Będzie islam, będą gwałty. Oto, dlaczego mówimy NIE - zdjęcie
01.10.15, 17:24

Będzie islam, będą gwałty. Oto, dlaczego mówimy NIE

15

Publikujemy obszerne fragmenty artykułu duńskiego psychologa Nicolaia Sennelsa na temat fali muzułmańskich gwałtów w Wielkiej Brytanii.

“Aktywność band gwałcicieli i osób dopuszczających się przestępstw seksualnych wobec nieletnich w Wielkiej Brytanii osiągnęła rozmiary epidemii. Wspólną cechą gwałcicieli grupowych grasujących w Zjednoczonym Królestwie jest ich religijne pochodzenie.

Jako psycholog nie jestem zaskoczony, że to przerażające zjawisko występuje zwłaszcza wśród osób wywodzących się ze społeczności imigrantów z krajów muzułmańskich.

Każda religia i kultura prezentuje pewien zestaw cech, wartości oraz wzorców zachowań, które wpływają na zachowanie osób z nimi się identyfikujących.

Islam nie jest wyjątkiem.

Molestowanie seksualne w islamie
Wizerunek kobiety opisany w Koranie określa jej status jako istoty gorszej od mężczyzny oraz jako jego własność, co oznacza odrzucenie jej praw jako istoty ludzkiej.
Nauka ta wpłynęła na sposób postrzegania kobiety jako istoty przez muzułmańskich mężczyzn, czego rezultatem było dyskryminacyjne umiejscowienie roli kobiety w społeczeństwie. Wielowiekowa muzułmańska tradycja traktuje kobietę jako obywatela drugiej kategorii: zezwala na zmuszanie jej do ślubu i seksu, a także na zabicie jej w przypadku, gdy sprowadza na rodzinę hańbę w postaci złamania mizantropicznych zasad prawa szariatu.

Brutalne traktowanie niewinnych [brytyjskich] młodych dziewcząt może być szokujące dla tych, którzy nie wiedzą jak traktuje się kobiety w krajach islamskich. (…) Muzułmanin ma bardzo łatwą drogę do rozwodu z żoną: wystarczy trzykrotnie powiedzieć jej ‘talaq’. Muzułmanka natomiast jest de facto jego niewolnicą: nie może uzyskać rozwodu, dopóki nie uzyska zgody rady szariackiej. Odejście od męża bez uzyskania tego werdyktu oznacza dla niej wyrok śmierci. (…)
Liczby mówią same za siebie. Badania wykazują, że 91 % spośród 7-20 tysięcy tzw. ‘mordów honorowych’ jest dokonywanych przez muzułmanów. Ponadto dochodzi do niezliczonej ilości ‘honorowych’ przestępstw, które nie kończą się zabójstwami. W samej Wielkiej Brytanii według danych policji odnotowano około 17 tysięcy motywowanych honorem „małżeństw wbrew woli, porwań, ataków seksualnych, bicia oraz morderstw każdego roku”.
Aż 42 % kobiet w Turcji padło ofiarą przemocy fizycznej lub seksualnej, natomiast w Maroku odsetek ten sięga 82 %. W Egipcie 99,3 % kobiet spotkało się z molestowaniem seksualnym. Problem ten dotyczy również innych krajów.

Niemuzułmanka…
Jest jeszcze jeden czynnik wpływający na rozmiary muzułmańskiej fali gwałtów.
Są to słowa samego proroka Mahometa. Otóż Mahomet pozwolił swoim wyznawcom wykorzystywać niemuzułmanki jako seksualne niewolnice. Prorok sam uprawiał ten proceder, miał bardzo dużą liczbę seksualnych niewolnic zdobytych w zwycięskich wojnach.

Muzułmanie są przez swą religię zobowiązani do wiernego naśladowania proroka. No więc go naśladują i korzystają z tego, na co im Allach pozwala…

Chora religia
“Nie trzeba być psychologiem, aby zrozumieć, jak taka kultura modeluje postrzeganie kobiet przez mężczyzn.
Nawet mężczyzna niedojrzały zastanowi się, zanim podejmie seks z nieletnią, nie wspominając już o takim jej traktowaniu jak gwałt, narkotyzowanie czy bicie (w sytuacjach ekstremalnych nawet kończące się śmiercią).
Przypadki, o których mówimy, dotyczą jednak nie mężczyzn, ale samców, którzy od urodzenia byli wychowywani w wierze, że kobieta z założenia jest od nich gorsza i że z założenia jest prostytutką, o ile nie ‘chroni swego honoru’ poprzez zakrywanie swego ciała. I że to jest normalne. Z pewnością żaden mężczyzna nie zechciałby jednak znaleźć się na miejscu tych kobiet…
Psychologiczne konsekwencje takiego ideologicznego zamknięcia się, zablokowania na możliwość doświadczenia uzdrawiającego i dojrzałego poczucia kochania i bycia kochanym przez osobę równą sobie, w sposób oczywisty powoduje dewastację psychiki osoby dotkniętej tym zjawiskiem.
Proszę pamiętać, że islam jest religią i kulturą, która nie widzi problemu w karaniu ofiar gwałtów, a także zmuszaniu do małżeństwa (nawet kazirodczego), seksu małżeńskiego oraz prokreacji bez względu na to, czy małżonkowie się kochają czy nie.
Czy zatem naprawdę zdumiewający jest fakt, że kultura w tak prymitywny sposób ujmująca kwestie miłości i seksu produkuje tak zdumiewającą liczbę gwałcicieli?”.

Prognoza na przyszłość
Ostrzeżeniem pozostaje inne spostrzeżenie Nicolaia Sennelsa:

“Naiwnością jest myśleć, że ludzie nagle zmienią swoje poglądy tylko dlatego, że wyjechali poza granice swojego państwa. Większość imigrantów swojej mentalności nie zmienia. Rezultatem tego jest brak zgody na wychowywanie swoich dzieci według zasad, które dla nich samych są bluźnierstwem”.

Każe to postawić znak zapytania nad skutecznością wpływu zachodniego wzorca życia na muzułmańskich imigrantów oraz skłania do postawienia negatywnych prognoz na temat zjawiska muzułmańskich gwałtów i molestowania nieletnich w Wielkiej Brytanii w przyszłości.

Tłumaczenie i opracowanie artykułu: Konrad Król - Euroislam.pl

za: Jihadwatch.org

Komentarze (15):

anonim2015.10.1 18:23
No faktycznie - za gazeta.pl "Na trzy miesiące sąd aresztował 45-letniego księdza z diecezji kieleckiej podejrzanego m.in. o gwałt na nieletniej. Duchowny Adam W. usłyszał łącznie trzy zarzuty. Policja zatrzymała księdza w poniedziałek. W czwartek sąd zdecydował o aresztowaniu go na trzy miesiące. Prokurator postawił duchownemu łącznie trzy zarzuty: pierwszy dotyczy okresu od września 2013 r. do września 2014 r. i dotyczy doprowadzenia małoletniej pokrzywdzonej poniżej lat 15 do obcowania płciowego i do tzw. innej czynności seksualnej. Kolejny zarzut dotyczy okresu od listopada do lutego. Podejrzany miał dopuścić się co najmniej kilku zgwałceń tej samej dziewczyny. Trzeci zarzut obejmuje wydarzenia z kwietnia tego roku, kiedy 45-latek uwięził małoletnią i znowu zgwałcił. Sprawa dotyczy kapłana, który do niedawna pracował na terenie jednej z parafii w powiecie jędrzejowskim. Ustalono, że zdarzenia miały miejsce na terenie dwóch powiatów województwa świętokrzyskiego. Za każdy z zarzucanych czynów podejrzanemu grozi kara od 2 do 12 lat więzienia. Prokuratura nie udziela informacji na temat wyjaśnień składanych przez podejrzanego oraz tego, czy przyznaje się, czy nie do zarzucanych mu czynów. - W ubiegłym tygodniu ksiądz złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska w parafii - z przyczyn osobistych. Wiemy, że został zatrzymany (...); czekamy na wyjaśnienie sprawy - przyznał rzecznik diecezji kieleckiej, ks. Mirosław Cisowski."
anonim2015.10.1 18:32
Rozumiem że jak nie będzie islamistów to nie będzie gwałtów.
anonim2015.10.1 20:05
A co na takie traktowanie kobiet przez wyznawców allacha , antifa i inne lewaki?
anonim2015.10.1 20:12
TomaszJ ; i na co to jest dowód? gwałciciele sa i wśród lekarzy, dyrygentów chórów, prezenterów itd. A artykuł mówi o systemie , o islamie jako takim.Czytaj ze zrozumieniem człowieku!
anonim2015.10.1 20:22
wiesiekadam Nie wymagaj od lewaka, czytania ze zrozumieniem:) To tak, jakbyś chciał małpę nauczyć jazdy samochodem:)
anonim2015.10.1 20:59
Dla mnie muzułmanin i lewak to to samo.
anonim2015.10.1 22:37
@...eee To moze warto sie doksztalcic?
anonim2015.10.2 4:55
@Wiesiekadam Cóż ... to tylko przykład. Na co ? Na to ze tam gdzie są ludzie tam też są gwałty. Piszesz o muzułmanach? Więc chciałbym zapytać, w jakim to kraju biskup który ochraniał proboszcza pedofila, mógł to robić bezkarnie. W czasie gdy pojawiły się pierwsze doniesienia - oskarżał parafian chcących bronić swoje dzieci, że są kierowani przez szatana? Po skazaniu wyrokiem, pozwolił mu jeszcze mieszkać w parafii w której dzieci krzywdził? A na koniec, ów biskup został prymasem? W jakim to kraju biskup mógł molestować i gwałcić, by po kilku latach pojawić się na konferencji poświęconej wynaturzeniom? Z jakiego to kraju pochodził nuncjusz gwałcący dzieci na dominikanie? Na co to dowód ? Że i w wysokiej hierarchii zdążają się masakryczne wynaturzenia - islam nie jest tu osamotniony jak widać. Żeby było ciekawiej - głowa Kościoła Katolickiego wydaje masońską encyklikę i modli się z Imamem aby demon allah dał mu zwycięstwo nad niewiernymi. W wyniku tej "modlitwy" głowa Kościoła Katolickiego sugeruje by każda parafia przyjęła po dwie rodziny muzułmańskie (wiedząc że wśród szturmujących Europe islamistów, 2% to terroryści z ISIS a 100% muzułmanów to jihadyści). I wy się czepiacie islamu ;)
anonim2015.10.2 5:06
Aaa.... i jeszcze jedno - bardzo zamienne i dające do myślenia wszystkim którzy patrzą jak Kościół podchodzi do spraw pedofilii. Bp z Dominikany został karnie wydalony ze stanu duchownego (brawo), po kilku miesiącach zmarł ... lecz Kościół podjął decyzję by pochować go z pełnymi honorami, ubranego w piękne szaty biskupa :)
anonim2015.10.2 7:07
@wiesiekadam Przepisywacz gazetowy TomaszJ to pewnie jakiś stary funkcjonariusz...I to cienki, bo od "białego wywiadu", czyli zbieracz z gazet... Tylko dlaczego on nie opatruje swoich wpisów klauzurą "jawne- specjalnego znaczenia"... I teczki mu się mylą....;-) Ta akurat dotyczy muzułmanów.
anonim2015.10.2 7:32
@tren Ja znam to islamskie bydło od podszewki i wszystko się zgadza, to gwałciciele i pedofile. Znam ich doskonale z Damaszku i z Aleppo, Spędziłem z tymi ludźmi baaardzo dużo czasu i zapewniam cię, że to co się o nich mówi i pisze to prawda. Więc nie wkurwiaj oka wypisując swoje mundrości, bo zwyczajnie durny.
anonim2015.10.2 8:05
co to za prorok ten mohamet ktory zniewalal kobiety i ponizac przez gwalty . to prorok ?? czy przestepca za czyny ktore zrobil wedlug prawa dzisiejszego siedzial by w wiezieniu
anonim2015.10.2 8:41
Gdzie są feministki broniące kobiety w Islamie. Nie słychać ich, bo poprawność polityczna UE ma inną politykę. Zacznijmy zadawać pytania i oskarżać Feminizm o przyzwolenie na dyskryminację kobiet. Dlaczego nie organizują żadnych pikiet i nie są aktywne w tym temacie.
anonim2015.10.2 11:57
@compeador Ruski trolu - nie podoba ci się prawda ? Tego cie nauczyli przyjaciele od Putina ?
anonim2015.10.6 6:12
@TomaszJ Pewnie jesteś spoconym, napitym, starym funkcjonariuszem, z którym rodzina nie może wytrzymać to Ci komputer dali, żeby mieć z Tobą święty spokój... I nie pij jak przepisujesz, bo naprawdę teczki mylisz i do tego projekcję uprawiasz...;-)