Czarownica spotkała demona. Wezwała na pomoc Jezusa i... - zdjęcie
04.01.21, 09:05Fot. Andreas Wahra via Wikipedia, CC BY-SA 3.0

Czarownica spotkała demona. Wezwała na pomoc Jezusa i...

17

To prawdziwa historia: Chrześcijanka stała się medium, czarownicą i okultystką. Gdy spotkała w końcu prawdziwego demona, wezwała pomocy Jezusa i nawróciła się na wiarę w Boga.Droga do szatana

Kristine McGuire została chrześcijanką jeszcze w dzieciństwie, w wieku 6 lat. W młodości silnie zaangażowała się w głoszenie Słowa, ale jednocześnie coraz bardziej fascynowała się okultyzmem. Często bawiła się z przyjaciółmi imitując wywoływanie duchów czy grając w gry o charakterze okultystycznym. Była całkowicie świadoma, że Biblia zakazuje parania się jakimikolwiek praktykami magicznymi. Pomimo tego, gdy w jej małżeństwie pojawiły się duże problemy – mąż wdał się w internetowy romans – zwróciła się w kierunku okultyzmu.

Sądziła, że chrześcijanie powinni być idealni i nie mogą mieć w życiu osobistym żadnych kłopotów. Zła na Boga, zwątpiła w Jego nakazy i obietnice. Zaczęła intensywnie studiować literaturę poświęconą filozofii i innym niż chrześcijaństwo religiom. W końcu trafiła na pracę traktującą o magii, która przedstawiała też szereg ćwiczeń dla początkujących adeptów okultyzmu. Zdecydowała, że sprawdzi, czy te ćwiczenia będą działały.

„Chrześcijańska czarownica”

Zaczęła praktykować wróżbiarstwo i przepowiadanie przyszłości. Stała się medium i miała, jak wspomina, pięciu „duchowych przewodników”, do których zwracała się o pomoc w różnych sytuacjach. „Bogini” nakazała jej w pewnym momencie zostawić męża – Kristine zabrała więc dwójkę swoich dzieci i opuściła małżonka.

Niebawem zaczęła trudnić się wypędzaniem duchów z miejsc uznawanych za nawiedzone; związała się z lokalną grupą, która badała paranormalne zjawiska.  

Cały czas Kristine była świadoma, że robi coś, czego Bóg nie aprobuje. By dać sobie pozór zgodności z nauczaniem Biblii zdecydowała, że stanie się „chrześcijańską czarownicą”. Wybierała z Biblii wszystko, co do niej przemawiało i powoływała się na przesłanie Chrystusa. Odnalzała dużą społeczność, która tak jak ona starała się łączyć okultyzm z chrześcijaństwem.

W międzyczasie jej mąż nawrócił się na wiarę w Boga. Para wróciła do siebie; mąż zaakceptował okultystyczne praktyki żony, ale jednocześnie zaczął gorąco modlić się o jej nawrócenie.

Spotkanie z demonem i nawrócenie

Nawrócenie rzeczywiście przyszło. Kristine udała się pewnego dnia do domu, w którym dochodziło do niewyjaśnionych wydarzeń. Czekając w samochodzie, aż jej znajomi z grupy wypędzającej duchy zbadają sprawę, poczuła bardzo silnie, że to, co dzieje sięw budynku, jest związana z obecnością demona.

Nie czekając na powrót przyjaciół, sama wkroczyła do domu. Natychmiast zrobiła coś, czego nie robiła nigdy wcześniej: powiedziała demonowi, by opuścił dom w imieniu Jezusa.

Gdy po kilku dniach kobieta otrzymała nagranie audio z przedsięwzięcia, usłyszała coś, co kompletnie ją zakoczyło. Tuż po swoich słowach nakazujących demonowi opuszczenie domu w nagraniu słyszalny był nieludzki krzyk, którego w czasie akcji nikt nie słyszał. Kristine poprosiła swojego męża, który profesjonalnie zajmował się nagraniami audio, by stwierdził, czy plik nie jest sfałszowany. Mąż orzekł, że jest to oryginalne nagranie, w którym nikt niczego nie zmieniał.

Po tym zdarzeniu Kristine nawróciła się na chrześcijaństwo i stała się gorliwym sługą Boga. Napisała książkę, w której ostrzega chrześcijan przed wdawaniem się w okultyzm. Kristine razem ze swoim mężem wygłaszają dziś liczne przemówienia, które uświadamiają chrześcijanom, jak skrajnie niebezpieczna dla duszy jest wszelka magia.

Komentarze (17):

Lucek2021.01.4 18:25
Siedzi baba na cmentarzu,trzyma nogi w kałamarzu ,przyszedł duch ,babę w brzuch,Baba w krzyk a duch znikł. Czego i państwu życzymy
rebeliant2021.01.4 17:42
Jedno dziecko wzywało na pomoc Jezusa i dlatego jeszcze łatwiej pedofilska pyta wlazła mu między pośladki. A drugie bardziej żywe dziecko mając przy boku sztylet nie dość, że powaliło napastnika, to jeszcze uciekło i uratowało swoje 4 litery. Ale mało tego - drugie dziecko dzięki temu nie jest bliżej piekła tak jak pierwsze, które musi "Bo jak nie przebaczysz tak jak Ja przebaczyłem...". A że nie przebaczy to jest pewne, więc pójdzie do piekła... ha ha ha zamiast do nieba gdzie jego dymający już czeka tuż po zabiegu kunfejsónał waffel rorata pumpejska.
ALKA2021.01.4 12:23
Ale totalna herezja.
Fałszywy Antychryst2021.01.4 11:07
Wy niebo, ziemio, czyśćcu i piekło nie jesteście moimi braćmi. Bo prędzej uważacie że gdy mężczyzna idzie do prostytutki z góry płatnej, oboje są winni. Nie myślicie że mężczyzna jest ofiarą, tym głodnym miłości i godnym przebaczenia bo on patrzy na wygląd. Kobieta sprzedała by się każdemu, za odpowiednią cenę, zwierzęciu i każdej bez foremności. To ona mogła być każdego a wybrała bycie więcej niż jednego. Jej i głupcom wstawiających się za nią nie można wybaczać.
A głupcy Prajerzy jeszcze to wzmacniają.2021.01.4 11:05
Dla tego prawie każdy facet co około 30 uważa że biorąc sobie 10 lat młodszą jest właściwy - Jest głupkiem co do śmierci będzie żyć w konkubinatach - nawet nieświadomie jeśli wytrwa z gówniarą w ślubie. Jest głupkiem co wierzy w miłość przez mieszające się na przemian swędzenie, z potrzebą przyjaźni gdyż jest ona ekwiwalentem świadomości wzmacniającym zaspokojenie swędzenia.
Insygnia sztormu2021.01.4 10:28
Czym się różni opiewany w pieśniach kościelnych prorok od potępianej przez kościół wróżki?
Jarek2021.01.4 11:28
Poczytaj to się dowiesz.
Protestant2021.01.4 11:38
Prorok nie mówi niczego od siebie, z całych swych sił stara się pełnić wolę Boga, szczególnie wtedy, gdy głosi prawdy Boże. Natomiast wszelka magia mami ludzi rzekomą możliwością panowania nad siłami duchowymi. Wypowiesz zaklęcie, uczynisz odpowiedni gest - a zaraz niewidzialne duchy czynią to, co Ty im rozkażesz. Niestety, również ludzie religijni nie są wolni od myślenia magicznego. Zmówisz odpowiednią modlitwę, a stanie się Twoja wola, wypowiesz Imię Jezusa, a Twoje miasto ocaleje. Właściwa postawa chrześcijańska wyraża się w wierze (zaufaniu) do Boga i Jego słowa oraz powierzenie Jemu swojego losu: "Z całego serca Bogu zaufaj, nie polegaj na swoim rozsądku, myśl o Nim na każdej drodze, a On twe ścieżki wyrówna" (Prz. 3,5-6)
Insygnia sztormu2021.01.5 6:26
Skąd wiesz, że prorok nie mówi niczego od siebie? Siedziałeś w jego głowie? W jaki sposób prorok odróżnia własną myśl od "głosu Boga"? Skąd wiesz, że wróżka nie jest prorokiem? Masz japoński wykrywacz prawdziwych proroków? :)
hb2021.01.4 10:18
Co za katolicka hipokryzja, zaakceptował, a jednocześnie modlił się, by zrezygnowała:)). To akceptował czy nie?
Grizzly2021.01.4 9:41
Lolcontent dla frondofrajerów?
Grizzly2021.01.4 10:50
Won złodziejska mendo bolszewicka od mojego nicka!
Po 11 ...2021.01.4 9:37
Znowu brak źródeł. Nie wiadomo gdzie, kto i jak. Ale coś tam znalazłem. Tu więcej tej idiotycznej papki: https://chnnews.pl/ameryka/item/1140-zajmowala-sie-okultyzmem-i-szukala-duchow-na-nagraniu-slychac-reakcje-demona-na-imie-jezus-wideo.html
Po 12 ...2021.01.4 10:03
Widać, że szukasz. To dobrze. Jeśli szukasz prawdy, znajdziesz.
Po 11 ...2021.01.4 14:32
A znaleziona prawda, co zrobi? Prawda nas wyzwoli. Amen.
Wincenty2021.01.4 9:23
Dziś nie piątek,nie czas na bajki z mchu i konopii
Polak Dumny nie gej2021.01.4 9:16
Tą czarownicą nie była czarownica janda