Zmarły kolejne dwie osoby po przyjęciu szczepionki  - zdjęcie
05.02.21, 16:48Fot. via: Pixabay

Zmarły kolejne dwie osoby po przyjęciu szczepionki

39

Z najnowszego raportu dot. niepożądanych odczynów poszczepiennych dowiadujemy się, że niedługo po przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19 zmarło dwóch mężczyzn z woj. śląskiego.

Pierwszy ze zmarłych mężczyzn przyjął szczepionkę przeciw COVID-19 w Siemianowicach Śląskich. Zmarł 1 lutego. Przed śmiercią miał silne bóle kostno-mięśniowe i był osłabiony. Nie był jednak hospitalizowany. W ocenie lekarzy śmierć nastąpiła „najprawdopodobniej z przyczyn sercowych”. Rodzina nie zgodziła się na sekcję zwłok.

Drugi z mężczyzn został zaszczepiony w powiecie lublinieckim i zmarł dzień po szczepieniu. Przyczyną śmierci było pęknięcie tętniaka aorty wstępującej.

kak/PAP, DoRzeczy.pl

Komentarze (39):

zdzislaw2021.02.23 13:59
co mam robic kiedy po operacji łagodnego przerostu gruczolu krokowego prosttay zostałem impotentem zanika mi penis?
czekista2021.02.8 7:56
Po cholere sie szczepic. W USA lekarz mowi, ze po szczepieniu nadal konieczne jest noszenie maseczki. Czy ludzie to idioci? sadze, ze tak.
A co będzie jak się zaszczepisz?2021.02.5 21:35
Podpiszesz cyrograf z diabłem, jak Twardowski. Diabeł się nazywa Bill Gates, Soros oraz ten heretyk z Watykanu. Będzisz miał wszczepionego "czipa", który to powie Gatesowi, Sorosowi i temu heretykowi w Watykanie wszystko o tobie. "Czip" zmusi cię do NIE noszenia pieniędzy wystarczy, że spojrzysz na kaszanke a Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu wyśle sygnał i będziesz wiedział czy cię stać na kupno, czy nie. A wszystko to dzięki 5G. Kobiety stracą płodność, podobnie faceci, ale niezupełnie, bo Gates, Soros i ten heretyk z Watykanu mają specjalną wajchę za pomocą której podniecą kobietę a facetowi "stanie". Ale tylko na jedno dziecko; z uszami jak radary radzieckie by wyłapywać sygnały od diabła Gatesa, Sorosa i tego heretyka z Watykanu oraz z platfusem abyś nie mógł uciec. Czyli ZASZCZEP SIĘ!
BĄDŹ FRAJEREM i NIE SZCZEP się2021.02.5 21:34
jak masz: cukrzyce, chroniczne podwyższone ciśnienie, coś z sercem, masz-miałeś raka, astmę, masz-miałeś gruźlice, jesteś od zawsze palaczem, chroniczny kaszel, kłopoty z płucami, masz ponad 65 lat - MASZ 70-90% SZANSY ZGONU. Masz nieco wyższe szanse przeżycia jak jesteś po 50-tce. Nawet jak przeżyjesz to NIE NA DŁUGO!
Radziszewski-Walter-matis chuj nie "katolik"2021.02.5 21:33
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "Gorzowa", pierrdolą o USA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
matis892021.02.5 19:46
Polecam serial Utopia z wątkiem o trujących szczepionkach. Serial oczywiście zablokowano i zakazano dalszej emisji bo już w planach była plandemia.
gumowa kaczka2021.02.5 19:53
a nasz "Znachor' nadal do obejrzenia
matis892021.02.5 19:59
Utopia jest o produkcji trujących szczepionek i szczepionkowym przekręcie. To jeden z wątków serialu.
gumowa kaczka2021.02.5 20:30
dziś umarło na ten chiński syf kilkaset osób w kraju ,po co straszyć i spowalniać szczepienia.Dość siedzenia w domach ,masz inny pomysł na koniec epidemii ,czy jedyne wyjście to zgony starszych osób?
Anonim2021.02.5 20:51
gut mówił że to nic nie zmieni, tyle że ty młody nie trafisz do szpitala i tyle w temacie
polacy decyzja rzadu skazani na smierc2021.02.5 20:56
na marginesie, starsze roczniki Izrael ma wyszczepione. reszta sie nie liczy- ocen sam Sinusoida wydaje sie zyc swoim zyciem. . Nie umiesz sie pogodzic że umrą wszyscy ktorym to pisane. Ja juz nie zyje iluzja. Jedyna nadzieja to zadbanie o odpornosc i dostep to lekarzy niszego szczebla, A to w Polsce wrecz zakazane
Anonim2021.02.6 12:58
Zdaniem niektóych wirus jest niegroźny. Umiera się na szczepionkę. Z płatnymi trollami chcesz dyskutować na jako takim poziomie? Do nich trafia tylko: "wypad torlu"
Docent2021.02.5 18:43
Preparat, nazywany „szczepionką”, jest produktem inżynierii genetycznej, w postaci konstruktu jakim jest zrekombinowany RNA. Jego zadaniem jest nie tylko pobudzenie naszego układu immunologicznego do wytworzenia przeciwciał na białko S koronawirusa, lecz również replikowanie się w naszym organizmie. Tak więc, obcy element genetyczny, super wirus, jakim jest konstrukt mRNA, będzie angażował aparat translacyjny naszego organizmu w celu wyprodukowania białka S, a także aparat replikacyjny, w celu namnożeniu aktywnych, wirusowych cząstek mRNA. W ten sposób autorzy tej „nowoczesnej technologii” poszli o krok dalej niż dotychczasowi producenci GMO. Przypomnijmy, że do otrzymywania GMO wykorzystuje się konstrukt DNA z obcym genem, który wprowadza się do komórek roślin lub zwierząt. Od tego momentu konstrukt ten żyje własnym życiem, na co eksperymentator nie ma już wpływu. Konstrukt ten jednak nie namnaża się w cytoplazmie, ani też nie podlega translacji. Konstrukt ten jedynie włącza się w dowolnych miejscach w genom gospodarza, w dowolnej liczbie kopii. Skutkuje to zmianą ekspresji genów oraz ich mutacjami. Ponadto, w odpowiedzi na stres, jakim jest ten obcy konstrukt DNA, w genomie biorcy uruchamiane zostają transpozony, które również mogą zmieniać ekspresję genów i działać mutagennie. Również konstrukt mRNA ze „szczepionki” może zostać włączony do genomu, w tym przypadku ludzkiego i wywołać podobne efekty jakie występują u GMO. W odniesieniu do „szczepionki” na koronawirusa wprowadzone cząstki mRNA będą dodatkowo podlegać replikacji i translacji. Tak więc w „szczepionce” otrzymamy inwazyjną cząstkę, podobną do złośliwego wirusa lub złośliwych komórek nowotworowych, rzekomo dla naszego dobra. Osoby, które wahają się jeszcze przed przyjęciem tej genetycznej „szczepionki” niech uświadomią sobie, że po jej przyjęciu wprowadzą do swojego organizmu pasożytniczą cząsteczkę mRNA, podobną do wiroidów wykrytych do tej pory jedynie u roślin. Wiroidy roślinne nazywane są pasożytami transkrypcji, ponieważ przejmują one aparat transkrypcyjny swojego gospodarza, doprowadzając go do choroby lub śmierci.
katolik2021.02.5 18:45
100%
Tom2021.02.5 19:45
Stek bzdur. Tego nawet się nie da skomentować...
gumowa kaczka2021.02.5 19:55
a czego się spodziewałeś ,nie pojawiają się tu wyłącznie nobliści
Waarnemer2021.02.6 17:13
Aha, tyle że ten "stek bzdur" to cytat z wypowiedzi Prof. zw. dr hab. Romana Zielińskiego, który jest profesorem biologii o specjalności genetyka z prawie 40-letnim doświadczeniem w pracy naukowej i dydaktycznej. Powodzenia z takim podejściem i... udanego szczepienia.
jan kowalski2021.02.5 19:54
szło się spodziewać ,nie ma to jak iść do szeptuchy lub znachora ,one wszystko leczo
Anonim2021.02.5 18:27
Polska przez zamordyzm lockdownowy była na koniec roku nr 1 w nadmiarowych zgonach dodatkowych a teraz ciekawostka. grupy zagrożenia czyli 65 plus to w Polsce 18,1% populacji ogólnej, Hiszpania 19,65% Włochy 23%. Wszędzie średnia wieku zmarłych na covid to okolice 80 lat, w Szwajcarii powyżej średniej krajowej, a w Sztokholmie jak podawała prasa nawet 86 lat. Do ludzi nadal niedociera co wyrabia PiS https://www.statista.com/statistics/270473/age-distribution-in-italy/
Anonim2021.02.5 18:31
w Sztokholmie liczne i stare jak świat dziadki stanowią 0,88 śmierci na 1000 mieszkańców. W Polsce znacznie młodsi i mniej liczni emeryci stanowią 2.15 zgonów/1000. Najbardziej przekichane ma podkarpacie, Warszawa lekko poniżej średniej krajowej
katolik2021.02.5 18:34
zdrajcy czują się pewnie, zostali wybrani, traktują Polaków jak bydło w boksach i mysla, ze jak nikt oprócz błyskawic nie wychodzi na ulice, to mogą robic co chcą. Ludzie nie wychodza tylko dlatego, ze mają jeszcze jakaś przyzwoitosć, natomiast, mają tez rozum i wiedza, że ich życie jest specjalnie niszczone, ale do pewnego momentu
Anonim2021.02.5 18:40
Ze słyszenia co znałem , nie licząc lekarza, nikt nie umarł na covid bez przyczyny. Nawet dość młody chłopak. Lokalne media kłamały że był zdrowy a ktoś z rodziny chodził z nim kiedyś do szkoły.
dr urolog2021.02.5 18:22
To nie są szczepionki , to produkty terapii genowej. W Polsce i w innych krajach rutynowo do śmierci covidowych zalicza się zgony z różnych przyczyn, bo takie praktyki są sowicie opłacane przez sponsorów tej pandemii. Nasilenie śmiertelności pod koniec roku było spowodowane w dużej mierze wielkimi zaniedbaniami w opiece medycznej – nie ratowano chorych z zawałami, udarami, chorobami nowotworowymi i innymi. Lekarze nie przyjmowali pacjentów i nie prowadzono badań diagnostycznych. Były okresy, gdy brakowało ratujących życie leków.
katolik2021.02.5 18:25
100%
Pola2021.02.5 18:38
Szczepionki mają ustalony sposób wytwarzania i sposób prowadzenia badań, sięgający kilku lub kilkunastu lat . (…) Tym razem mamy do czynienia z preparatem terapii genowej. Wiele eksperymentalnych prób terapii genowej np. w nowotworach złośliwych i szeregu innych ostrych zmianach chorobowych, zawiodło i wycofano się tych prób.
Vikary2021.02.5 18:21
Pandemia covida przypomina pandemię grypy H1N1 przede wszystkim w aspekcie wszechobecnej, histerycznej, nieustającej propagandy straszenia. Innym podobieństwem jest niezwykle ofensywna propaganda masowych szczepień, jako panaceum na obie pandemie. Tegoroczna presja ze strony MZ na szczepienia jest szczególnie arogancka, tym bardziej, że MZ ignoruje, a nawet blokuje, istniejące skuteczne metody leczenia covida, stosowane przez tysiące lekarzy na świecie i w Polsce, które włączają użycie tanich leków takich jak antywirusowa amantadyna, czy hydrochlorochina z azytromycyną, cynkiem i witaminą D.
katolik2021.02.5 18:25
100%
katolik2021.02.5 17:26
No cóż, chcieli czy nie chcieli umrzeć, myśleli, czy nie myśleli... nie chcieli i nie mysleli, bo zawierzyli zdrajcom Narodu i słowom Nowy Porządek. Ich wybór, a komu zawierzyliście...
Anonim2021.02.5 17:59
Co do zdrady racja ale ze szczepionkami nie przesadzałbym. Z drugiej strony wychodzi na twoje skoro z ludzi robi się kompletnych kretynów w całej rozciągłości. Nie tylko że jak zamkną się w bunkrach i umrą z głodu to wyjdzie im to na zdrowie, ale też chodzi o natręctwo proszczepienne. Zachęca się ozdrowieńców nie wiadomo po jaką cholerę to raz. Dwa oni gorzej znoszą to niż nowicjusze co zbadano w Polsce. Trzy, jak ozdrowieniec (po objawach) ma się szczepić mikrowirusem którego przeszedł bo niby nie jest odporny, to znaczy że ta hucpa jest większa niż nam się wydaje. Złodzieje, mordercy, idioci
katolik2021.02.5 18:15
Masz racje. Sprawa wyglada tak, jak zapewne wiesz, ze to szczepionka genetyczna i nie jest obojętna, po jakims czasie będzie powodować zmiany w genach człowieka, będą powstawać choroby. Jest infekcja o charakterze wirusa grypy, kazdy moze ja przejsć inaczej. Natomiast szczepionka ani na grype ani na koronawirusa nie jest potrzebna, mało jest nieskuteczna. Tylko ludziom się wydaje , ze przed czymś uchroni, może być zupełnie odwrotnie. Ani grypa ani koronawirus to jeszcze, a przynajmniej nie wyrok śmierci na dzień dobry. Jest wiele żyjątek wokół i nie sa śmiertelnym zagrożeniem. Fakt, ze ten jest z labolatorium, tym bardziej właśnie ludzie muszą stawic opór Nowemu porzadkowi, jak utworzą masonski rząd światowy, to beą pokazywać na co ich stać. Wtedy jako SUWERENI musimy stawić opór i nieposłuszne sługi Narodu strącić z piedestału szatana. Ludzie nie uzmysławiają sobie niebezpieczenstwa, nie mają pojęcia, co ogłosił i jaki realizuje plan mason nazista żyd , mówiąc Nowy porządek.
Lao2021.02.5 17:26
Tak sie chlop z bolu po szczepieniu napiął,ze aorta strzelila.
zaczęło się2021.02.5 17:19
Dziś w tv mówili że zaczęły się eksperymenty łączenia szczepień różnych firm. Polsce nie grozi bo tu nawet nie potrafią obsłużyć 15% ludzi czyli grup zagrożenia jedną marką.
matis89 chuj nie "katolik"!2021.02.5 17:13
Skąd dzisiaj ty k u rwo kremlowska nadajesz? Z "łodzi"? A może z "wrocławia"? A może z "ustronia morskiego"?
+++2021.02.5 17:54
Idź precz, szatanie.
matis892021.02.5 17:11
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Niewidoczny motor plandemii2021.02.5 17:08
https://www.salon24.pl/u/wawel24/1110160,niewidoczny-motor-plandemii
matis89 chuj nie "katolik"!2021.02.5 17:13
Skąd dzisiaj ty k u rwo kremlowska nadajesz? Z "łodzi"? A może z "wrocławia"? A może z "ustronia morskiego"?
Anonim2021.02.5 17:01
A dziś na covid zmarło w Polsce 368...
W USA jest zaszczepionych2021.02.5 16:58
około 35 milionów i jak do tej pory zmarła jedna osoba, lekarz (śledztwo w toku). Pytanie jest, czy to, co dostają w Polsce jest szczepionką, czy być może Viagra?