego zapowiadało zablokowanie Kanału Sueskiego. Bł. Anna K. Emmerich: zobaczyłam arkę na pustyni i ogromną ilość ludzi pracujących, by ją zburzyć.
aaa2021.04.1 11:11
czyli ilu ? 30 ? jak na palcach obu rak jast 10, to 11 to juz ogrom
czekista2021.03.31 9:44
Powiedzcie chociaz kiedy zebym kupil kilka swieczek.