23.03.20, 19:36Fot. via. Facebook - ZPP

ZPP: setki tysięcy Polaków może stracić pracę

Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Cezary Kaźmierczak, za pośrednikiem Facebooka skierował apel do rządu w związku z wywołanym przez epidemię koronawirusa kryzysem. Apeluje, aby rząd w najbliższych dniach poinformował na jaką konkretnie pomoc mogą liczyć przedsiębiorcy.

Jak mówi, wielu pracodawców rozważa w najbliższym czasie możliwość zwalniania pracowników, ponieważ nie wiedzą na jaką pomoc mogą liczyć, a ich obroty radykalnie spadły. Prezes przekonuje, że brak jasnej informacji ze strony rządu może oznaczać stratę pracy przez setki tysięcy Polaków.  

kak/ Facebook

Komentarze

luk dół2020.03.26 15:42
za reklamę brita winna beknąć bo bezczelnie dobija kawiarnie s...synstwo ta ich reklama
Palindrom2020.03.24 8:15
Jak zwalniają to znak, że będą zatrudniać. Tam, gdzie praca była pożyteczna, nie da się ot, tak, skasować miejsc pracy. Zwykłe miejsca pracy nie są sezonowe. Nie umarła połowa ludzkości, żeby nagle zbędną okazała się połowa ludzkiej pracy.
Ava2020.03.24 11:32
My name is Ava and I am engaged in posting articles on Internet resources. I would be very grateful if we could cooperate. I prepared a questionnaire that will help us clarify all the data of cooperation. The questionnaire is located at this link https://bit.ly/2IEXJH8 Filling out the form takes no more than 3 minutes and will greatly increase the speed of the start of our cooperation! Thank you in advance for the answers and I hope for fruitful and mutually beneficial cooperation! Sincerely, Ava
MaxFeind obcy element w tym kraju2020.03.24 6:03
SLUCHAJ ICEK WASZ ZYDOKOMUNISTYCZNY RZAD NACZELNEGO OSZUSTA NI MIAL PININDZY BO KTOS MU ZAKOPAL 300 MILIARDOW ZLOTYCH.SZUKAL W ZAKOPANYM ALE NIE ZNALAZL.
MaxFiend2020.03.24 8:21
Słuchaj bidusiu.Obecny zarząd państwa znalazł te pieniądze leżące wprost w kasie państwa i uruchomił program 500+. No bo skąd niby PiS miał na to środki? Może przyniósł własne partyjne i dołożył? :-D :-D :-D
MaxFiend2020.03.23 22:46
Chcą jasne informacje? Proszę: kasy nie ma i nie będzie!!! :-D
Co tam Skype, kamerki ... Ersatz!2020.03.23 21:28
Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna. Może to być Dworzec Centralny, albo klopy pod Rondem Dmowskiego a także WC w Marriocie, Novotel. Na "numer" umawiam się tylko poprzez email: [email protected] Adresować na "Lesiu" i muzykę dodam. W kakałko nie biorę bo mam hemoroidy. Dyskrecja zapewniona.
Randki kamerki pokazy skype!2020.03.23 21:21
Cześć kotku, szukasz seksu, przelotnej znajomości lub związku? Nie czekaj tylko dołącz do nas na ->> http://www.xlove.com.pl <<- Tysiące samotnych kobiet czeka aż wreszcie ktoś zrobi krok w ich kierunku! Specjalny lokalizator pomoże Ci znaleźć Twoją kobietę w zasięgu co do 10km Nie daj im czekać tylko dołącz już dziś!
Ja mam lekarstwo na "korone"!2020.03.23 21:08
Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna. Może to być Dworzec Centralny, albo klopy pod Rondem Dmowskiego a także WC w Marriocie, Novotel. Na "numer" umawiam się tylko poprzez email: [email protected] Adresować na "Lesiu" i muzykę dodam. W kakałko nie biorę bo mam hemoroidy. Dyskrecja zapewniona.
Michał Jan2020.03.23 20:56
Na razie rząd nie dał jasnych informacji przedstawicielom opozycji sejmowej, zaproszonym na naradę.
KOCHAM WAS PRZYGLUPY INACZEJ2020.03.24 5:56
ta opozycja niby polska finansowana przez niemcy rosje i zyda sorosza to ciemna masa
Moja rada Jude, nie kupuj zielonych bananów! 2020.03.23 20:04
NIE BADZ OBOJETNY, Żydzie wyklęty ...aaa_ ... ty Klapafuckyousz pisze: - "A teraz … głośno pierdzę, aby zagłuszyć kaszlnięcie." - I kto takich wpuścil do chrześcijańskiej Europy i Polski?! Klapafuckyousz sobie marzy: - "Ja już się zapisałem na naukę mandaryńskiego." - Ty Jasiu, a ile ty masz lat zgedzie? Osiem dych ci stuka! Przyznaj się, że boisz się iść spać bo możesz się nie obudzić.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.03.23 19:54
Rząd pomoże polskim przedsiębiorcą bardziej niż jakikolwiek inny rząd na świecie. Jest już plan. Plan jakiego nikt nie ma! Będzie to ukoronowanie Jezusa na Patrona polskich firm. Jest tylko mały problem formalny, bo UE ma wątpliwości, czy to jest dozwolona pomoc niebieska, ale na szczęście Dominik Tarczyński już złożył akt urodzenia, dowodzący, że Jezus jest Polakiem, więc nie powinno być problemu. AVE rząd PiS, najlepszy rząd na świecie!
Tfu2020.03.24 0:37
Rząd wywoła mega inflację i ściągnie kasę z podatków.Bieda idzie. 500 plus będzie, ale kupicie za to conajwyżej litr wódki.
Katolicka Kretynizacja Polski 2020.03.23 19:50
PiS to stan klęski żywiołowej. Wszystkie inne klęski są pochodne tej głównej. Z tą małą uwagą, że koronawirusa zesłał nam sam Bóg i tutaj odpowiedzialności należy szukać też w hostiach i kropielnicach kościelnych a także w postawie reprezentantów Boga, episkopatu. Natomiast pisowską klęskę nasłał nam suweren też pośrednio z Bogiem związany. Nie ma wyjścia z tej sytuacji bo tak Bóg jak i Naczelnik są wszechmocnymi. Z tym tylko, że Bóg jest nieskończoną mądrością a Naczelnik nieskończoną głupotą. Tutaj powracamy do uniwersalnej równowagi. Bo w PiSie doskonale wiedzą jakie będą mieli "poparcie" na jesieni po wygaśnięciu wirusa i przy upadłej gospodarce oraz pustym budżecie ,Bóg im wtedy na pewno nie pomoże!
TEOFIL WAGONOFIL 2020.03.24 7:16
nasz racje - co za czasy - dożyłem 82 lat i w życiu czegoś takiego nie miałem - ani się wybrać na wódkę ani na qrwy.O TEMPORA , O MORES ! a wszystkiemu winne pis .