Zbrodnie w polskich szpitalach - zobaczcie skany dokumentów! - zdjęcie
17.10.20, 15:10Fot. via: Pixabay

Zbrodnie w polskich szpitalach - zobaczcie skany dokumentów!

19

Jakie w polskich szpitalach istnieją procedury dot. dzieci, które pomimo próby przeprowadzenia aborcji, urodziły się żywe? Fundacja Życie i Rodzina zapytała o to same szpitale. Odpowiedzi, jakie nadesłano, po prostu przerażają. Załączamy informację, jaką do naszej redakcji przesłała Fundacja, wraz ze skanami pozyskanych ze szpitali dokumentów.

Fundacja Życie i Rodzina: Zbrodnie w polskich szpitalach - zobaczcie skany dokumentów!

Ujawniamy fragmenty pism, które Fundacja Życie i Rodzina otrzymała od  szpitali w sprawie procedur dotyczących zabijania poczętych dzieci.  Niektóre zdania mrożą krew w żyłach. Pod ładnymi słowami kryje się  przerażająca rzeczywistość. Abortowane dzieci - jeśli urodzą się mimo  próby zabójstwa - są pozostawiane na śmierć. Nie próbuje się ich nawet  ratować...

Czy rozumiecie jak ważne jest, aby wreszcie skończyć z tym  barbarzyństwem? Gdy maleństwa rodzą się żywe, walczą o życie, próbują  złapać oddech, duszą się w męczarniach, wtedy personel szpitali  zgodnie z procedurą... ma patrzeć na to wszystko i nie ratować dziecka  przed śmiercią! Tak w majestacie prawa traktuje się polskich obywateli  poddawanych aborcji. Tak kpi się z Konstytucji, która nakazuje ochronę  życia każdego człowieka.

Trybunał Konstytucyjny musi zakończyć to barbarzyństwo

Jej postulaty mogą wypełnić teraz sędziowie Trybunału Konstytucyjnego  - 22 października będą obradować i ocenią, czy selekcja dzieci ze  względu na potencjalne wrodzone choroby - jest zgodna z Konstytucją RP.

Pytamy zatem sędziów Trybunału Konstytucyjnego - który przepis  Konstytucji na coś takiego pozwala? Kiedy wreszcie prawo do życia  przestanie być pustym frazesem i zacznie być realizowane w ustawie? 3  lata temu prawie milion Polaków zażądało ochrony życia  niepełnosprawnych dzieci sygnując projekt #ZatrzymajAborcję. Pora  skończyć ze zbrodnią w polskich szpitalach!

Możecie się też podpisać pod petycją do TK:  https://www.twojepetycje.pl/petycje/o-ochrone-zycia-dzieci-zagrozonych-aborcja-petycja-do-julii-przylebskiej/

Zbrodnie w polskich szpitalach - skany dokumentów:

Załączamy odpowiedzi z Instytutu Matki i Dziecka, Szpitala Średzkiego  Serca Jezusowego, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego We  Wrocławiu, Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz Szpitala  im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.


Komentarze (19):

Jan Radziszewski2020.10.20 14:31
O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają. …
Tuchaczewski2020.10.19 9:17
Wstawajcie, zesraliście się
MaxFiend2020.10.17 21:01
Przecież to są procedury dla aborcji ze względu na uszkodzenie lub niedorozwój płodu. Jaki miałyby sens inne działania?
soer2020.10.17 20:48
głupstwa....jak można ratować płód mający ma. 22 tygodnie życia czyli 5 miesięcy, w dodatku często uszkodzony (przesłanka aborcyjna)? nawet prawo polskie mówi, że zwykłych wcześniaków się nie ratuje do 22 tygodnia ciąży...więc po co te kłamstwa?...skoro samo dziecko nie złapie oddechu to co ma leżeć jak roślinka?
AAAtomek2020.10.17 18:45
Kiedy rząd ogłosi 5 dla poczętego? 1-poczęty ma PESEL, 2-poczęty ma 500+, 3-poczęty ma ołówkowe 300+, 4--poczęty ma bezpłatne lekarstwa i leczenie, 5-poczęty ma prawo do wyboru rodzica, najlepiej katolickiego głosującego na PIS i Ormo Juris
Katecheta2020.10.17 18:21
"prawicowy" rząd zajmuje się piątką dla zwierząt. Od 1 do 8 Listopada Różaniec do Bram Nieba. Modlitwa wraz z dziećmi nienarodzonymi. Zachęcam do przyłączenia się do modlitwy.
Wojtek Polak2020.10.17 18:16
za te zbrodnie przyjdzie na zbrodniarzy zapłata. aborcja= mordowanie najmniejszych bezbronnych istot ludzkich. kto wykonuję aborcję nie jest lekarzem a nazista-eugeniczny morderca.
Anonim2020.10.17 17:46
Myślałem że to brzuch Szumowskiego
Antynatalista2020.10.17 16:47
Błogosławieni bezdzietni z wyboru, albowiem oni nie dokładają do cierpienia istnień ludzkich!
Foster2020.10.17 16:33
Jesteście jednak polskimi talibami - z tym pistoletem przygotowanym do strzału w brzuch ciężarnej kobiety przesadziliście.
Antykonfederata2020.10.17 16:17
Wyślijcie Brauna na oddział zakaźny, niech wdycha covid w potwierzu - zobaczymy czy wtedy będzie siał rosyjską dezinformację, że pandemia to fikcja.
Anonim2020.10.17 16:17
Rząd PiS ma krew na rękach i zmusza nas do finansowania tego z podatków! Niechaj powstaje czym prędzej partia prawdziwie katolicka i narodowa, choćby była najmniejsza ale niech mam wybór wreszcie i zagłosuję na prawdziwych katolików i patriotów a anie tych krypto lewaków z PiS! Dość tego !
Polka2020.10.17 16:14
Czy na podstawie powyższych skanów ktoś ma jeszcze wątpliwości o okrucieństwie praktyk uśmiercania dzieci w imię nieludzkiego prawa? Ile istnień musi jeszcze zginąć? Dlaczego ludzie są tak podli? Dlaczego zwyrodnialców chroni prawo? Dlaczego w XXI wieku pozwala się na barbarzyństwo? Osoba, która świadomie dopuszcza się odebrania życia bezbronnemu, niewinnemu dziecku nie jest godna miana człowieka. Jest potworem. - Pojawia się szansa przerwania tego makabrycznego koszmaru. Mam nadzieją, że skany dokumentów ujrzą ci, którzy decydować będą o przejściu na jasną stronę bezwzględnej ochrony życia albo o pozostaniu w mroku barbarzyństwa równego w wadze zbrodniom hitlerowskim.
Po 11 ...2020.10.17 15:43
To efekt batalii KK o prawo do NATURALNEJ śmierci. Kiedy KK wreszcie odszczeka te absurdy o naturalnej śmierci???
Anonim2020.10.17 16:15
Precz szatański pomiocie
Antykonfederata2020.10.17 16:18
Precz szatański anonimie
Po 11 ...2020.10.17 19:00
Chłopaki, jest sobota. Chodźcie na piwo. Za zdrowie kotozdebilenia!!!
zdfhdf2020.10.17 20:45
o czym ty piszesz?? nie rozumiesz opisu dokumentacji?? dziecko które jeszcze żyje jest pozbawione pomocy medycznej aby je odratować, świadomie lekarze zostawiają je na żeby zmarło, czy ty jesteś głupi czy głupka udajesz ???
Po 11 ...2020.10.17 21:22
Naturalna śmierć, tak jak KK postuluje. No cóż, jak Kuba bogu, tok bóg Kubańczykom :))