Abp Depo z Jasnej Góry: Zbyt dużo jest dzisiaj reformatorów i oczyszczaczy prawdy i wiary Kościoła  - zdjęcie
11.07.21, 18:32fot. yt/radio maryja/screen

Abp Depo z Jasnej Góry: Zbyt dużo jest dzisiaj reformatorów i oczyszczaczy prawdy i wiary Kościoła

93

- Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja należy do największych pod względem liczby uczestników wydarzeń w częstochowskim sanktuarium. Tradycyjnie biorą w niej udział także politycy. W tym roku obecni byli m.in. minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek (nazwany przez o. Rydzyka najlepszym ministrem edukacji po II wojnie światowej), pos. Antoni Macierewicz, wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski, wiceminister obrony Wojciech Skurkiewicz, wiceminister aktywów państwowych Maciej Małecki, minister w Kancelarii Premiera Michał Wójcik czy europosłowie Beata Kempa, Jadwiga Wiśniewska i Ryszard Czarnecki oraz liczni posłowie na Sejm – czytamy na portalu wpolityce.pl.

- Ta rezolucja kwalifikuje zabójstwo najbardziej bezbronnych obywateli jako prawo człowieka, a jednocześnie odmawia lekarzom tzw. prawa sprzeciwu ratującego życie - powiedział arcybiskup Depo odnosząc się do uchwalonej ostatnio przez Parlament Europejski rezolucji głoszącej, że aborcja jest prawem człowieka. Metropolita częstochowski podziękował także europarlamentarzystom z Polski i innych krajów, którzy sprzeciwili się temu stanowisku.

W dniu dzisiejszym miała miejsce już 30. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Listy do uczestników nadesłali prezydent Andrzej Duda i prezes PiS Jarosław Kaczyński, a na telebimach zostało odtworzone pozdrowienie, jakie skierował do pielgrzymów na Jasną Górę papież Franciszek.

- Wiara jest zawsze łaską rozumnego i wolnego przylgnięcia do Boga i jego praw. Nigdy nie była i nie jest towarem do przerobienia według ludzkich gustów, oczekiwań czy sondaży publicznych. Jest ona w każdej epoce i dla wszystkich ludzi dobrej woli nowym sposobem szukania Jezusa Chrystusa i przyjęcia go jako prawdziwego Boga i Pana, i uznania w nim prawdy, drogi i życia – powiedział metropolita częstochowski.

- Zagwarantowanie prawa do Boga, do wyznawania publicznie swej wiary, znalazło swój zapis zarówno w konstytucji RP jak i w traktatach międzynarodowych ONZ – stwierdził abp Depo odnosząc się do polskiej drogi do wolności i wyznawania wiary.

- Rozum zawsze potrzebuje oczyszczenia ze strony wiary. I odnosi się to także do rozumu politycznego, który nie powinien uważać się za wszechmogącego – podkreślił hierarcha, przestrzegając przed próbami wykluczania religii ze strefy życia publicznego.

mp/wpolitye.pl/radiomaryja.pl/fronda.pl

Komentarze (93):

fn2021.08.9 13:16
Zbyt dużo bo się zbyt dużo ludzie dowiedzą a tak niech ciemnota żyje w nieświadomości.
ARCY-KLERUCH DUUPA2021.08.6 17:44
ZNOWU PIEPRZY BEZ SENSU I Z OKAZJI WEEKENDU WCISKA KOLEJNY KIT DURNYM KATOLOM
Grizzly2021.08.2 20:07
A ja myślę że za dużo jest biskupów Dupo, a nie reformatorów.
Zdrowy rozsądek2021.07.24 12:53
urzędników watykańskiej mafii pożegnałam 40 lat temu. Jestem przeciwnikiem pedofilii, rytuałów satanistycznych, pazerności , ciemnoty, zacofania, prania mózgów. Jest to organizacja ,która przez 2 tysiące lat mordowała, paliła na stosach, niszczyła wiedzę i naukę itd. Który Bóg potrzebuje takiego upodlenia człowieka?
MNShadow2021.08.1 8:42
40 lat temu? To wiele tłumaczy. Wychowanie komunistyczne dało się we znaki. Z resztą po dalszej twojej wypowiedzi jestem wręcz przekonany że tak jest. Głosisz takie stereotypy o kościele (które wmawiał ludowi komuna) że aż głowa mała, w szczególności to całe mordowanie, palenie na stosie i niszczenie wiedzy i nauki. Mało wiesz o kościele i jego historii. Najciekawsze jest to, że to właśnie ci "oświeceni" albo lepiej "oświeceni intelektualiści", albo "nowocześni ludzie" doprowadzili do największych mordów, ludobójstw i powstania chorych, niezwykle zbrodniczych ideologii, która za nic miała życie ludzkie i jego godność. Mają wręcz miliony istnień na swoim sumieniu i to wszystko w czasie od rewolucji francuskiej, do czasów współczesnych. To bardzo krótki okres czasu w porównaniu z 2 tysiącami lat istnienia kościoła, a nieporównywalnie większej ilości zabitych. Zdrowy rozsądek każe brać to pod uwagę, a nie głosić stereotypy.
Babka klozetowa2021.07.22 17:33
Anonim - największe lewackie bydlę w tej części wszechświata. Przypadek oszalały z nienawiści do wszystkiego, co dobre. Sadomasochista. Bluźnierca i ateista. Kundel i sługa szatana. Jeśli chodzi o nienawiść do Kościoła, to jest duchowym spadkobiercą zarówno faryzeuszy, jak i Lenina oraz Stalina. W nienawiści do Polski przebija samego Hitlera. Po swej śmierci powinien zostać zakonserwowany w formalinie i wystawiony na widok publiczny jako kuriozum, i jako ostrzeżenie, do czego prowadzi patologiczna nienawiść.
Zdzislaw2021.07.12 20:44
MAM WRAŻENIE ŻE SZCZEPIONKE NA COVID POSTAWIONO NA RÓWNI Z BOGIEM ,MA ONA ZBAWIĆ ŚWIAT OD ZARAZY I UCHRONIĆ LUDZKOŚĆ PRZED WYGINIĘCIEM.. SMUTNYM JEST TO ŻE MÓJ KOŚCIÓŁ DAŁ SIĘ WCIĄGNĄĆ W BAŁWOCHWALCZE ADOROWANIE DZIEŁA LUDZKICH RĄK ZBUDOWANEGO NA BAZIE POMORDOWANYCH W WYNIKU ABORCJI DZIECI . BÓG JEST TYLKO JEDEN I GDYBY JESZCZE KTOŚ MIAŁ WĄTPLIWOŚCI - TO NIE SZCZEPIONKA NA COVID PONIOSŁA ŚMIERĆ KRZYŻOWĄ DLA NASZEGO ZBAWIENIA ALE JEZUS SYN BOGA ŻYWEGO I WŁAŚNIE W JEGO RĘKACH JEST NASZE OCALENIE I ZBAWIENIE . SZCZEPIONKA POWSTAŁA NA BAZIE GRZECHU CIĘŻKIEGO WOŁAJĄCEGO O POMSTĘ DO NIEBA I JAKO TAK POWSTAŁY TWÓR JEST OBRZYDLIWOŚCIĄ W OCZACH BOGA A CO ZA TYM IDZIE PRZYNIESIE ONA WIĘCEJ SZKÓD LUDZKOŚCI NIŻ POŻYTKU .. ŻMIJA ZAWSZĘ POZOSTANIE ŻMIJĄ I ZAWSZE BĘDZIE KĄSAĆ ŚMIERTELNYM JADEM .
katolik2021.07.12 14:47
Żaden wirus nie był i nie będzie bardziej szkodliwy dla człowieka niz zazwyczaj. dokonywany jest mord, na ludzkości chemia genetyczna, depopulacja. Ludzie słysza, ze chodzi o depopulację, ale zgadzają sie . Ludzie są głupsi niż mordercy SSPIS nazisci i Episkopat, bo mordercy SSPIS i EPISKPOPAT jest przebiegły i fąłszywy jak szatan
Karol2021.07.12 11:37
Czy to gwiazda programu "Biskup szuka ministranta".
Babcia2021.07.12 10:39
"Zbyt dużo jest dzisiaj reformatorów i oczyszczaczy prawdy i wiary Kościoła" - Ci pierwsi / prekursorzy / heretycy jak Ks. Biskup Depo wie pojawili się w otwartości i bezczelności na II Soborze Watykańskim. Nadto w ramach Nowej modernistycznej ewangelizacji ROZSIEWANI są po całym świecie za zgodą i promocją p. J.P.II a teraz Bp Bergollio i R.M./ zmodernizowanych redemptorystów.
a mieleńce w piątek można?2021.07.12 9:10
"Polacy kazali układać się Żydom na wznak, przykładali im łopaty do gardeł i wbijali nogami. I już człowieka nie było. Na dzieci szkoda było kul, rozbijano je o bruk, ściany. W Radziłowie milicjant próbował dla oszczędności zabić jednym pociskiem 10 dzieci, które ustawił jedno obok drugiego. Nie wszystkie zginęły, resztę pochowano żywcem."- Pogromy sąsiedzkie; "Wbrew panującej powszechnie opinii, mordów nie dokonała otumaniona wódką tłuszcza. Byli to prominentni i wykształceni Polacy, obywatele, ludzie kierujący się „patriotyzmem”, członkowie rad parafialnych."-Pogrom w Jedwabnem; "Gwałcili, mordowali, wyrywali złote zęby, rozbijali o ściany główki malutkich dzieci. To nie zbrodnie nazistów, nie dzieło bolszewików, nie rajd band UPA. To Polacy rozprawiali się z żydowskimi sąsiadami na przełomie czerwca i lipca 1941 roku. Niemcy nie musieli ich nawet nadzorować. Ani specjalnie zachęcać."-D. Wołos; 10 lipca 1941 roku Polacy, wierni katolickiej parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Jedwabnem zamordowali 340 Polaków żydowskiego pochodzenia. Trzystu z Nich zapędzili do stodoły Bronisława Śleszyńskiego, bijąc, raniąc, gwałcąc, opluwając, na koniec wrzucając jak lalki wyrwane wcześniej kobietom niemowlęta. Zamknęli potem owi Polacy starannie drewniane wrota, założyli łańcuchy, oblali wszystko naftą i podpalili..! W lipcu 2021 roku, w 80 rocznicę zbrodni w Jedwabnem po raz kolejny, po rocznicy pogromu w Kielcach stawiam to samo pytanie - w jakiej truciźnie trzeba było się taplać, za co tak bardzo nienawidzić, z jakiego domu wyjść i do jakiego boga ręce w klepanych pacierzach składać, żeby matki tulące w ramionach dzieci, bitych mężczyzn, modlących się starców, sąsiadów od pokoleń, z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku okaleczyć, zamordować, żywcem spalić?! ..przed Oświęcimiem, przed krematoriami, przed Holocaustem?! Żeby to była jeszcze jakaś wielka prawda objawiona, ofiara potrzebna, pewność niezmącona. Ale nie, to dla domów, dla majątku, pierzyn, garnków, sukienek, dla złotych zębów, dla zemsty "za ukrzyżowanie Pana Jezusa"! Śmierć, a przed Nią niewyobrażalne bestialstwo, do tej pory spłycane, zakłamane, wrzucone do dołów, zasypane śmieciami.. Co odpowiedzieć oburzonym "patriotom", tuzom moralności, politycznym relatywistom, żeby bluzgiem nie było, ale też i nie bezsilnym wyklinaniem?! Może to..: "Uważajcie, sędziowie swoich braci, wy, ani zimni, ani gorący - żebyście nie zostali wypluci z ust Boga." ks. Adam Boniecki
Przemysław2021.07.12 13:19
Kłamiesz. Ale nie będę marnował czasu na dyskusję z anonimowym autorem wyssanych z palca bzdur.
Do buca2021.08.1 14:58
Ty durnoto faszystowska, za ten wpis powinienes byc pozwany z paragrafu, ty draniu internetowy, powielanie tych zbrodni niemieckich i przypisywanych ich Polakom draniu wola o pomste do nieba. To Niemcy w ten sposob mordowali Polakow, nie raz slyszalam opowiesci swiadkow tamtych dni, tylko swinia powiela ten klam.
Karol - człowiek, który nic nie wiedział2021.07.12 8:14
Zburzyć Jasną Górę, zaorać to wszystko w piz*u, a tych opasłych zboczeńców w sutannach opodatkować i przede wszystkim oznakować, żeby każdy od razu wiedział, że ma do czynienia z kościelnym zboczeńcem.
robaczek2021.07.12 8:04
NIKT NIE BEDZIE CZARNEJ ZARAZIE MOWIL KTORE DZIECI MOGA GWALCIC A KTORE NIE!!! .............................. TO WOLA BOSKA!!!! .............................. PASOŻYTY NIE ODDADZA KORYTA
Do decydentów kościelnych2021.07.12 6:51
Czemu nie zareagowaliście tak jak poprzednicy w przypadku epidemii - czyli nie wezwaliście do pokuty, nie robiliście ogólnoświatowych procesji, zwłaszcza w Watykanie ale uznaliście, że pomoże ludzkości "zbawiciel człowiek i jego nauka", który da nam zdrowie szczepionkami? Jeśli wierzycie w naukę to czemu opowiadacie o Bogu? Może zacznijcie na kazaniach czytać pisma popularnonaukowe?
Oto zgniły, polski kler:2021.07.12 6:23
Pielgrzymka Radia Maryja. Biskup ukarany za tuszowanie pedofilii wziął udział w uroczystościach. W mszy świętej z okazji 30. pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę wziął udział biskup Stefan Regmunt. Niedawno władze Watykanu nałożyły na niego zakaz uczestnictwa w celebracjach na terenie jego diecezji. Duchownego podczas uroczystości przywitał o. Tadeusz Rydzyk. Mimo otrzymanego zakazu biskup Regmunt postanowił wziąć udział w głównej mszy z okazji 30. pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze. Hierarchów obecnych na niedzielnych uroczystościach przywitał o. Tadeusz Rydzyk. Jak mówił, "żebyśmy wiedzieli, kto jest z nami".
Anonim2021.07.12 6:13
/stp/ Pochwała od o. Rydzyka dla ministra Czarnka bardzo wzmocni dziką wściekłość lewicowej opozycji. Czy mu to potrzebne?
cam2021.07.12 6:21
Epidiaskop wszedł dawno temu w cudzołożny romans z polityką i politykami. Bardziej się już hierarchowie scoorwić nie mogą....
Portofino2021.07.12 6:21
Totalni, z pochwałą czy bez niej będą wściekle totalni.
Józef2021.07.12 6:34
Czarnecki który ukradł z UNI 100 tysięcy Euro, Kępa która ukradła dzieciom plecaki to dla katolików wzór.
Dam2021.07.12 7:19
Pochwała od złodzieja do niszczyciela polskiej edukacji powinna wzmocnić wściekłość każdego myślącego człowieka. Ale głupimi się łatwiej rządzi, więc zarówno złodzieje z lewej jak i prawej przedkładają indoktrynację nad wiedzę.
T2021.07.12 5:49
Przypominam hierarchii, że zachęcają do "szczepień", a preparaty te powstały dzięki zbrodniczym eksperymantom na ludzkich embrionach. Takie "leki" nie będą leczyć ale będą niosły śmierć i choroby. Bo powstały na zbrodni! Jeśli będziecie zachęcać do tego ludzi, krew tych istnień ludzkich poplami również wasze dłonie.
alko2021.07.12 5:58
Nie: poplami, tylko: już plami.
Anonim2021.07.12 6:02
/stp/ Nieprawda, Szczepionki mRNA nie posiadają żadnych elementów z aborcji, ani technologii na abortowanym materiale zbudowanej. To tylko chemia! Za szczepionki Astry i Johnsona nie daję takiej gwarancji
Czyżby?2021.07.12 6:09
Wklejam Ci oficjalną ulotkę z rządowej strony gov.pl -------> Co zawiera szczepionka Vaxzevria Jedna dawka (0,5 ml) zawiera: Adenowirus szympansi z sekwencją kodującą glikoproteinę S (ang. Spike) wirusa SAR - CoV - 2 ChAdOx1 - S *, nie mniej niż 2, 5 x 10 8 jednostek zakaźnych* Wytworzony w genetycznie zmodyfikowanych, ludzkich embrionalnych komórkach nerki (HEK) 293, z wykorzystaniem technologii rekombinacji DNA. Ten lek zawiera organizmy modyfikowane genetycznie (GMO) źródło: https://pacjent.gov.pl/sites/default/files/2021-04/2021-04-12_Vaxzevria_PIL_0.pdf
katolik2021.07.12 5:39
SSPIS masono- naziści morduja Polaków chemią genetyczną, robią sobie badania jak na bydle. Nie było, nie ma i nie będzie większego zagrożenia wirusami niż zwykle w przyrodzie. Masono- naziści manipulują ludżmi, aby realizować plan depopulacji, zniewolenia i zamordyzmu wg Agenda 2030. Ci którym dali chemię genetyczna zaczną chorować i umierać w czasie, inni nawet jak się zaszczepili, ale nie dostali chemii, a placebo, czyli się nie zaszczepili na śmierc, bo mieli szczęście, umrą w swoim Bożym czasie. SSPIS łamie prawa człowieka, Episkopat złamał V przykazanie, prawo- bo współpracuje z nazisto- masonami SSPIS, Billem Gatesem sorosem , szwabem, zleceniodawcami mordu na ludzkości.
ryszard2021.07.12 5:31
Minister Czarnek to wyjątkowa postać - polskie szkoły i uczelnie spadły ostatnio o ok. 100 miejsc w światowych rankingach, maturę z matematyki zdaje ok. 75 % mimo obniżenia wymagań o 20%, reforma podstaw programowych (w związku z pandemią) załatwiono na zasadzie "zobaczymy we wrześniu". Nie mówiąc już o zmasakrowanym zdrowiu (psychicznym i fizycznym) polskich dzieci.
katolik2021.07.12 5:40
Jak wiemy, głupkami lepiej sterować, wszystko można wmówić, uśmiercać chemia genetyczną, zniewalać
Anonim2021.07.12 6:08
/stp/ Nie kłamcie, bo już od kilkunastu-dwudziestu lat najlepsze polskie uczelnie w światowym rankingu zajmują dopiero około 500---600 miejsca.
Darek2021.07.12 6:40
No jeszcze parę lat temu się ledwo ale łapaliśmy na pozycjach 301 - 400. Teraz wypadliśmy poza pierwsze 500 i trafiliśmy do sektora 501 - 1000 a i to tylko 8 szkół wyższych, bo całą reszta, w tym wszystkie te promowane przez Czarnka są poza wszelką klasyfikacją, na szarym końcu światowej edukacji.
ryszard2021.07.12 7:47
Nie rżnij głupka - to że było źle nie znaczy, że ma być jeszcze gorzej. Ale coś w tym jest. Wszystkie rządy po 1989 r. prześcigały się w osiągnięciach na polu gnojenia nauki i oświaty w Polsce, na zasadzie "po co nam własna inteligencja skoro możemy ją darmo otrzymać od innych?" Różnią się tylko co do kierunku z którego ma być importowana.
ZERRO2021.07.12 5:29
Im więcej oczyszczaczy tym mniej szamba.
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.12 5:21
15-ty dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Archidiecezji Poznańskiej z udziałem wiernych. Cała Polska w łączności z biskupami, a zwłaszcza z Episkopatem na czele z jego przewodniczącym Abp Gądeckim odmawia Nowennę Pompejańską w intencji: Aby przez nawrócenie ludzi, upały masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Nawrócenie na drodze sakramentu pokuty. Zalejmy Kościoły naszym nawróceniem, a stanie się cud przemiany zła w dobro i upadnie szatański plan depopulacji i zniewolenia ludzkości!! Nawrócenie, masowe przystępowanie do spowiedzi niech będzie zadośćuczynieniem za zdradę Episkopatu, Abp Gądeckiego.
Anonim2021.07.12 5:10
Reformatorzy i oczyszczacze im nie w smak, bo trzeba by ograniczyc wladze, pieniadze i seks.
MLODY2021.07.12 5:14
anomin to mafia zydowska w internecie to szajka slugusow soroszki
XXL2021.07.12 5:03
Jasna Góra nie ma nic wspólnego z Bogiem, to dzisiaj siedlisko sekty.
STARY2021.07.12 5:06
A kim sa gminy zydowskie w Polsce czy to nie sa sekty szatana?
urwa urwie łba nie urwie2021.07.12 5:01
Pod koniec czerwca bieżącego roku Stolica Apostolska ukarała emerytowanego biskupa Stefana Regmunta za zaniedbania w sprawie wykorzystywania seksualnego osób małoletnich przez dwóch kapłanów diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. O decyzji poinformował abp Wojciech Polak, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. ochrony dzieci i młodzieży. Watykan zakazał biskupowi Regmuntowi uczestniczenia w celebracjach lub publicznych spotkaniach na terenie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, udziału w gremiach KEP oraz nakazał mu finansowe uczestnictwo - z prywatnych środków - w wydatkach diecezji związanych z przeciwdziałaniem wykorzystywaniu seksualnego małoletnich. Mimo kary bp Regmunt uczestniczył w uroczystościach związanych z pielgrzymką Radia Maryja na Jasną Górę. Duchowny został nawet powitany przez ojca Tadeusza Rydzyka. "Zajmował poczesne miejsce przy ołtarzu wśród innych hierarchów"
bolek2021.07.12 5:08
a unas rabi zabawia sie z koza
Elzbieta2021.07.12 4:21
To jest sila narodu .Tak nam dopomóż Bóg .
cam2021.07.12 5:02
Siła to jest. Tyle że ciemna...
STARY2021.07.12 5:12
Zydzi od zarania zyli w ciemnocie moralnej i tak zostalo im do dzis, Sodoma i Gomora.Kazirodek bydle uczelniane.
Ela2021.07.11 21:09
Ale cyrk kościelny.
Anonim2021.07.12 2:28
cyrk masz w majtkachh ...PiSda ci smierdzki
ALEK2021.07.12 5:16
zydowski cham sie odezwal
mlody2021.07.12 5:04
Wam sie poddoba zydowko sped uliczny obnazonych krow i bykow koszernych. Pamietaj bluznierko teraz jestes pod wodza szatana ale za to trzeba bedzie kiedys zaplacic.
Wawiak2021.07.11 21:03
Nie sądziłem, że dożyję czasów, kiedy zloty pedofili będą transmitowane nie jako kronika kryminalna tylko doniosłe wydarzenie z udziałem rządzących.
Anonim2021.07.12 2:29
to zdychaj parchu pomatolski....
Europa2021.07.12 2:37
a to dawidka czy mojżeszka zobaczyłeś ?
katolik2021.07.11 20:38
Wielu Polaków zachoruje, umrze w czasie po chemii genetycznej. Zostaje tylko nawrócenie---spowiedż, Eucharystia, Różaniec . To jedyna droga do pokonania zdradliwego Episkopatu, który zawierzył wiernych i Księży szatanowi-- SSPIS nazisto- masonom.
katolik2021.07.11 20:32
Różaniec i Spowiedz, Różaniec i spowiedż !!! Zalejmy Kościoły i Księży naszym nawróceniem, wtedy Episkopat skapituluje.
mlody2021.07.12 5:20
ty taki zydzie katolik jak wasz jadas
katolik2021.07.11 20:30
Episkopacie jesteś już nie współodpowiedzialny, ale odpowiedzialny, bo umyślnie używając swego autorytetu mordujesz w czasie mln Polaków chemią genetyczną.
katolik2021.07.11 20:25
Episkopacie popełniasz wielki błąd i łamiesz prawo i twoja zdrada na pewno zostanie ukarana
katolik2021.07.11 20:47
Episkopacie, Abp Gądecki -- podżegasz każdego Polaka z osobna do samobójstwa.
katolik2021.07.11 20:22
Abp Depo, Abp Gądecki kłamiecie, że zależy wam na życiu---jak nazisci naganiacie wiernych i Księży do poddania się śmierci w czasie przez pseudoszczepionki. Przecież wy wiecie, to to jest robienie z ludzi bydła przez morderców, którzy realizuja plan depopulacji. Nie było i nie ma i nie będzie żadnego śmiertelnego zagrożenia wirusami w ogóle, bardziej niż zwykle.
ala2021.07.11 20:18
Profanacje miejsc kultu w Polsce rozpoczęły się w czasie protestów tzw. strajku kobiet. Bojówkarze lgbt, lewicy oraz innych ugrupowań antykościelnych oprócz niszczenia miejsc kultu zaczęły jeszcze zakłócać odbywające się w kościołach nabożeństwa, do czego dołączyła nawet Wielgus ze swoim mężem, za co POwinni siedzieć!
Anonim2021.07.12 2:31
POwinni wisiec....
cam2021.07.12 5:05
o Tak Aluś, oficjalne uczestnictwo w religijnych uroczystościach dostojnika ukaranego przez epidiaskop za tuszowanie pedofilii nie profanuje tej scoorwiałej do szpiku kości "religii".
katolik2021.07.11 20:15
Przed masonsko- nazistowskim mordem Polaków przez SSPIS, PO, posłów i Episkopat może uratować nas tylko modlitwa. Módlmy się i zalewajmy Kościoły i księży masowym przystępowaniem do spowiedzi, jako nawrócenie i zadosćuczynienie za zdradę Episkopatu, który nie ma żadnej podstawy, aby wykonywać rozkaz SSPIS nazisto- masonów, a jednak to zrobił. Episkopat przeczy sam sobie, okazał się zdrajcą wiernych i Księży, skazując ich na choroby i śmierc chemią genetyczną.
olo2021.07.11 20:15
ZYDKI OPANOWALI TA STRONE JAK SODOME I GOMORE.
Foster2021.07.11 20:03
Kary nałożone przez papieża Franciszka nie obowiązują w Polsce ? Biskup został oficjalnie powitany przez Tadeusza Rydzyka na uroczystościach związanych z pielgrzymką Radia Maryja na Jasną Górę. Stolica Apostolska zakazała Stefanowi Regmuntowi m.in. uczestniczenia w celebracjach w diecezji zielonogórskiej oraz udziału w gremiach Konferencji Episkopatu Polski.
Józef2021.07.11 20:00
Ciekawe jak biszkopty wytłumaczą pedofilię i jej ukrywanie w kościele.
ala2021.07.11 20:19
Nagonka na KK w Polsce trwa a nawet przybiera na sile. Co jeszcze można zrobić, aby KK zabić? Czego sobie życzy lewica POlska?
cynik2021.07.11 20:49
Chyba się nie da więcej zrobić dla zabicia KK niż zrobili polscy hierarchowie i rządzący populiści. Ci głupi ludzie nie wyciągnęli żadnych wniosków ze śmierci kościołów w Hiszpanii czy Irlandii.
Taka prawda2021.07.12 2:40
Pozbyć sie co do joty żydostwa z Europy i chrześcijan muzułmanów i dopiero zapanuje spokój !
cam2021.07.12 5:07
Jak wszystkich to wszystkich, zwłaszcza nie wyłączając katoli. Wtedy na całej planecie zapanuje spokój.
cynik2021.07.12 5:49
Tylko co to będzie miało wspólnego z chrześcijaństwem? Nasza religia przekonywała świadectwem i miłością a nie siłą. Gdy uwierzyła, że siłą można wprowadzać religię zaczęła przegrywać walkę o dusze.
Józef2021.07.12 6:13
I wtedy zniknie pedofilia w kościele. bo wyjadą żydzi i muzułmanie. Czy Jankowski był muzułmaninem?
Józef2021.07.12 6:15
Nikt tak nie zabija kościoła jak jego biszkopty, choćby Depo czy Jedraszewski. No ale zawsze winni dziennikarze i cykliści.
Dep2021.07.11 19:53
A jak tam pedofilyja???
rabbi inoCenty stinkfurtz2021.07.11 19:44
... nasz (nie)rzad ... nasz kneset .... nasz sanhedryn ... jeno Matka im ostala ... szalom
Kubiak2021.07.11 19:36
Abp Depo zlustrowany czy też dowiemy sie, że TW?
smutne2021.07.11 19:34
To naprawdę smutne obserwować ten zlot w Częstochowie odpowiedzialnych za upadek polskiego Kościoła i to jak próbują zaklinać zmieniającą się rzeczywistość.
Kubiak2021.07.11 19:38
Pieniądze i dobrobyt zniszczyły Kościół Polski.
smutne2021.07.11 19:45
Tak. Zgubiła ich pycha....
Foster2021.07.11 19:26
Wy tu klakierami się zajmujecie, a Anglia wygrywa z Włochami.
Hue2021.07.11 19:20
Na paradzie lgbt mniej kolorowych ubiorow niż na tej imprezie.
Ot perfidia2021.07.11 19:58
Ja, ja u was na paradzie to nawet staniki i druszlaki na pustych lbach nosza az zal patrzyc na ochyde .
Hania2021.07.12 4:02
Biskup? W staniku ?Zgroza !
pytajnik2021.07.11 19:11
A czy nie za mało odpowiedzialnego informowania wiernych o realizacji swego własnego nauczania: „Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )?
Anonim2021.07.11 18:57
"Nie widziałem, nie wiem, nie pamiętam nie orientuje się, wiedzy nie miałem, byłem poza tym"- Kardynał Dziwisz
Anonim2021.07.11 19:07
a, znałes niejakiego jotpe2 ? nie przypomina sobie.Dziwisz
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.07.11 18:48
To przekleństwo naszego narodu gdy kościół i władza wchodzą w układy i wzajemnie się wspierają i kryją swoje k u r e s t w a! A rachunek za poparcie ta parchata dziwka szatana -rydzyk wystawi PiSdowatym już w niedługim czasie !
Anonim2021.07.11 18:43
no depo korzystajta korzystajta,coraz was mniej taakich wyszczekanych ,po obróbce agenturalnej i ch..wie jakiej ,coraz bliżej wasz time over + chyba was już nikt nie lubi
ala2021.07.11 20:23
Walka z Kościołem - chodzi o to, aby podważyć autorytet Kościoła i wszystkiego, co jest oparte na wartościach chrześcijańskich. Ma za zadanie zniszczyć zaufanie społeczeństwa do instytucji kościelnych.
cynik2021.07.11 20:47
Autorytet kościoła niszczą polscy hierarchowie, którzy z Kościoła zrobili klienta rządzących populistów, którzy stracili kontakt z wiernymi, którzy nie rozumieją, że nowe czasy wymagają nowej ewangelizacji ale do końca będą się bronić przed przyznaniem się do błędów czy zwykłych przestępstw. To, że Polska jest najszybciej laicyzującym się krajem Europy nie jest zasługą mitycznych lewaków czy LGBT-cośtam z Zachodu, tylko nas samych.
Kruk2021.07.12 2:42
Bo lewactwo żydopedofilskie widzi konkurencję i siłę w nich której nie może sprostać , jeśli media mówią tak to na prawdę znaczy nie zawsze tak było nie dajcie się zmanipulować trollom lewactwa .
cynik2021.07.12 5:52
Jak ktoś wszędzie dookoła widzi "lewactwo żydopedofilskie" to powinien się zastanowić czy sam ma coś wspólnego z chrześcijaństwem.
Po 11 ...2021.07.11 18:41
Abp Depo z Jasnej Góry: "Zbyt dużo jest dzisiaj reformatorów i oczyszczaczy prawdy i wiary Kościoła. Chciałbym powiedzieć kilka słów w temacie reformy kościoła i kwestii prawdy i wiary w KK." :)
Foster2021.07.11 18:39
Po co oni tak się śmiesznie przebierają ?. Tyle złota na nich, a później się okazuje, że oni są biedni jak mysz kościelna. Nie wystarczyłaby biala koszula i koloratka ?
Paszol2021.07.11 19:53
A ty po co tu klepiesz ozorem ?nie wystarczy juz onet niemiecki ?