Auschwitz. Niemiecki deputowany upamiętnia ofiary LGBT. O Polakach ... zapomniał - zdjęcie
30.09.20, 13:04fot. facebook/lemingopedia

Auschwitz. Niemiecki deputowany upamiętnia ofiary LGBT. O Polakach ... zapomniał

23

Jak się okazuje nie tylko w naszym kraju mamy całe stado nieuków i ignorantów zarówno w środowiskach LGBT jak i wśród niektórych polityków. Inni z kolei z premedytacją kłamią. Ale żeby niemiecki deputowany do Bundestagu był tak niedoedukowany? Po prostu szok!

Na Facebooku możemy przeczytać:

- Niemiecki deputowany do Bundestagu z partii Zieloni złożył wieniec pod Ścianą Śmierci w Auschwitz. "Upamiętniamy zamordowanych Żydów, Sinti i Romów, osoby niepełnosprawne, osoby prześladowane politycznie, jeńców wojennych, osoby zidentyfikowane jako antyspołeczne i homoseksualne".

Autor pisze dalej:

- Widzicie może Izraela? Może rosyjską, skoro jeńcy? Węgierską? Jakiejkolwiek innej nacji, która ginęła? O polskiej już nawet nie wspomnę.

Dodaje też sarkastycznie:

- Ale zaraz, zaraz... Jest!
Jest jedna, bonusowa flaga.
Zera bez krzty honoru i przyzwoitości.

No cóż … Co na to nowy ambasador Niemiec w Polsce? Może jakieś darmowe lekcje historii dla niedouczonych deputowanych? I żenada i skandal!

A może polski MSZ też zareaguje jakoś?

Jest może jeden plus tej akcji, a mianowicie taki, że niemiecki deputowany oficjalnie przyznał, że Niemcy w czasie II wojny światowej mordowali mniejszości LGBT.

Szkoda tylko, że ani pani kanclerz Merkel ani nowy ambasador Niemiec w Polsce nie douczyli deputowanego na temat prawdziwości historii i położenia geopolitycznego Polski. Czy też, jak spora część ich polityków edukację zakończył na szkole podstawowej? No to teraz to już prawdziwa "rasa panów" i nawet "inteligentów".

mp/facebook

Komentarze (23):

Krzysztof2020.09.30 20:22
Szok Jak mógł zapomnieć. To tak jakby Polski poseł zapomniał o Niemcach zamordowanych.
Wojtek Polak2020.09.30 16:10
niemieckich nazistów nauczą szacunku do innych ludzi ich importowani ubogaciciele z afryki i bliskiego wschodu. niemcy to naród barbarzyński niemający nic wspólnego z kulturą zachodnią. rewolucja protestancka-niemmcy marksizm komunizm bolszewizm nazizm -niemcy IIwś i nie wyobrażalny terror i mordy na dotąd nie spotykaną skale-niemmcy. trzeba było słuchać generała George Pattona to teraz mieli byśmy w europie spokój.
Anonim2020.09.30 20:23
Zdecyduj sie czy chodzi ci o Niemców czy niemieckich nazistów ,bo piszesz tak i tak.
prawy2020.09.30 15:30
niech zapłacą odszkodowanie za zdewastowanie kraju i za POrozumienie hitler-stalin ktore doprowadzilo do ruiny POLSKE za to nigdy i żadna cena nie zwroci szkód wyrzadzonych przwz hitlerowskie niemcy, to egoisci lewaccy,zakłamani ,butni i nie nawidzący POLSKI I POLAKÓW ,chciwi dranie,wybielający ich haniebne czyny i obarczajacy POLSKĘ za ich draństwa !!!!!!!!!zaden POLAK nie powinien tam jechac
Alusiu, słoneczko,2020.09.30 15:20
jest ich kilka w moim posiadaniu jako inwestycja. Nazywa się "Reines jüdisches Fett" jest niewiele większe od typwych mydełek hotelowych w szarowyblakłym papierze. Inwestycja, bo jeżeli Holocaust Memorial Museum (USA) nie kupi ode mnie za żadaną kwotę - umyję sobie nimi DOOPE! Również mam odznakę jaką nosili Żydzi-bandyci w ghetto warszawskim zwanymi Jüdischer Ordnungsdienst. Nie, nie jestem kolekcjonerem, ale jak mam okazję zarobić dużo pieniędzy staram się jej nie przepuszczać. Wszystko jest na sprzedaż słoneczko!
Darek2020.09.30 14:52
Ja jak tam byłem to widziałem jak polaczki sprzedają mydła zrobione m.in. z mojej rodziny, znajomych ze sztetla. Aż mnie mało szlag nie trafił na samą myśl, że te polaczki moją rodziną sobie düpy myją!
alusia2020.09.30 15:00
Nie masz pojęcia jak wygląda takie mydło i jakiej jest konsystencji.Widziałam i to nie w muzeum ,ale i dotykałam.
Cool2020.09.30 15:02
NIeźle masz zryty czerep świrze.
lajk I sed "kul"2020.09.30 17:01
jur inglisz ys ekselent
Darek2020.09.30 14:22
Po co niby ktoś miałby tam umieszczać flagę Izraela, skoro w tym obozie nie było ani jednego obywatela tego państwa? Czy wy już na głowy kompletnie upadliście?
Precz z 🌈 zarazą!2020.09.30 13:19
Na neomarksistowskie lewactwo, które opanowała rodzimą opozycję nie ma rady. A jeśli do tego dojdzie jeszcze zboczenie LGBT to już tragedia. Lepiej ich zostawić. Szkoda czasu na logikę. To są pogrobowcy ewangelicznych żydowskich faryzeuszy. Banda niereformowalnych hipokrytów. A ich ostatecznym, koronnym argumentem jest obłudne rozdzieranie szat, prymitywne donosicielstwo, a w końcu chamstwo i przekleństwa. Vide Owsiak, Sikorski, Wałęsa, Komorowski,... Lub choćby „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel” itp.
Anonim2020.09.30 13:17
LGBT to wspólcześni wyznawcy płaskiej ziemii. Są ludźmi co obalają definicje medyczne I wciskają nam ciemnote bez dowodów, logiki, konsekwencji. W świecie nauki redefinicje roi się kompleksowo, a nie poprzez tworzenie wyjątków. Dowodem na płaskość ziemi nie może być samo zdjęcie ale wyjaśnienie wschodów, zachodów, pór roku, stref klimatycznych itd. LGBT nie wyjaśniają nic poza pitoleniem o wrodzonej orientacji. Nieuleczalna, niewątpliwie genetyczna schizofrenia to tez normalna orientacja? Homterroryści obalają definicje medyczne tak samo jak na zachodzie obalają pomniki. LGBT ma tylko argument pięści
Anonim2020.09.30 13:46
Jeśli istnieje homofobia to należy zredefiniować pojęcie klaustrofobii, agorafobii, arachnofobii i tysiąca innych bardzo uciążliwych zaburzeń żeby nie powiedzieć nazwać je orientacją
Maria Błaszczyk2020.09.30 14:03
No nie. Medycyna jasno wypowiada się na temat osób LGBT i nie ma tam nic zupełnie o wysyłaniu ich przez kominy krematoryjne na tamten świat. Mówi tyle, że orientacja homo- i biseksualna to wariant normy. Mniejszościowy, tak jak leworęczność jest wariantem normy. Transpłciowość z kolei to po prostu pewne zjawisko, które, choć samo w sobie nieszkodliwe, może się wiązać z dysforią płciową - i należy robić wszystko, by ulżyć osobie cierpiącej z powodu tej dysforii. To mogą być działania na poziomie społecznym - czyli dostosowanie się otoczenia do faktycznej płci tej osoby. Czy terapeutyczne, gdzie redukujemy przyczyny dysforii za pomocą odpowiedniego leczenia. To jest stan wiedzy w chwili obecnej i twierdzenie czego innego bez żadnych dowodów jest właśnie współczesnym wyznawaniem płaskiej Ziemi. I jeśli Ci się wydaje, że coś wiesz na temat tego, co jest już przez naukę wyjasnione - to dobrze Ci się wydaje, że Ci się wydaje. Nie sądzę, byś przeczytał choć jedną naukowo poprawną pracę na ten temat - dobrze zgaduję?
czytałem Biedronia2020.09.30 14:12
Biedroń nie wyklucza, że w przyszłości może jeszcze będzie heteroseksualny. "Może się to zmieni. Mam czasami takie marzenia erotyczne" - wyznawał. Jakie? "Na przykład nie oglądam homoseksualnych filmów pornograficznych, tylko hetero, bardziej mnie podniecają... Wydaje mi się, że takie łatki homo, hetero to mogą być jakieś 'nalepki', które dajemy, a które wcale nie muszą się zawsze sprawdzać, natura seksualności może być dość płynna" - mówił. Biedroń wyjawił, że próbował wiele razy "leczyć się" z homoseksualizmu dziewczynami. Te próby skomentował krótko: "Fuj!". I zaraz dodawał: "Kiedy próbowałem, musiałem się najpierw porządnie upić, a następnego dnia czułem straszny niesmak, pewnie taki niesmak czułbyś, gdybyś próbował robić to z facetem. Czułem takie obrzydzenie, taką niechęć, bo próbowałem wiele razy". Od jednej z tych kobiet usłyszał kiedyś: "Jesteś dobry w łóżku". "To chyba najbardziej oryginalny komplement, który mogłem usłyszeć w moim przypadku!" - śmiał się w rozmowie z jednym z portali.
Kampania Przeciw Homoterrorowi2020.09.30 14:13
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są NIEPODWAŻALNYM dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, czy kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych ............ Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek......Gdyby zboczenia były rzeczą jedynie wrodzoną to była by ich taka sama ilość w każdym państwie, każdej aglomeracji, grupie społecznej, przedziale wiekowym, płci i każdego roku. Wszyscy wiedzą że to bzdura
Anonim2020.09.30 14:15
Pies kolegi jest kotoseksualny. Bardzo nietolerancyjni ludzie mają z niego ubaw.
Anonim2020.09.30 14:21
Pisałem ci już że kiedyś byłem prawonożny a po długiej kontuzji jestem obunożny a niektórzy sądzą że lewonożny. Takich jak ja jest masa, podobnie jak pedałów co wyszli z więzienia.
Anonim2020.09.30 14:23
.i nie porównuj kopania piłki do rycia w kupie bo mnie obrazisz, ja tylko obalam twój śmieszny argument
Komik z PiS-u2020.09.30 13:16
Ten fejsbókowiec ma jakieś imię i nazwisko?
Rosa Winkel2020.09.30 13:14
Danke.
Portofino2020.09.30 13:11
Nie można robić im zarzutów z tego że oczyszczali świat ze zboczenców.
Darek2020.09.30 14:18
Bez przesady, nie wszyscy Polacy to zboczeńcy, nie każdy należy do PiS przecież, po co tak uogólniać?