Żaryn: Białoruskie służby będą coraz lepiej dobierać migrantów do ataków na naszą granicę - zdjęcie
02.12.21, 14:00Fot. Screenshot You Tube TVP Info

Żaryn: Białoruskie służby będą coraz lepiej dobierać migrantów do ataków na naszą granicę

2

„Odsyłanie cudzoziemców z Białorusi pozwala służbom białoruskim na dokładniejsze dobieranie tych, którzy pozostając na Białorusi będą przygotowywani do ataków na granicę Rzeczpospolitej” – uważa rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn.

„Na lotnisku w Mińsku pełno ludzi. Czekają na kolejne loty ewakuacyjne. Są one planowane w najbliższych dniach. Z Białorusi odlecą kolejni cudzoziemcy, którzy wcześniej próbowali przedzierać się na Zachód” – napisał w mediach społecznościowych rzecznik ministra spraw wewnętrznych Mariusza Kamińskiego.

„Powroty nie oznaczają jednak końca białorusko-rosyjskiej operacji przeciwko Polsce. Na Białorusi wciąż pozostaje na tyle dużo cudzoziemców, by prowadzić pełzający konflikt przeciwko Unii Europejskiej, destabilizując naszą granicę” – skonstatował Stanisław Żaryn.

ren/twitter

Komentarze (2):

Izydor2021.12.2 16:49
Za trzy miesiące siedmiu imigrantów będzie wstanie pokonać dwie dywizje pancerne.
aaa2021.12.2 14:31
aaaa nie można tam podłączyć prądacji do siatki ? elektryk mi kiedyś tłumaczył, że w Brazylii nie kradną aut, bo mają dodatkowe akumulatory - łapiesz za klamkę i telepie tobą tak długo aż się białko w oku zetnie