Amerykański biskup ostrzega: Być może jesteśmy na progu czasów ostatecznych. Wróćmy do Boga. Teraz! - zdjęcie
25.08.20, 11:50Screenshot Youtube - Roman Catholic Diocese of Providence, RI

Amerykański biskup ostrzega: Być może jesteśmy na progu czasów ostatecznych. Wróćmy do Boga. Teraz!

59

Biskup Thomas Tobin z Providence w stanie Rhode Island zwraca uwagę na znaki czasów i ostrzega, że być może jesteśmy na progu czasów ostatecznych. Tym samym dołącza do innych hierarchów, którzy w ostatnich latach mówią o apokaliptycznych wydarzeniach sugerujących zbliżanie się końca świata.

W swojej wiadomości na Twitterze bp Tobin napisał: „Nie podpisuję się pod złowieszczymi prognozami o końcu czasów, ale jeśli weźmie się pod uwagę straszliwe pożary lasów na Zachodzie, tropikalne burze na oceanie, rozległe susze, globalną pandemię, podziały polityczne i wściekłość na ulicach, zmusza to do zastanowienia. Lepiej powróćmy do Boga. Teraz. Na wszelki wypadek”.

Wpis amerykańskiego hierarchy wywołał mieszane reakcje. Użytkownik „OnFireCatholic” skomentował: „Na wszelki wypadek??? A więc biskup Kościoła katolickiego mówi, że Bóg to ostatnia deska ratunku??” Z kolei „Lost Son” stwierdził: „Z całym należytym szacunkiem Wasza Ekscelencjo, ale Na wszelki wypadek brzmi jak zakład Pascala. Powinniśmy wrócić do Boga, ponieważ tam jest Miłość, tam jest Cel, tam jest Pokój. Powinniśmy zawsze wracać do Boga z powodu Bożej Miłości. I zgadzam się: powinniśmy wrócić teraz”.

Inni komentatorzy zwracali uwagę na występowanie wielu podobnych katastrofalnych wydarzeń w historii świata jak te, które wyliczył biskup Tobin, oraz fakt, że obecna pandemia nie należy do najgroźniejszych. Niektórzy dorzucali „zmianę klimatu”. Jeszcze inni wyrażali poparcie dla opinii amerykańskiego hierarchy lub podkreślali, że przyczyną zła w świecie jest grzech pierwszego człowieka.

Jak zauważa Bradley Eli z „Church Militant”, już w roku 1946 abp Fulton J. Sheen przewidywał nadejście w Kościele kryzysu o apokaliptycznych rozmiarach. Nawiązując m.in. do myśli Włodzimierza Sołowjowa i jego Krótkiej opowieści o Antychryście abp Sheen przewidywał, że diabeł stworzy fałszywy kościół, który będzie kontr-Kościołem małpującym Kościół Boży.

Kardynał Willem Eijk w roku 2018 ostrzegał m.in. przed masową apostazją w Kościele, przywoływał też słowa z Katechizmu Kościoła Katolickiego o ostatecznej próbie, która wstrząśnie wiarą wielu wyznawców Chrystusa. O apostazji w Kościele katolickim mówił także bp Joseph Strickland z diecezji Tyler w Teksasie, kiedy wypowiadał się o Amazonii i sytuacji katolików w Chinach w roku 2019. Wśród hierarchów mówiących o możliwym apokaliptycznym scenariuszu znaleźli się także tacy dostojnicy Kościoła, jak abp Carl Maria Viganò czy kard. Raymond Leo Burke.

jjf/ChurchMilitant.com, LifeSiteNews.com, Twitter

Komentarze (59):

Kubuś2020.08.26 16:18
Nawiązując do tego, co pisze <matis89> to również MNIE kilka miesięcy temu wyśniła się pełna data końca świata, jednak, gdy się przebudziłem to pomyślałem, że tylko Bóg Ojciec ją zna i że ten sen to tylko sen niewarty zachodu. Kontynuowałem spanie, ale gdy rano na jawie chciałem sobie przypomnieć pełną datę ze snu to tylko przypomniał mi się rok - właśnie 2023. To już niedługo, bo za jakieś dwa i pól roku. Pomyślałem też, że <koniec świata> może oznaczać WYŁĄCZNIE mój koniec a nie koniec tego co mnie otacza. Chociaż z drugiej strony jeśli Bóg patrzy na to co się wokół nas dzieje to mierząc ludzką miarą długo tego nie zniesie. Ludzie grzeszyli zawsze, bo nie przestrzegali Dekalogu i to Miłosierny Bóg i teraz nam wybaczy ale tego grzesznego rozpasania, które przelewa się przez świat PRZECIWKO Duchowi Świętemu w postaci blużnierstw i opluwania wszelkich świętości z pewnością nie. Mamy więc jeszcze trochę czasu na nawrócenie. A dla niedowiarków mam pytanie: nauka mówi, że świat materialny i widzialny to tylko 4,9% a reszta AŻ 95,1% to energia i materia niewidzialna. Kto i co znajduje się w tych 95,1%, czy nie Bóg? A jeśli nie Bóg to KTO?
matis892020.08.26 19:02
7 października wprowadzono do KK Ochydę Spustoszenia demona Pachamamę, Ochydę o której mówi ks. Daniela. I od konkretnego wydarzenia ks. Daniela podaje liczbę 1290 dni. Czyli 7.10.2019 + 1290 dni = 18 kwietnia 2023r. To nie jest data powrotu Pana Jezusa bo tą zna tylko Ojciec. Więc jest to data jakiegoś innego wielkiego wydarzenia tuż przed powrotem Pana.
matis892020.08.26 19:06
Prawdopodobnie albo to data Ostrzeżenia kiedy świat się zatrzyma na chwilę i każdy zobaczy swoją dusze w jakim ona jest stanie i przez chwilę poczuje niebo, czyściec lub piekło zależnie od stanu duszy. Albo to data ujawnienia antychrysta.... albo jeszcze coś innego.
Jacek2020.08.26 14:55
My - wierzący, jeżeli Boga nie ma, do stracenia nie mamy nic. Ale niewierzący, jeżeli Bóg jest, do stracenia mają WSZYSTKO!!!
Koniec świata nastąpi jak2020.08.26 14:48
przestanie się odprawiać się Eucharystie. Ale jak mówi Pismo - "bądźcie gotowi, bo nie znacie dnia ani godziny"
Jarek2020.08.26 13:28
Znów zastraszanie. Czego się klechy tak boicie? Wmawiacie, że martwicie się grzesznikami. Bzdura. Boicie się o siebie.
Anonim2020.08.26 13:00
Jak uczy Słowo Boże mamy mówić tak-tak, nie-nie, reszta od diabła. Dlatego jak słyszymy Osoby duchowne mówiące "być może" , "nie podpisuje się pod złowieszczymi prognozamia , ALE, ALE, ALE ......, JEDNAKŻE itp. to lepiej się przeżegnać w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Najpierw nam opowiadano o Wiośnie Kościoła, pozytywnych REFORMACH i ZMIANACH. Odrzucono Tradycję i Naukę Kościoła Katolickiego z Dogmatami uznając je jako przestarzałe i ograniczające ROZUM. Kościół Katolicki Watykan określił jako SKOSTNIAŁY i nadający się do muzeum . Wyznaczono NOWE PRIORYTETY czyli zaspokajanie potrzeb ludu i budowa urawniłowki jak w komuniźmie : każdemu wg potrzeb. Wzywano do wypłynięcia na głębie i przekraczania granic ...itd. Mamiono niebem dla wszystkich i radosną perspektywą NOWEJ EWANGELIZACJI J.P.II ? A teraz co ? Hierarchowie przypomnieli sobie o APOKALIPSIE ? Przypomnieli sobie o OBJAWIENIACH Matki Bożej wyrzuconych do "lamusa" ? Już nie śpiewają radosnego Alleluja , nie tańczą z młodzieżą ogłaszając radość Nowej Ewangelizacji dla NWO ? Zastąpili Słowa Matki Bożej przestrzegającej przed PIEKŁEM i KARĄ objawieniami s. Faustyny zamykając PROBLEM GRZECHU w błędnie rozumianym i nauczanym przez Neokościół MIŁOSIERDZIU ? To SKANDAL ! Podobnie traktowanie przez duchownych/ biskupów Osoby Pana Boga jako ZABEZPIECZENIA - "Na wszelki WYPADEK" . To grzech p-ko Duchowi świętemu. Niech się LĘKAJĄ ci , którzy udają, że PRACUJĄ w winnicy Pana a z wygody czy lenistwa ZANIEDBALI swoich obowiązków pasterskich. Pan dokona zapłaty. Jak widzimy LĘK tego świata, na który otworzyli Dom Pana wypełnia ich serca i SUMIENIA.
Jacek2020.08.26 15:08
Podpisuję się pod tym, ale nie można przez błędy hierarchów patrzeć na cały Kościół, bo nie takie rzeczy już się w KK działy. Fakt, mamy obecnie do czynienia nie tylko z buntem owiec ale i ześwirowaniem pasterzy, co na taką skale jeszcze miejsca nie miało. Ale ... ale "któż jak Bóg", przecież naprawa tego, to dla Niego drobnostka. W moim nieudolnym mniemaniu, to jest próba dla nas, albo jak kto woli - odsianie ziarna od plew. "Kto wytrwa będzie.... itd".
XD2020.08.26 12:02
"For a moment, nothing happened. Then, after a second or so, nothing continued to happen." Czytajcie, a będziecie więcej myśleć XD
Tomek2020.08.26 11:09
Tak,tak...Od paru ładnych tysięcy lat gadacie takie pierdoły...
Być może ??2020.08.26 10:51
Z całą pewnością jesteśmy , żyjemy w czasach ostatecznych i tu nie ma żadnych wątpliwości !
Czarek2020.08.26 8:47
W ciągu najbliższych 30 - 40 lat większość osób piszących na tym forum znajdzie się już po drugiej stronie i ci będą wiedzieli czy jest niebo i piekło. Ci którzy dziś wyrzekają się wiary, i ci którzy szydzą z Kościoła Katolickiego i znieważają go, jeśli się nie nawrócą, mają dość dość dużą dozę pewności, że znajdą się pod władzą demonów. A tam nie będzie już komu się poskarżyć na złe traktowanie fizyczne i psychiczne, nie będzie też lekarza, który pomoże wyleczyć odniesione rany, nie będzie tabletek na ból, nie będzie widoku na lepszą przyszłość bo piekło, tak jak niebo, jest miejscem życia wiecznego.
Moly2020.08.26 5:45
Wrocmy do boga. I nie zapomnijmy przyniesc ksiazeczki czekowej!!!
An.2020.08.26 8:37
Liczysz, że się obłowisz, Moly? Lepiej zbieraj skarby w niebie.
ebz2020.08.26 2:07
Nie " być może " ale już na pewno ten próg przekroczyliśmy . Ślepcem i głuchym jest ten , kto o tym nie wie . " zwróćmy się do Boga " . Do Boga czy do zakłamanej religii Rzymsko Katolickiej ( i pokrewnych ) ? Do Boga się zwróćmy . Bezpośrednio , bez fałszywych pośredników . Ja tak zrobiłam już 30 lat temu . Odrzuciłam ten zakłamany religijny świat i chociaż wiem co mnie czeka to niczego się nie boję bo wiem że Bóg będzie przy mnie w tych chwilach . Tak jak zawsze ze mną był . A ty klerze nadal gromadź dobra , kieruj się swą pychą i żądzą władzy . One ci pomogą w chwilach , które nadchodzą . Ja nie pragnę i nie posiadam niczego. Żadnego bogactwa , zaszczytów , władzy i jestem szczęśliwa gdy boso wyjdę na rosę czy zakwitnie jakiś kwiatek w ogródku . Jestem szczęśliwa i cieszę się każdym nowym dniem , który jest mi jeszcze dany .
Po 11 ...2020.08.26 1:28
"Amerykański biskup ostrzega: Być może jesteśmy na progu czasów ostatecznych. Wróćmy do Boga. Teraz!" Wracamy, wracamy, zaraz po tobie. "Bishop Tobin says he was aware of abuse in Pennsylvania" https://turnto10.com/news/local/bishop-tobin-says-he-was-aware-of-abuse-in-pennsylvania-but-didnt-report-it
ttwaw2020.08.25 23:40
Nie czepiajcie się biskupiego "...na wszelki wypadek...". Te słowa są skierowane do tych którzy z wiarą jeszcze czekają i nieraz sobie i innym musza udowodnić dlaczego wyruszyli troszkę bardziej na głębię. To mądra konkluzja tego biskupa. Szacun.
kola2020.08.25 23:25
nie jesteśmy przy czasach ostatecznych, nie możemy być! Duch Święty żąda wynagradzania za dusze piekielników...czasy ostateczne pogrzebią Jego/jej wolę! On/Ona ma zbawić piekielników podczas paruzji
Bianka2020.08.25 22:23
Drogi Biskupie, Chrystus nie umarł za nas tak "na wszelki wypadek" ... nawołuje Biskup do jawnej hipokryzji, "nie wierzycie w Boga, ale na wszelki wypadek udawajcie, że w Niego wierzycie..." to wg mnie Ksiądz Biskup radzi ludziom..., a ja Wam Księżom radzę: nawróćcie się, póki jeszcze macie czas...dla każdego jego czasem ostatecznym apokalipsą będzie jego śmierć...i nie wiemy dokładnie, kiedy na nas przyjdzie, ale jesteśmy pewni, że przyjdzie i to za naszego życia...więc uszy do góry i nie marnujmy czasu na głupoty...wracajmy jak najprędzej do Sakramentów, do Boga Żywego, Chrystusa, bez Niego czeka nas bezsens, beznadzieja, smutek, depresja, samobójstwo...wieczna śmierć...z Bogiem nie zginiemy!!
Owszem2020.08.26 12:56
Ksiądz biskup użył zwrotu "na wszelki wypadek", aby uniknąć niepotrzebnego patosu., nadęcia. Apeluję o trochę wyczucia językowego.
Koniec kosciola się zbliża2020.08.25 17:38
Owszem czasy ostatecznie nadchodzą ... dla kosciola katolickiego. Ludzie przestają wierzyć i odchodzą od religii. Za kilka dekad nikt sobie nie będzie tym zawracać głowy i to właśnie będzie koniec. Oczywiście ludzkosc będzie trwać i rozwijać się dalej, także nie ma się czym przejmować.
sct2020.08.25 18:45
Idiota.
Bogdan2020.08.25 21:50
Przecież o tym właśnie i o takich jak ty ten Biskup pisze. To co teraz pleciesz, to jest właśnie apostazja. Czytaj ze zrozumieniem.
Anonim2020.08.25 20:57
Z ciebie taki prorok, jak z koziej d*py trąba. Cóż, niektórzy dla zabicia czasu wypisują bzdury. W końcu mamy demokrację.
Jan Radziszewski2020.08.25 21:41
mylisz się niestety jak rozwój ludzkości w PIEKLE do którego trafisz!!
Anonim2020.08.26 0:12
Kościół Katolicki będzie trwał do końca świata ,bo o tym zapenia sam Jezus .
moly2020.08.26 5:47
No to jest zaklepane.
Anonim2020.08.26 18:34
twój jezus ma gówno do gadania
Jozek2020.08.25 17:16
Kolejny ksiadz slabej wiary...
Jan Radziszewski2020.08.25 21:43
jozek co u żydów czy muzułmanów kozy pasiesz ?
Jozek2020.08.26 15:29
"Lepiej powróćmy do Boga. Teraz. Na wszelki wypadek" - Uwazasz, ze tak mowi ksiadz o glebokiej wierze?
Seks kamerki2020.08.25 17:05
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
marks2020.08.25 15:35
to nie - być może - tylko TO SĄ CZASY OSTATECZNE....... nawracajmy się póki mamy czas i jeszcze żyjemy i mamy co jeść ...... !
𝐑𝐀𝐃𝐙𝐈𝐒𝐙𝐄𝐖𝐒𝐊𝐈 yehowy katolik Kremla i2020.08.25 15:37
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄 : 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀 𝐙 𝐊𝐑𝐀𝐉𝐔 𝐑𝐀𝐃 "𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐎𝐒𝐇𝐈𝐓𝟐𝟎" 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐀 𝐍𝐀 𝐄𝐔𝐓𝐀𝐍𝐀𝐙𝐉𝐄 !
Jan Radziszewski2020.08.25 21:35
oszołomie z Chazarskiego plemienia nie wklejaj mojego nazwiska do swoich postów - wiesz co czeka tych co kłamią ++ Ap 22:15 15. Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje.
Jan Radziszewski2020.08.25 15:34
niestety już prawie 5 m-cy czasu Apokalipsy z 3 i 5 roku !!!+ niedługo lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). < Pan Jezus uśmiechnął się tu do mojej myśli, niestosownej, bo pomyślałem w jakimś szybkim przebłysku, że jest coś takiego jak nekrofilia >. ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej: + Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ nawrócenie tylko do tego czasu. ++ A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie
Anonim2020.08.25 15:34
Dla ludzi słabej wiary, a bojaźliwych, słowa: "Lepiej powróćmy do Boga. Teraz. Na wszelki wypadek" są zachętą do przekalkulowania zasadności powrotu. Ażeby Boga poznać i zrozumieć trzeba najpierw z nim być i wtedy można mówić o Miłości, Pokoju i Celu. Krytyka biskupa Thomasa Tobina jest niesprawiedliwa.
Torchwood2020.08.25 15:08
Tak, "być może zbliża się koniec świata". I tak pieprzą jak potłuczeni od tysięcy lat, a końca jak nie było, tak nie ma.
Anonim2020.08.25 15:38
Masz zamiar żyć na Ziemi wiecznie? Twój koniec nieuchronnie się zbliża. Nie wierzysz w to?
Torchwood2020.08.26 9:46
A jaki ma to związek z bajaniami tego klechy? To, że każdy kiedyś umrze w żaden sposób nie potwierdza bajek o końcu świata czy magicznym jezusiku, który "przyjdzie sądzić żywych i umarłych".
Ja parch Keller-Krawczyk2020.08.25 15:05
jestem dumny z mojej parchatej rodziny, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe. Na szczęście moja kürwa żydowsko-UB-cka matka i żyd-skürwysyn NKWD-wiec ojciec pozdychali. Kolej na mnie.
JPIII2020.08.25 14:58
To prawda. Czasy ostateczne dla katolickich pedophilów nadchodzą a szczególnie dla starego pedophila zw. bogiem, który gwałcił 14-letnie dziecko zw. maryną.
Anonim2020.08.25 15:41
Twoje życie wieczne kretynie widzę pośród kretynów, na wieki wieków. Ty się nie nadajesz do współżycia z normalnymi ludźmi.
Anonim2020.08.25 13:56
"Ratujcie ilu się da, potop, topór". To jest nasz problem.
matis IQ89 yehowy katolik Kremla i2020.08.25 13:24
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄 : 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀 𝐙 𝐊𝐑𝐀𝐉𝐔 𝐑𝐀𝐃 "𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐎𝐒𝐇𝐈𝐓𝟐𝟎" 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐀 𝐍𝐀 𝐄𝐔𝐓𝐀𝐍𝐀𝐙𝐉𝐄 !
matis892020.08.25 13:11
Nie być może tylko jesteśmy w ostatecznej fazie czasów ostatecznych. NA końcu ma być Fałszywy Prorok i antychryst. Fałszywy Prorok już jest, to Bergoglio Nie Katolik, który ukradł wraz z masonerią tron papieski katolickiemu papieżowi Benedyktowi XVI i od lat reprezentuje satanistyczną masońską Religię Światową antychrysta. Teraz na Bliskim Wschodzie ujawni się antychryst by zaprowadzić tam swój fałszywy pokój. Tak jak Apokalipsa Jana mówi o obecnym Fałszywym Proroku Bergoglio, mówi też o Znamieniu Bestii do którego dążą politycy w obecnym czasie. Do wprowadzenia Znamienia Bestii potrzebne jest satanistyczne państwo bezgotówkowe, a te wspiera nawet rząd PISu. Przygotowaniem jest wszelka cyfryzacja o której słyszymy. Natomiast ks. Daniela mówi o Ochydzie Spustoszenia wprowadzonej do Kościoła, co miało już miejsce w październiku kiedy Bergoglio Fałszywy Prorok wprowadził demona Pachamamę do Kościoła Jezusa. Jak mówi ks. Daniela od tego czasu 1290 dni. Czyli 7.10.2019 + 1290 dni = 18 kwietnia 2023
Urszula2020.08.25 15:54
hehe, dobre :D
Anonim2020.08.25 17:18
Poznasz głupiego po śmiechu jego .
Ja AAAtomek Hertrich-Woleński2020.08.25 13:01
jestem dumny z mojej parchatej rodziny, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe. Na szczęście moja kürwa żydowsko-UB-cka matka i żyd-skürwysyn NKWD-wiec ojciec pozdychali. Kolej na mnie.
𝐲𝐞𝐡𝐨𝐰𝐲 𝐤𝐚𝐭𝐨𝐥𝐢𝐤 𝐊𝐫𝐞𝐦𝐥𝐚 𝐢2020.08.25 12:59
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 !
Jan Radziszewski2020.08.25 21:37
oszołomie z Chazarskiego plemienia nie wklejaj mojego nazwiska do swoich postów - wiesz co czeka tych co kłamią ++ Ap 22:15 15. Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje +++ Ap 21:8 8. A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelakich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga.
AAAtomek2020.08.25 12:50
Było coś o kościelnych pedofilach, którzy tysiącami gwałcili dzieci na całym świecie? Nie? To nie zawracajcie d...y bzdurami!
katolik2020.08.25 12:09
Bóg wszystko wie, ale koniec świata szykują ludzie sami sobie, bo juz nie wiedzą, czego jeszcze w tym życiu im brakuje- właśnie Boga, którego odrzucają. A tymi, którzy do tego końca świata prowadzą ludzi są masoni !!! Jest wiele zaraz, które puścili na różnych płaszczyznach jednoczesnie
Anonim2020.08.25 12:09
Na wszelki wypadek! Co to za za kościół, co to biskup, co naucza, "Lepiej powróćmy do Boga. Teraz. Na wszelki wypadek”
katolik2020.08.25 12:11
no własnie,wczesniej nie przewidywało sie żadnego większego wypadku, stad tolerancja wszelkiego zła
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.25 12:08
to że kościół tonie w szambie które tworzył przez lata to czasy ostateczne ale dla klechów, dla normalnych ludzi świat nadal będzie istniał tyle że bez kościelnych bajek,czarów i pedofilnych księży!
Kosiarz2020.08.25 12:07
Jednym ze znaków końca jest wielka apostazja. Nie lękajcie się zatem i trwajcie przy Chrystusie.
A czego znakiem jest2020.08.25 12:03
podwójny podbródek u mężczyzny na zdjęciu?
Anonim2020.08.25 17:21
O tym,że jesteś złośliwy .