28. latka przyjęła drugą dawkę szczepionki. Wkrótce potem osierociła syna  - zdjęcie
05.03.21, 11:51Fot. via: Pixabay

28. latka przyjęła drugą dawkę szczepionki. Wkrótce potem osierociła syna

23

Sara Stickles, 28-letnia specjalistka żywieniowa pracująca w SwedishAmerican Hospital (SAH) w Rockford w stanie Illinois, zmarła wkrótce po przyjęciu drugiego zastrzyku szczepionki na COVID-19 firmy Pfizer. Osierociła syna. Jej siostra bliźniaczka Kara twierdzi, że pierwsze negatywne symptomy pojawiły się już po pierwszej dozie zastrzyku: bóle głowy, nudności, czerwone plamki na skórze na całym ciele.

Stickles przyjęła 2 lutego drugą dawkę zastrzyku na COVID-19. Pięć dni potem przewieziono ją do szpitala z tętniakiem mózgu, by następnie drogą powietrzną przetransportować ją do Szpitala Uniwersytetu Wisconsin w Madison. 10 lutego jej siostra podała wiadomość, że Sara nie wykazuje aktywności mózgu. Diagnoza jej śmierci mówiła o „niewydolności tętniczo-żylnej”.

Siostra Sary Stickles jest jednak przekonana, że powodem śmierci był zastrzyk, gdyż jej siostra nie wykazywała wcześniej żadnych symptomów choroby. W jej przekonaniu lekarze nie będą chcieli przyznać, że prawdziwym powodem była szczepionka na COVID-19, ale przyczynę jej zgonu przypisują innym czynnikom. Sara zdecydowała się przyjąć szczepionkę, ponieważ pracowała w szpitalu i uważała, że to konieczne.

Emily Tropp, rzeczniczka SAH, powiedziała portalowi „Life Site News”, że szczepionki nie były obowiązkowe, a współpracownicy szpitala byli zachęcani do poznania szczepionki i podjęcia „świadomej decyzji” o jej przyjęciu. Tropp nie opowiedziała jednak na pytanie, czy pracownicy byli informowani o eksperymentalnej naturze szczepionki i jaki procent pracowników ją przyjął. Jedynie obiecała uzyskać te informacje i udzielić odpowiedzi potem.

Patrick Delaney z „Life Site News” stwierdza, że strona internetowa SAH nie wspomina o tym, że szczepionka jest eksperymentalna ani nie mówi o tym, kto może odnieść korzyść z jej przyjęcia, a dla kogo może to być niekorzystne. Autor dodaje, że w przypadku zarażenia koronowirusem i mając 28 lat Stickles miała szanse przeżycia większe niż 99,98 procent przy zastosowaniu wczesnego leczenia.

Autor zwraca uwagę na poważne zaniepokojenie ekspertów, którzy wskazują na możliwe skutki uboczne takiej eksperymentalnej szczepionki: reakcję alergiczną, możliwość zgonu, ryzyko niepłodności u kobiet, zwiększoną podatność na wirusa oraz możliwe długoterminowe skutki spowodowane brakiem właściwych testów. Amerykańska Agencja Żywności i Leków wśród skutków ubocznych eksperymentalnych szczepionek na COVID-19 wymienia: udar, zapalenie mózgu, chorobę autoimmunologiczną, wady okołoporodowe, chorobę Kawasakiego oraz śmierć.

Delaney przytacza też dane mówiące o tym, że przymusowe szczepienia w Izraelu eksperymentalną szczepionką Pfizera zabiły „około 40 razy więcej ludzi (starszych)”, niż zostałoby zabitych i „260 razy” więcej osób poniżej 65 roku życia, niż zdarzyłoby się to w przypadku wirusa COVID-19 w tym samym czasie.

 

jjf/LifeSiteNews.com

 

Komentarze (23):

Bianka2021.03.6 5:58
Nawet jeśli ta zmarła osoba była chora, to z pewnością szczepionka skróciła jej życie. Boję się o moją mamę, która się upiera, by wziąć szczepionkę. Nie mam na nią wpływu. Jest byłą pielęgniarką i bardziej wierzy w działanie leku, zastrzyku, szczepienia niż ja. Cóż. Zobaczymy. Tak, czy inaczej, myślę, że to szczepienie przyspieszy mojej mamy odejście z tego świata. Skoro sam producent nie wie dokładnie co wyprodukował i o jakim działaniu, to skąd mają wiedzieć medycy, którzy ten specyfik wstrzykują pacjentom, a tym bardziej zwykli ludzie jak ja, którzy mają niewiele wspólnego z medyczną wiedzą analityczną. Współczuję straty tej pani, młody wiek i dzieciątko zostało...smutne bardzo...
Palindrom2021.03.5 23:01
No, no, to już wiemy, co wywołuje tętniaki mózgu – szczepionka na covid. Tylko skąd w takim razie brały się przed covidem?
Bianka2021.03.6 6:11
A nie zastanawia Cię fakt, że zgon nastąpił krótko po przyjęciu szczepionki? Nawet jeśli ta pani była chora, i miała tętniaka o tym nie wiedząc, to szczepienie, czyli wstrzyknięty patogen jak to mówią eksperci zrobił "dobrą" robotę...Chyba wszyscy wiedzą od początku obecności u nas chińskiego wirusa, że atakuje słabsze organy ciała, a jeśli ktoś ma już jakąś chorobę całego organizmu to wirus mniej się natrudzi, by człowieka załatwić...proste...
Agnieszka2021.03.8 18:22
Czytalam orginalny artykul, tam takze jest wspomniene ze zaraz po przyjeciu pierwszej dawki pojawily sie u niej reakcje takie jak wysypka na calym ciele oraz czeste bole glowy ktorych nigdy wczesniej nie odczuwala. Takze na stronie CDC (centrum do zapobiegania i kontroli chorob zakaznych) napisane jest ze w razie wystapienia nieporzadanych reakcji zalecane jest nieprzejmowanie drugiej dawki.
gumowa kaczka2021.03.5 21:17
proszę również o informacje ile osób osierociły dzisiejsze ofiary Covida
Waarnemer2021.03.5 19:49
Niestety takich historii jest dużo więcej: https://t.me/s/covidvaccinevictims
T2021.03.5 18:07
Szczepionka oparta o zbrodnię aborcji będzie zabijać. Niesie w sobie przekleństwo.
Zocha2021.03.5 16:15
Dziwi , a nawet poraża fakt, że szczepienie jest automatyczne, bez wywiadu lekarskiego! Skutek: zgon spowodowany chorobami współistniejącymi! Jeszcze nie tak dawno musieliśmy w różnych miejscach wypełniać ankiety i mierzyć temperaturę......
fcuk piss2021.03.5 15:16
troche nie rozumiem po co fronda straszy swoich czytelnikow przeciez jak staruchy wymra nikt tego szmatlawca nie bedzie czytal chyba ze dla hejtowania
viper2021.03.5 14:32
ciekawe że Gatesa i innych masonów Covid nie rusza
PRAWDA2021.03.5 12:51
Była już Chora ,moze brała --Antykoncepcje i pomogło iść do Allacha ==
toWarzysz piwo ??? w radiu Erewan2021.03.5 12:31
... obywatele ... slowa naszej kochanej PISenki z mlodosci sie POzmienialy ... a uczynila to gwaltem mafia peso-zydo-komuny ... a kastrowany tynczy i jej slynny przedstwiciel ... byll geyy ... "zaDuzo nas ... zaDuzo nas ... do jedzenia chleba ... jeszcze ino ciebie ... jeszcze ino ciebie ..... nam tu nie POtrzeba " .... szalom malejkom
Torchwood2021.03.5 12:26
"Pięć dni ptem przewieziono ją do szpitala z tętniakiem mózgu" - czyli zmarła, bo miała tętniaka mózgu, nie dlatego, że dostała szczepionkę.
Ich bin keine Versuchskaninshen2021.03.5 12:59
Wiele osób, których zgon nastąpił do kilku dni po transfekcji preparatem BioNtechu zmarło z powodu krwotoków. Przyczyna leży w produkowanym białku S, które niszczy waskulaturę i powoduje trombocytopenię (miała czerwone plamy na całym ciele, co na nią wskazuje). To był już drugi zastrzyk. Po pierwszym jej ciao zaczęło już produkować białko-Frankensteina S, które siało spustoszenia w ciele.
"Ich bin keine Versuchskaninshen"2021.03.5 13:07
Aber natürlich bist du Scheissejude!
katolik2021.03.5 13:20
nie sil się na myślenie, nie masz talentu w tym kierunku, jeśli tak bardzo ci zależy na zdrajcach i mordpowaniu pseudoszczepionką zapisz się do kappoPIS
Anonim2021.03.5 11:58
Bóg nas doświadcza bo Bóg nas kocha. Tego chłopca umiłował szczególnie. Alleluja, chwalmy Pana!
Anonim2021.03.5 11:57
Brata mojego ojca tez zaszczepili i tydzień później już nie żył, samochód go przejechał.
katolik2021.03.5 12:25
mozna powiedzieć, że pseudoszczepionka się zmarnowała, a z drugiej strony, że zadziałała skutecznie- śmierc nastąpiła, nieważne jaką drogą. Ważne, że jako przyczynę śmierci zawsze wpisuja covida
matis892021.03.5 11:57
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.5 12:58
abyś gnój po różnych forach rozrzucał. Pewnie miałeś ubecką emeryturę, a PIS ci odebrał. Super! - - - - Zaśmierdzą ci te gówna, jakie ci skośnookie brudasy płacą!
katolik2021.03.5 11:56
Jak tę organizację Billa Gatessa, Sorossa i rządzacych zdrajców Narodu, masonów można by nazwac... FUNDACJĄ SMIERCI
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.5 13:08
abyś gnój po różnych forach rozrzucał. Pewnie miałeś ubecką emeryturę, a PIS ci odebrał. Super! - - - - Zaśmierdzą ci te gówna, jakie ci skośnookie brudasy płacą!